06.00 ΔΙΣ ΜΑΔΙΑΜ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
11.00 FTHIS TV
12.50 TV QUIZ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.50 TV QUIZ
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε) Σειρά
19.00 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
22.15 ΜΠΡΟΥΣΚΟ (Ε)
23.15 THE X-FACTOR AUDITION (Ε) Μουσικός διαγωνισμός
00.15 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
01.15 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ Σειρά
03.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.10 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε)
05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)
06.50 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε) Σειρά
07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
08.00 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)
08.30 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
09.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
09.45 FRASIER Ξένη σειρά
10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
11.00 AVENIDA BRASIL Σειρά
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ
17.25 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 TWO AND A HALF MEN Σειρά
21.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αρχόντισσα και ο αλήτης»
24.00 60' ΕΛΛΑΔΑ (Πρεμιέρα)
01.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.15 CSI, MIAMI Αστυνομική σειρά
03.15 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
03.30 JUNGING AMY Σειρά
04.15 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU (Ε)
12.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
13.10 ΧΑΪ ΡΟΚ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.20 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.30 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)
17.50 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε) Σειρά
18.50 FATMAGUL Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε) Σειρά
22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε) Σειρά
23.40 DROP DEAD DIVA Σειρά
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ANTONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS
02.00 DROP DEAD DIVA (Ε)
03.00 ΦΕΥΓΑ (Ε)
04.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.15 MΙΑMI TRAUMA Ιατρική σειρά
07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Pichi Pichi Pitch», «Beyblade: Metal Fusion»
08.15 ΦΜ LIVE (Ε)
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ! Ενημερωτική - ψυχαγωγική εκπομπή
14.45 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
16.45 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή
18.45 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.00 NCIS Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μεγάλο δίλημμα»
23.45 THE CLOSER Αστυνομική σειρά
00.45 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολα του γάμου δύσκολα»