08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ.. ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις, συζητήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ Συντροφιά με τον Φαρφαλά & τη Μαρουλού
10.30ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΝΑΣΑ
11.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
12.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
15.00 902 ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
16.00Η ΕΠΙΛΟΓΗ, ΔΙΚΗ ΣΑΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ & Λόλεκ
19.00 ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΣΤΟΝ «902» Μαριονέτες, κουκλοθέατρο
20.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ
23.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
06.00 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ (Ε)
07.45 Ο ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ
08.00 ΤΣΙΠΜΑΝΚΣ
08.30 Η ΧΙΟΝΑΤΗ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΤΑ ΝΑΝΟΙ
09.00 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ
09.30 ΦΩΤΕΙΝΟ ΠΡΟΣΩΠΟ
10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
11.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
12.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η δίκη ενός αθώου»
15.30 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ
16.15 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ
16.20 ART ATTACK
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
18.00 NBA - JAM
18.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ
19.00 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ
20.00 ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
21.00 ΣΑΝ ΑΔΕΛΦΕΣ
22.00 ΧΩΡΙΚΑ ΥΔΑΤΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.35 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η βαλίτσα του παπά»
01.10 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
01.15 ΑΝΤ' ΑΥΤΟΥ (Ε)
01.45 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
03.15 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
04.45 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ (Ε)
05.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 ΣΕ ΡΥΘΜΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ (Ε)
10.30 ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ (Ε)
11.01 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ
11.30 ΜΕΓΑΛΑ ΠΑΡΚΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
12.01 INFERNO (E)
12.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ «Ολυμπος»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 ΡΥΘΜΟΙ ΚΑΙ ΔΡΟΜΟΙ
14.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ «Θάνος Κωτσόπουλος»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - OIKONOMIA - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ «Τανζανία»
17.00 20ός ΑΙΩΝΑΣ «Επιλογές»
17.15 ΕΔΩ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΕΥΡΩΠΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΑΛΑΛΩΝ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ - OIKONOMIA - ΚΑΙΡΟΣ
18.30 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗ - ΕΤΟΣ 2000 μ.Χ.
19.00 MILLENNIUM
19.30 Η ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
20.00 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ
20.30 ΕΥΡΩΠΗ: ΕΥ ΖΗΝ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
23.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
00.35 ΕΥΡΩΠΑΪΚΕΣ ΝΥΧΤΕΣ
08.31 ΤΣΑΚ Ο ΚΑΣΤΟΡΑΣ
09.00 Η ΛΑΣΙ ΚΑΙ ΟΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΕΣ ΔΙΑΣΩΣΗΣ
09.30 ΦΥΣΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ
09.45 ΔΥΝΑΜΕΙΣ
10.00 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΑΧΕΣ
10.30 ΚΑΡΧΑΡΙΑΣ, Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΡΠΑΓΑΣ
11.00 ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΣΩΜΑ
11.30 ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
12.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ
13.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
13.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Α`
14.00 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
14.30 Η ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΤΕΧΝΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)
17.00 JAMMIN ΖΩΝΤΑΝΑ
18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ
20.30 DESIGN X-treme (Ε)
21.00 Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΟΥ ΧΟΡΟΥ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στους ρυθμούς του σαξοφώνου»
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αναμέτρηση»
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.30 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Ε)
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΜΠΕΪΓΟΥΟΤΣ
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)
17.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 Η ΛΑΜΨΗ
19.35 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
22.05 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
22.50 SUPER GAME
22.55 Τα ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1`
23.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
01.30 ΤΡΙΑΝΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζιστίν»
04.30 ΩΡΟΣΚΟΠΙΟ
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΑΠΟ TO ALPHA ΩΣ ΤΟ ΩΜΕΓΑ
11.00 ΝΤΑΝΙΕΛΑ (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΠΑΚΙΤΑ
16.00 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ
17.00 ΒΕΡΟΝΙΚΑ (Ε)
17.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
18.30 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
19.35 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.05 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σάντα Τσικίτα»
24.00 DEEP IN THE CITY
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκρηκτική παγίδα»
03.00 COPA LIBERTADORES - ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΛΑΤΙΝΙΚΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ
04.30 ΓΚΡΑΝΤ ΠΡΙ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ 2000 ΜΟΤΟ GP
07.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.40 ΥΓΕΙΑ & ΠΡΟΛΗΨΗ
10.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
10.30 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.10 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
17.00 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
17.55 ΕΙΔΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΚΟΗΣ
18.00 BEST OF THE BEST
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
20.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.45 ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.20 BEST OF THE BEST (E)
01.30 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ (Ε)
02.30 ΧΩΡΙΣ ΑΝΑΙΣΘΗΤΙΚΟ (Ε)
04.30 ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ (Ε)
06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)
07.00 ΡΙΧΤΕΡ ΜΙΟΥΖΙΚ (Ε)
07.30 ΓΙΓΑΣ ΜΟΤΕΛ (Ε)
08.00 ΤΑ ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)
09.00 ΣΚΟΡΠΙΟΣ (Ε)
10.00 Η ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΓΑΤΑΣ (Ε)
11.00 ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΦΡΑΠΕ (Ε)
11.30 Η ΕΛΙΖΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ (Ε)
12.15 Ο ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ (Ε)
12.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.00 ΛΑΒ ΣΟΡΙ (E)
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.45 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.00 ΨΥΧΑΓΩΓΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.45 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.20 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
18.50 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
19.45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
21.45 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
23.00 ΦΥΓΑΜΕ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΦΟΝΙΚΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)
01.30 FRASIER
02.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
11.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
11.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.57 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
14.00 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ
15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΑΪΜΕ, ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ
16.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΕΣΘΗΡ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ
18.30 ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ Α.Ε. (Ε)
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγριος ποταμός»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι άρπαγες»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ιζι στριτς»
04.15 ΠΥΡΙΝΗ ΖΩΝΗ
05.15 ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ
05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
«902»
10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
10.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΩΝ ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
11.00 902 ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
12.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
13.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ
14.30 902 ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
15.30 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
16.00 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΗΝ ΙΔΡΥΣΗ ΤΟΥ ΕΡΓΑΤΙΚΟΥ ΕΑΜ Επιμέλεια - παρουσίαση Ανδρέας Θερμός
19.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα του ΚΚΕ
20.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ Καλό λαϊκό τραγούδι από τον Γιάννη Λεμπέση
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΝΑΣΑ
22.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
05.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ
06.00 MEDITERRANEO (Ε)
06.30 ΕΝ ΛΕΥΚΩ (Ε)
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ (Ε)
11.10 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
11.45 NATIONAL GEOGRΑPHIC
12.45 ΑΝΤ' ΑΥΤΟΥ (Ε)
13.15 Η ΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ
13.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανασάκης ο πολιτευόμενος»
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
15.15 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
16.15 ΣΤΙΒΟΣ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΡΟΥΝΟ ΤΖΑΟΥΛΙ - ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
19.45 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ
21.50 ΘΕΑΤΡΙΚΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ «Δον Καμίλο»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΘΕΑΤΡΙΚΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ (Συνέχεια)
00.05 Η ΠΑΝΣΕΛΗΝΟΣ
01.05 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
01.10 ΤΡΟΜΟΣ ΣΤΙΣ ΛΙΜΝΕΣ
02.10 ΕΛΛΗΝΟΜΑΝΙΑ (Ε)
03.10 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
08.00 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.30 ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ 2000 (Ε)
09.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
10.00 ΜΕ ΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
11.00 ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ
12.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ
12.30 ΤΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ
13.00 ΝΤΟΥΜΠΛ ΦΑΣ
13.30 Η ΚΑΤΣΑΡΟΛΑ, ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΚΑΙ Ο ΟΥΡΑΝΙΣΚΟΣ
14.00... ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΠΗΚΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΟΙ ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ (Ε)
17.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗ ΧΑΜΕΝΗ ΕΙΚΟΝΑ
17.30 Ω, ΤΙ ΚΟΣΜΟΣ ΜΠΑΜΠΑ!
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΓΙΑ ΝΕΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ
19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πώς καταντήσαμε Σωτήρη»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μούβι - Μούβι»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
00.20 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τζο Κόκερ»
10.31 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΗ ΣΚΑΠΑΝΗ
11.00 ΟΠΕΡΑ «Ονειρο μεσοκαλοκαιριάτικης νύχτας»
13.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (E)
15.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ
15.30 PC TV FUN
16.00 ROLLING STONES
17.00 ΧΡΥΣΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ
17.30 Ο ΑΙΩΝΑΣ ΜΑΣ
18.00 DESIGN MILLENNIUM
18.30 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ
20.00 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ
20.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΤΗΣ ΡΩΣΙΑΣ
21.25 ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΜΕΝΟΣ ΣΤΙΣ ΗΠΑ
22.35 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χάρτινος γάμος»
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
07.00 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΗΣ ΔΟΞΑΣ
08.00 ΞΕΦΑΝΤΩΜΑ ΣΤΗΝ ΚΑΛΙΦΟΡΝΙΑ
08.30 ΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΣΚΥΛΑΚΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
09.00 Ο ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ
10.00 ΜΠΑΤΜΑΝ
10.30 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
11.00 ΑΝΑΤΡΙΧΙΛΕΣ
11.30 ΜΠΙΤΛΜΠΟΡΓΚΣ
12.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΕΒΑΧ
12.55 SUPER GAME
13.00 Η ΟΧΙΑ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.15 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
14.45 CHEEK TO CHEEK (Ε)
15.10 SUPER GAME
15.15 ΑΔΕΛΦΕΣ ΨΥΧΕΣ (Ε)
15.45 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ (Ε)
16.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απίθανες περιπέτειες στο νησί του Πατού Σαν»
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5`
18.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
18.45 ΠΡΟΣΟΧΗ... ΜΑΡΚΟΠΕΔΙΟ (Ε)
19.35 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΖΟΚΕΡ
21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Αριστείδης και τα κορίτσια του»
23.00 SUPER GAME
23.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγγελος εκδίκησης»
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το αγγελικό πρόσωπο ενός εγκληματία»
03.00 ΩΡΟΣΚΟΠΙΟ
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πλασμένοι ο ένας για τον άλλον»
06.00 Ο ΓΕΛΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ
07.00 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
10.45 ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ
11.50 EXTREME GAMES
12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος - ρολόι»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΑΥΣΤΡΙΑΣ
16.30 ΚΑΤΑ ΜΑΡΚΟΝ ΕΥΑ... ΓΕΛΙΟΝ
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος για όλες τις δουλιές»
19.35 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καλημέρα Αθήνα»
23.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ (Συνέχεια)
02.30 F/X: ΘΑΝΑΣΙΜΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ (Ε)
03.30 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (Ε)
04.30 EXTREME GAMES (E)
05.00 ΙΝΤΡΙΓΚΑ (Ε)
07.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
08.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ
10.00 ΑΓΩΝΕΣ ΠΥΓΜΑΧΙΑΣ
11.30 STATUS QUO
13.00 ΦΟΡΜΟΥΛΑ ΙΝΤΙ
14.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 Ο, ΤΙ ΠΕΙΤΕ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ON AIR
18.00 BEST OF THE BEST
18.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.05 ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.15 ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.50 BEST OF THE BEST (E)
01.00 ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ (E)
02.30 ON AIR (E)
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΑΜΟΥΡΑΪ
07.30 ΡΑΜΠΟ
08.30 ΝΤΑΓΚ, Ο ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΗΣ
09.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος αστρομαχητής»
11.00 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ
11.30 ΣΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ Ο ΕΝΑΣ ΠΕΡΙΣΣΕΥΕΙ
12.00 Ο ΤΣΑΚ ΝΟΡΙΣ ΣΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ
13.00 ΤΥΧΕΡΗ ΕΚΔΟΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.30 ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ (Ε)
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δύο άσπονδες φίλες»
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το αράπη κι αν τον πλένεις»
19.45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Και μετά ήρθε ο έρωτας»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η διαβολογυναίκα»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΑΓΡΥΠΝΟΣ ΦΡΟΥΡΟΣ (Ε)
02.30 ΣΙΜΠΙΛ
3.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
06.30 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
13.00 ΗΡΑΚΛΗΣ
14.00 ΖΙΝΑ
15.00 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
16.00 ΣΤΑΡΓΚΕΪΤ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζέιμς Μποντ, πράκτορ 007 : Από τη Ρωσία με αγάπη»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τουίστερ»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κρουαζιέρα στην άκρη του τρόμου»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Και ο Θεός έπλασε τη γυναίκα»
03.30 ΣΚΟΤΕΙΝΗ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ
04.00 ΠΥΡΙΝΗ ΖΩΝΗ
05.00 ΦΕΝΤΣ
«902»
08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου
10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
10.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΝΑΣΑ
11.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
12.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30«902» ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
15.30 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
16.00 Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΔΙΚΗ ΣΑΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ και Λόλεκ
19.00ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
20.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ - ΤΟΥΡΚΙΚΗ ΕΙΣΒΟΛΗ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η πολιτική ενημερωτική εκπομπή του «902»
23.00ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.00 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ (Ε)
07.45 Ο ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ
08.00 ΤΣΙΠΜΑΝΚΣ
08.30 Η ΧΙΟΝΑΤΗ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΤΑ ΝΑΝΟΙ
09.00 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ
09.30 ΦΩΤΕΙΝΟ ΠΡΩΙΝΟ
10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
11.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
12.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Λυγερή»
15.30 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ
16.15 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ
16.20 ART ATTACK
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
18.00 ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΤΟΥ ΑΜΑΖΟΝΙΟΥ
19.00 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ
20.00 ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συμμορία εραστών»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.35 ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΤΗΣ ΚΥΠΡΙΑΚΗΣ ΣΥΜΦΟΡΑΣ
01.40 ΚΥΚΛΑΔΕΣ, ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
02.10 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
03.40 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
05.10 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ (Ε)
05.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.01 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
10.30 ΤΑ ΓΕΦΥΡΙΑ ΤΟΥ ΙΟΝΙΟΥ
11.01 ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ 2000
11.30 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ
12.01 INFERNO (Ε)
12.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 ΡΥΘΜΟΙ ΚΑΙ ΔΡΟΜΟΙ
15.15 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΑΡΟΥΧΗΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
17.00 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΠΟΥΛΙΩΝ «Κορμοράνοι»
17.30 ΕΔΩ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΕΥΡΩΠΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΑΛΑΛΩΝ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
18.30 ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
19.00 ΣΤΑ ΓΡΑΝΑΖΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ ΜΑΣ
19.30 Η ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
20.00 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ
20.30 ΕΥΡΩΠΗ: ΕΥ ΖΗΝ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ
23.00 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
00.35 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
08.31 ΤΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ
09.00 Η ΛΑΣΙ ΚΑΙ ΟΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΕΣ ΔΙΑΣΩΣΗΣ
09.30 ΦΥΣΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ
09.45 ΔΥΝΑΜΕΙΣ
10.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ
11.00 ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΣΩΜΑ
11.30 ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
12.00 Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
13.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
13.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
14.00 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
14.30 ΔΕΛΤΑ ΕΒΡΟΥ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ
16.30 ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ: ΟΙ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
17.00 JAMMIN ΖΩΝΤΑΝΑ
18.00 ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ
20.30 DESIGN MILLENNIUM (E)
21.00 ΟΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΡΑΝΤ ΜΑΚΝΑΛΙ
22.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παριζιάνικα ραντεβού»
06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤΕΝΝΑ SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.25 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.30 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Ε)
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ
14.00 TA NEA TOY ANT1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΜΠΕΪΓΟΥΟΤΣ
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)
17.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5`
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 Η ΛΑΜΨΗ
19.35 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
22.05 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
22.50 SUPER GAME
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.00 Α.Μ.Α.Ν. (Ε)
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
01.30 ΤΡΙΑΝΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ
02.30 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΘΕΩΝ
04.15 ΩΡΟΣΚΟΠΙΟ
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα ίχνη των παρανόμων»
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΑΠΟ ΤΟ ALPHA ΩΣ ΤΟ ΩΜΕΓΑ
11.00 ΝΤΑΝΙΕΛΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΠΑΚΙΤΑ
16.00 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ
17.00 ΒΕΡΟΝΙΚΑ
17.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
18.30 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
19.35 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.05 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)
22.00 ΜΙΣΤΕΡ ΜΠΙΝ
22.45 Ο ΙΟΥΔΑΣ ΦΙΛΟΥΣΕ ΥΠΕΡΟΧΑ (Ε)
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψυχικός βιασμός»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπόκοσμος»
04.30 CAMPIONATO (E)
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.40 ΥΓΕΙΑ & ΠΡΟΛΗΨΗ
10.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
10.30 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.10 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
17.00 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
17.55 ΕΙΔΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΚΟΗΣ
18.00 BEST OF THE BEST
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
20.30 ΣΕΙΡΑ
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.45 ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.20 BEST OF THE BEST (E)
01.30 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ (Ε)
02.30 ΧΩΡΙΣ ΑΝΑΙΣΘΗΤΙΚΟ (Ε)
04.30 ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ (Ε)
06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)
07.00 ΡΙΧΤΕΡ ΜΙΟΥΖΙΚ (Ε)
07.30 ΓΙΓΑΣ ΜΟΤΕΛ (Ε)
08.00 ΤΑ ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ (Ε)
09.00 ΣΚΟΡΠΙΟΣ (Ε)
10.00 Η ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΓΑΤΑΣ (Ε)
11.00 ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΦΡΑΠΕ (Ε)
11.30 Η ΕΛΙΖΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ (Ε)
12.15 Ο ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ (Ε)
12.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.00 ΛΑΒ ΣΟΡΙ (E)
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.45 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.00 ΨΥΧΑΓΩΓΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.45 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.20 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
18.50 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
19.45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
21.45 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
23.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ (Ε)
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΦΟΝΙΚΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)
01.30 FRASIER
02.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
11.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
11.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ
15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΑΪΜΕ, ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ
16.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΕΣΘΗΡ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ
18.30 ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ ΑΕ (Ε)
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπάτσος του θηριοτροφείου»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Από το σούρουπο ως την αυγή»
02.45 ΣΚΟΤΕΙΝΗ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ
03.45 ΙΖΙ ΣΤΡΙΤΣ
04.45 ΠΥΡΙΝΗ ΖΩΝΗ
05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ