ΜΠΛΟΥ ΑΙΤΖΙΑΝ 07.30 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΑΙΟΛΟΣ ΕΞ. 07.30 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΧΑΪ ΣΠΙΝΤ 3 07.45 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΧΑΪ ΣΠΙΝΤ 2 07.45 Πάρο, Νάξο, ΕΞ. ΑΘΗΝΑ 08.00 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΕΞ. ΑΡΤΕΜΙΣ 08.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΕΞ. ΜΗΛΟΣ 08.00 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΠΑΤΜΟΣ 14.00 Πάτμο, Λέρο, Κάλυμνο, Κω, Νίσυρο, Ρόδο, ΡΟΔΑΝΘΗ 16.00 Κάλυμνο, Κω, Ρόδο, ΕΞ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 17.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, Ανάφη, Θήρα, ΜΙΛΕΝΑ 17.00 Πάρο, Νάξο, Ικαρία, Καρλ/σι, Βαθύ, ΕΞ. ΑΔΩΝΙΣ 18.30 Σύρο, Πάρο, Νάξο, Δονούσα, Κατάπολα, Αιγιάλη, Αστυπάλαια, ΑΠΤΕΡΑ 20.00 Ηράκλειο, ΛΑΤΩ 20.30 Χανιά, ΚΙΝΓΚ ΜΙΝΩΣ 21.00 Ηράκλειο, ΜΥΤΙΛΗΝΗ 21.00 Χίο, Μυτιλήνη.
Για επιβεβαίωση των δρομολογίων τηλεφωνείτε στα 4226.000-4.