ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 07.15 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΣΟΥΠΕΡΤΖΕΤ 07.25 Μήλο, Φολέγανδρο, Θήρα, Νάξο, Κουφονήσι, Αμοργό, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 5 07.30 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΙΘΑΚΗ 07.35 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, SPEEDRUNNER III 07.45 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, SPEEDRUNNER IV 08.00 Σέριφο, Σίφνο, Φολέγανδρο, ΝΗΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ 12.00 Σύρο, Μύκονο, Εύδηλο, Καρλόβασι, Βαθύ, ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΚΟΡΑΗΣ 14.30 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, Κίμωλο, ΜΠΛΟΥ ΟΡΑΪΖΟΝ 14.45 Χανιά, SUPERFAST XII 15.00 Ηράκλειο, ΛΙΣΣΟΣ 17.00 Χίο, Μυτιλήνη, Λήμνο, Θεσσαλονίκη, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 17.30 Σύρο, Πάρο, Νάξο, Δονούσα, Αιγιάλη, Αστυπάλαια, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 1 19.00 Θήρα, Κω, Ρόδο, ΚΡΗΤΗ ΙΙ 21.00 Ηράκλειο, ΕΛΥΡΟΣ 21.00 Χανιά, ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣ 22.00 Ηράκλειο.