07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις, με την Γιούλη Ασημακοπούλου και τον Κώστα Τσίφτη
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Μεσημεριανό ειδησεογραφικό μαγκαζίνο με άποψη και εγκυρότητα, με την Βούλα Τσιβόλα
16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κινούμενα σχέδια
17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ο Καραγκιόζης τυφλός»
17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα
17.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Αγιος Κήρυκος Ικαρίας»
18.00 ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΑΠΟΨΗ Εκπομπή αφιερωμένη στα βασικότερα ζητήματα που αναδείχτηκαν στην εκπομπή τη χρονιά που πέρασε, με την Ειρήνη Μπαλντίδη
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Μήλος»
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Με τον Γ. Ευσταθίου
20.30 ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ J-23 (Ε) Περιπέτεια, επεισόδιο 10ο
22.00 ΠΑΜΕ ταξικά Εκπομπή για το ταξικό, συνδικαλιστικό κίνημα, με τον Ζήση Νούσια, Γεωργία Φλούδα, Νίκο Παπαγεωργίου
23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ «Τραγούδια με χαμόγελο» Γιάννης Λογοθέτης, Λάκης Παπαδόπουλος
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 STANLEY
08.30 MICKEY MOUSE
09.00 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ
09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Ντέιβ Σαπέλ»
11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Αναζητώντας τέρατα: πουλί-γίγας»
12.00 ΓΑΛΗΝΗ
13.30 Ο ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΟΥΝΤ
15.00 Ο ΛΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
15.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
16.30 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ
17.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
18.30 ΜΝΗΜΕΣ «Παλαιογραφία, Αγ. Τσέλικας»
19.00 ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ, ΓΙΑΤΙ; «Μια έρευνα για τον Γκάντι»
20.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΑΣΙΑΣ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.05 ΧΡΥΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Ε)
22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΟ ΡΑΛΙ ΑΙΓΑΙΟΥ
00.15 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)
01.15 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε) «Πάικβιλ εμπιστευτικό: Οι σατανιστές του Κεντάκι»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ
10.30 BUZZ LIGHT YEAR OF STAR COMMADER
11.30 MIGHTY DUCKS
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΠΡΟΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ «Πόρτο Ρίκο - Κροατία»
17.30 ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ «Ανακαλύπτοντας την Ελβετία»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.15 PRE GAME
19.30 ΠΡΟΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ «Γερμανία - Νέα Ζηλανδία»
21.30 PRE GAME
22.00 ΠΡΟΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ «Βραζιλία - Ελλάδα»
-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
24.00 ΠΡΟΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Αθλητική εκπομπή
00.45 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΚΙΝΟ
07.00 H ΜΑΥΡΗ ΘΕΑ
08.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
09.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9
11.00 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ
11.30 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ «Αγγλία: Τα ταξίδια του Καρόλου»
12.30 ΦΑΡΟΙ: Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18.45 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.15 ΑΠΟΔΡΑΣΗ
20.15 ΜΕΓΑΛΟ ΚΥΝΗΓΙ
20.45 ΤΑΡΑΓΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ «Αρχοντες»
21.15 ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗΣ «Βέλγιο»
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.35 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)
01.30 ΜΟΥΣΟΥΛΜΑΝΟΙ
06.00 6 ΜΕ 11 ΜΑΖΙ
11.00 UGLY BETTY (Ε)
12.00 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
15.50 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
17.15 ΤΗΕ SIMPLE LIFE
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
19.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 UGLY BETTY
22.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)
23.00 PRISON BREAK
24.00 ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΤΗΕ SIMPLE LIFE (Ε)
02.10 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)
03.10 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε)
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 MOBILE FUN
05.20 ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΡΤΑ (Ε)
06.00 ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ - Best of
13.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
13.45 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 BAYWATCH V
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΑΜΟΡΕ ΜΙΟ (Ε)
18.50 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγεφύρωτες σχέσεις»
23.15 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (Ε)
24.15 DR 90210 III
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σενάριο της ατυχίας»
03.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 BELISSIMA
06.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)
10.50 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
11.50 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
12.50 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
16.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.40 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)
18.50 50-50 (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ (Ε)
22.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
23.00 BING BANG (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 RESCUE ME (Ε)
01.30 STREET TIME
02.30 ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 SO YOU THINK YOU DANCE DANCE (E)
06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΗΡΑΚΛΗΣ
14.45 ΖΙΝΑ
15.45 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ
16.45 CALIFORNIA TEENS
17.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.45 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΜΑΔΑ NCIS
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάγοι και δράκοντες 2: Η αρχέγονη δύναμη» Α' τηλεοπτική προβολή
00.15 ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ
01.15 SUPERNATURAL
02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πνεύμα του κακού»
04.45 ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΗΔΕΙΩΝ ΦΙΣΕΡ
05.30 ΚΟΤΖΑΚ Σειρά
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ