Κυριακή 18 Απρίλη 2004
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΚΥΡΙΑΚΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902, 210.2592.802

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Αγώνας βόλεϊ ανδρών και γυναικών

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη

19.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας που πέρασε. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου

20.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Η Σοφία Αδαμίδου συζητάει με τον Πάνο Κατσιμίχα

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή του «902»

23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ Ο Γιώργος Μηνάς συζητάει με τον πιανίστα Κωνσταντίνο Βαγιανάτο

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.00 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ

11.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

11.30 MEDITERRANEO

12.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

13.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ

13.30 ΕΥΡΩΚΕΝΤΡΙΚΟΤΗΤΕΣ

14.00 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2004: Η ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ

15.00 ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ Απευθείας μετάδοση από την Καλαμάτα

16.45 PRE GAME

17.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ - Β΄ ΓΥΡΟΣ: «Περιστέρι - Αρης» Απευθείας μετάδοση

19.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανατολικά της Εδέμ»

21.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ

22.55 ΟΛΥΜΠΙΣΜΟΣ - ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΣ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΚΑΤΣΕ... ΦΡΟΝΙΜΑ

09.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ

14.00 ΚΤΙΡΙΑ, ΓΕΦΥΡΕΣ ΚΑΙ ΣΗΡΑΓΓΕΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΥΡΩΠΗ EXPRESS

16.30 ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΟΝΟΜΑΧΙΕΣ

17.30 ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΠΟΛΟ

19.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ: «Ηρακλής - ΠΑΟΚ» Απευθείας μετάδοση

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ ΤΣΟΚΛΗ «Συρία» Α΄ μέρος

23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΜΑΤΛΟΚ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400, 2310.299.700

07.30 ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΗΣΟΥ ΩΣ ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟ: ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΙ (τελευταίο)

10.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΓΙΟΥΡΟΒΙΖΙΟΝ

11.00 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΠΕΔΙΟ

11.30 ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

12.30 ΧΟΡΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΡΕΠΟ

15.00 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ

15.30 +10 ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΕΥΡΥΝΣΗ

16.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΧΑΝΤΜΠΟΛ: «ΠΑΟΚ - Διομήδης» Απευθείας μετάδοση

17.30 DESIGN WORLD

18.00 ΜΙΚΡΟΙ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΕΣ

18.30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ

19.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ

19.30 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΙΕΡΟΔΙΚΕΙΟ Ντοκιμαντέρ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΧΑΚΕΡΣ

22.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΤΣΑΚ ΜΠΕΡΙ - LIVE AT BBC THEATER 1972

01.30 ΦΑΝΙ ΚΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

02.30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΕΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ANT1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΑΛΙ

06.50 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ

10.30 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

11.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

12.00 ΣΕ ΦΟΡΜΑ

12.55 SUPER GAME

13.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.40 ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ

15.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «SOS Πεντάγωνο καλεί υποβρύχιο της συμφοράς»

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος της καρπαζιάς»

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 FAME STORY ΙΝ CONCERT

23.15 24

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γκραν Κάνιον»

03.20 FAME STORY ΙΝ CONCERT (Ε)

05.20 Η ΚΑΛΗ ΠΕΘΕΡΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.45 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ (Ε)

06.45 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ

10.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA

11.00 ΛΟΓΩ... ΖΩΗΣ

12.00 ΩΡΑΙΟΙ... ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ

13.00 MUSIC MARKET

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΙΚΟΝΕΣ

16.00 THIRD WATCH (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 ΕΝΑΣ ΤΡΕΛΟΣ, ΤΡΕΛΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ

19.00 ΠΑΙΞΕ ΓΩΓΩ ΠΑΙΞΕ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Κλέαρχος, η Μαρίνα και ο κοντός»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το αμερικανικό όνειρο»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

03.30 ΚΟΛΠΟ GROSSO (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.45 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.15 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

10.45 Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ ΤΟΥ ALTER

12.30 ΤΙΤΕΦ

12.45 BAND STAND

13.30 LIFESTYLE (E)

14.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αν έχεις τύχη»

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΙΤΑ ΠΑΝΙΑ

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 VIP

22.30 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χωρίς αύριο»

03.00 APHRODISIA

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοιραίο πάθος»

MEGA
Τηλ. 210.6994.224, 210.6994.300

06.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

07.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ (Ε)

08.00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ, Ο ΑΡΙΣΤΟΣ (Ε)

08.50 ΑΧ ΕΛΕΝΗ (Ε)

09.20 ΜΠΑΖ, Ο ΗΡΩΑΣ ΤΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑ

09.50 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.00 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΤΑΡΖΑΝ

10.30 ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ

11.00 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ

12.00 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ (Ε)

13.00 BACKSTAGE

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΩΡΑ

15.50 ΜΟΥΣΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ ΑΡΙΩΝ (Ε)

17.00 ΜΟΥΣΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ ΑΡΙΩΝ (Συνέχεια)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΦΑΡΜΑ ΙΙ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικά παιχνίδια»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.15 Η ΚΥΡΙΑΡΧΙΑ ΤΗΣ ΠΡΟΦΗΤΕΙΑΣ

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΣΟΥ

05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

07.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ

14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

15.30 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ

16.30 Ο ΜΑΧΗΤΗΣ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ

17.26 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη των μπάτσων σχολή 3»

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταξίδι στους θρύλους»

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στοιχειωμένοι»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ulzana's raid»

04.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΔΕΥΤΕΡΑ
«902»
Τηλ. 210.2592.902, 210.2592.802

08.00 ΕΝ...ΤΥΠΟΣ...ΕΙΣ Καθημερινή, ενημερωτική εκπομπή με τον Μιχάλη Χάρο

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ και αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο, με τον Κώστα Χατζόπουλο

17.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Καταγραφή διαδικασίας κατασκευής ειδών διακόσμησης

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της ημέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική

18.00 ΠΡΟΒΟΛΕΣ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους ρεπόρτερ του «902» αναδεικνύουν τις ουσιαστικές πλευρές των γεγονότων

20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα με την Αννα Μπαλλή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή. Με τον Κώστα Καραχάλιο

23.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ Με τον Γιάννη Λεμπέση

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΟΥ BBC

07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ

History Channel

10.15 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΓΡΑΜΜΑΤΑ (Ε) «Χέρμπερτ Τζορτζ Ουέλς»

11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΠΛΟΙΑ (Ε) «Τα υποβρύχια»

Οικο-TV

12.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)

13.00 O ΑΝΘΡΩΠΟΣ TOY KON TIKI «Πριν από την αρχή»

14.00 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ Ντοκιμαντέρ

14.30 ΦΡΟΝΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ «Η Ισαβέλλα και οι ουρακοτάγκοι»

15.00 ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΣΧΕΔΙΑΣΤΕΣ «Ντόλτσε και Γκαμπάνα»

15.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ «Ισπανία»

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ

Ολυμπιακά ντοκιμαντέρ

19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΟΝΕΙΡΑ (Ε)

Οικο-TV

20.00 ΠΕΡΝΩΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΩΝ ΣΠΗΛΑΙΩΝ Ντοκιμαντέρ

21.00 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ «Ηλίας Λογοθέτης»

22.00 ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ «Η παλαίστρα του δρόμου»

22.55 ΟΛΥΜΠΙΣΜΟΣ - ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΣ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΘΕΑΤΡΟΠΛΗΞΙΑ «Η παιδεία στο θέατρο»

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 1 ΜΕ ΔΥΟ

14.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ Σειρά

17.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ΠΡΟ-ΠΟ και τα μπουζούκια»

20.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.30 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ

23.00 CHAMPIONS NET

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΜΑΛΤΟΚ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400, 2310.299.700

08.00 TA ΠΟΥΛΙΑ Κινούμενα σχέδια

08.30 ΣΚΥΛΟΥΠΟΛΗ Κινούμενα σχέδια

09.30 ΦΛΟΓΕΡΟΙ ΔΡΑΚΟΙ Κινούμενα σχέδια

10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ

12.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

12.30 Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ Σειρά ντοκιμαντέρ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ

18.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΣ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

23.00 ΣΕΣΙΛΙΑ Σειρά

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σεξ είναι μια λέξη με τέσσερα γράμματα»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΦΛΙΝΤ, Ο ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ Κινούμενα σχέδια

06.30 Ο ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΤΕΞ ΕΪΒΕΡΙ

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.05 SUPER GAME

13.15 ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

15.30 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

16.25 SUPER GAME

16.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 SUPER GAME

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

19.20 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 15ος ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΟΜΟΡΦΙΑΣ 2004

24.00 FAME STORY

01.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Και οι θεοί τρελάθηκαν Νο 2»

03.30 FAME STORY (Ε)

04.30 MOBILE FUN

04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.30 Η ΚΑΛΗ ΠΕΘΕΡΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ

13.00 ΜΑΡΙΜΑΡ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΜΑΡΙΑ

16.30 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ

16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ (Ε)

17.30 ΜΠΟΡΩ

19.15 ΟΛΑ ΕΔΩ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βαθιά άγρια θάλασσα»

23.00 ΑΧ ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε)

23.50 ΟΛΑ 2004

01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.00 EUROGOAL

03.00 ΚΟΛΠΟ GROSSO (E)

04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

08.55 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ

09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.30 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)

11.30 ΜΠΛΑΚ ΑΟΥΤ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο παρθενοκυνηγός»

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ

22.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)

23.15 ΤΕΤ Α ΤΕΤ

01.30 SEX AND THE CITY

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κραυγή μέσα στη νύχτα»

03.45 APHRODISIA

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι κρυφές επιθυμίες της Εμμανουέλας»

MEGA
Τηλ. 210.6994.224, 210.6994.300

06.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

09.30 ΚΑΙ ΜΙΣΗ

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ

15.40 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

16.20 Ο ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟΣ Τηλεπαιχνίδι

17.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε) Σειρά

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ

22.00 ΦΑΕ ΤΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΣΟΥ

22.50 ΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ

23.50 ΑΝΑΤΡΟΠΗ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενωμένοι σαν γροθιά»

03.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΤΡΕΛΩΝ ΝΑΥΑΓΩΝ

05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.15 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA

12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΛΑΟΥΡΑ

17.30 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ

18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο λεγεωνάριος»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόλαση έρχεται μαζί μου»

01.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια καινούρια πατρίδα»

04.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΤΕΤΑΡΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902, 210.2592.802

08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Καθημερινή, ενημερωτική εκπομπή με τον Μιχάλη Χάρο

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο. Με τον Κώστα Χατζόπουλο

17.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θέατρο, μουσική, χορός, τραγούδια

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική

18.00 ΠΡΟΒΟΛΕΣ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους ρεπόρτερ του «902» αναδεικνύουν τις ουσιαστικές πλευρές των γεγονότων

20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα με την Αννα Μπαλλή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή με τον Γιάννη Χατζηγεωργίου

23.30 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο Γρηγόρης Τραγγανίδας συζητάει με τον Χάρη Βαφειάδη για τη δουλιά του και τις ταινίες μικρού μήκους

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΟΥ BBC

07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ

10.15 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Τζον Μπον Τζόβι»

11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΑΡΧΑΙΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ «Ατλαντίδα» (Ε)

12.00 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΩΝ ΣΠΗΛΑΙΩΝ (Ε)

13.00 ΠΕΡΙ ΧΡΥΣΟΥ

14.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ

14.30 ΦΡΟΝΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ Ντοκιμαντέρ

15.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ «Ελλάδα - Ιαπωνία» Απευθείας μετάδοση

17.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΣΗΣ ΒΑΡΩΝ Απευθείας από το Κίεβο

18.00 ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ

18.55 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΣΗΣ ΒΑΡΩΝ Απευθείας από το Κίεβο

21.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΣΤΑΡ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ «Τζέρι Λιούις»

22.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: «ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ: ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ»

22.55 ΟΛΥΜΠΙΣΜΟΣ - ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΣ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 1 ΜΕ ΔΥΟ

14.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ

17.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο λουστράκος»

20.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.30 ΕΡΩΤΑΣ, ΟΠΩΣ ΕΡΗΜΟΣ

24.00 ΑΠΕΝΑΝΤΙ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΜΑΤΛΟΚ Σειρά

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400, 2310.299.700

08.00 ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ

08.30 ΣΚΥΛΟΥΠΟΛΗ

09.30 ΦΛΟΓΕΡΟΙ ΔΡΑΚΟΙ

10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ

12.00 ΤΟ «ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ» ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ

18.00 4ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ - CIRCOM

18.30 ΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

22.00 MIXER: «ΤΟ ΚΙΤΣ ΣΤΗΝ 21Η ΑΠΡΙΛΙΟΥ»

23.00 ΑΠΟ ΤΙ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙ Η ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΜΑΣ;

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΓΚΑΒΙΝ ΚΡΟΦΟΡΝΤ ΣΟΟΥ

01.00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΣΥΜΠΑΝ

01.30 ΖΑΚ ΚΟΥΣΤΟ - Ο ΥΠΟΘΑΛΑΣΣΙΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

04.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)

06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΦΛΙΝΤ, Ο ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

06.30 Ο ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΤΕΞ ΕΪΒΕΡΙ

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.05 SUPER GAME

13.15 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

15.30 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

16.25 SUPER GAME

16.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 SUPER GAME

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

19.20 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 FAME STORY

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κορίτσια για φίλημα»

24.00 ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ... ΔΑΓΚΩΝΕΙ

01.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΔΙΑΓΝΩΣΗ: ΦΟΝΟΣ

02.30 2004

03.30 FAME STORY (Ε)

04.30 MOBILE FUN

04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.20 Η ΚΑΛΗ ΠΕΘΕΡΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ

13.00 ΜΑΡΙΜΑΡ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΝΙΝΑ

15.30 ΜΑΡΙΑ

16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ

16.50 ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ (Ε)

17.30 ΜΠΟΡΩ

19.15 ΟΛΑ ΕΔΩ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΕΣ Κομεντί

22.00 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ, ΜΙΑ ΖΩΗ

23.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)

24.00 TALK SHOW

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κυνηγητό της Λίζας»

02.15 ΚΟΛΠΟ GROSSO (Ε)

03.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

03.45 ΜΠΟΡΩ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ALTER KIDS

08.55 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ

09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.30 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)

11.30 ΜΠΛΑΚ ΑΟΥΤ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρόδα, τσάντα και κοπάνα Νο1»

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΖΟΥΓΚΑ SΥMMORY (Ε)

22.00 LIFESTYLE

23.00 ΑΫΠΝΙΕΣ

01.30 SEX & THE CITY

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καυτό αίμα»

03.45 APHRODISIA

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαστημικό σεξ»

MEGA
Τηλ. 210.6994.224, 210.6994.300

06.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

09.30 ΚΑΙ ΜΙΣΗ

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

15.40 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

16.20 Ο ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟΣ

17.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ

21.45 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

23.45 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γέφυρα των δράκων»

03.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ Ξένη σειρά

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΤΡΕΛΩΝ ΝΑΥΑΓΩΝ

05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.15 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα

12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΛΑΟΥΡΑ

17.30 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ

18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νόμος 4000»

23.00 GALA

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σεξουαλικό κομφούζιο»

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ερημίτης» Α΄ τηλεοπτική προβολή

04.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

08.00 ΕΝ...ΤΥΠΟΣ...ΕΙΣ Καθημερινή, ενημερωτική εκπομπή με τον Μιχάλη Χάρο

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο, με τον Κώστα Χατζόπουλο

17.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική

18.00 ΠΡΟΒΟΛΕΣ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους ρεπόρτερ του «902» αναδεικνύουν τις ουσιαστικές πλευρές των γεγονότων

20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Επιμέλεια: Ζωή Κούλια

20.00 ...ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η πρόληψη και η θεραπεία των διαφόρων παθήσεων. Επιμέλια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή με τον Γιάννη Χατζηγεωργίου

23.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Επιμέλεια - παρουσίαση: Σοφία Αδαμίδου

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΟΥ BBC

07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ

10.15 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ (Ε) «Ηλίας Λογοθέτης»

11.10 ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ (Ε) «Η παλαίστρα του δρόμου»

12.00 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΩΝ ΣΠΗΛΑΙΩΝ (Ε)

13.00 ΠΕΡΙ ΧΡΥΣΟΥ «Αρχαία Αίγυπτος»

14.00 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ Ντοκιμαντέρ

14.30 ΦΡΟΝΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ «Ο Κλάιβ και οι ρινόκεροι»

15.00 ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΣΧΕΔΙΑΣΤΕΣ «Μαρκ Τζέικομπς»

15.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ «Ελβετία» Α΄ Μέρος

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.05 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.00 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΩΝ ΣΠΗΛΑΙΩΝ

21.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: «Τζον Μπον Τζόβι»

22.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΑΡΧΑΙΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ «Ατλαντίδα»

22.50 ΟΛΥΜΠΙΣΜΟΣ - ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΣ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΥΣ ΧΡΟΝΙΑ «Κλειστή στροφή»

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 1 ΜΕ ΔΥΟ

14.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ

17.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δουλειές του ποδαριού»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 PRE GAME

21.45 CHAMPIONS LEAGUE Αγώνας ποδοσφαίρου: «Μονακό - Τσέλσι» Απευθείας μετάδοση

23.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΜΑΤΛΟΚ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400, 2310.299.700

08.00 ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ

08.30 ΣΚΥΛΟΥΠΟΛΗ Σειρά

09.30 ΦΛΟΓΕΡΟΙ ΔΡΑΚΟΙ

10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ

12.00 DESIGN 100% (Ε)

12.30 Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ Σειρά ντοκιμαντέρ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ

18.00 Η ΟΔΟΣ ΤΩΝ ΥΔΑΤΩΝ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

21.40 ΣΤΟΧΟΣ ΤΟ 2004

22.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Δημόσια λουτρά»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

01.30 4ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ - CIRCOM «Το όνειρο της Αμάντα»

02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

04.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)

06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΦΛΙΝΤ, Ο ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ

06.30 Ο ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΤΕΞ ΕΪΒΕΡΙ

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.05 SUPER GAME

13.15 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

15.30 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

16.25 SUPER GAME

16.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (E)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 SUPER GAME

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

19.20 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ

21.45 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ

22.40 FAME STORY

23.45 ΑΡΕΝΑ

01.10 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μαχητής του Σέντραλ Παρκ»

03.45 FAME STORY (Ε)

04.45 MOBILE FUN

05.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.30 Η ΚΑΛΗ ΠΕΘΕΡΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ

13.00 ΜΑΡΙΜΑΡ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΜΑΡΙΑ

15.30 ΝΙΝΑ

16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.30 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ

16.50 ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ (Ε)

17.30 ΜΠΟΡΩ

19.15 ΟΛΑ ΕΔΩ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΡΕΖΕΡΒΕ

22.00 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ (Ε)

23.00 ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΛΑΘΗ (Ε)

24.00 ΠΡΟΣΩΠΑ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 EUROGOAL

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τέλειο έγκλημα»

04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ALTER KINDS

08.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.30 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)

11.30 ΜΠΛΑΚ ΑΟΥΤ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δάσκαλε, τι δίδασκες»

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καμικάζι, αγάπη μου»

23.00 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

01.30 SEX AND THE CITY

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμη επιθυμία»

03.45 APHRODISIA

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ημερολόγιο του έρωτα»

MEGA
Τηλ. 210.6994.224, 210.6994.300

06.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε) Σειρά

07.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

09.30 ΚΑΙ ΜΙΣΗ

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

15.40 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

16.20 Ο ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟΣ (Ε)

17.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΝΤΑΝΤΑ

21.40 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ Σειρά

22.40 Η ΦΑΡΜΑ ΙΙ

23.40 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (Συνέχεια)

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιχείρηση Delta Force III»

03.15 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΣΟΥ Ξένη σειρά

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΤΡΕΛΩΝ ΝΑΥΑΓΩΝ

05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.15 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA

12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΛΑΟΥΡΑ

17.30 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ Σειρά

18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η φυγή»

23.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δαιμονισμένος άγγελος»

02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πείραμα του Πενταγώνου» Α΄ τηλεοπτική προβολή

04.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΠΕΜΠΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

08.00 ΕΝ...ΤΥΠΟΣ...ΕΙΣ Καθημερινή, ενημερωτική εκπομπή

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ, αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο, με τον Κώστα Χατζόπουλο

17.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο Γρηγόρης Τραγγανίδας συζητάει με το Χάρη Βαφειάδη για τη δουλιά του και τις ταινίες μικρού μήκους

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική

18.00 ΠΡΟΒΟΛΕΣ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους ρεπόρτερ του «902» αναδεικνύουν τις ουσιαστικές πλευρές των γεγονότων

20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Επιμέλεια: Ζωή Κούλια

20.30 ...ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η πρόληψη και η θεραπεία των διαφόρων παθήσεων. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή με τον Κώστα Καραχάλιο

23.30 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Επιμέλεια - παρουσίαση: Σοφία Αδαμίδου

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ

10.15 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Τζέρι Λιούις»

11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Τα μυστικά των άστρων»

12.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)

13.00 ΠΕΡΙ ΧΡΥΣΟΥ

14.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ Ντοκιμαντέρ

14.30 ΦΡΟΝΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ «Ο κ. Σοβ Σουρίς»

15.00 ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΣΧΕΔΙΑΣΤΕΣ «Μάικλ Κορς»

15.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ «Ελβετία» Β' Μέρος

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ

18.15 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΣΗΣ ΒΑΡΩΝ Απευθείας μετάδοση

21.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΖΩΓΡΑΦΟΙ «Βαν Γκογκ και Γκογκέν» (Β` μέρος)

22.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Η αναζήτηση της Σαγκρί - Λα»

22.55 ΟΛΥΜΠΙΣΜΟΣ - ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΣ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΣΚΕΨΗΣ «Ζιλ Κέπελ»

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 1 ΜΕ ΔΥΟ

14.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ

17.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικές ιστορίες»

20.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.30 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ

23.30 ΣΟΠΡΑΝΟΣ

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΜΑΤΛΟΚ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

08.00 ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ

08.00 ΣΚΥΛΟΥΠΟΛΗ

09.00 Ο ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ

09.30 ΦΛΟΓΕΡΟΙ ΔΡΑΚΟΙ

10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ

12.00 DESIGN WORLD (E)

12.30 Ο ΦΛΟΪΝΤ ΣΤΗ ΜΕΣΟΓΕΙΟ «Ταξίδι στην Τουρκία»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ

18.00 Η ΚΡΙΣΗ ΣΤΟΝ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΟΣΜΟ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Αντζελα πεθαίνει ξανά»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)

01.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ Ντοκιμαντέρ

02.00 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

04.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)

06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΦΛΙΝΤ, Ο ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

06.30 Ο ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΤΕΞ ΕΪΒΕΡΙ

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.05 SUPER GAME

13.15 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

15.30 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

16.25 SUPER GAME

16.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 SUPER GAME

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

19.20 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΣΑΝ ΤΟ ΣΚΥΛΟ ΜΕ ΤΗ ΓΑΤΑ

22.00 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ

22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΌ

23.00 FAME STORY

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ

01.20 FAME STORY (E)

02.30 MOBILE FUN

02.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γκοτζίλα εναντίον Μέγκαλον»

05.00 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ

13.00 ΜΑΡΙΜΑΡ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΜΑΡΙΑ

15.30 ΝΙΝΑ

16.20 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.50 ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ (Ε)

17.30 ΜΠΟΡΩ

19.15 ΟΛΑ ΕΔΩ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ Τηλεπαιχνίδι

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΙ ΤΣΙΜΠΑΕΙ

22.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ UEFA

24.00 ΕΠΙ ΤΟΥ ΚΑΝΑΠΕΩΣ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμο στοίχημα»

03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.00 ΜΠΟΡΩ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ALTER KIDS

08.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.30 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)

11.30 ΜΠΛΑΚ ΑΟΥΤ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκλεψα τη γυναίκα μου»

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ

22.30 ΖΟΥΓΚΛΑ

01.00 SEX AND THE CITY

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στη γέφυρα του Μπρούκλιν»

03.30 APHRODISIA

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

MEGA
Τηλ. 210.6994.224, 210.6994.300

06.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε) Σειρά

07.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

09.30 ΚΑΙ ΜΙΣΗ

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

15.40 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

16.20 Ο ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟΣ

17.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 SUPER IDOL

22.10 Η ΦΑΡΜΑ ΙΙ

23.10 SUPER IDOL LIVE

23.50 ΟΙ ΦΑΚΕΛΟΙ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΕΥΡΗΚΑ (Ε)

02.15 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΣΟΥ Ξένη σειρά

03.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΤΡΕΛΩΝ ΝΑΥΑΓΩΝ

05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.15 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα

12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΛΑΟΥΡΑ

17.30 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ

18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα τρελό, τρελό κόλπο» Α` τηλεοπτική προβολή

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανθρωπος χωρίς ταυτότητα»

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε κατάσταση πανικού» Α` τηλεοπτική προβολή

03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φόνος στο Χόλιγουντ» Α` τηλεοπτική προβολή

05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ.. ΕΙΣ Καθημερινή, ενημερωτική εκπομπή με τον Μιχάλη Χάρο

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και στον κόσμο. Με τον Κώστα Χατζόπουλο

17.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ (Ε) Καταγραφή διαδικασίας της κεραμικής

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική

18.00 ΠΡΟΒΟΛΕΣ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους ρεπόρτερ του «902» αναδεικνύουν τις ουσιαστικές πλευρές των γεγονότων

20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα με την Αννα Μπαλλή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή του «902»

23.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Ο Βαγγέλης Κούτας συζητάει με το Τάσο Αυγερινό για το βιβλίο του «Το καραβάνι των γυμνών»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΟΥ BBC

07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ

HISTORY CHANNEL

10.15 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΖΩΓΡΑΦΟΙ (Ε) «Βαν Γκονγκ και Γκογκέν»

11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Η αναζήτηση της Σάνγκρι-Λα» Ντοκιμαντέρ

12.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ (Ε) Ντοκιμαντέρ

13.00 ΠΕΡΙ ΧΡΥΣΟΥ «Οι χρυσοθήρες της Αυστραλίας»

14.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ «Η λευκή σκιά του Ουλέινομπεϊ»

14.30 ΦΡΟΝΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ Σειρά ντοκιμαντέρ

15.00 ΜΕΓΑΛΟΙ ΣΧΕΔΙΑΣΤΕΣ «Ραλφ Λόρεν»

15.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ «Ελβετία» Γ΄ Μέρος

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ

18.15 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΣΗΣ ΒΑΡΩΝ

History Channel

21.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ «Τζακ Λόντον»

22.55 ΟΛΥΜΠΙΣΜΟΣ - ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΣ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Velvet goldmine»

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 1 ΜΕ ΔΥΟ

14.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ Σειρά

17.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οικογένεια Παπαδοπούλου»

20.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ

23.00 ΓΙΟΥΡΟΒΙΖΙΟΝ 2004

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

08.00 ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ

08.30 Ο ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ

09.30 ΦΛΟΓΕΡΟΙ ΔΡΑΚΟΙ

10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ

12.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ

18.00 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

22.00 ΔΕΞΙΩΣΗ

23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πηγάδι»

02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

04.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)

06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΦΛΙΝΤ, Ο ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

06.30 Ο ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΤΕΞ ΕΪΒΕΡΙ

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.05 SUPER GAME

13.15 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

15.30 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

16.25 SUPER GAME

16.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 SUPER GAME

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

19.20 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

22.00 ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΣΥΓΓΝΩΜΗΣ

22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ

23.00 FAME STORY

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η προφητεία Νο 2: ο μικρός Αντίχριστος»»

02.45 FAME STORY (Ε)

03.45 MOBILE FUN

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ(Ε)

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ

13.00 ΜΑΡΙΜΑΡ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΜΑΡΙΑ

15.30 ΝΙΝΑ

16.30 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ

16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.50 ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ (Ε)

17.30 ΜΠΟΡΩ (Ε)

19.15 ΟΛΑ ΕΔΩ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 CANDID CAMERA Χιουμοριστική εκπομπή

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δεσμοί καταστροφής»

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 SUPERGOAL

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παίζοντας με τη φωτιά»

03.30 ΚΟΛΠΟ GROSSO (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.45 ΜΠΟΡΩ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ALTER KIDS

08.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ

09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.30 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)

11.30 ΜΠΛΑΚ ΑΟΥΤ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πρόβα γάμου»

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα τούβλα»

23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ

01.30 SEX AND THE CITY

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Προσωπικά δεδομένα»

04.00 APHRODISIA

04.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στον κόσμο της ηδονής»

MEGA
Τηλ. 210.6994.224, 210.6994.300

06.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

09.30 ΚΑΙ ΜΙΣΗ

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

15.40 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

16.20 Ο ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟΣ

17.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε) Σειρά

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΦΑΡΜΑ ΙΙ

22.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ Σειρά

23.00 ΜΕ ΘΕΑ ΣΤΟ ΠΕΛΑΓΟΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η καρδιά του κεραυνού»

03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΣΟΥ

04.30 ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΤΡΕΛΩΝ ΝΑΥΑΓΩΝ Σειρά

05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.15 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα

12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΛΑΟΥΡΑ

17.30 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ

18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπίβερ, ο τρομερός»

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τελευταίος μάρτυρας»

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αίρεση»

03.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φόνος στη μέση του πουθενά»

05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ
«902»
Τηλ. 210.2592902 - 210.2592802

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Ποδοσφαιρικοί αγώνες

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη

19.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ «902» Επιμέλεια: Παύλος Ρούφας

20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Επιμέλεια: Ζωή Κούλια

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Μουσική, χορός, τραγούδια...

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.626

07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

10.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

12.00 ΥΠΑΙΘΡΟΣ ΧΩΡΑ

12.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

13.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

14.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΣΗΣ ΒΑΡΩΝ

16.00 ΕΛΛΑΔΑ - ΕΥΡΩΠΗ

16.30 SPORT EVENTS «Σκοποβολή»

17.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΣΗΣ ΒΑΡΩΝ

19.00 SPORT EVENTS «Κανόε Καγιάκ - Σλάλομ»

20.00 ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ

21.00 ΜΕ ΑΡΩΜΑ ΓΥΝΑΙΚΑΣ

22.00 ΔΡΟΜΟΙ

22.55 ΟΛΥΜΠΙΣΜΟΣ - ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΣ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ «Αμαρκορντ»

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

09.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΣΠΟΡ ΚΑΙ ΑΝΤΟΧΗ

13.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

14.00 ΖΩΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ Ντοκιμαντέρ

16.15 PRE-GAME

16.30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ «Μακεδονικός - Ολυμπιακός»

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ «Ελλάδα - Ιαπωνία»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ

24.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αποκαλύψεις μιας γυναίκας»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

08.01 Ο ΠΟΝΤΙΚΟΣ ΑΝΑΤΟΛ

08.30 Ο ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ

09.00 ΠΕΛΕΖΙΝΙΟ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΕΛΕ

09.30 ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ

10.30 Η ΔΙΑΣΩΣΗ

11.30 ΑΛΛΙΩΣ

12.00 ΕΙΚΟΝΕΣ ΤΟΥ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σηκώστε τους μπελάδες σας». Αφιέρωμα στο Χονδρό - Λιγνό

15.00 ΤΟ ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

16.00 ΝΟΣΤΟΣ

17.30 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΗ ΣΚΑΠΑΝΗ

18.15 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αυτό είναι το σώμα μου»

23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δύο γοητευτικά τέρατα»

02.30 ΝΟΣΤΟΣ (Ε)

04.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

06.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ (Ε)

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΑΛΙ Χιουμοριστική σειρά

06.30 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ

10.30 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ

11.30 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

12.30 ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ Χιουμοριστική σειρά

12.55 SUPER GAME

13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «φίλησε με πριν... αλλάξω»

16.50 FAME STORY (Best of)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

17.40 FAME STORY (Best of)

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 FAME STORY

22.00 15ος ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΟΜΟΡΦΙΑΣ 2004: (Ε)

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εννέα με πέντε»

03.30 FAME STORY (Ε)

04.30 MOBILE FUN

04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

05.20 Η ΚΑΛΗ ΠΕΘΕΡΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.45 ΜΠΟΡΩ (Ε)

06.45 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ

10.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ

11.00 ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σιδηρά κυρία»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Mr Nice Guy»

19.00 ΠΑΙΞΕ ΓΩΓΩ ΠΑΙΞΕ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπαμπάς μου, ο εραστής μου κι εγώ»

23.15 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΙΣΠΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

03.30 Ο ΙΟΥΔΑΣ ΦΙΛΟΥΣΕ ΥΠΕΡΟΧΑ Σειρά

04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.45 ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

13.30 HIT PARADE Μουσική εκπομπή

14.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επτά μέρες ψέματα»

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Παπατρέχας»

23.00 ΧΩΡΙΣ ΜΟΝΤΑΖ ΙΙ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πόλη της ντροπής»

03.30 APHRODISIA

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πάθος χωρίς όρια»

MEGA
Τηλ. 210.6994.224 - 210.6994.300

06.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

07.00 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΩΡΑ (Ε)

08.00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ο ΑΡΙΣΤΟΣ (Ε) Σειρά

08.50 ΑΧ ΕΛΕΝΗ (Ε) Σειρά

09.20 ΜΠΑΖ, Ο ΗΡΩΑΣ ΤΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑ

09.50 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.00 Ο ΜΙΚΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

10.30 ΜΠΑΜΠΑΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Ξένη σειρά

11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μικρομέγαλος»

13.00 MEGA STAR Μουσική εκπομπή

14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.50 DEBATE Ενημερωτική εκπομπή

15.50 TRACTION Ενημερωτική εκπομπή

16.20 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ

17.30 ΕΥΡΗΚΑ!

18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κυρ Γιώργης εκπαιδεύεται»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΦΑΡΜΑ ΙΙ

22.00 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ

23.50 PRIVE

01.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κρυμμένες αλήθειες»

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΣΟΥ Ξένη σειρά

05.00 ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΤΡΕΛΩΝ ΝΑΥΑΓΩΝ Ξένη σειρά

05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 EVERWOOD: Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΗ

14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

15.30 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ Ξένη σειρά

16.30 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

17.26 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διακοπές στην Ιμπιζα»

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑ

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κυνηγός φαντασμάτων»

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγκλημα στο Νείλο»

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάρνι»

04.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org