Τετάρτη 16 Μάρτη 2005
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 38
ΜΕΣΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902, 210.2592.802

07.00 ΕΝ...ΤΥΠΟΣ...ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

10.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Παραδοσιακά επαγγέλματα Κυθήρων

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Το βιβλίο και εμείς

17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

17.15 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Υφαντά Κονίδη

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

19.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τους Μ. Φάμελο, Ν. Ζιώγαλα, Α. Μουτσάτσου, «Μάτζικ ντε σπελ»

20.15 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η Πόπη Καπετανοπούλου συνομιλεί με την Γ. Δημάκα, γραμματέα της Πανελλήνιας Εταιρείας Αλλεργιολογίας και Κλινικής Ανοσιολογίας για τις τροφικές αλλεργίες

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τον Διονύση Τσακνή

23.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο Γρηγόρης Τραγγανίδας φιλοξενεί τη σκηνοθέτιδα Ηλιάνα Μπούσμπουρα

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)

03.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ (Ε)

03.45 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

04.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε)

05.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ

05.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

08.00 ΦΡΑΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΜΑΡΜΕΛΛΑΔΑ

HISTORY CHANNEL

10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΖΩΓΡΑΦΟΙ (Ε): «Φρίντα Κάλο»

11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ (Ε) «Τυφώνας Αντριου»

12.00 ΛΩΞΑΝΤΡΑ Σειρά

13.00 ΓΕΝΕΣΗ (Ξένο ντοκιμαντέρ)

14.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

14.55 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ Σειρά

15.30 ΤΑΚΑ ΤΑΚ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ

22.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ

22.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 Η ΠΟΡΕΙΑ ΤΗΣ ΧΟ ΤΣΙ ΜΙΝΧ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σύντομη συνάντηση»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 P-R

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΣΑΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

18.50 PRE GAME

19.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ «ΑΕΚ - Πανιώνιος» Απευθείας μετάδοση

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 EUROMANIA NEWS

22.10 ΑΝΩ ΚΑΤΩ ΤΕΛΕΙΑ Σειρά

23.00 ΣΧΕΔΟΝ ΠΟΤΕ (Ε)

24.00 ΠΡΟΣΕΧΩΣ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Σειρά

02.15 ΜΑΤΛΟΚ Σειρά

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400, 2310.299.700

07.30 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ

08.00 Η ΜΑΓΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΡΙΟ ΤΕΡΑΤΑΚΙ

08.30 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

11.00 ΜΑΜΑ ΜΙΑ

12.30 DESIGN (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.20 ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.20 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.30 Ζ και Κ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.50 ΚΑΙΡΟΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.15 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

20.30 ON STAGE

21.00 ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΣΤΗΝ 3

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ραντεβού στο μικρό ρεστοράν»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΟΡΩΝ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ

16.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

16.50 SUPER GAME

16.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ

17.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.15 SUPER GAME

18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

19.15 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΣΟΛΟ ΚΑΡΙΕΡΑ

22.00 FAME STORY

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι εκδικητές»

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.40 ΣΤΑ ΑΔΥΤΑ ΤΗΣ CIA

03.40 ΔΙΑΓΝΩΣΗ: ΦΟΝΟΣ

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ

06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ

13.00 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

16.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πράκτορες 005 εναντίον χρυσοπόδαρου»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΜΗ ΜΑΣΑΣ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ

22.00 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

23.00 10η ΕΝΤΟΛΗ

24.00 TALK SHOW

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κοντά στο τέλος»

03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

03.45 TRIRD WATCH (E)

04.45 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6994.224, 210.6994.300

05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8.00

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

16.30 ΜΕ ΘΕΑ ΣΤΟ ΠΕΛΑΓΟ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συμμορίες της Νέας Υόρκης»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

00.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπλαντ σπορτ: μέχρι τελικής πτώσεως»

02.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανάμεσα στα πόδια»

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΟΛΕ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ

17.30 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ

18.30 ΖΙΝΑ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τι 30, τι 40, τι 50»

23.00 FORT DOYARD

00.15 GALA

01.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μαύρη Εμμανουέλα στην Απω Ανατολή»

04.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org