Κυριακή 16 Ιούλη 2006
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 29
Προγράμματα

ΔΕΥΤΕΡΑ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

16.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Δημοτικοί χοροί και τραγούδια

17.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

18.10 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Βιτρό - Η τέχνη του χρώματος του γυαλιού

18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.50 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ «Στο δάσκαλό μας με αγάπη»

22.45 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θα μεταδοθεί η θεατρική παράσταση «Κατά φαντασίαν ασθενής», από τους σπουδαστές της σχολής Μ. ΒΟΓΙΑΤΖΗ - ΤΡΑΓΓΑ, στο θέατρο ΕΝΑΣΤΡΟΝ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

07.00 ΣΤΟ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΑΔΥΝΑΤΟΥ (Ε)

08.00 ΨΗΛΑΦΙΣΜΑΤΑ (Ε)

08.30 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

09.00 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (Ε) «Υδρα»

10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΜΟΥΣΙΚΗ «Γιο Γιο Μα»

11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΑΡΧΑΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ «Η κρυμμένη πόλη της Πέτρα»

12.00 ΑΠΙΘΑΝΟΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ

13.00 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΦΥΣΗ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

19.00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΜΙΤΙΓΚ ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΑ «Στίβος»

21.00 ΠΑΡΑΒΑΣΗ

22.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (Ε)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΡΑΛΙ ΑΙΓΑΙΟΥ

00.15 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ

10.50 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

11.35 ΤΑΡΖΑΝ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (Ε)

14.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) «Ξάνθη»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ (Ε)

20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ Τηλεπαιχνίδι

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ Σειρά

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καλημέρα Βιετνάμ»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.30 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ Σειρά

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

08.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)

09.00 9 Η ΩΡΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!

11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

11.30 ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΤΟΣΚΑΝΗΣ

12.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΒΟΥΝΩΝ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)

16.00 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΖΟΡΟ

16.50 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

17.15 ΧΡΩΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΙΓΑΙΟ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.15 ΚΑΙΡΟΣ

20.30 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)

21.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

22.00 MOTO GP (Ε) «Γκραν Πρι Γερμανίας»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΑΡΑΛΗ, Η ΘΑΛΑΣΣΑ ΤΩΝ ΝΕΚΡΩΝ (Ε)

01.30 1ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΑΛΥΤΕΡΩΝ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

10.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)

11.00 ΣΟΛΟ ΚΑΡΙΕΡΑ Σειρά

12.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

14.50 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

15.50 ΕΛΛΑΣ, ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

16.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

17.45 SUPER GAME

18.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

19.00 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 DEAL Τηλεπαιχνίδι (Ε)

21.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

22.45 ΟΙ ΣΤΑΥΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 FEAR FACTOR

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολα για το χρήμα»

03.30 ΑΛΙ ΜΑΚΜΠΙΛ Σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.30 ΠΡΩΙΝΗ ΠΑΡΕΑ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ Best of

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Best of

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΚΡΥΦΑ ΠΑΘΗ (Ε)

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Ε) Σειρά

18.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

19.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (Ε)

21.50 ΑΡΧΙΠΕΛΑΓΟΣ (Ε) Σειρά

22.50 BELISSIMA Σειρά

24.00 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ

00.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 12 ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στην κόλαση του ταξί»

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΝΙΝΑ

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ALTER KIDS

11.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΜΑΡΙΑ Σειρά

15.00 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ (Ε)

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.15 SUMMERTIME

18.45 TO ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο νόμος δεν αρκεί»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.30 SEX AND THE CITY

24.00 AUTO ALTER

00.15 ΑΫΠΝΙΕΣ (Ε)

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ρόζενκραντζ και ο Γκίλντενστερν είναι νεκροί»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000, 800.116.900

06.30 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

10.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)

11.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

12.00 Η ΑΠΛΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ (Ε)

13.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

16.10 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ (Ε) Σειρά

16.50 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΣΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (Ε) Σειρά

19.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)

22.40 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

23.40 ΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ (Ε)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ (Συνέχεια)

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Time code»

03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.30 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)

04.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

11.00 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SURVIVOR - ΤΑΪΤΗ

14.45 ΣΟΥΠΕΡ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ 2.0

15.45 ΗΡΑΚΛΗΣ

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ Σειρά

17.45 ΟΙ ΡΟΛΝΤΑΝ

18.45 ΖΙΝΑ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πρώτο χτύπημα»

23.45 ΤΕΞΑΣ ΡΕΪΝΤΖΕΡ

00.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

01.45 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

02.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.00 ΚΥΝΗΓΟΣ ΕΠΙΚΗΡΥΓΜΕΝΩΝ

04.00 ΔΙΩΚΤΕΣ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

05.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΪΑΜΙ

05.30 ΔΙΔΥΜΟΣ ΜΠΕΛΑΣ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία

17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά

19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

22.00 ΓΟΡΔΙΟΣ ΔΕΣΜΟΣ

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD

ΚΥΡΙΑΚΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

17.30 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα των ημερών. Με την Ζωή Κούλια

18.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σούλη

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.45 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση

21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ «Ο γνώρισα τον Γκόντφρεϊ»

23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ

11.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Τζουμέρκα - Ηπειρος»

12.30 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

14.00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΚΑΛΙΦΟΡΝΙΑΣ

14.45 ΣΕ ΧΡΟΝΟ TV (Ε)

16.15 ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΛΟΥΘΗΡΟΣ

17.50 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (Ε)

19.00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΙΡΚΟΥΙΤ BEACH BOLLEY

21.00 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ - ΟΙ ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΕΣ ΤΟΥ ΚΛΟΝΤ ΣΑΜΠΡΟΛ «Το άνθος του κακού»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΡΑΛΙ ΑΙΓΑΙΟΥ

00.15 HOTEL ΤΡΙΤΩΝ (Ε)

Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΤΑΔΥΣΕΩΝ

06.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ

07.00 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΦΥΣΗ

08.00 ΟΙ ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ

09.00 ΛΟΡΕΝΣ ΤΗΣ ΑΡΑΒΙΑΣ - Η ΜΑΧΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΑΒΙΚΟ ΚΟΣΜΟ

10.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ

11.00 QUACK PACK

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ (Ε)

13.30 ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ DISNEY «Η νέα γκουφοταινία»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φαλακρός μαθητής»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο έρωτας βλάπτει σοβαρά την υγεία»

24.00 ΜΗΝ ΠΥΡΟΒΟΛΕΙΤΕ ΤΟΝ ΠΙΑΝΙΣΤΑ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λένι ο βρομόστομος»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΓΗ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ (Ε)

11.00 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ

12.00 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 Moto Gp «Γκραν Πρι Γερμανίας»

14.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)

16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

17.00 ΗΤΤΗΜΕΝΗ ΠΟΡΕΙΑ

18.15 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.50 ΚΑΙΡΟΣ

20.00 6ο ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΙΜΟ

21.00 ΜΙΑ ΠΟΛΗ, ΕΝΑ ΒΛΕΜΜΑ (Ε)

22.00 MIXER: Ο ΓΙΟΣ ΜΑΣ Ο ΚΑΡΛΟ - ΓΕΝΟΒΑ 2001

23.00 ΑΡΧΕΙΟ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3

02.00 ΩΡΑΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΑ Μουσικό πρόγραμμα

03.00 ΗΤΤΗΜΕΝΗ ΠΟΡΕΙΑ

04.15 2ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΑΛΥΤΕΡΩΝ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΣΙΛΒΕΣΤΕΡ ΚΑΙ ΤΟΥΙΤΙ

07.00 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ

07.20 ΤΑΙΝΙΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ «Anastasia»

09.10 CHEEK TO CHEEK (Ε)

09.50 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)

10.30 Η ΜΕΓΑΛΗ ΤΩΝ ΜΠΑΤΣΩΝ ΣΧΟΛΗ

11.10 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

12.00 ΜΠΑΜ! (ΜΗΝ ΠΡΟΧΩΡΑΣ ΑΝΥΠΟΨΙΑΣΤΟΣ ΜΕΓΑΛΕ) (Ε)

12.55 SUPER GAME

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)

14.50 ΣΤΡΙΒΕΙΝ ΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΟΣ (Ε)

15.50 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

16.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στόχος θανάτου»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επαφή»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.15 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Σάο Καετάνο - Σάντος»

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

08.00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ (Ε)

10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ (Ε)

13.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΓΑΛΛΙΑΣ

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.15 ΠΡΟΣΩΠΑ 2006 (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΜΟΥΣΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ ΚΥΠΡΟΥ (CYPRUS COLLEGE)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

01.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΓΑΛΛΙΑΣ

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπάρι Λίντον»

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ALTER KIDS

12.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΕΪ ΦΟΞ

13.00 NUMBER ONE

13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 TV WEEKEND

16.15 ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ

23.00 GREY'S ANATOMY Σειρά

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαβολική αίρεση»

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Προσωπική εκδίκηση»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.30 ΜΑΞ ΣΤΙΛ

07.00 ΤΖΙΒΑΕΡΙ (Ε)

08.00 HORIZONS

09.45 Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΘΥΜΟΣ (Ε)

10.45 ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)

11.45 ΨΙΘΥΡΟΙ ΚΑΡΔΙΑΣ (Ε)

13.00 BACKSTAGE (E)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 KANEIΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ Σειρά (Ε)

16.10 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (Ε)

17.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ (Ε)

18.10 SINGLES (Ε)

19.10 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ Σειρά (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ορια αντοχής»

23.30 ΟΙ ΦΑΚΕΛΟΙ (Ε)

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δικαιοσύνη για όλους»

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)

04.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 EVERWOOD: Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΗ Σειρά

14.30 ΤΑ ΔΙΑΟΛΑΚΙΑ

15.30 Η ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ Σειρά

16.30 ΤΖΑΚ ΚΑΙ ΜΠΟΜΠΙ Σειρά

17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πιο κουφή μέρα του Φέρις Μπούλερ»

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τιτανικός»

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το παιχνίδι του δολοφόνου»

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The million dollar hotel»

05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

08.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ Γνωστές ιστορίες και παραμύθια σε καρτούν

11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Παραδοσιακοί χοροί

16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση

17.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

22.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Rights & Wrongs»

23.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD

ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

08.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

16.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Δημοτικοί χοροί και τραγούδια

17.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

18.10 ΕΝΑ ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΗΝ ΠΛΑΚΑ, ΤΗ ΣΥΝΟΙΚΙΑ ΤΩΝ ΘΕΩΝ

18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.50 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ «Υπόθεση δολοφονίας»

23.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Επιμέλεια - παρουσίαση: Παύλος Αλέπης

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

07.00 ΣΤΟ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΑΔΥΝΑΤΟΥ (Ε)

08.00 ΨΗΛΑΦΙΣΜΑΤΑ (Ε)

08.10 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

09.00 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (Ε) «Εδεσσα»

10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΜΟΥΣΙΚΗ «Πόλα Αμπντούλ»

11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ «Συνωμοσία: Η βομβιστική επίθεση στην Οκλαχόμα»

12.00 ΑΠΙΘΑΝΟΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ

13.00 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΦΥΣΗ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ (Ε)

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.05 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒΩΝ «Ελλάδα - Σερβία»

20.00 ΟΙ ΑΡΧΑΙΟΙ ΑΙΓΥΠΤΙΟΙ (Ε)

21.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ (Ε)

22.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα πάντα για το σεξ»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ

10.50 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

11.35 ΤΑΡΖΑΝ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (Ε)

14.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ (Ε)

20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Μέγας Αλέξανδρος»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ Συνέχεια

01.30 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ Σειρά

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

08.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)

09.00 9 Η ΩΡΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!

11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

11.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΟΙΝΟΠΟΙΪΑΣ

12.00 ΤΟΠΟΙ ΖΩΗΣ

12.30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)

16.00 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΖΟΡΟ Σειρά

16.50 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

17.15 ΧΡΩΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΙΓΑΙΟ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.15 ΚΑΙΡΟΣ

20.30 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

21.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κατσαριδάκι πάει στη Νόρια Αμερική»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΦΡΑΝΚ ΡΙΒΑ, Ο ΑΝΔΡΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ Σειρά

01.30 3ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΑΛΥΤΕΡΩΝ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

10.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)

11.00 ΣΟΛΟ ΚΑΡΙΕΡΑ (Ε)

12.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

14.50 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

15.50 ΕΛΛΑΣ, ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

16.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

17.45 SUPER GAME

18.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

19.00 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 DEAL (Ε)

21.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

22.45 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 FEAR FACTOR

01.30 GEO

02.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόλυτη ένταση»

ALPHA
Τηλ. 210.212.4000

06.30 ΠΡΩΙΝΗ ΠΑΡΕΑ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ - BEST OF

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ BEST OF

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΚΡΥΦΑ ΠΑΘΗ (Ε)

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Ε)

18.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

19.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (Ε)

21.50 ΑΡΧΙΠΕΛΑΓΟΣ (Ε)

22.50 BELISSIMA

24.00 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ (E)

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξεπερνώντας τα όρια»

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ALTER KIDS

11.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΜΑΡΙΑ Σειρά

15.00 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ (Ε)

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.15 SUMMERTIME

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανθρώπινη ασπίδα»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.30 SEX AND THE CITY

24.00 AUTO ALTER

00.15 ΑΫΠΝΙΕΣ (Ε)

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θάνατος και η κόρη»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.30 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

10.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)

11.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

12.00 Η ΑΠΛΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ (Ε)

13.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

16.10 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ (Ε)

16.50 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΣΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (Ε)

19.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)

22.40 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε) Σειρά

23.40 ΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ (Ε)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ (Συνέχεια)

00.50 ΕΜΠΟΛΕΜΗ ΖΩΝΗ (Ε)

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τρίτο στούτζες»

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)

05.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

11.00 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SURVIVOR - ΤΑΪΤΗ

14.45 ΣΟΥΠΕΡ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ 2.0

15.45 ΗΡΑΚΛΗΣ

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ

17.45 ΟΙ ΡΟΛΝΤΑΝ Σειρά

18.45 ΖΙΝΑ Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πόλη των αγγέλων»

00.15 ΤΕΞΑΣ ΡΕΪΝΤΖΕΡ

01.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

02.15 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

03.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.30 ΚΥΝΗΓΟΣ ΕΠΙΚΗΡΥΓΜΕΝΩΝ

04.30 ΔΙΩΚΤΕΣ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΪΑΜΙ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία

17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά

19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση

19.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Επιστήμες

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD

ΤΕΤΑΡΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902, 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

08.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

16.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Δημοτικοί χοροί και τραγούδια

17.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

18.10 ΕΝΑ ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΗΝ ΚΑΡΥΣΤΟ (Μέρος Α')

18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.50 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ «Η πειρατεία»

22.20 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

23.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Ο Βαγγέλης Κούτας φιλοξενεί την Ερη Ρίτσου, με αφορμή το νέο της βιβλίο «Μυστικά και αποκαλύψεις»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

07.00 ΣΤΟ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΑΔΥΝΑΤΟΥ (Ε)

08.00 ΨΗΛΑΦΙΣΜΑΤΑ (Ε)

08.30 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

09.00 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (Ε) «Πάτρα»

10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΜΟΥΣΙΚΗ «Σέινια Τουέιν»

11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ: «Τα μεγάλα πλοία: Αγωνιστικά ιστιοφόρα»

12.00 ΑΠΙΘΑΝΟΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ

13.00 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΦΥΣΗ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

19.00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒΩΝ «Σλοβενία - Ελλάδα»

21.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ

22.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (Ε)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΡΑΛΙ ΑΙΓΑΙΟΥ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σαν κυκλώνας»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ

10.50 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

11.35 ΤΑΡΖΑΝ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (Ε)

14.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ (Ε)

20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ Τηλεπαιχνίδι

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ Σειρά

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγριόγατα»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ Σειρά

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

08.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)

09.00 9 Η ΩΡΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!

11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

11.30 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

12.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΕ ΙΕΡΟΥΣ ΤΟΠΟΥΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)

16.00 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΖΟΡΟ

16.50 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

17.15 ΧΡΩΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΙΓΑΙΟ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.15 ΚΑΙΡΟΣ

20.30 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

21.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

22.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ 3

22.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)

01.00 ΠΟΡΤΡΕΤΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΕΩΝ ΣΥΝΘΕΤΩΝ

02.00 3ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΑΛΥΤΕΡΩΝ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

10.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)

11.00 ΣΟΛΟ ΚΑΡΙΕΡΑ Σειρά

12.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

14.50 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

15.50 ΕΛΛΑΣ, ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

16.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

17.45 SUPER GAME

18.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

19.00 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 DEAL Τηλεπαιχνίδι (Ε)

21.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

22.45 ΟΙ ΣΤΑΥΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 FEAR FACTOR

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αντίστροφη μέτρηση»

03.30 ΑΛΙ ΜΑΚΜΠΙΛ Σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.30 ΠΡΩΙΝΗ ΠΑΡΕΑ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ Best of

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Best of

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΚΡΥΦΑ ΠΑΘΗ (Ε)

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Ε) Σειρά

18.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

19.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (Ε)

21.50 ΑΡΧΙΠΕΛΑΓΟΣ (Ε) Σειρά

22.50 BELISSIMA Σειρά

23.50 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ Σειρά

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διπλή ζωή»

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ALTER KIDS

11.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΜΑΡΙΑ Σειρά

15.00 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ (Ε)

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.15 SUMMERTIME

18.45 TO ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «American kickboxer»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.30 SEX AND THE CITY

24.00 AUTO ALTER

00.15 ΑΫΠΝΙΕΣ (Ε)

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόκκινη γραμμή»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000, 800.116.900

06.30 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

10.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)

11.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

12.00 Η ΑΠΛΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ (Ε)

13.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

16.10 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ (Ε) Σειρά

16.50 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΣΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (Ε) Σειρά

19.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)

22.40 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

23.40 ΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ (Ε)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΚΛΕΙΣΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ (Συνέχεια)

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγώνας στον ήλιο»

03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)

04.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.00 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SURVIVOR - ΤΑΪΤΗ

14.45 ΣΟΥΠΕΡ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ 2.0

15.45 ΗΡΑΚΛΗΣ

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ Σειρά

17.45 ΟΙ ΡΟΛΝΤΑΝ

18.45 ΖΙΝΑ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αγάπη μας»

24.00 ΤΕΞΑΣ ΡΕΪΝΤΖΕΡ

01.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

02.00 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.15 ΚΥΝΗΓΟΣ ΕΠΙΚΗΡΥΓΜΕΝΩΝ

04.15 ΔΙΩΚΤΕΣ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

05.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΪΑΜΙ

05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία

17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά

19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

08.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

16.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Δημοτικοί χοροί και τραγούδια

17.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

18.10 ΕΝΑ ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΗΝ ΚΑΡΥΣΤΟ (Μέρος Γ')

18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.50 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

21.00 ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ Με βιβλίο, θέατρο, κινηματογράφο, μουσική, εικαστικά... Παρουσίαση: Απόστολος Γκλέτσος, Σοφία Αδαμίδου

23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

07.00 ΣΤΟ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΑΔΥΝΑΤΟΥ (Ε)

08.00 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (Ε) «Κατερίνη»

09.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΜΟΥΣΙΚΗ «Ερικ Κλάπτον»

11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ «Η πανούκλα» Α' μέρος

12.00 ΑΠΙΘΑΝΟΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ

13.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

19.00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΜΙΤΙΝΓΚ «ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΑ»

21.00 ΒΟΛΕΪ - ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ «Ελλάδα - Σλοβακία»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΡΑΛΙ ΑΙΓΑΙΟΥ

00.15 ΡΩΓΜΗ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ Σειρά

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ

10.50 BRANDY AND MR WHISKER

11.35 ΤΑΡΖΑΝ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (Ε)

14.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) «Νίσυρος»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ (Ε)

20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ Τηλεπαιχνίδι

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ Σειρά

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εξαφάνιση της Κάρεν Σίλκγουντ»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.30 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ Σειρά

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

08.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)

09.00 9 Η ΩΡΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!

11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

11.30 ΤΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΜΑΣ ΨΩΜΙ

12.00 Η ΖΩΝΤΑΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ - Με τον Τζον Στόουνμαν

12.30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)

16.00 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΖΟΡΟ

16.50 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

17.15 ΧΡΩΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΙΓΑΙΟ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.15 ΚΑΙΡΟΣ

20.30 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

21.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σπίτι της αμφιβολίας»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 Η ΜΗΤΡΟΠΟΛΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε)

02.00 3ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΑΛΥΤΕΡΩΝ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

10.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)

11.00 ΣΟΛΟ ΚΑΡΙΕΡΑ Σειρά

12.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

14.50 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

15.50 ΕΛΛΑΣ, ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

16.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

17.45 SUPER GAME

18.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

19.00 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 DEAL Τηλεπαιχνίδι (Ε)

21.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

22.45 ΟΙ ΣΤΑΥΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 FEAR FACTOR

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαγεμένη Παρασκευή»

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκοπός ζωής»

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.30 ΠΡΩΙΝΗ ΠΑΡΕΑ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ Best of

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Best of

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΚΡΥΦΑ ΠΑΘΗ (Ε)

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Ε) Σειρά

18.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

19.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (Ε)

21.50 ΑΡΧΙΠΕΛΑΓΟΣ (Ε) Σειρά

22.50 BELISSIMA Σειρά

23.50 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ Σειρά

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κόκκινο βιολί»

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ALTER KIDS

11.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΜΑΡΙΑ Σειρά

15.00 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ (Ε)

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.15 SUMMERTIME

18.45 TO ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μυστικό σχέδιο Shadowchaser»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.30 SEX AND THE CITY

24.00 AUTO ALTER

00.15 ΑΫΠΝΙΕΣ (Ε)

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μικρές μάγισσες»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000, 800.116.900

06.30 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

10.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)

11.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

12.00 Η ΑΠΛΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ (Ε)

13.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

16.10 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ (Ε) Σειρά

16.50 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΣΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (Ε) Σειρά

19.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)

22.40 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

23.40 ΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ (Ε)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ (Συνέχεια)

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η παρουσία του κακού»

03.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)

04.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.00 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SURVIVOR - ΤΑΪΤΗ

14.45 ΣΟΥΠΕΡ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ 2.0

15.45 ΗΡΑΚΛΗΣ

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ Σειρά

17.45 ΟΙ ΡΟΛΝΤΑΝ

18.45 ΖΙΝΑ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια απίθανη... απίθανη πτήση»

24.00 ΤΕΞΑΣ ΡΕΪΝΤΖΕΡ

01.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

02.00 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.15 ΚΥΝΗΓΟΣ ΕΠΙΚΗΡΥΓΜΕΝΩΝ

04.15 ΔΙΩΚΤΕΣ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

05.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΪΑΜΙ

05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία

17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά

19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

22.00 ΓΟΡΔΙΟΣ ΔΕΣΜΟΣ

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD

ΠΕΜΠΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

16.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

17.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

18.10 ΕΝΑ ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΗΝ ΚΑΡΥΣΤΟ (Μέρος Β')

18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.50 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ «Νυχτερινό τρένο για το Μόναχο»

23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

07.00 ΣΤΟ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΑΔΥΝΑΤΟΥ (Ε)

08.00 ΨΗΛΑΦΙΣΜΑΤΑ (Ε)

08.30 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

09.00 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ «Ανδρος»

10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΜΟΥΣΙΚΗ «Μπετόβεν»

11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΘΑΥΜΑΤΑ «Το τείχος του Βερολίνου»

12.00 ΑΠΙΘΑΝΟΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ

13.00 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΦΥΣΗ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

19.00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒΩΝ «Ελλάδα - Ρωσία»

21.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (Ε)

22.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΡΑΛΙ ΑΙΓΑΙΟΥ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια μορφή μέσα στο πλήθος»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ

10.50 BRANDY AND MR WHISKER

11.35 ΤΑΡΖΑΝ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (Ε)

14.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ (Ε)

20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ Τηλεπαιχνίδι

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ Σειρά

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πέρασμα στην Ινδία»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.00 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ Σειρά

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

08.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)

09.00 9 Η ΩΡΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!

11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

11.30 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

12.00 ΠΕΡΙΗΓΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΙΓΥΠΤΟ

12.30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)

16.00 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΖΟΡΟ

16.50 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

17.15 ΧΡΩΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΙΓΑΙΟ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.15 ΚΑΙΡΟΣ

20.30 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

21.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

23.00 ΣΤΑΛΙΝ, Η ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΖΩΗ ΤΟΥ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

10.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)

11.00 ΣΟΛΟ ΚΑΡΙΕΡΑ Σειρά

12.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

14.50 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

15.50 ΕΛΛΑΣ, ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

16.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

17.45 SUPER GAME

18.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

19.00 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 DEAL Τηλεπαιχνίδι (Ε)

21.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

22.45 ΟΙ ΣΤΑΥΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 FEAR FACTOR

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αναζητώντας το χαμένο θησαυρό»

03.30 ΑΛΙ ΜΑΚΜΠΙΛ Σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.30 ΠΡΩΙΝΗ ΠΑΡΕΑ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ Best of

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Best of

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΚΡΥΦΑ ΠΑΘΗ (Ε)

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Ε) Σειρά

18.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

19.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (Ε)

21.50 ΑΡΧΙΠΕΛΑΓΟΣ (Ε) Σειρά

22.50 BELISSIMA Σειρά

24.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στο δρόμο για το Μέμφις»

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ALTER KIDS

11.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΜΑΡΙΑ Σειρά

15.00 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ (Ε)

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.15 SUMMERTIME

18.45 TO ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εμποροι θανάτου»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.30 SEX AND THE CITY

24.00 AUTO ALTER

00.15 ΑΫΠΝΙΕΣ (Ε)

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αυτός που δε λύγισε ποτέ»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000, 800.116.900

06.30 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

10.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)

11.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

12.00 Η ΑΠΛΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ (Ε)

13.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

16.10 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ (Ε) Σειρά

16.50 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΣΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (Ε) Σειρά

19.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)

22.40 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

23.40 ΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ (Ε)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ (Συνέχεια)

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρίχες»

02.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.30 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)

04.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.00 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SURVIVOR - ΤΑΪΤΗ

14.45 ΣΟΥΠΕΡ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ 2.0

15.45 ΗΡΑΚΛΗΣ

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ Σειρά

17.45 ΟΙ ΡΟΛΝΤΑΝ

18.45 ΖΙΝΑ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι επιζήσαντες»

00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

01.30 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.45 ΚΥΝΗΓΟΣ ΕΠΙΚΗΡΥΓΜΕΝΩΝ

03.45 ΔΙΩΚΤΕΣ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

04.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΪΑΜΙ

05.15 ΔΙΔΥΜΟΣ ΜΠΕΛΑΣ

05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία

17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά

19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

22.00 ΓΟΡΔΙΟΣ ΔΕΣΜΟΣ

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD

ΣΑΒΒΑΤΟ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

08.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

16.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Θέμα: Ο μακρύς πόλεμος των ΗΠΑ. Επιμέλεια - παρουσίαση: Αννα Μπαλλή

18.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σούλη

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.45 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση

21.00 ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ (Ε) Με βιβλίο, θέατρο, κινηματογράφο, μουσική, εικαστικά... Παρουσίαση: Απόστολος Γκλέτσος, Σοφία Αδαμίδου

23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.000

07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ... ΕΝΗΛΙΚΕΣ

09.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ

09.30 MEDITERRANEO (Ε)

10.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

12.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ

12.30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

13.30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Εύβοια η πολύμορφη»

14.30 ΣΕ ΧΡΟΝΟ TV (Ε)

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εϊμι»

17.40 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

18.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒΩΝ - Β΄ ΦΑΣΗ

21.00 ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ ΒΟΛΕΪ «Ελλάδα - Εσθονία»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΔΙΕΘΝΕΣ RALLY ΑΙΓΑΙΟΥ

00.15 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Ρωγμή στο χρόνο»

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΤΑΔΥΣΕΩΝ

06.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ

07.00 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΦΥΣΗ

08.00 ΟΙ ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ «Νομαδικό πνεύμα» (Μέρος 1ο)

09.00 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ (Ε)

10.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ

11.00 QUACK PACK

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΝΑΠΟΛΕΩΝ Ντοκιμαντέρ

14.00 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΕΙΣ Σειρά

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (Ε)

17.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ ΤΣΟΚΛΗ «Ανατολία» (Μέρος 1ο)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαζύγιο αλά ελληνικά»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

08.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)

09.00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ «Φινλανδία, η κυρία των δαχτυλιδιών» Σειρά

09.30 ΖΩΑ ΤΗΣ ΝΟΤΙΑΣ ΑΦΡΙΚΗΣ

10.00 ΑΡΜΟΝΙΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ Ντοκιμαντέρ

10.30 ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΤΟΣΚΑΝΗΣ

11.00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ «Αυστριακές Αλπεις - χειμώνας» Ντοκιμαντέρ

11.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ (Ε)

12.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ 3 (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

15.00 Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (Ε)

16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε) Ντοκιμαντέρ

16.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

17.00 MotoGP SHOW

18.00 DESIGN (E)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.50 ΚΑΙΡΟΣ

20.00 6o ΤΣΙΡΚΟ MASSIMO (Ε)

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ηρωας για πάντα»

23.00 «ΓΙΟΥΒΑΝ ΤΣΑΟΥΣ» Μουσικό πρόγραμμα

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Αφιέρωμα: Ηρωες της καθημερινότητας», «Οι ταραγμένοι ήρωες»

03.30 1ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΑΛΥΤΕΡΩΝ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ 1999-2000 Συμμετοχή της Γαλλίας

04.00 DESIGN (Ε)

05.15 MotoGP SHOW (E)

06.15 ΚΑΤΩ ΙΤΑΛΙΑ «Οι ελληνόφωνοι του Σαλέντο»

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΣΙΛΒΕΣΤΕΡ ΚΑΙ ΤΟΥΙΤΙ

06.50 Ο ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΟΖ

09.10 CHEEK TO CHEEK (E)

09.50 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

10.30 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)

11.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

12.10 Η ΜΕΓΑΛΗ ΤΩΝ ΜΠΑΤΣΩΝ ΣΧΟΛΗ

12.55 SUPER GAME

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)

14.50 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ (Ε)

15.50 ΜΠΑΜ (Μην προχωράς ανυποψίαστος μεγάλε) (Ε)

16.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 IAAF COLDEN LEAGUE 2006 (ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ)

03.20 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.20 ΑΛΙ ΜΑΚΜΠΙΛ (Ε)

05.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

08.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ (Ε)

13.00 ΠΕΡΑ ΑΠ' ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ

14.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ... ΑΝΤΡΕΣ Σειρά

16.00 ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ

16.30 ΝΙΚΙΤΑ

17.30 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ (Ε)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

02.30 THIRD WATCH V

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

12.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΝΕΪ ΦΟΞ Σειρά

13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

14.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η βαλίτσα του παπά»

16.15 ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζέιμς Μποντ πράκτωρ 007: Ζεις μονάχα δυο φορές»

23.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)

01.00 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ Σειρά

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Blind Man»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800116.900

06.30 ΜΑΞ ΣΤΙΛ Σειρά

07.00 ΤΖΙΒΑΕΡΙ (Ε)

08.00 HORIZONS

10.00 Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΘΥΜΟΣ (Ε)

11.00 ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)

12.00 ΨΙΘΥΡΟΙ ΚΑΡΔΙΑΣ (Ε)

13.00 MEGA STAR (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ (Ε)

15.40 ΓΗ ΚΑΙ ΟΥΡΑΝΟΣ (Ε) Σειρά

17.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.10 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (Ε)

18.10 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ (Ε) Σειρά

19.10 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε) Σειρά

24.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υποπτο παρελθόν»

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τιμή των Γουίνσλοου»

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUMMERLAND Ντοκιμαντέρ

14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

15.30 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Σειρά

16.30 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ Σειρά

17.30 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ (Νέα επεισόδια)

18.30 SURVIVOR - ΤΑΪΛΑΝΔΗ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι πίθηκοι»

23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μούσα»

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ματωμένη εξέγερση»

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πανικός»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
τηλ. 22310.51180

08.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ Γνωστές ιστορίες και παραμύθια σε καρτούν

11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 Η ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ Αγροτική εκπομπή

16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση

17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

22.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ

23.00 ΕΝΑ LIVE Συναυλίες ξένων καλλιτεχνών

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.30 ΤΑΙΝΙΑ

02.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org