06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 ΡΟΥΑ ΜΑΤ (Ε)
18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Σειρά
22.15 ΤΑΜΑΜ Νέα ελληνική σειρά
23.15 ΤΡΙΧΕΣ (Ε)
00.15 Η ΕΚΔΡΟΜΗ (Ε)
01.30 ΛΟΛΑ (Ε)
03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε) Κοινωνική σειρά
05.45 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε)
06.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λέσχη του Μίκυ», «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του Ποτέ»
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA
10.30 TV MALL
11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ
16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ
17.40 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΔΕΚΑ
18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ
21.45 ΕΛΛΗΝΟΦΡΕΝΕΙΑ
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διά πυρός και σιδήρου»
01.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
02.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)
03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (E)
04.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ
13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΟΙ ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.25 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.30 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
19.00 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ... Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΜΑΝΑ Χ ΟΥΡΑΝΟΥ Σειρά
21.45 ΔΙΚΑΙΩΣΗ
22.50 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
23.55 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
01.50 BREAKING BAD
02.50 COMMUNITY Σειρά
03.30 FANTASY ISLAND Σειρά
04.30 TILL DEATH Ξένη σειρά
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Powerpuff girls Z», «Young justice», «Duck Dodgers»
08.00 ΦΜ LIVE (Ε)
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
13.00 ΜΙΑ Γυναικείο μαγκαζίνο
16.00 ΦΜ LIVE
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 KUZEY GUNEY Νέα δραματική σειρά
18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Colombiana»
23.15 ΣΤΟΝ ΕΝΙΚΟ Πολιτική εκπομπή επικαιρότητας
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ωρολογιακή βόμβα»
06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 ΡΟΥΑ ΜΑΤ (Ε) Καθημερινή δραματική σειρά
18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Σειρά
22.15 ΤΡΙΧΕΣ Κωμική σειρά
23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ Πρεμιέρα
00.15 ΤΑΜΑΜ (Ε)
01.30 ΛΟΛΑ (Ε)
03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε) Σειρά
05.45 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε)
06.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λέσχη του Μίκυ», «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του Ποτέ»
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA
10.30 TV MALL
11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ
16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ
17.40 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΔΕΚΑ
18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ Σατιρική εκπομπή
23.30 360ο
00.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
01.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)
02.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ
13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.25 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.30 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
19.00 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ... Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΜΑΝΑ Χ ΟΥΡΑΝΟΥ
21.45 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)
22.50 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
24.00 ΜΙΛΑ ΜΟΥ ΒΡΩΜΙΚΑ (Ε) Σειρά
01.00 BREAKING BAD Σειρά
02.00 COMMUNITY Σειρά
02.30 FANTASY ISLAND Σειρά
03.30 TILL DEATH (Ε)
04.00 BREAKING BAD (Ε)
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Powerpuff girls Z», «Young justice», «Duck Dodgers»
08.00 ΦΜ LIVE (Ε)
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
13.00 ΜΙΑ
16.00 ΦΜ LIVE
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 KUZEY GUNEY Νέα δραματική σειρά
18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ Σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πίστεψέ με» Α' τηλεοπτική προβολή
00.15 NCIS Αστυνομική σειρά
01.15 WITHOUT A TRACE Αστυνομική - δραματική σειρά
02.15 LIFE Αστυνομική σειρά
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εκδίκηση του Τζέικομπ» Α' τηλεοπτική προβολή
06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό κοινωνικό μήνυμα προσφοράς
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 ΡΟΥΑ ΜΑΤ (Ε) Σειρά
18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Καθημερινή δραματική σειρά
22.15 Η ΕΚΔΡΟΜΗ Σειρά
23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ Ζωντανή ψυχαγωγική εκπομπή
00.30 ΤΡΙΧΕΣ (Ε)
01.30 ΛΟΛΑ (Ε) Κωμική σειρά
03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε) Σειρά
06.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε)
06.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λέσχη του Μίκυ», «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του Ποτέ»
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA
10.30 TV MALL
11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ
17.40 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΔΕΚΑ
18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ Σειρά
21.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζένη Τζένη»
24.00 60' ΕΛΛΑΔΑ
01.15 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
02.30 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)
03.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
04.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή
13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.20 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.30 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
19.00 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ... Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 MUSIC SCHOOL
23.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
24.00 ΜΙΛΑ ΜΟΥ ΒΡΩΜΙΚΑ (Ε) Σειρά
01.00 BREAKING BAD Σειρά
02.00 COMMUNITY Σειρά
02.30 FANTASY ISLAND Σειρά
03.30 TILL DEATH Σειρά
04.00 BREAKING BAD (Ε)
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Powerpuff girls Z», «Young justice», «Duck Dodgers»
08.00 ΦΜ LIVE (Ε)
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
13.00 ΜΙΑ Γυναικείο μαγκαζίνο
16.00 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 KUZEY GUNEY Νέα δραματική σειρά
18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.00 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ Σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι μπάτσοι της συμφοράς»
00.30 NCIS Αστυνομική σειρά
01.30 WITHOUT A TRACE Αστυνομική - δραματική σειρά
02.30 LIFE Αστυνομική σειρά
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Buried»
06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 ΡΟΥΑ ΜΑΤ (Ε) Δραματική σειρά
18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 PRE GAME SHOW Αθλητική εκπομπή
22.05 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA EUROPA LEAGUE «Τότεναμ - Αστέρας Τρίπολης»
00.10 EUROPA LEAGUE LIVE Αθλητική εκπομπή
01.30 ΛΟΛΑ (Ε)
03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΦΙΛΗ ΖΩΗΣ (Ε)
05.45 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε)
06.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λέσχη του Μίκυ»
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA
10.30 TV MALL
11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ
17.40 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΔΕΚΑ
18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ (Πρεμιέρα) Σειρά
22.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ
24.00 ΑΥΤΟΨΙΑ
01.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
02.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)
03.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
04.30 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή
13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.20 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.30 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
19.00 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ... Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ
21.45 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)
22.50 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
24.00 ΜΙΛΑ ΜΟΥ ΒΡΩΜΙΚΑ (Ε) Σειρά
01.00 BREAKING BAD Σειρά
02.00 COMMUNITY Σειρά
02.30 FANTASY ISLAND Σειρά
03.30 TILL DEATH Σειρά
04.00 BREAKING BAD (Ε)
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Powerpuff girls Z», «Young justice», «Duck Dodgers»
08.00 ΦΜ LIVE (Ε)
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
13.00 ΜΙΑ Γυναικείο μαγκαζίνο
16.00 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 KUZEY GUNEY Νέα δραματική σειρά
18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ
21.00 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ Σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι τρεις σωματοφύλακες» Α' τηλεοπτική προβολή
00.30 NCIS Αστυνομική σειρά
01.30 WITHOUT A TRACE Αστυνομική - δραματική σειρά
02.30 LIFE Αστυνομική σειρά
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το θέατρο του τρόμου» Α' τηλεοπτική προβολή
06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό κοινωνικό μήνυμα προσφοράς
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 KARADAYI Δραματική σειρά
18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Σειρά
22.15 ΤΡΙΧΕΣ Σειρά
23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ Ζωντανή ψυχαγωγική εκπομπή
00.30 Η ΕΚΔΡΟΜΗ (Ε)
01.30 ΛΟΛΑ (Ε)
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Four Brothers»
06.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε)
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λέσχη του Μίκυ»
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA
10.30 TV MALL
11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ
17.40 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΔΕΚΑ
18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψάχνοντας τον Νέμο»
23.15 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ
02.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)
02.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
03.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή
13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.20 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.30 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
19.00 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ... Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ
21.45 ΔΙΚΑΙΩΣΗ
22.50 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
24.00 ΜΙΛΑ ΜΟΥ ΒΡΩΜΙΚΑ (Ε) Σειρά
01.00 BREAKING BAD Σειρά
02.00 COMMUNITY Σειρά
02.30 FANTASY ISLAND Σειρά
03.30 TILL DEATH Σειρά
04.00 BREAKING BAD (Ε)
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Powerpuff girls Z», «Young justice», «Duck Dodgers»
08.00 ΦΜ LIVE (Ε)
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
13.00 ΜΙΑ Γυναικείο μαγκαζίνο
16.00 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 KUZEY GUNEY Νέα δραματική σειρά
18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ Σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανάμεσα σε δύο ληστείες» Α' τηλεοπτική προβολή
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «After life»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ναυάγιο στην παράνοια»
06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.30 TV QUIZ
10.00 ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ - Πρεμιέρα -
11.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
12.00 TV QUIZ
12.20 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γονείς υπό κράτηση»
15.50 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
16.40 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
17.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
17.48 G TECH TRENDS Εκπομπή τεχνολογίας
17.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι θαλασσιές οι χάντρες»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «ΟΧΙ»
24.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
01.30 ΛΟΛΑ (Ε)
03.45 ΙΩΑΝΝΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ (Ε) Κοινωνική σειρά
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)
06.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε) Καθημερινή σειρά
07.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ALPHA
10.00 ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ Ψυχαγωγική εκπομπή
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.10 ΜΑΣΤΟΡΕΜΑΤΑ
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζένη Τζένη»
16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΑΝΝΙΤΑgr
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΝΟΣΤΙΜΗ ΓΗ
21.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ (Πρεμιέρα)
00.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
02.00 ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ, ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ (Ε)
05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή
10.10 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (Ε)
11.10 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)
11.50 ΑΧ ΕΛΕΝΗ (Ε)
12.40 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 JOY IT'S INSIDE YOU Ψυχαγωγική μαγκαζίνο
16.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγώ ο κατάσκοπος»
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι απίστευτες περιπέτειες της Αντέλ» Α' τηλεοπτική μετάδοση
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εμμονές»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Make it funky»
04.00 FANTASY ISLAND Ξένη σειρά
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.15 STARLAND «Mucha Lucha», «Young justice», «Πόλυ Πόκετ», «Τόμας, το τρενάκι», «Μάγια η μέλισσα», «Ben and Holly», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Tree Fu Tom», «The Garfield Show», «The Looney Tunes Show», «Barbie Fairytopia - Mermaidia» (α' μέρος), «Ever After High», «Scooby-Doo! Mystery Incorporated», «Max Steel», «Transformers Prime», «Angry birds», «Daffy Duck Show»
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «El Dorado: Αναζητώντας την χρυσή πόλη»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
16.40 MOM Νέα κωμική σειρά
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 HART OF DIXIE Σειρά (Νέος κύκλος επεισοδίων)
18.50 COVERT AFFAIRS Νέα περιπετειώδης σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Yogi bear»
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Και από εδώ... οι γονείς μου»
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλάσκα: Η μεγάλη περιπέτεια»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αναμνήσεις από την Αννα Φρανκ»