09.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου
19.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα του ΚΚΕ. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιώργος Ραγκούσης
20.00 ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΟ Ο δημοσιογράφος Γιώργος Λιβέρης συζητάει με τους αθλητές της κολύμβησης Νίκο Στελίου και Δημήτρη Μαγγανά, για το άθλημα της κολύμβησης, τη συμμετοχή τους σε Ολυμπιακούς Αγώνες, τα προβλήματα που αντιμετωπίζουν και τις ελπίδες μας για το 2004
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΒΑΣΙΛΗ ΤΣΙΤΣΑΝΗ (Συνέχεια) Θα παρακολουθήσετε τη συνέχεια του αφιερώματος του σταθμού μας στον Βασίλη Τσιτσάνη
22.00 ΑΝΤΙΘΕΣΕΙΣ (Ε) Ο δημοσιογράφος Ανδρέας Θερμός συζητάει με τον Γιάννη Σταυρόπουλο, μέλος της ΕΓ του ΠΑΜΕ με θέμα: «Πού το πάει η κυβέρνηση στο Ασφαλιστικό; Χαρακτήρας και στόχος των προτάσεων της ΓΣΕΕ. Ποια η διέξοδος»
23.00 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΩΝ ΧΑΛΙΩΝ Ζωντανή σύνδεση με τον Οίκο χειροποίητων χαλιών για την παρουσίαση χειροποίητων χαλιών και έργων τέχνης
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
06.00 ΜΕΛΙ - ΓΑΛΑ (Ε)
ΠΑΙΔΙ TV
08.00 ΤΣΑΚ Ο ΚΑΣΤΟΡΑΣ
08.30 ΓΙΟΧΟ ΑΧΟΪ
08.45 Ο ΚΥΡΙΟΣ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΣ
09.20 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΠΙΛ
09.50 SYMPHOLLIES
10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ: ΓΕΦΥΡΕΣ
10.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οδύσσεια»
12.00 ΝΤΡΙΝΣΤΟΠ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΣΑΝ ΠΑΛΙΟ ΣΙΝΕΜΑ
14.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εμποράκος»
16.00 ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΘΕΑΜΑ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2004... Η ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ
18.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΖΩΗ
19.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ
20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
20.10 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ (Συνέχεια)
21.00 ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΠΑΤΡΑΣ (Τελετή έναρξης)
21.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δέκα μέρες στο Παρίσι»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
ΓΥΑΛΙΝΟΙ ΗΡΩΕΣ
23.35 ΟΙ ΣΚΛΗΡΟΙ ΤΟΥ ΜΑΪΑΜΙ
00.30 ΟΙ ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τις μικρές ώρες της νύχτας»
03.30 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΖΩΗ (Ε)
04.30 ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΘΕΑΜΑ (Ε)
08.01 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ (Ε)
11.30 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΚΕΪΚ
12.00 ΟΙ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε)
13.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΡΚΤΙΚΗ (Ε)
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια τρελή, τρελή καταδίωξη»
17.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
17.30 ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΝΤΟΧΗΣ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΠΟΛΙΤΗΣ 2000
19.15 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
20.15 ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΑ ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αρθουρ, αυτός ο καταπληκτικός κύριος 10»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ανθός της λίμνης»
08.01 ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ
09.00 Η ΟΜΑΔΑ ΑΡΙΘΜΩΝ
09.30 GIMME 6
10.00 ΧΟΝΔΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
11.00 ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ
12.00 ΤΣΙΡΚΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
13.30 ΑΠΕΡΑΝΤΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ
14.30 ΕΥΡΩΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΝΟΣΤΟΣ
17.00 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
17.30 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΕΡΓΑ
18.30 ANOIXTOI ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ
19.00 DESIGN X-treme
19.30 Ο ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΕΥΞΕΙΝΟΥ ΠΟΝΤΟΥ
20.00 ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΟΝΤΡΑΠΟΥΝΤΟ
22.00 PROFILES
23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κοιμισμένα σκυλιά»
02.00 ΝΟΣΤΟΣ (Ε)
03.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.10 ΤΖΑΚ ΠΟΤ (Ε)
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.00 ΕΜΙΛΙ ΚΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
10.30 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ
11.00 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
11.30 Η ΣΥΝΩΜΟΣΙΑ ΤΟΥ ΡΟΣΓΟΥΕΛ
12.00 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
12.30 ΑΛΙ
12.55 SUPER GAME
13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.15 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
15.15 ΣΕ ΕΠΤΑ ΜΕΡΕΣ
16.15 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)
17.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα αγόρι αλλιώτικο από τ' άλλα»
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5`
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η βίλα των οργίων»
22.50 BIG BROTHER
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΑΛΙ ΜΑΚΜΠΙΛ
01.15 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ματωμένο Σικάγο»
03.50 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.10 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Στην κόλαση της Αρκτικής»
06.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
07.00 ΠΡΩΙΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
10.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
11.00 ΕΚ ΤΟΥ ΣΥΝΕΓΓΥΣ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τυφλός άγγελος»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τύχη μου τρελάθηκε»
17.00 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
18.00 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ (Ε)
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στεφανία»
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μη μου άπτου»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζίπσι»
03.30 TWIST (E)
04.30 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ (Ε)
05.00 ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟΣ ΜΠΕΛΑΣ (Ε)
06.00 ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ (Ε)
07.00 ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ (Ε)
08.00 ΜΑΝΤΕΛΙΝ
08.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ (Ε)
09.00 ΦΛΙΝΤΣΤΟΟΥΝΣ
09.30 DISNEY CLUB
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας Ινδιάνος στο ντουλάπι μου»
13.00 MEGA STAR
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.20 ΜΑΖΙ
15.45 TRACTION
16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πέντε χιλιάδες ψέματα»
18.15 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
18.20 Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ (τηλεπαιχνίδι)
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μάγκας με το τρίκυκλο»
23.20 PRIVE
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 PRIVE (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Για την ελπίδα»
03.30 ΕΝΑΣ ΜΙΚΡΟΣ ΜΠΡΟΥΣ ΛΙ
04.30 ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΓΟΝΕΩΝ...
05.00 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
12.00 ΗΡΑΚΛΗΣ: ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
12.30 ΣΟΥΙΤ ΒΑΛΕΪ ΧΑΪ
13.00 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
14.00 ΗΡΑΚΛΗΣ
15.00 ΖΙΝΑ
16.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΝΕΪ ΦΟΞ
17.00 Ο ΑΟΡΑΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.10 ΤΟ ΧΡΗΜΑ
ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
19.15 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ
20.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο συνεργάτης μου»
23.30 ΛΑΡΓΚΟ ΓΟΥΙΝΤΣ
00.30 ΡΑΛΙ ΜΟΝΤΕ ΚΑΡΛΟ 2002
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υ2Κ»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγάπη μου... ό,τι πει το παιδί»
05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ