Τετάρτη 19 Δεκέμβρη 2012
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 30
ΜΕΣΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΨΕΜΜΑΤΑ ΚΙ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΕΤΣΙ ΛΕΝ' ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)

08.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)

09.00 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ (Ε)

09.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ (Ε)

10.00 ΗΠΕΙΡΟΣ, ΑΡΧΕΓΟΝΟΣ ΕΛΛΑΣ

10.30 ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΟΙΚΙΣΜΟΙ (Ε)

11.00 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ (Ε)

12.00 ΛΩΞΑΝΤΡΑ (Ε)

13.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360'

14.00 ΑΡΘΟΥΡ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ

15.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ

16.00 ΑΝΙΜΑΛΙΑ

16.30 ΣΑΡΛΟ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ

17.00 ΤΡΟΦΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Ηταν κάποτε μια τηγανητή πατάτα»

18.00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (Ε)

ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ - Α' ΚΥΚΛΟΣ

ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΤΩΣΗ ΤΟΥ ΤΕΙΧΟΥΣ

19.00 ΜΠΑΣΚΕΤ LEAGUE ΟΠΑΠ «Παναθηναϊκός - Πανιώνιος» Απευθείας μετάδοση

21.00 FAREWELL COMRADES

22.00 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΕΠΙ ΤΗΣ ΓΗΣ: Η ΑΝΟΔΟ ΚΑΙ Η ΠΤΩΣΗ ΤΟΥ ΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟΥ

ΑΡΑΒΙΚΗ ΑΝΟΙΞΗ - ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ

23.00 ΕΞΑΝΤΑΣ «29 ημέρες»

24.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ «Οι αντάρτες του Διαδικτύου»

ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ - Α' ΚΥΚΛΟΣ

ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΤΩΣΗ ΤΟΥ ΤΕΙΧΟΥΣ

01.00 ΟΙ ΚΕΡΑΙΕΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ «Ινγκο Σούλτσε»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΜΕ ΘΕΑ ΤΗ ΓΗ

17.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 136

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αντιμέτωποι με το θάνατο»

23.35 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (Συνέχεια)

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρωσική μαφία»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

08.30 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ (Ε)

09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

10.00 ΣΧΕΔΙΟ

10.30 Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΗΣ ΝΟΣΤΑΛΓΙΑΣ ΜΑΣ (Ε)

11.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ

12.40 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ

12.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ

14.30 ΕΠΟΧΙΑΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ

16.45 ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ (Ε)

17.20 ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ

17.30 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.30 ΚΑΛΗ ΨΑΡΙΑ

19.00 Ο ΣΤΙΒ ΤΖΟΜΠΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μετανάστης»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.55 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)

23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

00.30 ΙΠΤΑΜΕΝΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΥΠΟ ΕΡΕΥΝΑ

01.30 ΔΕΙΚΤΗΣ ΕΥΦΥΪΑΣ ΥΨΗΛΟΣ

02.00 ΕΠΟΧΙΑΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)

04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)

06.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ANT1

11.00 SUPER GAME

11.10 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

12.00 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ (Ε)

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER GAME

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.40 SUPER GAME

14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 FTHIS TV

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.10 ΣΑΡΑΝΤΑ ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

19.00 ADANALI

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Σειρά

22.30 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΦΙΛΟ ΣΟΥ Νεανική κωμική σειρά

23.15 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

00.15 ΒΡΑΔΥ Με τον Πέτρο Κωστόπουλο

01.30 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ

03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 EVERYBODY LOVES RAYMOND

06.15 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ

07.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

07.15 ΤΖΕΝΗ ΚΑΙ ΕΥΑΝΘΙΑ (Ε)

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ

10.00 EVERYBODY LOVES RAYMOND

10.30 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε) Εκπομπή γαστρονομίας

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μερικοί το προτιμούν κρύο»

23.00 ΕΦΙΑΛΤΗΣ! ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε) Εκπομπή γαστρονομίας

24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.45 CSI, MIAMI Αστυνομική σειρά

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟU

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.40 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

16.50 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ

17.50 SILA

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)

22.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εθνική ασφάλεια»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φόρτρες 2»

02.30 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (Ε)

03.30 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

04.30 Ο ΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ (Ε)

05.10 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 TRUST ME Δραματική σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby Looney Tunes»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

09.50 CHRISTINE Κωμική σειρά

10.50 MERCY Ιατρική σειρά

11.45 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

15.30 ΜΙΛΑ

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΦΜ LIVE

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ματωμένο διαμάντι»

00.45 FRINGE Σειρά

01.45 NUMB3RS Σειρά μυστηρίου

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αρρωστημένο πάθος»




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org