Κυριακή 18 Φλεβάρη 2001
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

TV - ΔΕΥΤΕΡΑ
«902»
Τηλ. 2592.802 - 2592.902

08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

10.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ

16.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

17.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ (Ε)

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.10 Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ Οι καλύτερες φάσεις, γκολ των αθλητικών γεγονότων του Σαββατοκύριακου

20.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η καθημερινή, πολιτική, ενημερωτική εκπομπή του «902»

23.15 ΠΑΡΟΥΣΙΕΣ (Ε) Το βήμα ανθρώπων της Τέχνης και του Πολιτισμού

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 7701.911-5

06.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)

07.30 ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ

08.00 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ

08.30 ΝΟΝΤΙ, Ο ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΣ

09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ

10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ

11.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ

12.00 ΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ (Ε)

12.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

13.00 ΜΑΡΙΟΥ

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ

15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

16.20 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ

16.25 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

17.10 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΑΛΑΣ 5Χ5

18.00 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ (Ε)

19.45 ΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ (Ε)

20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαμένα όνειρα»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

23.35 ΥΣΤΕΡΑ ΗΡΘΑΝ ΟΙ ΜΕΛΙΣΣΕΣ (Ε)

00.20 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ (Ε)

01.20 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ (Ε)

03.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)

  • Στο πρόγραμμα παρουσιάζονται εμβόλιμα οι εκπομπές «Η ερώτηση της ημέρας» και «Διαβάζοντας»
ΝΕΤ
Τηλ. 6066.0000

06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ

10.00 ΜΙΚΡΟΙ - ΜΕΓΑΛΟΙ

11.01 ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΤΟΠΟΙ

11.30 ΦΡΟΝΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ

12.01 ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ

13.45 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ ΜΑΣ «Ζάχαρη»

14.00 ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - OIKONOMIA - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ

18.05 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

19.30 ΦΡΟΝΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ (Ε)

20.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ

23.30 ΔΕΥΤΕΡΟ-ΛΟΓΩΝΤΑΣ

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

01.00 Η ΤΖΑΖ ΚΑΙ ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΗΣ «Count Basie»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
  • Μονόλεπτα δελτία ειδήσεων μεταδίδονται κατά τη διάρκεια της ημέρας, στις 11.00 και 12.00,02.00, 03.00, 04.00 και 05.00
  • Στις 20.00 μεταδίδεται μονόλεπτο τρέιλερ ειδήσεων
ΕΤ-3
Τηλ. 031-299.400-299.700

08.01 ΜΟΥΜΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΘΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΑΣ ΑΙΓΥΠΤΟΥ

08.30 ΚΑΦΕ «ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ»

09.30 Η ΟΜΑΔΑ ΑΡΙΘΜΩΝ

10.00 ΤΟ ΘΑΥΜΑΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ

10.30 ΠΡΩΙΝΟ ΔΡΟΜΟ-ΛΟΓΙΟ

12.00 ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ

12.30 ΠΟΙΗΤΕΣ - ΛΟΓΟΤΕΧΝΕΣ «Αδελφές Μπροντέ»

13.00 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

14.30 ROCK TV

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

17.00 ΤΑΡΑΤΣΑ

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ

20.30 DESIGN X-treme (Ε)

21.00 ΧΑΠΙ ΝΤΕΪ

21.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υποβρύχια απειλή»

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 6855.690 - 2

06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.10 SUPER GAME

13.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ(Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

14.45 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ(Ε)

15.40 SUPER GAME

15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

16.40 SUPER GAME

16.45 ΜΗΝΥΜΑ ΕΛΗΦΘΗ

17.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5`

18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.50 Η ΛΑΜΨΗ

19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.05 ΑΜΑΝ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ

22.00 ΣΤΡΙΒΕΙΝ ΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΟΣ

22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'

23.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 9η ΕΝΤΟΛΗ

01.15 ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελός βομβιστής»

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

04.30 ΟΙ ΑΓΝΟΗΜΕΝΟΙ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 4897.777

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ

10.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA

12.00 ΤΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

12.30 ΠΑΟΥΛΙΝΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.15 ΚΑΝΤΕΛΑ

16.00 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Σταμάτης και ο Γρηγόρης»

18.30 ΑΞΕΧΑΣΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια φυσιολογική ζωή»

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στέλλα»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 GOAL FANTASTIKO

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιστροφή στο παρελθόν»

04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.15 ΝΤΑΝΙΕΛΑ (Ε)

05.00 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ(Ε)

ALTER
Τηλ. 5707.000

06.00 ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

08.00 ΟΚΤΩ ΜΕ 10

09.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.00 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.05 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.15 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.00 ΧΑΚΕΡΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.05 ΣΕΙΡΑ «Απέραντος ουρανός»

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φίφης ο αχτύπητος»

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 PERSONA GRATA

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτας και δράση στο Σικάγο»

23.40 ΑΥΡΙΟ ΣΤΗ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΧΑΚΕΡΣ (Ε)

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)

03.30 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ

MEGA
Τηλ. 6980.900

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ

08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ

10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ

13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.20 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.00 ΛΟΓΩ ΤΙΜΗΣ (Ε)

17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ

18.00 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.45 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ

21.40 Σ' ΑΓΑΠΩ Μ' ΑΓΑΠΑΣ

22.00 ΤΙ ΨΥΧΗ ΘΑ ΠΑΡΑΔΩΣΕΙΣ ΜΩΡΗ; (Ε)

23.40 ΕΝΩΠΙΟΣ ΕΝΩΠΙΩ

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΕΝΩΠΙΟΣ ΕΝΩΠΙΩ (Συνέχεια)

01.00 ΑΓΡΥΠΝΟΣ ΦΡΟΥΡΟΣ (Ε)

02.00 ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ

02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 3421.201-406.00

06.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

06.50 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ

07.30 ΜΠΑΡΝΕΪ

08.10 ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΜΙΜΟ

08.25 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ

08.35 ΤΙΜΠΟΥΚΤΟΥ

08.45 ΜΠΟΜΠ, Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ

09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.05 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ

10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA

12.00 Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ (Ε)

12.25 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΤΟΠ ΜΟΝΤΕΛΣ

15.00 ΜΙΡΑΝΤΑ, Η ΠΡΟΔΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ

16.00 ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΝΑ

17.00 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ

20.30 Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κύματα φωτιάς»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόδραση από τη Σαουδική Αραβία»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σφαγή των αθώων»

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φατίμα»

04.15 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΓΟΥΙΛΙΑΜ ΤΕΛ

05.15 ΠΑΡΑΞΕΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

«902»

Τηλ. 2592.802 - 2592.902

15.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

17.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ

17.30 ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΜΕ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

19.00 AUTO SPRINT LIVE (Ε) Ολα όσα αφορούν τους 2 & 4 τροχούς από τον Στράτο Φωτεινέλη

20.15 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.45 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 7701.911-5

05.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)

06.30 MEDITERRANEO (E)

07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ

11.15 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

12.00 ΤΟ ΑΤΕΛΕΙΩΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ

12.30 ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΠΑΤΡΑΣ

14.30 ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

17.10 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

19.00 ΣΤΙΒΟΣ: ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

20.30 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΩ «Το άλογο»

21.00 ΤΑ ΤΡΕΝΑ ΠΟΥ ΦΥΓΑΝ - (ΤΑ ΕΛΛΗΝΟΠΟΥΛΑ)

22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

23.15 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (Συνέχεια)

24.00 ΝΒΑ JAM

00.30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗΣ

02.00 ΦΩΤΑ ΠΟΡΕΙΑΣ (Ε)

04.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

  • Στο πρόγραμμα παρουσιάζονται εμβόλιμα οι εκπομπές «Η ερώτηση της ημέρας» και «Διαβάζοντας»
ΝΕΤ
Τηλ. 6066.000

07.30 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 7 ΜΜΕ

10.00 ΜΕ ΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

11.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ

12.00 ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ

13.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

14.00 Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολοι οι άνδρες είναι ίδιοι»

16.45 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

17.30 ART NET

18.00 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.15 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟ ΑΥΡΙΟ

19.30 Η ΜΙΚΡΗ ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥ ΣΑΛΕΝΤΟ

20.15 ΚΟΣΜΟΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τελευταία αποπλάνηση»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ - 3
Τηλ. 031-299.400, 031-299.700

08.31 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.00 ΟΠΕΡΑ «Θεοδώρα»

12.30 ΧΡΟΝΙΚΑ

13.00 ΧΡΟΝΙΚΑ

13.30 ΡΕΠΟ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΧΑΝΤΜΠΟΛ Α1 ΑΝΔΡΩΝ: Κιλκίς - Ιωνικός

17.00 WOMAN

17.30 ΓΚΕΣΤΑΠΟ: Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ

18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ

18.30 DESIGN FOREVER

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.30 ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ

20.00 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗ

22.00 ΣΤΙΧΟΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ

22.30 Η ΡΕΜΠΕΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 6855.690-2

06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

07.00 EXTREME DINOSAURS

07.30 Ο ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ

08.00 ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ

08.30 ΤΟΜ ΚΑΙ ΤΖΕΡΙ

09.00 Ο ΜΠΑΝΚΣ ΜΠΑΝΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

09.30 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ

10.00 ΒΟΛΤΡΟΝ

10.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ

11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

12.55 SUPER GAME

13.00 2004 ΠΛΗΝ 3

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.15 HOME CINEMA

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

16.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο βασιλιάς της γκάφας»

18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'

18.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

18.30 ΜΠΑΜ

19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.05 ΤΖΟΚΕΡ

21.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπολοχαγός Νατάσα»

23.45 ΣΤΗΝ ΠΡΙΖΑ

00.45 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Spawn: Ο σκοτεινός εκδικητής»

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πορτρέτο του Ντόριαν Γκρέι»

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

05.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Μπάστερ ελληνιστής»

ALPHA
Τηλ. 4897.777

06.00 ΕΚ ΤΟΥ ΣΥΝΕΓΓΥΣ (Ε)

07.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA

08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ

11.00 ΕΞΑΝΤΑΣ

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αχόρταγος»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζόνι και Κλάιντ»

16.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υιέ μου... υιέ μου»

18.00 ΙD

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΜΟΜΠΙ ΝΤΙΚ

23.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ (Συνέχεια)

03.00 PACIFIC BLUE

04.00 ΙΝΤΡΙΓΚΑ (Ε)

05.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (Ε)

ALTER
Τηλ. 5707.000

10.00 ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΟΥ ΠΑΠΠΟΥ ΜΟΥ

10.30 THUNDERSTONES

11.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΗ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.05 STATUS QUO

13.00 ΠΕΡΙ ΟΥΣΙΑΣ & ΑΠ-ΟΥΣΙΑΣ

14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.45 6+1

15.45 HACKERS - BEST OFF

16.30 IN STYLE

17.30 ΓΕΝΟΥΣ ΑΡΣΕΝΙΚΟΥ, ΓΕΝΟΥΣ ΘΗΛΥΚΟΥ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.05 ΓΕΝΟΥΣ ΑΡΣΕΝΙΚΟΥ, ΓΕΝΟΥΣ ΘΗΛΥΚΟΥ (Συνέχεια)

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ζηλιάρα»

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΕΝΑΣ

22.30 90' ΚΑΙ... ΚΑΤΙ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ

MEGA
Τηλ. 6903.000

06.00 ΕΝΑΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)

07.00 Ο ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΙΧΛΗΣ (Ε)

08.00 ΤΖΙΝ ΚΑΙ ΤΣΕΡΙ (Ε)

09.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ (Ε)

09.30 ΝΤΙΣΝΕΪ ΚΛΑΜΠ

11.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΕΩΣ (Ε)

11.30 ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ

12.00 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ

13.00 ΕΥΡΩ

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.10 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΩΡΑ

15.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ασπροδόντης 2: Ο μύθος του άσπρου λύκου»

17.40 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ούτε γάτα ούτε ζημιά»

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κονγκό»

23.20 ΑΝΑΤΡΟΠΗ

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψίθυροι στο σκοτάδι»

02.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.15 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 3421.201-4

06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

06.10 ΣΠΑΪΝΤΕΡΜΑΝ

06.45 ΠΡΙΓΚΠΙΠΙΣΣΑ ΤΕΝΚΟ

07.15 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ

07.50 ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ

10.30 ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ

11.05 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΟΚΟΠΙΚΟΥ

11.30 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ

11.45 ΟΙ ΙΠΠΟΤΕΣ ΤΟΥ ΤΙΡ ΝΑ ΝΟ

12.15 ΜΑΠΕΤ ΣΟΟΥ

12.20 ΝΤΙΤΖΙΜΟΝ

12.50 ΤΙΜΠΟΥΚΤΟΥ

13.00 ΜΠΟΜΠ, Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ

13.10 ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΙ

13.30 ΣΟΥΙΤ ΒΑΛΕΪ ΧΑΪ

14.00 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΙΝΤΙΑΝΑ

14.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ

15.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΝΕΪ ΦΟΞ

16.00 ΟΙ ΤΡΟΧΟΙ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ

17.00 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ

20.30 Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ

21.00 ΒΑΘΥ ΚΟΚΚΙΝΟ

22.00 ΑΡΩΜΑ ΓΥΝΑΙΚΑΣ

22.30 ΣΑΝ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΗ ΛΙΑΚΑΔΑ

23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νέα τάξη αναρχίας»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πόλεμος του οπίου»

04.00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΙΣ ΝΟΤΙΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ

05.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΓΟΥΛΙΑΜ ΤΕΛ

TV - ΠΕΜΠΤΗ
«902»
Τηλ. 2592.802 - 2592.902

08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

10.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ

16.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ... της Β' Εθνική Κατηγορία

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.10 EUROGOALS Οι καλύτερες φάσεις & γκολ του Αγγλικού Πρωταθλήματος

19.30 AUTO SPRINT LIVE Ολα όσα αφορούν τους 2 & 4 τροχούς από τον Στράτο Φωτεινέλη

20.45... ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η καθημερινή, πολιτική εκπομπή του «902»

23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ Κλασικές νότες, με τον Γιώργο Μηνά

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 7701.911-5

06.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)

07.30 ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ

08.00 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ

08.30 ΝΟΝΤΙ, Ο ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΣ

09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ

10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ

11.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ

12.00 ΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ (Ε)

12.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

13.00 ΜΑΡΙΟΥ

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ

15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

16.20 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ

16.25 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

17.15 ΤΣΑΡΛΙ, ΤΟ ΠΙΘΗΚΑΚΙ ΜΑΣ

18.00 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ

19.40 ΔΕΛΤΙΟ ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΚΩΝ ΚΕΝΤΡΩΝ

19.45 ΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ

20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ραντεβού στην Κέρκυρα»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

23.35 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Η Αννα και οι λύκοι»

01.10 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

01.15 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ

01.45 ΑΝΤ' ΑΥΤΟΥ (Ε)

02.15 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ (Ε)

03.45 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)

  • Στο πρόγραμμα παρουσιάζονται εμβόλιμα οι εκπομπές «Η ερώτηση της ημέρας» και «Διαβάζοντας»
ΝΕΤ
Τηλ. 6066.0000

06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ

10.00 ΜΙΚΡΟΙ - ΜΕΓΑΛΟΙ

11.01 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ

11.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΡΚΤΙΚΗ

12.01 ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ

13.45 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ «Ρύζι»

14.00 ΠΕΡΑ ΑΠ' ΤΟ ΓΑΛΑΖΙΟ: ΟΥΜΠΕΡΤΟ ΚΑΙ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - OIKONOMIA - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ

18.05 ART NET (Ε)

18.30 ΥΓΕΙΑ, ΔΡΑΣΗ ΚΑΙ ΖΩΗ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

19.30 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

19.35 CINETRIP

20.00 ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ

22.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ

  • Μονόλεπτα δελτία ειδήσεων στις 11.00, 12.00, 02.00, 03.00, 04.00 και 05.00.
  • Στις 20.00 θα μεταδίδεται μονόλεπτο τρέιλερ ειδήσεων
  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 031-299.400, 031-299.700

08.01 ΜΟΥΜΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΑΣ ΑΙΓΥΠΤΟΥ

08.30 ΚΑΦΕ «ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ»

09.30 Η ΟΜΑΔΑ ΑΡΙΘΜΩΝ

10.00 ΤΟ ΘΑΥΜΑΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ

10.30 ΠΡΩΙΝΟ ΔΡΟΜΟ-ΛΟΓΙΟ

12.00 WOMAN (E)

12.30 ΧΑΠΙ ΝΤΕΪ

13.00 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

14.30 ROCK TV

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

17.00 ΤΑΡΑΤΣΑ

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ

20.30 DESIGN FOREVER (Ε)

21.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)

21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Close up»

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΕΥΡΩΠΗ ΠΑΙΖΕΙ ΜΠΑΣΚΕΤ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στιγμές αλήθειας»

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 6855.690 - 2

06.00 TA NEA TOY ANT1 SATELLITE

06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.10 SUPER GAME

13.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

14.45 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.40 SUPER GAME

15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

16.40 SUPER GAME

16.45 ΜΗΝΥΜΑ ΕΛΗΦΘΗ

17.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'

18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.50 Η ΛΑΜΨΗ

19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.05 ΛΙΦΤΙΓΚ

22.00 THE SEFERLEE SHOW

22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πικρή ιστορία για ένα πτώμα»

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.10 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ

02.10 TO ΝΗΣΙ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ

03.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τέρας της συμφοράς»

04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

05.10 ΧΑΛΙ ΕΝΤ(Ε)

ALPHA
Τηλ. 4897.777

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ

10.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA

12.00 ΤΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

12.30 ΠΑΟΥΛΙΝΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.15 ΚΑΝΤΕΛΑ

16.00 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κολωνάκι διαγωγή μηδέν»

18.30 ΑΞΕΧΑΣΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πυρετός στην άσφαλτο»

23.00 ΖΟΥΓΚΛΑ

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΖΟΥΓΚΛΑ (Συνέχεια)

03.00 LA HEAT

04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.15 ΝΤΑΝΙΕΛΑ(Ε)

05.00 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ (Ε)

ALTER
Τηλ. 5707.000

06.00 ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

08.00 ΟΚΤΩ ΜΕ 10

09.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.00 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.05 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.00 ΧΑΚΕΡΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.05 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Απέραντος ουρανός»

19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΝΑΚ (Βόλεϊ Championw Leaque)

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΕΝΤΟΣ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ

22.00 ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΡΟΜΑ (Κύπελλο ΟΥΕΦΑ)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.30 ΧΑΚΕΡ

05.30 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ

MEGA
Τηλ. 6903.000 - 6980.900

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ

08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ

10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ

13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ο ΑΡΙΣΤΟΣ (Ε)

16.00 ΛΟΓΩ ΤΙΜΗΣ (Ε)

17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ

18.00 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΣΚΥΛΙΣΙΑ ΖΩΗ

21.40 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

22.40 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ

23.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.15 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΣΙΝΕΜΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπραζίλ»

03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.30 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 3421.201-4

06.10 ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΙ

06.50 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ

07.30 ΑΡΘΟΥΡ

08.10 ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ

08.25 ΜΙΚΡΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΕΣ ΚΥΡΙΕΣ

08.35 ΤΙΜΠΟΥΚΤΟΥ

08.45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΟΚΟΠΙΚΟΥ

09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.05 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ (Ε)

10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA

12.00 Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ (Ε)

12.25 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ

12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΤΟΠ ΜΟΝΤΕΛΣ

15.00 ΜΙΡΑΝΤΑ, Η ΠΡΟΔΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ

16.00 ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΝΑ

17.00 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ

20.30 Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα πουλί πάνω σε σύρμα»

23.15 ΣΤΟ STAR ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ ΚΟΥΙΚ

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ψυχοπαθής»

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Χιονάτη των αδελφών Γκριμ»

04.30 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΙΣ ΝΟΤΙΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ

05.30 ΠΑΡΑΞΕΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org