Κυριακή 18 Φλεβάρη 2007
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΚΥΡΙΑΚΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, Εκπαιδ. Τηλεόραση...

08.00 2η ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων ειδήσεων της εβδομάδας, μέσα από το φακό του «902»

09.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ με ποδόσφαιρο, βόλεϊ, μπάσκετ...

17.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Με παραδοσιακούς ρυθμούς

18.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ «Apurimac» - Martha Moreleon Μέρος Α΄

21.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Ελληνικός και ξένος κινηματογράφος

22.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ με ποδόσφαιρο, βόλεϊ, μπάσκετ...

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΑΡΧΙΕΡΑΤΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

11.15 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Αποκριάτικα τραγούδια»

12.30 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

14.00 ΕΤΣΙ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ «Απόκριες στο Πήλιο»

14.30 ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΠΑΤΡΑΣ

16.30 ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

16.50 ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΞΑΝΘΗΣ

19.00 ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ «Διαφθορά και κακοδιοίκηση»

20.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ «Μπέτυ Αρβανίτη»

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.10 ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΠΑΤΡΑΣ «Τελετή λήξης»

21.40 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ - Ο Φριτς Λανγκ στην Αμερική: «Επικίνδυνη αγάπη»

23.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ «Νορβηγία»

00.15 LOFT

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.55 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

09.00 GOOF TROOP

10.00 DISNEY'S MICKEY MOUSEWORKS

10.30 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ

11.30 Η ΜΙΚΡΗ ΓΟΡΓΟΝΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 PRESS

13.30 ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΝΤΙΣΝΕΪ «Μελωδικές στιγμές»

17.45 MAKING OF ΤΗΣ ΤΑΙΝΙΑΣ «Το κυνήγι της ευτυχίας»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 PRE GAME

19.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - SUPER LEAGUE «Ολυμπιακός - Ατρόμητος»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμη πλεκτάνη»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.15 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

07.20 ΚΟΙΝΑ ΒΗΜΑΤΑ

07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

11.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε) «Αφιέρωμα στο Στέλιο Καζαντζίδη» Β΄ μέρος

12.00 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ

14.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ

16.30 ΟΞΥΓΟΝΟ

17.30 DESIGN

18.30 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.50 ΚΑΙΡΟΣ

20.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)

20.30 2ο ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΙΜΟ - 2001

22.00 ΟΙ ΠΑΡΕΕΣ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.50 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ

09.50 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.00 ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ

16.00 PASS ΠΑΝΤΟΥ

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 SUPER DEAL

23.00 ΑΝΤέχετε;

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Sister act 2: Back in the habit»

03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.20 MOBILE FUN

04.45 OI MEN KAI OI ΔΕΝ (E)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.30 STUDIO ALPHA

10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ

12.30 ΤΟ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΡΕΝΤΗ

14.00 ΠΑΜΕ ΓΗΠΕΔΟ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ούτε γάτα ούτε ζημιά»

19.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Scary movie 3» Α΄ τηλεοπτική προβολή

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διπλός αντίκτυπος»

24.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 THIRD WATCH VI Σειρά

03.15 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Σειρά

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ Σειρά

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.40 ALTER KIDS

12.30 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΝΑΤΟΜΙΑΣ Σειρά

13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 TV WEEKEND

16.15 ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ

23.30 ΑΠΟΤΥΠΩΜΑΤΑ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στην κορυφή του κόσμου»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

12.15 STARS SYSTEM

13.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καράτε κιντ: η νέα γενιά»

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (E)

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ

19.00 TAXI GIRL

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θες να μάθεις τι έκανα πέρσι Παρασκευή και 13;»

02.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κοντορεβιθούληδες σε δράση» Κινούμενα σχέδια

04.45 ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ

STAR
Τηλ. 210.3481.000

07.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 EVERWOOD: Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΗ Σειρά

14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

15.30 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ

16.30 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μικρή πριγκίπισσα»

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η λάμψη»

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καταδίωξη στον άλλο κόσμο»

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γιος του Δράκουλα»

05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια

16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΚΑΘΑΡΗ ΔΕΥΤΕΡΑ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, Εκπαιδευτική τηλεόραση

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Καραγκιόζης: «Ο Μέγας Αλέξανδρος & τα 3 αινίγματα της βεζυροπούλας»

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ... σε παραδοσιακούς ρυθμούς

17.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Κούλουμα στη Νίκαια, με την Γιώτα Βέη και στην Πετρούπολη, με την «Αθηναϊκή Κομπανία»

18.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Οδοιπορικό στη Νάουσα: Γενίτσαροι και μπούλες

19.05 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Νησιώτικα τραγούδια με την Στέλλα Κονιτοπούλου, από το Αλσος Βεΐκου

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ με latin ρυθμούς από τους «Palenque»

21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ με τους «Βαλκάν Εξπρές»

22.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ με τους «Apurimak», Λάκη Παπαδόπουλο, «Υπόγεια Ρεύματα»

23.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με κουβανέζικη μουσική και τραγούδια

24.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΑΛΑΣΣΑ

10.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

11.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Μπάστερ Κίτον»

12.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

14.30 ΦΛΟΡΕΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ Σειρά

15.15 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ Σειρά

16.15 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

19.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΡΑΛΙ

19.30 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ Ντοκιμαντέρ

20.00 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΔΡΟΜΟΙ

01.00 ΝΒΑ - ALL STAR GAME

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.30 Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΤΟΥΣ ΑΙΩΝΕΣ

08.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ «Γρεβενά»

09.00 GOOF TROOP

10.00 DINSEY'S MICKEY MOUSEWORKS

10.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καπετάνιος για κλάματα»

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ

13.00 ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ

14.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΖΕΪΚ ΛΟΝΓΚ

14.40 ΚΛΑΣΙΚΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 CHAMPIONS NET

20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σκηνικό του τρόμου»

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Για τη βασίλισσα και την πατρίδα»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

08.00 ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ

08.30 ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΤΟΣΚΑΝΗΣ Ντοκιμαντέρ

09.00 ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ (Ε)

10.00 ΟΞΥΓΟΝΟ (Ε)

11.00 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ (Ε)

12.00 ΑΝΑΚΑΤΩΣΑΡΙΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

13.30 ΘΑ ΣΠΑΣΩ ΚΟΥΠΕΣ... ΚΑΙ ΠΟΤΗΡΑΚΙΑ

15.00 ΟΙ ΠΑΡΕΕΣ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Ε)

17.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Λεβαδειακός - Αστέρας Τρίπολης»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Αρης - Ηρακλής»

22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

00.35 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι συνωμότες του μαύρου χρυσού»

02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.50 ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΑ ΔΡΩΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΚΑ

09.50 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε) Σειρά

14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.50 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.05 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ

18.10 DEAL

19.00 ΕΡΩΤΑΣ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ

22.00 ΣΚΕ(R)ΤΣΑΚΙΑ - Mini

22.30 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ

23.30 ΔΙΣ ΜΑΔΙΑΜ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζητείται πιστό αρσενικό»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.45 ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Σειρά

03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.20 MOBILE FUN

04.45 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.30 Η ΑΣΧΗΜΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

18.45 ΤΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΖΑΡΙ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ

22.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (E)

23.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ

24.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οργάνωση δολοφόνων»

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ Σειρά

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ

10.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ - ΜΠΛΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ

17.15 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 TO ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αληθινά ψέματα»

23.45 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ

02.30 AUTO ALTER

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μακμπράιντ: Υπόθεση προσωπική»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000, 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε) Σειρά

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.00 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ (Ε)

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 ΛΕΦΤΑ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ

18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ Σειρά

21.50 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ

22.50 ΜΑΖΙ ΣΟΥ Σειρά

23.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Και ο Θεός κλωνοποίηση τη γυναίκα»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.00 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Σειρά

03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.30 ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Σειρά

05.10 ΜΑΘΗΜΑ ΜΕΤΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ Σειρά

STAR
Τηλ. 210.3481.000

07.45 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΠΟΔΡΑΣΗ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ Σειρά

17.00 ΛΟΥΝΑ, Η ΩΡΑΙΑ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΣ Σειρά

17.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ

18.45 ΤΟΜ ΚΑΙ ΤΖΕΡΙ

19.15 ROAD RUNNER SHOW

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εντολή θανάτου»

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το παιχνίδι της διαφθοράς»

00.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΠΟΝΟΜΗ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το καταφύγιο του τρόμου»

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ατίθασα κορίτσια»

05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902, 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, εκπαιδευτική τηλεόραση

17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο. Με τον Μιχάλη Χάρο

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

18.06 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Ελληνικός και ξένος κινηματογράφος

23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Το θέατρο στον «902»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ

09.00 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ

09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

10.00 ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΛΟΛΑ

10.15 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Σπένσερ Τρέισι»

11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Τα μεγάλα πλοία: Υψηλή τεχνολογία: Πλοήγηση»

12.00 ΜΑΓΕΥΤΙΚΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ

15.15 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ

16.15 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ

18.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

19.00 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ «Μαρία Πολυδούρη»

20.00 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗ

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.10 ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ Ντοκιμαντέρ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ. Βιογραφίες: «Charles NG & Leonard lake»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)

14.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΖΕΪΚ ΛΟΝΓΚ

14.40 ΚΛΑΣΙΚΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ

20.00 CHAMPIONS NET - PRE GAME

21.30 CHAMPIONS LEAGUE «Μπαρτσελόνα - Λίβερπουλ»

23.45 CHAMPIONS NET «Ιντερ - Βαλένθια»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 EUROVILLAGE

07.30 Η ΖΩΝΤΑΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ - ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΟΝ ΣΤΟΟΥΝΜΑΝ

07.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

08.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 8

10.10 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

10.25 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

10.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)

11.00 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ - ΜΑΓΙΚΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ (Ε)

11.30 ΕΠΙΣΤΗΜΗ NOVA

12.30 ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.00 Η ΜΑΥΡΗ ΘΕΑ

15.45 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.32 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.35 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.15 ΚΑΙΡΟΣ

20.30 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ - ΜΑΓΙΚΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΤΑΝ Η ΦΥΣΗ ΕΚΔΙΚΕΙΤΑΙ

22.00 BALKAN EXPRESS Ψυχαγωγική εκπομπή

22.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

00.35 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ

01.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)

01.30 DESIGN (Ε)

02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΟΙ ΣΤΑΥΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)

14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.50 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.05 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ

18.10 DEAL

19.00 ΕΡΩΤΑΣ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ

22.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ

23.00 ΣΚΕRΤΣΑΚΙΑ

23.40 ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα όρια του ιλίγγου»

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.30 Η ΑΣΧΗΜΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

18.45 ΤΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΖΑΡΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ

22.00 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

23.00 10η ΕΝΤΟΛΗ

24.00 TV - ΤΙΓΚΛΟΝ

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 THIRD WATCH VI Σειρά

03.15 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Σειρά

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ Σειρά

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ

10.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ-ΜΠΛΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ

17.15 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 JE T'AIME

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.35 SEX AND THE CITY

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ειρηνοποιός»

03.15 AUTO ALTER

MEGA
Τηλ. 210.6903.000, 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ, ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε) Σειρά

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.00 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ (Ε)

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 ΛΕΦΤΑ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ

18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΜΑΡΙΑ, Η ΑΣΧΗΜΗ Σειρά

21.50 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣ Σειρά

22.50 SINGLES 2 Σειρά

23.50 ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ Σειρά

00.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οργισμένα νιάτα»

03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μετανάστες της συμφοράς»

05.10 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΜΕΤΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ Σειρά

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;

11.00 LA SOUSOURELA

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΛΟΥΝΑ, Η ΩΡΑΙΑ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΣ

17.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ

18.45 ΤΟΜ ΚΑΙ ΤΖΕΡΙ Παιδική σειρά

19.15 ROAD RUNNER SHOW

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι επιζήσαντες»

23.30 GALA

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόδραση από τη Νέα Υόρκη»

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εφιάλτης»

04.30 ΠΛΕΪΕΡΣ

05.30 Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. Μουσική εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, Εκπαιδευτική Τηλεόραση...

17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

18.06 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Ελληνικός και ξένος κινηματογράφος

22.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Στο καλό ελληνικό και ξένο τραγούδι

23.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ

09.00 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ

09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

10.00 ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΛΟΛΑ

10.15 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Ντάου και Τζόουνς»

11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Τα μεγάλα πλοία: Υψηλή τεχνολογία: Εξοπλισμός»

12.00 ΜΑΓΕΥΤΙΚΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ

15.15 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ Σειρά

16.15 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΒΟΛΕΪ - CHAMPIONS LEAGUE «ΠΑΟ - Ματσεράτα»

Στις 19.00 θα μεταδοθεί η κλήρωση του Λαϊκού Λαχείου

20.00 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗ «Από πόλο σε πόλο»

21.00 ΜΠΑΣΚΕΤ - FIBA EUROCUP «Μαρούσι - Ντιναμό Μόσχας»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ

01.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΓΕΙΑΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)

14.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΖΕΪΚ ΛΟΝΓΚ Παιδική σειρά

14.40 ΚΛΑΣΙΚΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΩΣ ΤΟΝ ΛΕΝ' ΤΟΝ ΠΟΤΑΜΟ; Τηλεπαιχνίδι

23.30 CHAMPIONS NET «Ρεάλ - Μπάγερν Μονάχου»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 EUROVILLAGE

07.30 H ΖΩΝΤΑΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ - ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΟΝ ΣΤΟΟΥΝΜΑΝ

07.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

08.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 8

10.10 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

10.25 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

10.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)

11.00 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ - ΜΑΓΙΚΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ (Ε)

11.30 ΕΠΙΣΤΗΜΗ NOVA

12.30 ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.00 Η ΜΑΥΡΗ ΘΕΑ Σειρά

15.45 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.32 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

16.35 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.10 ΚΑΙΡΟΣ

20.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)

22.30 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

00.35 ΒΑΘΙΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ

01.30 ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ (Ε)

02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)

14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.50 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.05 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ

18.10 DEAL

19.00 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Master and commander: Στα πέρατα του κόσμου»

24.00 ΟΛΑ 7EVEN

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.00 ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Σειρά

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.40 MOBILE FUN

05.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.30 H ΑΣΧΗΜΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ Σειρά

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

18.45 ΤΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΖΑΡΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ

22.15 Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ Σειρά

23.15 ΤΥΦΛΟΜΥΓΑ Σειρά

00.15 ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΟ

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαμένη ταυτότητα»

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ Σειρά

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ

10.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ

17.15 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το στραβόξυλο»

23.15 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θάνατος και η κόρη»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000, 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ, ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε) Σειρά

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.00 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ (Ε)

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 ΛΕΦΤΑ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ Τηλεπαιχνίδι

18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ Σειρά

21.50 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ Σειρά

22.50 SO YOU THINK YOU CAN DANCE

23.50 ΟΙ ΦΑΚΕΛΟΙ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μαντόνα των δολοφόνων»

03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

05.00 ΜΑΘΗΜΑ ΜΕΤΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ Σειρά

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;

11.00 LA SOUSOURELA

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΛΟΥΝΑ, Η ΩΡΑΙΑ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΣ Σειρά

17.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ Σειρά

18.45 ΜΠΕΪΜΠΙ ΛΟΥΝΕΪ ΤΟΥΝΣ Παιδική σειρά

19.15 ROAD RUNNER SHOW Παιδική σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η θεία από το Σικάγο»

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τοπ μόντελ»

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καταιγίδα της ερήμου»

03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι τελευταίες μέρες ενός μελλοθάνατου»

05.15 ΠΛΕΪΕΡΣ

06.05 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, Εκπαιδευτική Τηλεόραση

17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο.

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

18.06 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Ελληνικός και ξένος κινηματογράφος

23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ

09.00 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ

09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

10.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Τα μεγάλα πλοία: Υψηλή τεχνολογία: Σχέδιο & κατασκευή»

12.00 ΜΑΓΕΥΤΙΚΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ

15.15 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ Σειρά

16.15 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

19.00 Α` ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΙ

21.00 ΕΞΙΣΤΟΡΕΙΝ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΕΙΝ

22.00 ΟΥΔΕΙΣ ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΣ

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Ο άνεμος θα μας πάρει»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)

14.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΖΕΪΚ ΛΟΝΓΚ

14.40 ΚΛΑΣΙΚΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΩΣ ΤΟΝ ΛΕΝ' ΤΟΝ ΠΟΤΑΜΟ;

23.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)

24.00 CSI MIAMI

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΡΙΖΙΚΗ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 EUROVILLAGE

07.30 Η ΖΩΝΤΑΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ - ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΟΝ ΣΤΟΟΥΝΜΑΝ

07.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

08.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 8

10.10 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

10.25 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

10.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)

11.00 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ - ΜΑΓΙΚΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ

11.30 ΕΠΙΣΤΗΜΗ NOVA

12.30 ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ Σειρά

15.00 Η ΜΑΥΡΗ ΘΕΑ Σειρά

15.45 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.32 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

16.35 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.10 ΚΑΙΡΟΣ

20.15 ΚΟΙΝΑ ΒΗΜΑΤΑ

20.30 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ - ΜΑΓΙΚΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ

21.00 ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΥΡΙΕ ΚΑΘΗΓΗΤΑ

21.30 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ

23.00 ΜΗΤΡΟΠΟΛΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

00.35 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η θάλασσα»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΟΙ ΣΤΑΥΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)

14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε) Σειρά

15.50 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.05 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ

18.10 DEAL

19.00 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ραντεβού στον αέρα»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λεπτή κόκκινη γραμμή»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.30 ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.10 MOBILE FUN

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.30 Η ΑΣΧΗΜΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ Σειρά

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

18.45 ΤΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΖΑΡΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ

22.00 ΤΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΖΑΡΙ - SPECIAL Τηλεπαιχνίδι

00.15 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Σειρά

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 THIRD WATCH VI Σειρά

02.30 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

03.30 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ Σειρά

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ

10.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ

17.15 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 TO ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

20.50 AUTO ALTER

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ατρόμητος Τζο»

22.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Halloween 3»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000, 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε) Σειρά

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.00 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ(Ε) Σειρά

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 ΛΕΦΤΑ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ

18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ

21.50 50-50 Σειρά

22.50 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ

23.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πορφυρά ποτάμια»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οταν ο Θεός κατέβηκε στη γη»

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;

11.00 LA SOUSOURELA

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΛΟΥΝΑ, Η ΩΡΑΙΑ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΣ Σειρά

17.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ Σειρά

18.45 ΤΟΜ ΚΑΙ ΤΖΕΡΙ Σειρά

19.15 ROAD RUNNER SHOW Παιδική σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αυτό που θέλει το κορίτσι»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φύλαξε τον τελευταίο χρόνο»

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Jimmy Hollywodd»

04.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αεροπλάνα, λιμουζίνες και τρένα»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 ΑΝΟΙΧΤΗ ΓΡΑΜΜΗ Εκπομπή για τη Βοιωτία

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΠΕΜΠΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, εκπαιδευτική τηλεόραση

17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

18.06 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή, με τον Κ. Καραχάλιο

22.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Ελληνικός και ξένος κινηματογράφος

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ

09.00 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ

09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

10.00 ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΛΟΛΑ

10.15 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Βενιαμίν Φρανκλίνος»

11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Τα μεγάλα πλοία: Υψηλή τεχνολογία: Προώθηση»

12.00 ΜΑΓΕΥΤΙΚΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ

15.15 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ

16.15 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

19.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ «Τόνι Αουσλερ»

20.00 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗ

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ

21.10 ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ «Περιβάλλον - ο καιρός τρελάθηκε;»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ (Συνέχεια)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)

14.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΖΕΪΚ ΛΟΝΓΚ Παιδική σειρά

14.40 ΚΛΑΣΙΚΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 PRE GAME

21.45 ΚΥΠΕΛΛΟ UEFA «Παναθηναϊκός - Λανς»

24.00 Η ΑΛΛΗ ΟΨΗ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΝΒΑ ACTION

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 EUROVILLAGE

07.30 H ΖΩΝΤΑΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ - ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΟΝ ΣΤΟΟΥΝΜΑΝ

07.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

08.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 8

10.10 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

10.25 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

10.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)

11.00 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ - ΜΑΓΙΚΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ (Ε)

11.30 ΕΠΙΣΤΗΜΗ NOVA

12.30 ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.00 Η ΜΑΥΡΗ ΘΕΑ

15.45 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.32 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

16.35 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.15 ΚΑΙΡΟΣ

20.30 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ - ΜΑΓΙΚΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΚ ΤΟΥ ΠΛΗΣΙΟΝ

22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

23.00 ΚΑΠΝΙΣΜΑ: Η ΑΠΟΛΑΥΣΗ ΠΟΥ ΣΚΟΤΩΝΕΙ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

00.35 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)

01.30 ΟΞΥΓΟΝΟ (Ε)

02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΟΙ ΣΤΑΥΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε) Σειρά

14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.50 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.05 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ

18.10 DEAL

19.00 ΕΡΩΤΑΣ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟΝ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

22.00 ΙΩΑΝΝΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ

23.00 ΠΟΣΟ ΓΛΥΚΑ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙΣ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πανικός στον αέρα»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.15 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ: «Νάσιοναλ - Ιντερνάσιοναλ»

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.30 Η ΑΣΧΗΜΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

18.45 ΤΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΖΑΡΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ

22.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΕΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ

23.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ Σειρά

00.15 ΤΥΦΛΟΜΥΓΑ (Ε)

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας τραγουδιστής για το γάμο μου»

02.30 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ Σειρά

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ

10.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ-ΜΠΛΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ

17.15 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 TO ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΚΩΔΙΚΑΣ ΝΤΑ ΜΗΤΣΙ

22.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΖΟΥΓΚΛΑ

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο επισκέπτης»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000, 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ, ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 ΜΑΡΙΑ, Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε) Σειρά

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.00 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ (Ε)

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 ΛΕΦΤΑ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ

18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ LIVE

21.45 ΚΥΠΕΛΛΟ UEFA «Παρί Σεν Ζερμέν - ΑΕΚ»

23.50 ΟΣΑ ΛΕΝ' ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ

01.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκοτεινές ιστορίες»

03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

04.50 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;

11.00 LA SOUSOURELA

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΛΟΥΝΑ, Η ΩΡΑΙΑ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΣ

17.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ

18.45 ΜΠΕΪΜΠΙ ΛΟΥΝΕΪ ΤΟΥΝΣ

19.15 ROAD RUNNER SHOW Παιδική σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η θεία μου η χίπισσα»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το στοιχειωμένο σπίτι»

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αθώος εκ προμελέτης»

03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πιο κουφή μέρα του Φέρις Μπούλερ»

05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 ΓΟΡΔΙΟΣ ΔΕΣΜΟΣ Πολιτικό talk show

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, Εκπαιδευτική Τηλεόραση...

08.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

09.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Με ποδόσφαιρο, βόλεϊ, μπάσκετ

17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Συζήτηση για θέματα εξωτερικής πολιτικής και διεθνών σχέσεων

18.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ στο καλό ελληνικό και ξένο τραγούδι

21.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Ελληνικός και ξένος κινηματογράφος

23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ στο καλό ελληνικό και ξένο τραγούδι

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.000

07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ... ΕΝΗΛΙΚΕΣ

09.00 ΓΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ

09.30 MEDITERRANEO

10.00 MENOYME ΕΛΛΑΔΑ

12.00 «AEINAYTEΣ» ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ

12.30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

13.30 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ «Αιδηψός» Ντοκιμαντέρ

14.00 ΣΕ ΧΡΟΝΟ TV

15.00 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

17.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 «Αρης - Πανιώνιος»

19.00 ΔΙΕΘΝΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ «Αθήνα 2007»

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.10 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ «Κώστας Μακεδόνας»

22.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΝΕΟ ΣΙΝΕΜΑ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ «Ξαφνικά»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.55 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

DISNEY FESTIVAL

09.00 GOOF TROOP Κινούμενα σχέδια

10.00 DISNEY'S MICKEY MOUSEWORKS

10.30 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ

11.30 Η ΜΙΚΡΗ ΓΟΡΓΟΝΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΖΟΟΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

14.00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (Ε) Ρομαντική κομεντί

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

17.00 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ - Η ΣΕΙΡΑ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το απίθανο ταξίδι»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΣΤΑ ΑΚΡΑ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΜΗΤΡΟΠΟΛΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε)

07.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

08.00 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗ

09.00 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ

10.00 ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ;

10.30 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ (Ε)

12.00 ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ

15.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ

17.00 MOTO GP SHOW

17.30 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΗΝ ΠΙΝΔΟ

18.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.50 ΚΑΙΡΟΣ

20.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

20.30 2ο ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΙΜΟ - 2001»

21.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι ταραγμένοι ήρωες»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ Αφιέρωμα: «Το νουάρ σ' όλο τον κόσμο». «Νίξον»

02.30 ΕΚ ΤΟΥ ΠΛΗΣΙΟΝ (Ε)

03.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)

05.00 ΒΑΘΙΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)

06.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.50 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ

09.50 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ

15.00 ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΣΚΕ(R)ΤΣΑΚΙΑ ΜΑΧΙ

22.00 SUPER DEAL

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The banger sisters»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκοτεινός άγγελος»

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

04.10 MOBILE FUN

04.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ

06.30 STUDIO ALPHA

10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ

13.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ

14.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΝΑΙ 'Η ΟΥ Τηλεπαιχνίδι

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα κίτρινα γάντια»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ

01.00 TV ΤΙΓΚΛΟΝ (Ε)

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 TV ΤΙΓΚΛΟΝ (Συνέχεια)

03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Για ένα φιλί»

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.40 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

12.30 GREY'S ANATOMY Σειρά

13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 TV WEEKEND

16.15 ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΙΤΑ ΠΑΝΙΑ

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 LIFESTYLE

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια ζωή την έχουμε»

24.00 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη ληστεία»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

12.15 STARS SYSTEM

13.00 MEGA STAR

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 TRACTION

15.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

19.00 TAXI GIRL

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ Σειρά

22.00 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ Σειρά

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξανά ανάλυσέ το»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαθητευόμενο μοντέλο»

03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.10 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Σειρά

05.10 ΜΑΘΗΜΑ ΜΕΤΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ Σειρά

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ

14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

15.30 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

16.30 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

17.30 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

18.30 E-RING: ΑΠΟΡΡΗΤΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ Σειρά

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 FORT BOYARD Παιχνίδι

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οφθαλμός αντί οφθαλμού»

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξομολογήσεις γυναικών»

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμέρικαν Νίντζα 3»

04.30 ΠΛΕΪΕΡΣ Σειρά

05.30 Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ Σειρά

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 22310.51180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.30 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.20 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Αγροτική εκπομπή

16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org