ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΙΘΑΚΗ 07.30 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 07.30 Σύρο, Μύκονο, Νάξο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 1 07.45 Πάρο, Θήρα, ΛΙΣΣΟΣ 09.00 Χανιά, ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΛΛΑΣ 12.00 Ηράκλειο, ΡΟΔΟΣ 15.00 Πάτμο, Λέρο, Κάλυμνο, Κω, Ρόδο, ΡΟΜΙΛΝΤΑ 15.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Σίκινο, Φολέγανδρο, Θήρα, Ανάφη, ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 16.00 Σύρο, Πάρο, Νάξο, Κατάπολα, Αστυπάλαια, Νίσυρο, Τήλο, Σύμη, Ρόδο, ΕΞ. ΠΗΓΑΣΟΣ 16.00 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, Κίμωλο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 2 16.00 Χανιά, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 3 16.00 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΑΙΟΛΟΣ ΕΞΠΡΕΣ 16.30 Σύρο, Πάρο, Νάξο, Εύδηλο, Βαθύ, ΑΙΟΛΟΣ ΚΕΝΤΕΡΗΣ 16.30 Χίο, Μυτιλήνη, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 2 16.30 Σύρο, Μύκονο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 16.00 Πάρο, Νάξο, ΕΞ. ΑΔΩΝΙΣ 17.00 Σύρο, Μύκονο, Εύδηλο, Καρλ/σι, Βαθύ, ΕΞ. ΑΠΟΛΛΩΝ 17.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΜΑΡΙΝΑ 17.00 Κάλυμνο, Κω, Ρόδο, Καστ/ζο, Ρόδο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 17.30 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΔΙΑΓΟΡΑΣ 18.00 Κω, Ρόδο, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ Λ 19.00 Μήλο, Αγ. Νικόλαο, Σητεία, Κάσο, Κάρπαθο, Διαφάνι, Χάλκη, Ρόδο, ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 19.00 Χίο, Μυτιλήνη, Λήμνο, Θεσ/νίκη, ΑΠΤΕΡΑ 20.00 Ρέθυμνο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 1 20.00 Μύκονο, Κω, Ρόδο, ΚΡΗΤΗ Ι 20.30 Ηράκλειο, ΛΑΤΩ 20.30 Χανιά, ΚΝΩΣΟΣ ΠΑΛΛΑΣ 22.00 Ηράκλειο.