08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
10.00 ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ, ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) Το ιστορικό, πολιτικό βιβλίο, με τον Θανάση Παπαρήγα
11.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
14.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΝΑΛΛΑΞ (Ε)
17.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ Από το 1ο Φεστιβάλ του Σπαθάρειου Μουσείου, θα μεταδοθεί η παράσταση του Βάγγου Κορφιάτη «Ο Καραγκιόζης γιατρός»
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ Οι καλύτερες φάσεις και τα γκολ των αγώνων για το πρωτάθλημα
20.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Παιδική θεατρική παράσταση, από το Δήμο Ταύρου «Ιφιγένεια εν Ταύροις»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η πολιτική, ενημερωτική εκπομπή του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
23.30 ΠΑΡΟΥΣΙΕΣ Φιλοξενούμενη της εκπομπής η Νάντια Καραγιάννη
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
05.45 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
07.15 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
08.00 ΝΟΝΤΙ, Ο ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΣ
08.30 ΤΟ ΔΕΛΦΙΝΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ
09.45 ΤΟ ΖΩΑΚΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
11.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
12.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)
13.00 ΜΑΡΙΟΥ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.20 ΣΚΙΠΙ
16.55 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΤΣΑΡΛΙ, ΤΟ ΠΙΘΗΚΑΚΙ ΜΑΣ
18.00 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ
19.45 ΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΚΡΑΤΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.35 ΥΣΤΕΡΑ ΗΡΘΑΝ ΟΙ ΜΕΛΙΣΣΕΣ (Ε)
00.35 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
00.40 ΚΑΙ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ
01.30 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ (Ε)
02.30 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
04.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (Ε)
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 ΜΙΚΡΟΙ - ΜΕΓΑΛΟΙ
11.01 ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΤΟΠΟΙ
11.30 ΦΡΟΝΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ
12.01 ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 ΔΙΑΣΤΗΜΟΠΛΟΙΟ ΓΗ
14.00 ΜΕ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΣΤΡΑΜΜΕΝΟ ΣΤΗ ΓΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - OIKONOMIA - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ
18.05 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.30 ΦΡΟΝΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ (Ε)
20.01 ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ(Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
23.30 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
01.00 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
08.31 ΚΑΦΕΝΕΙΟ «ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ»
09.30 ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
10.00 ΠΟΚΑΧΟΝΤΑΣ
10.30 ΠΡΩΙΝΟ ΔΡΟΜΟ-ΛΟΓΙΟ
12.00 ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
12.30 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
13.00 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
14.30 ROCK TV
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΤΑΡΑΤΣΑ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΙ: ΗΡΩΕΣ Ή ΠΡΟΔΟΤΕΣ
20.30 DESIGN X-treme (Ε)
21.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι γιοι του ανέμου»
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΜΗΝΥΜΑ ΕΛΗΦΘΗ
17.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΑΜΑΝ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ
22.00 ΣΤΡΙΒΕΙΝ ΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΟΣ
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 9η ΕΝΤΟΛΗ
01.45 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα μυστήρια των θεών»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.30 ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΥΡΙΕ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
11.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)
11.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ναύτης του Αιγαίου»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ (Ε)
16.30 ΤΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
17.30 PACIFIC BLUE
18.30 ΑΞΕΧΑΣΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κωδικό όνομα: Νίνα»
23.00 TWIST
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η νύχτα και η πόλη»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.15 CAMPIONATO (Ε)
04.00 ΙΝΤΡΙΓΚΑ (Ε)
05.00 ΒΕΡΟΝΙΚΑ (Ε)
05.00 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ (Ε)
06.00 ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
09.00 ΟΚΤΩ ΜΕ 10
09.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.00 ΠΡΟΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ
10.30 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΧΑΚΕΡ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΤΙ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
19.30 Ή ΟΛΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 PERSONAE GRATAE
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δυο ξένοι στην ίδια πόλη»
23.40 ΑΥΡΙΟ ΣΤΗ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εκτελεστής»
02.00 ΧΑΚΕΡ (Ε)
04.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ(Ε)
16.00 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
18.00 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.45 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ
21.40 Σ' ΑΓΑΠΩ Μ' ΑΓΑΠΑΣ
22.20 ΤΙ ΨΥΧΗ ΘΑ ΠΑΡΑΔΩΣΕΙΣ ΜΩΡΗ;
23.40 ΕΝΩΠΙΟΣ ΕΝΩΠΙΩ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΕΝΩΠΙΟΣ ΕΝΩΠΙΩ (Συνέχεια)
01.00 ΑΙΡ ΑΜΕΡΙΚΑ(Ε)
02.00 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ
02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
06.30 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
08.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κοροϊδάκι της δεσποινίδος»
08.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.00 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
09.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
10.30 ΑΜΟΡ ΧΙΤΑΝΟΣ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
11.00 ΑΜΟΡ ΧΙΤΑΝΟ (Συνέχεια)
11.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ (Ε)
12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.57 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
14.00 ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΝΑ
15.00 ΤΟΠ ΜΟΝΤΕΛ
16.00 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ
17.00 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
20.00 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ (Ε)
21.00 ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ
22.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαύρη μάσκα»
00.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο νόμος της βίας»
023.0 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παίζοντας με τη φωτιά»
04.15 ΡΟΑΡ
05.15 ΜΕΘ
«902»
15.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Θα μεταδοθεί ο αγώνας βόλεϊ Γυναικών της Β` Εθνικής Κατηγορίας Γ.Σ. Πετρούπολης - ΟΦΑ Απολλώνιος
17.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
17.30 ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15ΜΕ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
19.00AUTO SPRINT LIVE (Ε) Ολα όσα αφορούν τους 2 & 4 τροχούς από τον Στράτο Φωτεινέλη
20.45ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΝΑΣΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.45ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Ποδοσφαιρικός αγώνας της Β` Εθνικής Κατηγορίας
23.30 FUN IN ACTION (E)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
05.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
06.30 MEDITERRANEO (E)
07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
11.15 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
11.45 ΤΟ ΑΤΕΛΕΙΩΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ
12.15 ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΚΙΒΩΤΟΣ
12.45 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ «Αλέξανδρος Παπαδιαμάντης»
13.15 ΑΝΤ' ΑΥΤΟΥ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Μελέτης στην Αμεσο Δράση»
15.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.10 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Συνέχεια)
18.30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΟΜΑΝΙΑ
20.00 ΣΑΚΑ ΖΟΥΛΟΥ
21.00 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.15 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (Συνέχεια)
24.00 ΝΒΑ JAM
00.30 ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
01.30 ΦΩΤΑ ΠΟΡΕΙΑΣ (Ε)
04.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
Στο πρόγραμμα παρουσιάζονται εμβόλιμα οι εκπομπές «Η ερώτηση της ημέρας» και «Διαβάζοντας»
08.00 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
09.00 Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
10.00 ΜΕ ΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
11.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ (Ε)
12.00 ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ
13.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
14.00 Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ποιος Θανάσης»
16.50 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
17.30 ART NET
18.00 ΧΟΝΔΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.15 ΟΙ ΠΛΑΝΗΤΕΣ
20.15 ΕΞΙ ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δεσμοί αίματος»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
08.31 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.00 ΟΠΕΡΑ «Η Σταχτοπούτα» του Τζοακίνο Ροσίνι
12.30 ΧΡΟΝΙΚΑ
13.00 ΧΡΟΝΙΚΑ
13.30 ΡΕΠΟ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΧΑΝΤΜΠΟΛ
17.00 ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
18.30 DESIGN FOREVER
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ
20.00 ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΙ: ΗΡΩΕΣ `Η ΠΡΟΔΟΤΕΣ
20.30 ΠΑΙΔΕΣ ΕΛΛΗΝΩΝ
21.00 ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ - ΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ ΤΩΝ ΒΡΑΒΕΙΩΝ ΟΣΚΑΡ: ΤΑ ΠΡΩΤΑ 50 ΧΡΟΝΙΑ
22.00 ΚΡΟΤΑΛΑ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
07.00 EXTREME DINOSAURS
07.30 Ο ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
08.00 ΟΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ ΤΟΥ ΕΛΙΟΤ ΜΑΟΥΣ
08.30 Ο ΧΟΝΤΡΟ-ΜΕΝΤΟΖΑ
09.00 Ο ΜΠΑΝΚΣ ΜΠΑΝΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
09.30 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
10.00 ΧΕΛΩΝΕΣ ΝΙΝΤΖΑ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ
10.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
11.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
12.45 SUPER GAME
12.50 ΜΑΝΤΙΣΟΝ
13.20 ΗΟΜΕ CΙΝΕΜΑ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.15 ΜΟΡΤΑΛ ΚΟΜΠΑΤ
15.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
16.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η χαρτορίχτρα»
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5`
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
18.30 ΜΠΑΜ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΤΖΟΚΕΡ
21.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Παριζιάνα»
23.15 ΣΤΗΝ ΠΡΙΖΑ
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμέρικαν Γιακούζα ΙΙ»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δεν έχουν ιερό και όσιο»
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι υπέροχοι Ντόρσεϊ»
06.00 ΕΝΑΣ ΡΕΪΝΤΖΕΡ ΣΤΟ ΣΙΚΑΓΟ
07.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.15 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Του χωρισμού το τρένο»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΙΝΤΡΙΓΚΑ
15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αν έχεις τύχη»
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο λύκος και το γεράκι»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καπετάν Φάντης μπαστούνι»
23.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ (Συνέχεια)
02.15 CAMPIONATO (Ε)
04.30 WORLD FOOTBALL
05.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (Ε)
09.00 ΤΟΜΙ ΚΑΙ ΟΣΚΑΡ
10.00 ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΟΥ ΠΑΠΠΟΥ ΜΟΥ
10.30 THUNDERSTONES
11.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΗ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05 STATUS QUO
13.00 ΠΕΡΙ ΟΥΣΙΑΣ & ΑΠ-ΟΥΣΙΑΣ
14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.45 6+1
15.45 ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ... Ο ΚΟΣΜΟΣ
16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
18.30 ΙΝ STYLE
19.30 ΓΕΝΟΥΣ ΑΡΣΕΝΙΚΟΥ ΓΕΝΟΥΣ ΘΗΛΥΚΟΥ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΕΝΑΣ
22.30 90' ΚΑΙ... ΚΑΤΙ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
02.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
06.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απίθανο αγόρι»
08.00 Ο ΣΟΝΙΚ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
08.30 ΝΤΑΚ, Ο ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΗΣ
09.00 ΝΤΙΣΝΕΪ ΚΛΑΜΠ
10.30 ΜΑΞ ΣΤΙΛ
11.00 ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, ΣΥΡΡΙΚΝΩΣΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ
12.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΕΩΣ (Ε)
12.30 ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ
13.00 ΕΥΡΩ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.10 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΩΡΑ
15.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το βιβλίο της ζούγκλας»
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόμισσα της φάμπρικας»
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο βράχος»
23.55 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ (Συνέχεια)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κίνδυνος υψηλής τάσεως»
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)
05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ(Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
06.15 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
11.50 ΟΙ ΙΠΠΟΤΕΣ ΤΟΥ ΤΙΠ ΝΑ ΝΟ
12.30 ΠΟΚΕΜΟΝ
13.15 ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΙ
13.30 ΣΟΥΙΤ ΒΑΛΕΪ ΧΑΪ
14.00 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΙΝΤΙΑΝΑ
14.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ
15.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΝΕΪ ΦΟΞ
16.00 ΠΡΟΦΑΪΛΕΡ
17.00 ΠΡΟΒΙΝΤΕΝΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
20.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
21.00 ΒΑΘΥ ΚΟΚΚΙΝΟ
22.00 ΣΑΝ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΗ ΛΙΑΚΑΔΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θάλαμος»
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανθρώπινη ασπίδα»
03.30 ΡΟΑΡ
05.30 ΜΕΘ
08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
10.00ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ VIDEO CLIPS
11.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
14.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΝΑΛΛΑΞ(Ε)
17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ & Λόλεκ
17.30 ΜΕ ΤΗ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΡΕΠΟΡΤΕΡ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 EUROGOALS Οι καλύτερες φάσεις και γκολ του αγγλικού πρωταθλήματος
19.30 AUTO SPRINT LIVE Ολα όσα αφορούν τους 2 και 4 τροχούς. Με τον Στράτο Φωτεινέλη
20.45... ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η πολιτική, ενημερωτική εκπομπή του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
23.30 ΕΔΩ ΕΛΛΑΔΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
05.45 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
07.15 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
08.00 ΝΟΝΤΙ, Ο ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΣ
08.30 ΤΟ ΔΕΛΦΙΝΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ
09.45 ΤΟ ΖΩΑΚΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
11.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
12.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)
13.00 ΜΑΡΙΟΥ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.20 ΣΚΙΠΙ
16.55 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΤΣΑΡΛΙ, ΤΟ ΠΙΘΗΚΑΚΙ ΜΑΣ
18.00 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ
19.45 ΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μουσίτσα»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.35 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Οι αδίστακτοι»
01.10 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
01.15 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ
01.45 ΑΝΤ' ΑΥΤΟΥ (Ε)
02.15 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
03.45 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (Ε)
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 ΜΙΚΡΟΙ - ΜΕΓΑΛΟΙ
11.01 ΘΡΥΛΟΙ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
11.30 ΝΕΡΟ: Η ΠΗΓΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ
12.01 ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 ΔΙΑΣΤΗΜΟΠΛΟΙΟ ΓΗ
14.00 ΜΕ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΣΤΡΑΜΜΕΝΟ ΣΤΗ ΓΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - OIKONOMIA - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ
18.05 ART NET (Ε)
18.30 ΥΓΕΙΑ, ΔΡΑΣΗ, ΖΩΗ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
19.30 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
19.35 ΝΕΡΟ, Η ΠΗΓΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ (Ε)
20.01 ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ
23.00 CINETRIP
23.30 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
01.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
08.31 ΚΑΦΕΝΕΙΟ «ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ»
09.30 ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
10.00 ΠΟΚΑΧΟΝΤΑΣ
10.30 ΠΡΩΙΝΟ ΔΡΟΜΟ-ΛΟΓΙΟ
12.00 ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
12.30 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
13.00 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
14.30 ROCK TV
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΤΑΡΑΤΣΑ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΙ: ΗΡΩΕΣ `Η ΠΡΟΔΟΤΕΣ;
20.30 DESIGN FOREVER (Ε)
21.00 Η ΑΡΑΒΙΚΗ ΡΩΜΙΟΣΥΝΗ - Ο ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΙΟΡΔΑΝΙΑ
22.00 ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΟΡΕΙΝΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ
22.45 ΟΙ ΚΛΟΟΥΝ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΕΥΡΩΠΗ ΠΑΙΖΕΙ ΜΠΑΣΚΕΤ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ποτέ δεν είναι αργά»
06.00 TA NEA TOY ANT1 SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΜΗΝΥΜΑ ΕΛΗΦΘΗ
17.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ
22.00 ΑΘΩΟΣ Ή ΕΝΟΧΟΣ
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.00 ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΙΠΠΟΣ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
01.15 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αδέκαρος εκατομμυριούχος»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.30 ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΥΡΙΕ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
11.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)
11.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δύσκολοι δρόμοι»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ (Ε)
16.30 ΤΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
17.30 PACIFIC BLUE
18.30 ΑΞΕΧΑΣΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια υπέροχη μέρα»
23.00 ΖΟΥΓΚΛΑ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΖΟΥΓΚΛΑ (Συνέχεια)
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πείραμα»
05.00 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ (Ε)
06.00 ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
08.00 ΟΚΤΩ ΜΕ ΔΕΚΑ
09.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.00 ΠΡΟΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ
10.30 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΧΑΚΕΡ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΤΙ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
19.30 `Η ΟΛΑ `Η ΤΙΠΟΤΑ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 PERSONAE GRATAE
22.00 ΑΡΣΗ ΑΠΟΡΡΗΤΟΥ
23.40 ΑΥΡΙΟ ΣΤΗ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γυμνή αλήθεια»
02.00 ΧΑΚΕΡ (Ε)
04.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 Η ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΟΥ ΘΡΟΝΟΥ (Ε)
16.00 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
18.00 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.45 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ
21.40 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ
22.40 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ
23.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αίσθηση θανάτου»
02.15 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ
02.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.15 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
06.30 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
08.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα ομορφόπαιδα»
08.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
09.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
10.30 ΑΜΟΡ ΧΙΤΑΝΟ
10.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
11.00 ΑΜΟΡ ΧΙΤΑΝΟ (Συνέχεια)
11.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ (Ε)
12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.57 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
14.00 ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΝΑ
15.00 ΤΟΠ ΜΟΝΤΕΛ
16.00 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ
17.00 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
20.00 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ (Ε)
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υδάτινος κόσμος»
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μιχαήλ Αγγελος»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πολεμιστής»
03.45 ΡΟΑΡ
04.00 ΜΕΘ
05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ