08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Καθημερινή πρωινή ενημερωτική εκπομπή με τον Ανδρέα Θερμό
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
16.30 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Κηροπλαστείο
17.00 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ Η Σοφία Αδαμίδου σ' ένα σεργιάνι στο χώρο του βιβλίου
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο, με τους Μιχάλη Χάρο και Κώστα Τσίφτη
19.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Η Αννα Μπαλλή συνομιλεί με τους καλεσμένους της για τα σημαντικότερα διεθνή θέματα
20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα με τη Ζωή Κούλια
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ (Ε)
23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
07.05 CHAPI CHAPEAU - ΒΙΝΚΑ
07.15 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
07.25 ANDY PANDY
07.30 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
08.00 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.20 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
10.00 10-2
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
14.40 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΜΕ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ
15.20 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.25 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
16.10 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
16.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
18.00 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)
19.00 VIEW MASTER
19.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
20.30 PRE GAME
20.45 ΜΠΑΣΚΕΤ «KK HEMOFARMVRSAK - ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
24.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
05.50 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΚΑΡΑΪΒΙΚΗΣ
10.30 ΙΤΑΛΙΑ ΚΑΙ ΜΟΔΑ
11.00 ΛΕΥΚΑ ΣΥΝΟΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
19.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
23.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ «Κρήτη»
24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Φίλησέ με μέχρι θανάτου»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ
01.05 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ (Συνέχεια)
08.01 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ (Ε)
08.30 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΠΕΔΙΟ (Ε)
09.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
10.30 ΠΕΡΙΠΛΑΝΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
11.00 ΥΓΕΙΑ (Ε)
12.00 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΕ ΚΙΝΗΣΗ (Ε)
13.00 ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ
14.30 ΜΙΣΕΛ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ
14.40 ΚΟΚΚΙΝΟ, ΛΕΥΚΟ, ΡΟΖΕ
14.45 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)
18.00 DESIGN WORLD (Ε)
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
19.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
20.20 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΔΕΞΙΩΣΗ
22.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπόθεση αντικατασκοπίας»
06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.20 ΣΑΜΠΟΥΑΝ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.05 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
15.25 SUPER GAME
15.30 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
16.30 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
22.00 Η ΑΓΑΠΗ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
23.00 THE WALL
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γροθιά μου είναι από ατσάλι»
02.40 ΑΝΑΤΟΜΙΑ ΕΝΟΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ (Ε)
03.40 MOBILE FUN
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα απίθανο σαφάρι»
05.45 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.45 ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!
13.00 ΛΟΓΩ... ΖΩΗΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1
16.00 ΝΙΚΙΤΑ
16.50 THIRD WATCH
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΜΠΟΡΩ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
21.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εθελοντής στον έρωτα»
23.45 ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΣΕΞ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΣΕΞ (Συνέχεια)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υγρό, καυτό αμερικανικό καλοκαίρι»
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.30 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
07.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
15.45 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.30 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.30 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ
22.00 PARTY
23.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ
23.50 ΕΝΩΠΙΟΣ - ΕΝΩΠΙΩ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΕΝΩΠΙΟΣ - ΕΝΩΠΙΩ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κίνδυνος υψηλής τάσεως»
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη βραδιά»
05.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
08.00 ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΩΙΝΟ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA
12.15 Ο ΤΕΛΕΙΟΣ ΑΝΤΡΑΣ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.28 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΜΕΛΙΤΑ, ΤΟ ΦΛΟΓΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙ
17.30 ΠΑΛΟΜΑ ΚΑΙ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αντρέ: μια αληθινή ιστορία»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Twister: η επιστροφή»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι μισθοφόροι»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνο παιχνίδι»
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ