Κυριακή 17 Αυγούστου 2008
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΔΕΥΤΕΡΑ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Χάρτινοι ήρωες. 4. Μίκυ Μάους, 5. Υπερήρωες, 6. Ηρωες & αντιήρωες

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κλασικά κινούμενα σχέδια Νο 21

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τσάρλι Τσάπλιν» Νο 27

16.25 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θα μεταδοθεί η παιδική θεατρική παράσταση «Ιφιγένεια εν Ταύροις»

17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα

17.30 ΕΥ ΖΗΝ (Ε) Η υγιεινή διατροφή, η σημασία και ο ρόλος της με την Ρένα Μαραζιώτη. Φιλοξενούμενη η Πηνελόπη Μπρούμη - Μινώτου

18.00 ΛΑΪΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ Θα μεταδοθεί η θεατρική παράσταση «Γαλιλαίος Γαλιλέι» του Μπρεχτ από το «Αττικό Θέατρο»

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Με τον Γ. Ευσταθίου

20.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ «Μοναχική γυναίκα»

22.05 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ «Μ' ένα τριφύλλι φως» Ορχήστρα των Χρωμάτων - Μουσική παράσταση

22.30 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Οι ταινίες μικρού μήκους και οι δημιουργοί τους, με τον Γρηγόρη Τραγγανίδα. Φιλοξενούμενος ο Κύρος Παπαβασιλείου

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

06.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (συνέχεια από 05.00) Τρίαθλο (γυναικών)

07.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Μπιτς βόλεϊ (ανδρών - μαγν.), Πόλο (ανδρών - μαγν.) «Σερβία - Ιταλία» και «Ισπανία - Ελλάδα», Ιστιοπλοΐα (μαγν.)

10.20 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Γυμναστική, Αρση βαρών, Ιππασία, Μπάσκετ «ΗΠΑ - Γερμανία» και «Αργεντινή - Ρωσία», Ποδηλασία πίστας, Ιστιοπλοΐα

19.00 ΨΗΦΙΑΚΗ ΕΛΛΑΔΑ

20.00 Η ΝΕΑ ΕΥΡΩΠΗ ΤΟΥ ΜΑΪΚΛ ΠΑΛΙΝ

21.00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (Ε)

22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)

01.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ Αστυνομική σειρά

02.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ Σειρά

03.00 ΟΙ ΣΚΑΛΕΣ

04.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Μπιτς βόλεϊ (γυν. - ημιτ.), Τρίαθλο (ανδρών)

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (Συνέχεια από τις 04.00) Στίβος

07.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Μπάσκετ (ανδρών) «Αυστραλία - Λιθουανία» (μαγν.)

09.20 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Μπάσκετ (ανδρών) «Ελλάδα - Κίνα»

11.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Σύγχρ. Κολύμβηση (προκρ. ντουέτο - μαγν.)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Στίβος (μαγν.), Κανόε Καγιάκ, Πινγκ Πονγκ (πιθανότητα μαγνητοσκόπησης)

13.50 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Στίβος (τελικοί)

17.15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Μπιτς βόλεϊ (πιθ. μαγν.), Τραμπολίνο (γυν.), Πινγκ Πονγκ (μαγν.)

19.00 ΠΕΚΙΝΟ 2008 Αθλητική εκπομπή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Περίληψη

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η νύχτα και η πόλη»

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνο μονοπάτι»

03.30 ΘΕΜΑΤΙΚΑ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ABC

03.50 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Στίβος, Πινγκ Πονγκ, Πάλη (πιθαν.), Ιστιοπλοΐα

  • Στις 18.00 και στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΠΕΡΙΛΗΨΗ

07.45 Η ΜΑΥΡΗ ΘΕΑ

08.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

09.10 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ

09.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Βόλεϊ (ανδρών) «Ρωσία - Πολωνία» (μαγν.)

12.00 ΠΕΡΙΛΗΨΗ

12.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

13.50 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Χάντμπολ (ανδρών) «Γερμανία - Δανία»

15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Αθήνα τη νύχτα»

16.40 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

17.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

18.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

18.30 ΠΕΡΙΛΗΨΗ

19.30 ΑΠΟΔΡΑΣΗ

20.15 ΟΙ ΘΡΥΛΟΙ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ

20.45 ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ

00.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.35 ΠΕΚΙΝΟ 2008

02.00 MOTO GP (E) «Γκραν Πρι Τσεχίας»

03.30 ΤΟ ΑΥΡΙΟ ΑΡΧΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ

04.30 ΕΚ ΤΟΥ ΠΛΗΣΙΟΝ

05.30 ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

06.00 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΧ

06.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΟΙΝΟΠΟΙΙΑΣ

ΑΝΤ1
Τηλ. 210-6886.100

06.00 6 ΜΕ 11 ΜΑΖΙ

11.00 UNGLY BETTY

12.00 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

14.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

15.50 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

17.15 THE SIMPLE LIFE

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

19.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 UGLY BETTY

22.00 ΟΙ ΣΤΑΥΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)

23.00 LOST

24.00 BONES

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 THE SIMPLE LIFE

02.00 ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΙΠΠΟΣ (Ε)

03.00 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 MOBILE FUN

05.10 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ

10.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

11.00 ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΛΑΘΗ (Ε)

12.00 ΠΗΡΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΥΑΛΙΑ (Ε)

13.00 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ

14.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 BAYWATCH

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 BAYWATCH (Συνέχεια)

17.50 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τι είχαμε, τι χάσαμε»

23.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

24.00 DRESDEN FILES

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γόνος της Κόλασης»

03.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 BELISSIMA

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ALTER KIDS

08.30 ΗΡΑΚΛΗΣ

09.30 ΖΙΝΑ (Ε)

10.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

11.15 ΕΛΙΕΣ ΘΡΟΥΜΠΕΣ

12.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)

13.00 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.15 ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΟΜΟΡΦΟΠΑΙΔΟ

16.45 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ

17.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο νέος μου μπαμπάς»

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 GREY'S ANATOMY

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καλ ο κατακτητής»

24.00 SEX AND THE CITY

00.45 AUTO ALTER

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι άνθρωποι κάτω από τις σκάλες»

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αρσέν Λουπέν: το μυστήριο της κατακόμβης»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

10.00 ΚΡΙΣ ΚΡΟΣ (Ε)

10.50 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

11.50 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

12.50 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)

16.30 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.40 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)

18.50 50 - 50 (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Ε)

22.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

23.00 SAFE SEX (E)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 RESCUE ME (Ε)

01.30 WORLD POKER TOUR (Ε)

02.30 ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ

03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 Ο ΑΛΛΟΣ ΜΟΥ ΕΑΥΤΟΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΗΡΑΚΛΗΣ

14.45 ΖΙΝΑ

15.45 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ

16.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

17.45 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΜΑΔΑ NCIS

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απαγωγή στο νησί του παραδείσου»

23.45 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

00.45 SUPERNATURAL

01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε αντίστροφη μέτρηση»

04.30 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΤΟΥ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ

05.30 ΤΖΑΚ ΚΑΙ ΜΠΟΜΠΙ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ο καπετάν Κίσσας και ο Καραγκιόζης πρωτοπαλίκαρο»

08.07 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Νιντζάκια επεισ. 12ο & 13ο

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ... με μουσική, χορό και καλές θεατρικές παραστάσεις

16.30 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

17.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στην «COLUBIA». Επιμέλεια - παρουσίαση: Πάρης Μήτσου

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.20 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ με αγώνες ποδοσφαίρου, βόλεϊ, μπάσκετ...

22.05 ΚΛΑΣΙΚΕΣ ΑΡΜΟΝΙΕΣ «Δον Κιχώτης» Μέρος 3ο. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ελένη Φιλιούση

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

06.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (Συνέχεια από 05.00) Κολύμβηση (τελικοί), Πάλη, Πόλο (γυναικών - προημιτ.)

08.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Μπιτς βόλεϊ (γυν. - μαγν.) (προημιτ.)

10.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Γυμναστική, Αρση βαρών, Κωπηλασία, Ιππασία, Μπιτς βόλεϊ (γυν.). Πυγμαχία

18.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Καταδύσεις (γυν.), (τελικός 3 μ. - μαγν.)

19.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ

20.00 Η ΝΕΑ ΕΥΡΩΠΗ ΤΟΥ ΜΑΪΚΛ ΠΑΛΙΝ

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ - ΛΟΤΤΟ

21.10 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ: ΠΙΤΕΡ ΓΟΥΕΪΡ «Το τελευταίο κύμα»

22.45 ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΤΗΣ ΝΑΡΝΙΑ: Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΗΣ ΚΑΣΠΙΑΝ (Ε)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

23.50 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ - «Γερμανία»

24.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Κωλύματα /Quo Vantis»

01.45 BORN INTO BROTHELS

03.20 ΟΙ ΣΚΑΛΕΣ

04.15 ΤΟΠΟΙ ΤΩΝ ΜΥΘΩΝ

05.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Τρίαθλο (γυν.)

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (Συνέχεια από 02.20) Μαραθώνιος (γυν.), Ποδηλασία Πίστας, Πινγκ Πονγκ

08.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Μαραθώνιος, Κολύμβηση, Ιστιοπλοΐα

11.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Ποδηλασία πίστας

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Ποδηλασία πίστας

13.50 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Στίβος (τελικοί)

18.25 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Ξιφασκία, Σκοποβολή, Ιστιοπλοΐα

19.00 ΠΕΚΙΝΟ 2008 - Αθλητική εκπομπή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Περίληψη

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Bactrack»

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγγελικό πρόσωπο»

04.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Στίβος

  • Στις 18.00 και στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΠΕΡΙΛΗΨΗ

07.45 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ

08.15 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

09.20 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Μπάσκετ (γυν.): «Κορέα - Λετονία»

11.30 ΛΥΡΑΡΗΔΕΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (Ε)

12.00 ΠΕΡΙΛΗΨΗ

12.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ

14.30 MOTO GP «Γκραν Πρι Τσεχίας»

16.15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Χάντμπολ (γυν.) «Ρωσία - Γερμανία» (μαγν.)

18.00 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Ε)

18.30 ΠΕΡΙΛΗΨΗ

19.30 ΟΞΥΓΟΝΟ (Ε)

20.30 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)

21.00 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΤΗΣ ΚΙΝΑΣ 1992

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κορόιδο γαμπρέ»

00.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.35 ΠΕΚΙΝΟ 2008

02.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

03.00 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)

03.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ (Ε)

04.30 ΟΞΥΓΟΝΟ(Ε)

05.30 6ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ - CIRCOM

06.00 ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΑ ΤΡΕΝΑ

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

07.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

08.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)

09.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

09.45 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 EXTREME MAKEOVER - HOME EDITION

15.45 NORTH SHORE Νεανική σειρά

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η βουλευτίνα»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τυφώνας - Η αληθινή ιστορία»

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η υπόσχεση»

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.45 ALIAS

03.45 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.10 MOBILE FUN

05.30 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 KOITA TI EKANES (E)

13.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

14.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 BAYWATCH

16.45 AX ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε)

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ

19.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΜΟΥΣΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ ΚΥΠΡΟΥ (Ε)

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο χαμένος θρύλος»

03.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 BELISSIMA

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ALTER KIDS

13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος δράκος»

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ (Ε)

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πλακατζήδες και μπουμπούκια»

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα κορίτσι όλο μπελάδες»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ (Ε)

07.00 ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΙΓΜΕΣ (E)

08.15 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)

09.15 ΠΕΣ ΤΟ ΨΕΜΑΤΑ (Ε)

10.00 Η ΑΠΛΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ (Ε)

11.15 ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ (Ε)

12.15 ΦΑΕ ΤΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΣΟΥ (Ε)

13.10 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ (Ε)

16.00 ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ (Ε)

16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)

18.00 ΜΕ ΘΕΑ ΤΟ ΠΕΛΑΓΟΣ (Ε)

19.00 SINGLES 3 (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

23.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ

00.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λουτρό αίματος»

04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.50 ΤΕΚΙΛΑ ΚΑΙ ΜΠΟΝΕΤΙ

STAR
Τηλ. 210.3481.000

07.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαλέξτε μπαμπά»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.45 ΟΙ ΑΔΕΛΦΕΣ ΣΟΡΕΛΙ

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΜΑΡΣ

18.45 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος της καρπαζιάς»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το έπαθλο»

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άγραφος νόμος της Δύσης»

05.00 ΤΖΑΚ ΚΑΙ ΜΠΟΜΠΙ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια»

16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Η διαφθορά και το δικαίωμά της

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τσάρλι Τσάπλιν» Νο 16

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κλασικά κινούμενα σχέδια Νο 5

17.05 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ 1ο Φεστιβάλ Τζαζ Περιστερίου - PALMONIA (μέρος Α΄)

17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα

17.30 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΕΣ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΕΙΣ (Ε) Με την Εφη Μάτζαρη. Θέμα 5 διαμερίσματα και 1 μαγαζί (Μέρος 1ο)

18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η Ειρήνη Μπαλντίδη συνομιλεί με την ψυχολόγο - παιδοψυχολόγο Νέλλη Θεοδοσίου και την δικηγόρο Ελενα Γκλεγκλέ, για τα κακοποιημένα παιδιά και τις μορφές κακοποίησης

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Κάρυστος» (γ΄ μέρος)

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Με τον Γιάννη Ευσταθίου

20.20 «ΜΑΥΡΑ ΣΥΝΝΕΦΑ» Πολωνική σειρά. Επεισόδιο 8ο

21.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ «Ταξιδεύοντας με τους πρόσφυγες»

21.55 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Μουσικές και χοροί από την Κάτω Ιταλία

23.05 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ... (Ε) Εκπομπή για ανθρώπους από το χώρο της Τέχνης και των Γραμμάτων, που έφυγαν... αφήνοντας σημαντικό έργο, με την Σοφία Αδαμίδου. Εκπομπή αφιερωμένη στον Αγγελο Σικελιανό

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

05.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (συνέχεια από 4.00) Τρίαθλο ανδρών

08.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Μπιτς βόλεϊ (γυν. - μαγν.), κανόε καγιάκ, πόλο (γυναικών), ποδηλασία πίστας (ανδρών), άρση βαρών

13.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Ποδηλασία πίστας (ανδρών), γυμναστική, καταδύσεις (ανδρών), πινγκ πονγκ, άρση βαρών (ανδρών)

17.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Ποδόσφαιρο ανδρών Α΄ ημιτελικός (Μ)

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΙΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ

20.00 Η ΝΕΑ ΕΥΡΩΠΗ

21.00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (Ε)

22.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΛ ΧΙΛΑΛ

24.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)

01.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ

02.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ

03.00 ΟΙ ΣΚΑΛΕΣ

04.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Συγχρονισμένη κολύμβηση duet, Κολύμβηση ανοιχτής θαλάσσης (γυναικών), ιστιοπλοΐα, πόλο (ανδρών), πινγκ πονγκ, πάλη ελευθέρα, ενόργανη γυμναστική (γκαλά)

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (Συνέχεια από τις 03.50) Στίβος, πινγκ πονγκ, πάλη, ιστιοπλοΐα

06.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Πινγκ πονγκ, πάλη

08.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Πινγκ πονγκ, ιστιοπλοϊα, στίβος

10.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Συγχρονισμένη κολύμβηση duet, πινγκ πονγκ, ιστιοπλοΐα

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Συγχρ. Κολύμβηση duet (Μ)

12.40 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Μπιτς βόλεϊ, ιστιοπλοΐα, πάλη

13.50 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Στίβος (Τελικοί)

18.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Τραμπολίνο ανδρών (Μ)

19.00 ΠΕΚΙΝΟ 2008

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Περίληψη

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η συμμορία των 5»

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος του τρένου»

03.30 Θεματικά ρεπορτάζ του ABC

04.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Μπιτς βόλεϊ, πάλη

  • Στις 18.00 και 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΠΕΡΙΛΗΨΗ

07.45 Η ΜΑΥΡΗ ΘΕΑ

08.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

09.20 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Μπάσκετ γυναικών προημιτελικός

11.30 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ

12.00 ΠΕΡΙΛΗΨΗ

12.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

14.35 Ελληνική ταινία «Ευτυχώς χωρίς δουλειά»

15.50 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Ποδόσφαιρο ανδρών - ημιτελικός

18.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

18.30 ΠΕΡΙΛΗΨΗ

19.30 ΑΠΟΔΡΑΣΗ

20.15 ΟΙ ΘΡΥΛΟΙ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ

20.45 ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ

24.00 ΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ

00.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.35 ΠΕΚΙΝΟ 2008

02.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ

02.30 Η ΜΑΥΡΗ ΘΕΑ

03.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ

04.30 ΕΚ ΤΟΥ ΠΛΗΣΙΟΝ

05.30 ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

06.00 ΠΛΑΝΗΤΗΣ Χ

06.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΟΙΝΟΠΟΙΙΑΣ

ΑΝΤ1
Τηλ. 210-6886.100

06.00 6 ΜΕ 11 ΜΑΖΙ

11.00 UNGLY BETTY

12.00 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

14.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

15.50 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ

17.15 THE SIMPLE LIFE

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ

19.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 UGLY BETTY

22.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)

23.00 LOST

24.00 BONES

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 THE SIMPLE LIFE

02.00 ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΙΠΠΟΣ (Ε)

03.00 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 MOBILE FUN

05.20 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ

10.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

11.00 ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΛΑΘΗ (Ε)

12.00 ΠΗΡΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΥΑΛΙΑ (Ε)

13.00 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ

14.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 BAYWATCH

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 BAYWATCH (Συνέχεια)

17.50 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δόκτωρ Τ και οι γυναίκες»

23.30 10η ΕΝΤΟΛΗ

00.30 Dr. 90210

01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.45 THE AGENCY

02.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.45 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.00 BELISSIMA

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ALTER KIDS

08.30 ΗΡΑΚΛΗΣ

09.30 ΖΙΝΑ

10.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

11.15 ΕΛΙΕΣ ΘΡΟΥΜΠΕΣ

12.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)

13.00 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.15 ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΟΜΟΡΦΟΠΑΙΔΟ

16.45 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ

17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας γάμος, μια κηδεία, μια Βουλγάρα»

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 GREY'S ANATOMY

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «FLETCH: Ο ρεπόρτερ με τα χίλια πρόσωπα»

24.00 SEX AND THE CITY

00.45 AUTO ALTER

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μυστικό του κόκκινου σπιτιού»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

10.00 ΚΡΙΣ ΚΡΟΣ (Ε)

10.50 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

11.50 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

12.50 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)

16.30 Η ΩΡΑ ΚΑΛΗ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.40 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)

18.50 50 - 50 (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Ε)

22.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

23.00 SAFE SEX (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 RESCUE ME (Ε)

01.30 WORLD POKER TOUR (Ε)

02.30 ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ

04.30 Ο ΑΛΛΟΣ ΜΟΥ ΕΑΥΤΟΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΗΡΑΚΛΗΣ

14.45 ΖΙΝΑ

15.45 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ

16.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

17.45 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΜΑΔΑ NCIS

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παιχνίδια ολέθρου»

00.30 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

01.30 SUPERNATURAL

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.45 ΞΕΓΝΟΙΑΣΤΟΙ ΚΑΒΑΛΑΡΗΔΕΣ, ΟΡΓΙΣΜΕΝΑ ΕΙΔΩΛΑ

05.00 ΤΖΑΚ ΚΑΙ ΜΠΟΜΠΙ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Ιστορία - Πολιτισμός Α΄: Η Αθηναϊκή Δημοκρατία τον 5ο π.Χ. αιώνα

07.35 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Νιντζάκια» επ. 14ο, 15ο και 16ο

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, Εκπαιδευτικά

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Νιντζάκια» επ. 12 & 13ο

17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα

17.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

18.00 ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΑΠΟΨΗ (Ε) «Μητρότητα» (μέρος α΄). Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Αντίπαρος»

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Με τον Γ. Ευσταθίου

20.20 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε) 07 ΑΝΑΦΕΡΣΟΥ: Περιπέτεια, επεισόδιο 2ο

21.15 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θα μεταδοθεί η θεατρική παράσταση «Ορνιθες του Αριστοφάνους», από τη θεατρική ομάδα Δήμου Ιλίου, που πραγματοποιήθηκε στο πολιτιστικό κέντρο «ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ»

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

06.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: (συνέχεια από 04.00) Συγχρ. Κολύμβηση Duet, κολύμβηση ανοιχτής θαλάσσης (γ), ιστιοπλοΐα, πόλο (α), πινγκ πονγκ (ατομικό), πάλη (ελευθέρα), ενόργανη γυμναστική (γκαλά)

14.50 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: Μπάσκετ (α) Προημιτελικοί

19.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ

20.00 Η ΝΕΑ ΕΥΡΩΠΗ ΤΟΥ ΜΑΪΚΛ ΠΑΛΙΝ

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.05 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (Ε)

22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ

01.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ

02.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ (Ε)

03.00 ΟΙ ΣΚΑΛΕΣ (Ε)

04.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Καταδύσεις (γ), Κολύμβηση ανοιχτής θαλάσσης (α), μπιτς βόλεϊ (γ), τάε κβο ντο

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (συνέχεια από 04.00) Μπιτς βόλεϊ, πάλη

08.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Προημιτελικός Βόλεϊ (α) (Ε)

09.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Προημιτελικοί Μπάσκετ (α)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Προημιτελικοί Μπάσκετ (α)

13.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Κανόε καγιάκ - Highlights

14.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Στίβος τελικοί

18.15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Καταδύσεις (γ), πινγκ πονγκ (α)

19.00 ΠΕΚΙΝΟ 2008 - Αθλητική εκπομπή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Περίληψη

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιστροφή στο Χάουαρντς Εντ»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κήπος του Αλλάχ»

03.50 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Στίβος (τελικοί βάδην γυναικών), προκριματικά πινγκ πονγκ, πάλη

  • Στις 18.00 και στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΠΕΡΙΛΗΨΗ

07.45 Η ΜΑΥΡΗ ΘΕΑ

08.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

09.20 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Χάντμπολ (α) προημιτελικός

11.00 ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΑ ΝΗΣΙΑ «Ρεϊνιόν»

12.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΕΡΙΛΗΨΗ

12.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.40 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

14.50 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: Βόλεϊ (ανδρών) προημιτελικός

16.40 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

17.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

18.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

18.30 ΠΕΡΙΛΗΨΗ

19.30 ΑΠΟΔΡΑΣΗ

20.15 ΟΙ ΘΡΥΛΟΙ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ

20.45 ΤΑΡΑΓΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ

21.15 ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗΣ

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νυμφίος ανύμφευτος»

00.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.35 ΠΕΚΙΝΟ 2008

02.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ

02.30 Η ΜΑΥΡΗ ΘΕΑ

03.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ

04.30 ΕΚ ΤΟΥ ΠΛΗΣΙΟΝ

05.30 ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

06.00 ΠΛΑΝΗΤΗΣ Χ

06.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΟΙΝΟΠΟΙΙΑΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210-6886.100

06.00 6 ΜΕ 11 ΜΑΖΙ

11.00 UNGLY BETTY

12.00 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

14.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

15.50 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

17.15 THE SIMPLE LIFE

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

19.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 UGLY BETTY

22.00 ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)

23.00 LOST

24.00 BONES

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 THE SIMPLE LIFE

02.00 ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΙΠΠΟΣ (Ε)

03.00 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 MOBILE FUN

05.10 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ

10.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

11.00 ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΛΑΘΗ (Ε)

12.00 ΠΗΡΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΥΑΛΙΑ (Ε)

13.00 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ

14.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 BAYWATCH ΙV

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 BAYWATCH ΙV (Συνέχεια)

17.50 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The watcher»

23.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

24.00 DR 90210

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι περιπέτειες του Ρόκετερ»

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.45 BELISSIMA

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ALTER KIDS

08.30 ΗΡΑΚΛΗΣ

09.30 ΖΙΝΑ

10.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

11.15 ΕΛΙΕΣ ΘΡΟΥΜΠΕΣ

12.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)

13.00 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.15 ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΟΜΟΡΦΟΠΑΙΔΟ

16.45 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ

17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ποιος γελάει τελευταίος»

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 GREY'S ANATOMY

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαχητής του ήλιου: Σύγκρουση στη δύση»

24.00 SEX AND THE CITY

00.45 AUTO ALTER

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Born in East LA»

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η απόδραση των τεράτων»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

10.00 ΚΡΙΣ ΚΡΟΣ (Ε)

11.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

11.50 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

12.50 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)

16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΛΠΙΔΕΣ «Αλβανία - Ελλάδα»

18.50 50 - 50 (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΑΝΔΡΕΣ «Σλοβακία - Ελλάδα»

23.15 SAFE SEX (E)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 RESCUE ME (Ε)

01.30 WORLD POKER TOUR (Ε)

02.30 Ο ΑΛΛΟΣ ΜΟΥ ΕΑΥΤΟΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΗΡΑΚΛΗΣ

14.45 ΖΙΝΑ

15.45 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ

16.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

17.45 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΜΑΔΑ NCIS

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο σύζυγός μου ο μαφιόζος»

23.45 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

00.45 SUPERNATURAL

01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Darkman 3»

03.45 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΤΟΥ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ

05.30 ΤΖΑΚ ΚΑΙ ΜΠΟΜΠΙ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Ιστορία - Πολιτισμός Α΄: «Είτε Θάνατος είτε Λευτεριά» (Α΄ μέρος). Ιστορία - Πολιτισμός Β΄: «Είτε Θάνατος είτε Λευτεριά» (Β΄ μέρος)

07.50 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Οι περιπέτειες του ΜΠΑΤΣΟΝΣ και του ΡΑΣΤΥ, «Η κοιλάδα με τις γαλοπούλες»

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Θα μεταδοθεί η παράσταση Καραγκιόζη «Από τη Γη στη Σελήνη»

17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα

17.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου. Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου. Αφιέρωμα στην κουζίνα της Ρούμελης με την Μαίρη Σφακιανούδη

18.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Λευκάδα, το σμαραγδένιο νησί»

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Με τον Γ. Ευσταθίου

20.20 07 ΑΝΑΦΕΡΣΟΥ. (Ε) Περιπέτεια. Επεισόδιο 3ο

21.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στο συγκρότημα μπουζουκιών «ΔΡΟΜΟΣ». Επιμέλεια - παρουσίαση: Πάρης Μήτσου

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

06.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (Συνέχεια από 04.00) Μπιτς βόλεϊ, Βόλεϊ, Πυγμαχία, Πόλο (ανδρών), (πιθ.)

11.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: Συγχρονισμένη Κολύμβηση (ομαδικό) (τελικός - μαγν.)

12.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Πόλο (ανδρών), Μπάσκετ (ανδρών), Ρυθμική

19.00 Ο ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ

20.00 Η ΝΕΑ ΕΥΡΩΠΗ ΤΟΥ ΜΑΪΚΛ ΠΑΛΙΝ

21.00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (Ε)

22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Ο ασφαλιστής»

02.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ (Ε)

03.00 ΕΚΤΟΣ ΣΧΕΔΙΟΥ

04.10 ΤΟΠΟΙ ΤΩΝ ΜΥΘΩΝ

05.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Καταδύσεις

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (Συνέχεια από 02.20) Στίβος, Βάδην (ανδρών) (τελικοί), Τάε Κβο Ντο (προκριμ.)

07.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Στίβος (προκριμ.), Πινγκ Πονγκ (ανδρών) (προημ.), Κανόε Καγιάκ (τελικός 1.000 μ.), Τάε Κβο Ντο

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Στίβος (μαγν.), Πινγκ Πονγκ, Τάε Κβο Ντο, Κανόε Καγιάκ

13.50 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Στίβος (τελικοί), Τάε Κβο Ντο (πιθαν.)

17.25 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Πόλο (ανδρών) (ημιτελ. - μαγν.), ή Ρυθμική (μαγν.)

19.00 ΠΕΚΙΝΟ 2008 - Αθλητική εκπομπή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (περίληψη)

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Προσωπική υπόθεση»

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κέντρο»

04.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Τάε Κβο Ντο

-- Στις 18.00 και στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΠΕΡΙΛΗΨΗ

07.45 Η ΜΑΥΡΗ ΘΕΑ

08.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

09.30 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ

10.30 ΑΛΛΟΥ

11.00 ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΑ ΝΗΣΙΑ «Αγιος Πέτρος και Μικελόν»

12.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Περίληψη

12.50 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Χάντμπολ (ανδρών - Β΄ Ημιτελικός)

16.40 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

17.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

18.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

18.30 ΠΕΡΙΛΗΨΗ

19.30 ΑΠΟΔΡΑΣΗ

20.15 ΟΙ ΘΡΥΛΟΙ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ

20.45 ΠΩΣ ΧΤΙΣΤΗΚΕ Η ΓΕΦΥΡΑ ΓΚΟΛΝΤΕΝ ΓΚΕΪΤ

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζιπ, περίπτερο κι αγάπη»

00.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.35 ΠΕΚΙΝΟ 2008

02.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210-6886.100

06.00 6 ΜΕ 11 ΜΑΖΙ

11.00 UNGLY BETTY

12.00 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

14.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

15.50 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

17.15 THE SIMPLE LIFE

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

19.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 UGLY BETTY

22.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)

23.00 LOST

24.00 BONES

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 THE SIMPLE LIFE

02.00 ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΙΠΠΟΣ (Ε)

03.00 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 MOBILE FUN

05.10 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ

10.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

11.00 ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΛΑΘΗ (Ε)

12.00 ΠΗΡΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΥΑΛΙΑ (Ε)

13.00 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ

14.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 BAYWATCH

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 BAYWATCH (Συνέχεια)

17.50 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπάλληλος του μήνα»

23.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 THE AGENCY

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγκλημα στο Γκόργκι Παρκ»

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 BELISSIMA

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ALTER KIDS

08.30 ΗΡΑΚΛΗΣ

09.30 ΖΙΝΑ

10.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

11.15 ΕΛΙΕΣ ΘΡΟΥΜΠΕΣ

12.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)

13.00 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.15 ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΟΜΟΡΦΟΠΑΙΔΟ

16.45 ΚΟΡΙΤΣΙΑ, Ο ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ

17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ωραία Ελένη»

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 GREY'S ANATOMY

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παράξενοι φίλοι»

24.00 SEX AND THE CITY

00.45 AUTO ALTER

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το απολίθωμα»

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δικαστής»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

10.00 ΚΡΙΣ ΚΡΟΣ (Ε)

11.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

11.50 ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

12.50 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)

16.30 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.40 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)

18.50 50 - 50 (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Ε)

22.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

23.00 SAFE SEX (E)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 RESCUE ME (Ε)

01.30 WORLD POKER TOUR (Ε)

02.30 Ο ΑΛΛΟΣ ΜΟΥ ΕΑΥΤΟΣ

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 SO YOU CAN THINK YOU CAN DANCE (E)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΗΡΑΚΛΗΣ

14.45 ΖΙΝΑ

15.45 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ

16.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

17.45 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΜΑΔΑ NCIS

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το νησί των ναυαγών»

23.45 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

00.45 SUPERNATURAL

01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οικογένεια Ανταμς 2»

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στην παγίδα της φωτιάς»

05.30 ΤΖΑΚ ΚΑΙ ΜΠΟΜΠΙ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΠΕΜΠΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Ιστορία - Πολιτισμός Α΄: Τhe Εlgin Μarbles (τα μάρμαρα του Παρθενώνα)

07.52 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τσάρλι Τσάπλιν» Νο 3

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Θα μεταδοθεί η θεατρική παράσταση «Ο κύριος ΑΛΦΑΑΛΦΑ»

16.35 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Νιντζάκια» επ. 17ο & 18ο

17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα

17.30 ΦΩΤΟγραφές - Φωτο γραφη ζωντας Με την Αννα Σκαρλάτου. Φιλοξενούμενος ο Δημήτρης Μυταράς

18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η Ειρήνη Μπαλντίδη συζητά με τον χειρουργό ουρολόγο Γιώργο Κορδαλή για τη στυτική λειτουργία

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Κίμωλος»

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Με τον Γ. Ευσταθίου

20.20 ΜΕΡΕΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ Κοινωνική πολωνική σειρά. Επεισόδιο 5ο

21.35 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Συναυλία «Δίφωνου» 10 χρόνια ελληνικό τραγούδι

22.00 ΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟΣ, Η ΑΝΑΓΚΑΙΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ (Ε) Η εκπομπή για το σοσιαλισμό που γνωρίσαμε, τις ανατροπές και τις αιτίες, τη σοσιαλιστική διέξοδο από τη σύγχρονη καπιταλιστική βαρβαρότητα

22.55 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Δημήτρης Ζερβουδάκης

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

06.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (Συνέχεια από 04.00): Καταδύσεις (γυν.), Κολύμβηση ανοιχτής θαλάσσης (ανδρών), Μπιτς βόλεϊ (γυν.) (πιθ.)

07.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Μπιτς βόλεϊ (γυν.), (Μικρός και μεγάλος τελικός)

10.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Ρυθμική, Τάε Κβο Ντο (πιθ.), Ιστιοπλοΐα (τελικά)

16.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Πόλο (γυν.) (τελικός - μαγν.), Καταδύσεις (γυν.) (τελικός 10 μ.)

19.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ

20.00 Η ΝΕΑ ΕΥΡΩΠΗ ΤΟΥ ΜΑΪΚΛ ΠΑΛΙΝ

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.10 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (Ε)

22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ

01.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ

02.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ (Ε)

02.50 ΟΙ ΣΚΑΛΕΣ (Ε)

04.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Μπιτς βόλεϊ, Βόλεϊ, Πυγμαχία, Πόλο (ανδρών) (πιθανότητα)

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (Συνέχεια από 03.50): Στίβος - Τελικοί Βάδην (γυν.), Πινγκ Πονγκ (προκριμ.), Πάλη (πιθ.)

08.20 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: Ελληνικές συμμετοχές, Πινγκ Πονγκ

11.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: Πάλη, Κανόε Καγιάκ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: Πόλο (γυν.) (Μικρός τελικός), Πινγκ Πονγκ (ατομικό), Πάλη (ελευθέρα)

13.50 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: Στίβος (τελικοί)

17.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: Ιππασία, Υπερπήδηση Εμποδίων (τελικοί), Πάλη (τελικοί), (μαγν.)

19.00 ΠΕΚΙΝΟ 2008 - Αθλητική εκπομπή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2008 ΠΕΡΙΛΗΨΗ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επίθεση στο σταθμό 13»

02.00 ΘΕΑΜΑΤΙΚΑ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ABC

02.20 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: Στίβος - Τελικοί Βάδην (ανδρών), Τάε Κβο Ντο (προκριμ.)

  • Στις 18.00 και στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΠΕΡΙΛΗΨΗ

07.45 Η ΜΑΥΡΗ ΘΕΑ

08.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

09.30 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ

10.15 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ

11.00 ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΑ ΝΗΣΙΑ «Νέα Καληδονία»

12.00 ΠΕΡΙΛΗΨΗ

12.50 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: Χάντμπολ (γυν.) (Α΄ ημιτελ.)

14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

15.05 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: Χάντμπολ (γυν.) (Β΄ ημιτελ.)

16.40 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

17.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

18.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

18.30 ΠΕΡΙΛΗΨΗ

19.30 ΚΩΔΙΚΟΣ Β΄ ΕΘΝΙΚΗ

20.45 ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΣΤΟΝ ΑΡΗ: ΤΟ ΑΤΡΑΓΟΥΔΗΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ ΣΕΡΓΚΕΪ ΚΟΡΟΛΕΒ

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ρομπέν των δασών»

00.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.35 ΠΕΚΙΝΟ 2008

02.00 MOTO GP SHOW

02.50 Η ΜΑΥΡΗ ΘΕΑ (Ε)

03.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)

04.30 ΕΚ ΤΟΥ ΠΛΗΣΙΟΝ (Ε)

05.30 Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΤΟΠΟΥ

06.00 ΤΟ ΑΥΡΙΟ ΑΡΧΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ

06.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΟΙΝΟΠΟΙΙΑΣ

ΑΝΤ1
Τηλ. 210-6886.100

06.00 6 ΜΕ 11 ΜΑΖΙ

11.00 UNGLY BETTY

12.00 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

14.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

15.50 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

17.15 THE SIMPLE LIFE

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

19.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 UGLY BETTY

22.00 ΟΙ ΣΤΑΥΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)

23.00 LOST

24.00 BONES

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 THE SIMPLE LIFE

02.00 ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΙΠΠΟΣ (Ε)

03.00 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.40 MOBILE FUN

05.20 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ

10.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

11.00 ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΛΑΘΗ (Ε)

12.00 ΠΗΡΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΥΑΛΙΑ (Ε)

13.00 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ

14.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 BAYWATCH

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 BAYWATCH (Συνέχεια)

17.50 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονική συχνότητα»

23.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

00.15 DR 90210

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 THE AGENCY

02.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 BELISSIMA

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ALTER KIDS

08.30 ΗΡΑΚΛΗΣ

09.30 ΖΙΝΑ

10.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

11.15 ΕΛΙΕΣ ΘΡΟΥΜΠΕΣ

12.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)

13.00 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.15 ΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΟΜΟΡΦΟΠΑΙΔΟ

16.45 ΚΟΡΙΤΣΙΑ, Ο ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ

17.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συμφωνίες γυναικών»

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 GREY'S ANATOMY

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στον έρωτα του παιχνιδιού»

00.45 SEX AND THE CITY

01.30 AUTO ALTER

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πόλεμος των δύο κόσμων»

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ragtime»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

10.00 ΚΡΙΣ ΚΡΟΣ (Ε)

10.50 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

11.50 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

12.50 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)

16.30 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.40 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)

18.50 50 - 50 (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Ε)

22.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

23.00 SAFE SEX (E)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 RESCUE ME (Ε)

01.30 WORLD POKER TOUR (Ε)

02.30 Ο ΑΛΛΟΣ ΜΟΥ ΕΑΥΤΟΣ

03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΤΕΚΙΛΑ ΚΑΙ ΜΠΟΝΕΤΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΗΡΑΚΛΗΣ

14.45 ΖΙΝΑ

15.45 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ

16.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

17.45 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΜΑΔΑ NCIS

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος πρόσκοπος»

00.15 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

01.15 SUPERNATURAL

02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρόμος εν πτήσει»

04.30 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΤΟΥ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ

05.00 ΤΖΑΚ ΚΑΙ ΜΠΟΜΠΙ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Νιντζάκια» επ. 25ο & 26ο

08.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Οι περιπέτειες του ΜΠΑΤΣΟΝΣ και του ΡΑΣΤΙ, «Η περιπετειομηχανή»

09.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θέατρο Ελληνικών Χορών Δόρα Στράτου. 4η συνάντηση συγκροτημάτων ΔΟΛΤ - CID (μέρος Γ΄ & Δ΄)

16.30 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

17.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Παραδοσιακή μουσική και τραγούδια, με τον Παντελή Σούλη

18.30 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ (Ε) Η Αννεκε Ιωαννάτου συνομιλεί με την Κυριακή Γεροζήση, συγγραφέα - ερευνήτρια, για τα μυθιστορήματά της «Αναδρομή στο χώρο και το χρόνο», «Νέα Υόρκη, Παρίσι, Βαγδάτη»

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.20 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε) Η Αννα Μπαλλή συνομιλεί για την ακρίβεια με την Μάρη Λαυρεντιάδου, από τον ΕΕΔΔΑ, τον Β. Πετρόπουλο, από το ΠΑΜΕ, και τον Γιώργο Γκικόπουλο, μέλος του Αγροτικού Τμήματος της ΚΕ του ΚΚΕ

21.20 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θα μεταδοθεί η θεατρική παράσταση «Ερωτόκριτος και η χαμένη αρετή της Αρετούσας»

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.000

06.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2008. Αθλήματα συνέχεια από 05.00. Καταδύσεις. 07.00 Ποδόσφαιρο (ανδρών) τελικός. 09.00 Τελικός Χάντμπολ (γυν.), Συγχρονισμένη (τελικός ομαδικού). 13.00 Ρυθμική Γυμναστική (τελικοί). 15.15 Βόλεϊ (γυν.) τελικός. 17.00 Πυγμαχία (τελικός μαγν.), Πινγκ Πονγκ (τελικός μαγν.)

19.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ Σειρά

20.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.05 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ Σειρά

22.00 ΚΥΝΗΓΟΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ Σειρά

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΝΕΟ ΣΙΝΕΜΑ ΑΠ' ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ «Πορφυρή πεταλούδα»

02.10 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ Σειρά

03.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Ηλίας Πετρόπουλος - ένας κόσμος υπόγειος»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2008: Τάε Κβον Ντο (συνέχεια από 04.00). 08.00 Πινγκ Πονγκ (ημιτελ. μαγν.). 10.00 Τάε Κβον Ντο, Κανόε Καγιάκ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2008: Τάε Κβον Ντο, Στίβος

16.20 Καταδύσεις 10 μ. (Ανδρών) τελικός ή (μαγν.) μπάσκετ (γυναικών) τελικός (ζωντανά)

19.00 ΠΕΚΙΝΟ 2008 Εκπομπή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2008 - Περίληψη

024.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στην κόψη του κύματος»

02.00 ΘΕΜΑΤΙΚΑ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ABC

02.20 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2008 - 02.20 Μαραθώνιος (ανδρών). 05.00 Βόλεϊ (μικρός τελικός ανδρών)

  • Στις 18.00 και στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΕΠΙΣΤΗΜΗ NOVA

08.00 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Ε)

08.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

09.50 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (ανδρών, μικρός τελικός - μαγν.)

12.00 ΠΕΡΙΛΗΨΗ

12.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΛΥΡΑΡΗΔΕΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (Ε)

14.20 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: Μπάσκετ γυναικών (μικρός τελικός - Απευθείας μετάδοση)

16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι άσοι του γηπέδου»

18.30 ΠΕΡΙΛΗΨΗ

19.30 ΟΞΥΓΟΝΟ (Ε)

20.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

21.00 2ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΣΙΡΚΟ ΒΕΡΟΝΑΣ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απίστευτη απόδραση»

00.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.35 ΠΕΚΙΝΟ 2008

02.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

03.00 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

04.30 ΟΞΥΓΟΝΟ (Ε)

05.30 ΤΟ ΑΥΡΙΟ ΑΡΧΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ

06.00 ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΑ ΤΡΕΝΑ

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

07.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

08.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)

09.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

09.45 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ - BEST OF

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.45 EXTREME MAKEOVER HOME EDITION (2ος κύκλος)

15.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα τρελό, τρελό πάρτι»

17.30 THE SIMPLE LIFE

18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γίγας της Κυψέλης»

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΟ «Ελλάς ολέ... και τσέπες κουρελέ!»

23.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Antwone fisher»

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.40 ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΙΠΠΟΣ

03.40 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

05.10 MOBILE FUN

05.20 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ (Ε)

13.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 FORMULA 1 (Βαλένθια, δοκιμαστικά)

16.15 ΑΧ ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ

17.45 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

18.00 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ

19.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ ΙΙ

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο σπαγκοραμμένος»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατάδικος του έρωτα»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 SECRET DIARY OF A CALL GIRL Ξένη σειρά

02.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

03.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

03.30 BELISSIMA

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπετόβεν: Το ταξίδι»

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The boxer»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Bluecrush»

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «DC sniper: 23 μέρες φόβου»

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το Χίντεμπουργκ φλέγεται»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ (Ε)

07.00 ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)

08.15 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)

09.15 ΠΕΣ ΤΟ ΨΕΜΑΤΑ (Ε)

10.00 Η ΑΠΛΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ (Ε)

11.15 ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ (Ε)

12.15 ΦΑΕ ΤΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΣΟΥ (Ε)

13.10 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ (Ε)

15.50 ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ (Ε)

16.40 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.45 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΔΥΟ ΖΩΕΣ (E)

18.00 ΜΕ ΘΕΑ ΣΤΟ ΠΕΛΑΓΟ (Ε)

19.00 SINGLES 3 (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Ε)

22.00 SAFE SEX (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΡΟΔΟ

01.50 RESCUE ME

02.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι κλώνοι επιτίθενται»

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξέφρενη πορεία»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (8ος κύκλος)

16.45 ΟΙ ΑΔΕΛΦΕΣ ΣΟΡΕΛΙ

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΜΑΡΣ

18.45 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ (11ος κύκλος)

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η επαφή»

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο βρικόλακας του Σάλεμς Λοτ»

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λευκός κυνηγός, μαύρη καρδιά»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 22310.51180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.20 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Αγροτική εκπομπή

16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org