10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
10.30 ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
11.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ
14.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Επιμέλεια - παρουσίαση: Αννα Μπαλλή
15.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) «Οι πραγματικές διαστάσεις του προβλήματος των δασικών πυρκαγιών»
16.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
16.30 Η ΕΠΙΛΟΓΗ, ΔΙΚΗ ΣΑΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 STYLE Επιδείξεις μόδας, παρουσιάσεις επιχειρήσεων μόδας, συνεντεύξεις μεγάλων δημιουργών από την Ελλάδα και το εξωτερικό. Παρουσίαση: Βίκυ Κολοκοτρώνη
20.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.45ΜΟΥΣΙΚΗΑΝΑΣΑ
22.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
05.30 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ (Ε)
06.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
07.30 Ο ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ
08.00 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ 1995
09.00 ΓΑΛΑΖΙΟ ΔΕΝΤΡΟ: ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΥΣΤΙΚΟ
10.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Οι ατρόμητοι»
11.00 ΜΕ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
11.30 ΣΙΝΕΑΚ
13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θεέ μου δώσ' μου το φως μου»
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
15.00 ΣΤΙΒΟΣ - ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΡΟΥΝΟ ΤΖΑΟΥΛΙ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ
19.00 ΡΙΜΕΪΚ
20.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Ο ψυχρός πόλεμος»
21.00 ΦΩΤΑ ΠΟΡΕΙΑΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικά φίλτρα»
01.00 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
01.10 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Λονδίνο ώρα μηδέν»
02.00 ΑΥΛΑΙΑ
03.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
09.27 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΝΕΟΥΣ
11.00 ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ
12.00 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ (Ε)
12.30 ΑΓΝΩΣΤΟΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ
13.00 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ (Ε)
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΣΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ Ο ΧΡΟΝΟΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος μονόκερως»
17.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
17.30 ΟΙ ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 20ός ΑΙΩΝΑΣ - ΕΠΙΛΟΓΕΣ
18.30 ΑΜΗΧΑΝΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ
19.00 20ός ΑΙΩΝΑΣ «ΕΠΙΚΑΙΡΑ ΤΟΥ 20ού ΑΙΩΝΑ»
20.00 ΜΟΥΣΕΙΟ ΤΟΥ ΟΡΣΕ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ «Χάρις Αλεξίου»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μοδίστρα»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
00.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 Η ΜΟΔΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΙΣΙ
08.31 ΤΣΑΚ Ο ΚΑΣΤΟΡΑΣ
09.00 Η ΛΑΣΙ ΚΑΙ ΟΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΕΣ ΔΙΑΣΩΣΗΣ
09.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
10.30 ΣΤΗ ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ
11.30 ΣΤΑΥΡΟΦΟΡΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
12.00 ΝΑ ΣΩΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ
13.00 ΠΑΙΔΕΣ ΕΛΛΗΝΩΝ
13.30 ΟΙ ΒΛΑΧΟΙ
14.30 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΗ ΣΚΑΠΑΝΗ
15.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ
15.30 P.C. TV: ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
16.00 ΝΟΣΤΟΣ
17.30 DESINGN X treme
18.00 DESIGN X-TREME
18.30 ΠΟΛΗ ΘΕΣΣΑΛΙΝΙΚΗΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ `Η ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ;
20.00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ
21.00 ΔΙΧΑΣΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συνοικία κοράκι»
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντόουν»
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
07.00 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΗΣ ΔΟΞΑΣ
08.00 ΞΕΦΑΝΤΩΜΑ ΣΤΗΝ ΚΑΛΙΦΟΡΝΙΑ
08.30 ΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΣΚΥΛΑΚΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
09.00 Ο ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ
10.00 ΜΠΑΤΜΑΝ
10.30 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
11.00 ΑΝΑΤΡΙΧΙΛΕΣ
11.30 ΜΠΙΤΛΜΠΟΡΓΚΣ
12.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΕΒΑΧ
12.55 SUPER GAME
13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.20 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
15.00 CHEEK TO CHEEK (E)
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΔΕΛΦΕΣ ΨΥΧΕΣ (Ε)
16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πολυτεχνίτης και ερημοσπίτης»
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
18.30 ΠΡΟΣΟΧΗ... ΜΑΡΚΟΠΕΔΙΟΝ (Ε)
19.35 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γκαρσονιέρα για δέκα»
23.15 SUPER GAME
23.20 ΑΠΑΤΑΤΕ ΑΛΛΗΛΟΥΣ
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΑΠΑΤΑΤΕ ΑΛΛΗΛΟΥΣ (Συνέχεια)
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πόλη των παρανόμων»
03.30 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΩΡΟΣΚΟΠΙΟ ΑΠΟ ΤΗ ΛΙΤΣΑ ΠΑΤΕΡΑ
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.15 ΔΕΚΑ ΜΕ ΤΟΝΟ (Ε)
04.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κολέγιο αρρένων»
06.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Ο γελαστός κόσμος των ζώων»
07.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γαμήλιες περιπέτειες »
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 - ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΑΥΣΤΡΙΑΣ
15.00 ΙΝΤΡΙΓΚΑ
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Σταμάτης και ο Γρηγόρης»
17.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο χαμένος θησαυρός του Ντος Σάντος»
19.35 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.05 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ - ΠΡΟΤΟ
21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκεί που βρίσκεται η καρδιά»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καυτή σοδειά»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τριλογία του τρόμου»
03.00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ (Ε)
05.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ (Ε)
07.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ
08.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ
10.00 ΥΓΕΙΑ & ΠΡΟΛΗΨΗ
10.30 10 ΜΕ 12
12.00 ΤΣΕΚ ΑΠ
13.00 ΑΓΩΝΕΣ ΣΟΥΠΕΡΚΡΟΣ
14.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ON LINE
15.30 EXTREME SPORTS
16.00 THE VIP SHOW
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ON AIR
18.00 BEST OF THE BEST
18.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.05 ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 Ο,ΤΙ ΠΕΙΤΕ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.50 BEST OF THE BEST (Ε)
01.00 THE VIP SHOW (E)
02.00 ON LINE (E)
02.30 ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ (E)
04.00 ON AIR (E)
05.00 10 ΜΕ 12 (Ε)
06.30 ΤΣΕΚ ΑΠ (Ε)
07.00 O ΜΙΚΡΟΣ ΣΑΜΟΥΡΑΪ
07.30 ΡΑΜΠΟ
08.30 ΝΤΑΓΚ, Ο ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΗΣ (Ε)
09.00 ΝΤΙΣΝΕΪ ΚΛΑΜΠ
10.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Τζίνι ζητάει επειγόντως γαμπρό»
12.00 Ο ΤΣΑΚ ΝΟΡΙΣ ΣΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ
13.00 ΤΥΧΕΡΗ ΕΚΔΟΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.30 ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ (Ε)
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δυο τρελοί τρελοί κομάντος»
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μουσίτσα»
19.45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νύχτα γάμου»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λογική και ευαισθησία»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γκάμπι»
04.00 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΑΡΗ ΜΠΟΣΑΛΕΝΤΗ
Ο5.00 ΦΟΝΟΣ ΧΩΡΙΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
06.00 ΡΟΖ ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
06.30 ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
07.00 ΛΟΟΥΝ ΡΕΪΝΤΖΕΡ
07.30 ΣΠΑΪΝΤΕΡΜΑΝ
08.00 ΕΞ-ΜΕΝ
08.30 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
08.40 ΠΟΚΕΜΟΝ
09.15 ΜΠΟΜΠ, Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ
09.30 ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΜΙΜΟ
09.45 ΜΠΑΡΝΕΪ
10.15 ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΜΙΜΟ
10.30 ΜΠΟΜΠ, Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ
10.45 ΑΡΘΟΥΡ
11.15 ΠΑΠΥΡΟΥΣ
11.45 ΠΟΚΕΜΟΝ
12.15 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
12.20 ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΙ
12.50 ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ
13.00 ΗΡΑΚΛΗΣ
14.00 ΖΙΝΑ
15.00 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
16.00 ΠΡΟΦΑΪΛΕΡ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζέιμς Μποντ: Ζήσε και άσε τους άλλους να πεθάνουν»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο έρωτας του προέδρου»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το φεγγάρι σταμάτησε στο Παραντόρ»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρομερά παιδιά»
04.15 ΣΚΟΤΕΙΝΗ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ
05.15 ΠΥΡΙΝΗ ΖΩΝΗ