ΠΡΕΒΕΛΗΣ 03.00 Μήλο, Θήρα, Ανάφη, Ηράκλειο, Σητεία, Κάσο, Κάρπαθο, Ρόδο, ΣΟΥΠΕΡΤΖΕΤ 07.00 Μήλο, Φολέγανδρο, Θήρα, Νάξο, Μύκονο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 5 07.00 Ιο, Θήρα, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 07.15 Πάρο, Νάξο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 6 07.25 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 07.25 Σέριφο, Σίφνο, Φολέγανδρο, Σίκινο, Ιο, Θήρα, SPEEDRUNNER IV 07.30 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΙΘΑΚΗ 07.35 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΕΛΥΡΟΣ 12.00 Χανιά, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 6 17.00 Σύρο, Μύκονο, Τήνο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 17.15 Πάρο, Νάξο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 17.30 Πάρο, Νάξο, Δονούσα, Αιγιάλη, Αστυπάλαια, ΝΗΣΟΣ ΧΙΟΣ 17.30 Τήνο, Χίο, Μυτιλήνη, ΟΛΥΜΠΙΚ ΤΣΑΜΠΙΟΝ 21.30 Ηράκλειο, ΛΑΤΩ 21.30 Χανιά, ΝΗΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ 21.30 Σύρο, Μύκονο, Αγ. Κήρυκο, Φούρνους, Καρλόβασι, Βαθύ, ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣ 22.00 Ηράκλειο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 1 23.30 Κω, Ρόδο.