Παρασκευή 15 Μάρτη 2002
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 32
Τηλεόραση

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 010.2592.802 - 010.2592.902

08.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Θα μεταδοθεί το συλλαλητήριο του ΠΑΜΕ στο Πεδίον του Αρεως για την Κοινωνική Ασφάλιση

09.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

17.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ

17.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.10 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ο δημοσιογράφος Κώστας Καραχάλιος συζητάει με τους Βασίλη Τοπαλιανίδη, υποψήφιο δήμαρχο Μενιδίου, και Θανάση Τραβασάρο, δημοτικό σύμβουλο Μενιδίου, από την «Πανδημοκρατική Κίνηση Μενιδίου», για τις δημοτικές εκλογές, το ρόλο της Τοπικής Αυτοδιοίκησης και τα ειδικά προβλήματα στο Μενίδι

19.10 ΑΦΙΕΡΩΜΑ Θα παρακολουθήσετε ένα αφιέρωμα στον Καρλ Μαρξ, με αφορμή τη συμπλήρωση 119 χρόνων από το θάνατό του

20.00 ΤΟ ΣΤΙΓΜΑ (Ε) Ο δημοσιογράφος Νίκος Μολυβιάτης συζητάει με το Γιώργο Μωραΐτη, μέλος του Τμήματος εκπαιδευτικών προβλημάτων του ΚΜΕ, και το Μιχάλη Λιαρούτσο, συγγραφέα - αντιστασιακό με θέμα «Λογοτεχνία και Εθνική Αντίσταση»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Θα παρακολουθήσετε ένα οδοιπορικό από την περιοδεία της ΓΓ της ΚΕ του ΚΚΕ, Αλέκας Παπαρήγα, στην Κρήτη, που επιμελήθηκε ο ρεπόρτερ Τάκης Σέγκος

23.00 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ Η Σοφία Αδαμίδου φιλοξενεί τη συγγραφέα παιδικών βιβλίων Μάρω Λοΐζου

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 TV MARKET

01.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 010.7701.911-5

06.45 ΠΙΝΟΚΙΟ

07.15 ΞΥΠΝΗΣΤΕ!

08.00 ΜΕΛΙ - ΓΑΛΑ

10.00 ΑΝΝΑ, Η ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ

11.00 ΦΕΛΙΠΕ, ΤΟ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ (Ε)

12.00 ΜΑΡΙΟΥ (Ε)

13.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Συνέχεια)

15.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΘΝΙΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.10 ΓΙΟΧΟ ΑΧΟΪ - SYMFOLLIES

15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

16.30 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

17.30 ΥΓΙΑΙΝΕΤΕ

17.35 WWW.ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR

19.35 ...ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ

19.40 ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΧΙΟΝΙΑ

19.45 ΚΑΘΕ ΚΑΤΕΡΓΑΡΗΣ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΟΥ (Ε)

20.20 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ

20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τι έκανες στον πόλεμο, μπαμπά;»

23.00 ΣΙΝΕΜΑ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ «Το τρένο»

00.40 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)

02.30 WWW.άνθρωποι.gr (E)

ΝΕΤ
Τηλ. 010.6066.000

06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ

10.00 ΣΕ ΗΧΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ «Πολυφωνικά τραγούδια της Ηπείρου»

10.30 ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΑΛΚΥΟΝΑΣ «Λουδίας - Αξιός»

11.01 ΓΕΥΣΤΙΚΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΕΦ ΑΪΝΣΛΕΪ

11.30 ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΜΕ ΣΤΙΛ

12.01 ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

13.45 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΔΑΣ

14.00 ΤΑΞΙΔΙΑ «Το νότιο Μαρόκο»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

19.00 ΥΔΑΤΙΝΗ ΖΩΝΗ

19.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟ ΑΥΡΙΟ

19.45 Η ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΑΣ

20.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γλυκιά μου Σαμπρίνα»

23.00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΩΝΑΣΗΣ - Ο ΧΡΥΣΟΣ ΕΛΛΗΝΑΣ

24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Εφιάλτης στο χιόνι»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
  • Μονόλεπτα δελτία ειδήσεων μεταδίδονται κατά τη διάρκεια της ημέρας, στις 11.00, 12.00, 19.00, 02.00, 03.00, 04.00, 05.00
ΕΤ-3
Τηλ. 0310.299.400 - 0310.299.700

08.01 ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ

08.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ

09.00 ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ

09.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ

11.00 ΕΥΡΩ, ΤΟ ΝΕΟ ΜΑΣ ΝΟΜΙΣΜΑ

11.02 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Δαυίδ Γκουριόν»

11.30 ΤΙΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ

12.00 ΤΟΠΟΙ ΖΩΗΣ

12.30 Η ΟΔΟΣ ΤΩΝ ΥΔΑΤΩΝ

13.30 WORLD OF NATURAL SCIENCE

13.45 ΜΙΣΕΛ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ

14.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)

14.58 ΕΥΡΩ, ΤΟ ΝΕΟ ΜΑΣ ΝΟΜΙΣΜΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

17.00 ΟΛΑ ΚΑΛΑ

18.00 ΧΡΥΣΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΕΥΡΩ, ΤΟ ΝΕΟ ΜΑΣ ΝΟΜΙΣΜΑ

19.32 ΣΤΗΝ ΥΔΡΟΓΕΙΟ

20.00 ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΔΙΚΙΕΣ

20.30 Η ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΗΣ ΠΤΩΣΗ ΤΗΣ ΠΤΗΣΗΣ 2001

21.30 ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ ΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μικρό μου κορίτσι»

00.28 ΕΥΡΩ, ΤΟ ΝΕΟ ΜΑΣ ΝΟΜΙΣΜΑ

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.55 ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Νόριτς - Μπέρμιγχαμ»

02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

04.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 010.6886.100

06.10 ΟΙ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ (Ε)

06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.10 SUPER GAME

13.15 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.50 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

15.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

15.55 SUPER GAME

16.00 BIG BROTHER 2

16.05 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.55 SUPER GAME

17.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5΄

17.50 BIG BROTHER 2

18.00 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

18.45 Η ΛΑΜΨΗ

19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ

22.00 BIG BROTHER 2

22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

23.00 ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΟ «Τρεις επάνω, δυο κάτω»

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΟ (Συνέχεια)

01.45 ΑΝΑΤΟΜΙΑ ΕΝΟΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ (Ε)

02.45 ΑΜΟΚ ΚΑΙ ΜΑΥΡΗ ΜΑΓΕΙΑ

04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.20 ΖΩΗ ΠΑΤΙΝΙ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 010.4897.777

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

07.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ

10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!

13.15 ΟΥ ΜΟΙΧΕΥΣΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 LIFE STYLE NEWS

15.45 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ

16.45 ΜΠΟΡΩ

18.45 ΚΑΤΩ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πονηρό θηλυκό, κατεργάρα γυναίκα»

23.15 ΘΕΑΤΡΟ «Το μαντολίνο του ναυαγού Σημίτη»

01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.45 TWIST (E)

03.00 ΜΠΟΡΩ (Ε)

05.00 ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟΣ ΜΠΕΛΑΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 010.6980.900

05.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ

08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ

10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ

13.10 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ (Ε)

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

15.45 ΟΣΑ ΖΟΥΜΕ

17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ

17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ

21.50 BAR

22.50 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ

23.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διχασμένο κορμί»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι τρελές παντρεύονται: Το κλουβί με τις τρελές Νο 3»

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 010.3481.000

06.05 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

07.57 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

08.00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ

10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA

11.55 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

12.00 ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΣΑΝ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΗ ΛΙΑΚΑΔΑ (Ε)

15.00 ΑΙΜΙΛΙΑ, ΜΙΑ ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ

16.00 ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΑΙΜΑ

17.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.10 ΤΟ ΧΡΗΜΑ

ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

19.30 B.b.B.

20.00 ΖΙΝΑ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπετόβεν: Το ταξίδι»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πέρασμα της Κασσάνδρας»

01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τραπεζίτης»

03.45 ΠΛΟΥΣΙΟΙ ΚΑΙ ΦΤΩΧΟΙ

05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org