Σάββατο 14 Αυγούστου 2010 - Κυριακή 15 Αυγούστου 2010
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΚΥΡΙΑΚΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ο θρίαμβος του Καραγκιόζη»

07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τσάρλι Τσάπλιν»

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.20 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Μουσειακό ερημητήριο: Χειμωνιάτικο παλάτι»

16.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

17.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τα τραγούδια του Γιάννη Σπανού, με τους Σοφία Βόσσου, Φ. Σαββατιανό, Κ. Τσιαγκούλα

18.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στο ΣΥΝΟΛΟ ΕΜΜΕΤΡΟΝ. Με τον Πάρη Μήτσου

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.20 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Οι ταινίες μικρού μήκους και οι δημιουργοί τους. Με τον Γρηγόρη Τραγγανίδα. Φιλοξενούμενος ο Νίκος Labot

22.30 ΚΛΑΣΙΚΕΣ ΑΡΜΟΝΙΕΣ Τα αστέρια του ρωσικού μπαλέτου

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΠΑΝΗΓΥΡΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΛΙΤΑΝΕΥΣΗ ΤΗΣ ΕΙΚΟΝΑΣ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

12.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Ασκληπιός Ρόδου»

13.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ

13.30 ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΧΡΕΟΣ

15.00 Η ΩΡΑΙΑ ΚΟΙΜΩΜΕΝΗ

16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξω οι κλέφτες»

18.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ Απευθείας μετάδοση από τη Βουδαπέστη

19.50 VERTIGES, ΕΝΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΤΑΞΙΔΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΛΑΜΕΝΚΟ ΣΤΗΝ ΕΚΣΤΑΣΗ (Ε)

21.10 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε)

22.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ «Θανάσης Τζαβάρας»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 CINECINEMA ΣΤΗΝ ΕΤ1 «Χορεύετε;»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 Β' ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ: ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΘΥΡΩΝ (Ε)

07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 ΝΤΑΓΚ

11.00 ΗΡΑΚΛΗΣ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΤΟΥΣ ΑΙΩΝΕΣ: ΔΥΟ ΧΙΛΙΕΤΙΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Ο ΤΣΟΚΛΗΣ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ

17.00 Ο ΓΑΛΙΛΑΙΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΜΑΡΤΩΛΟ ΜΟΝΟΚΙΑΛΙ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κολωνάκι, διαγωγή μηδέν»

20.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διακοπές με τον μπαμπά μου»

23.45 ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΘΑΥΜΑΤΑ (Ε) «Κονσερβοποίηση»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.45 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ Από την Παναγία Σουμελά Βερμίου

10.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ Από την Παναγία Σουμελά Τραπεζούντος

12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ «Τήνος»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΗΝ ΠΙΝΔΟ

14.00 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ

15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε) «Αγιος Σπυρίδωνας Πιερίας»

18.00 ΟΝΕΙΡΟ ΦΥΓΗΣ «Κόνιτσα»

19.00 BALKAN EXPRESS

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Της κακομοίρας»

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΓΙΝΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ «Επιχείρηση ουραγκοτάγκος»

24.00 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΗΣ ΒΑΒΕΛ

01.00 ΡΕΜΠΕΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ

02.00 BALKAN EXPRESS (Ε)

03.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.40 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΗΝ ΠΙΝΔΟ (Ε)

05.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

07.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

08.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

09.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)

10.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)

11.15 ΧΙΛΙΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΥΧΤΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.25 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ζωή δεν είναι παραμύθι»

16.50 KYLE XY

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 NEXT TOP MODEL (E)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Walk the line»

23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χωρίς αύριο»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.40 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΤΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ

02.40 ΙΩΑΝΝΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ (Ε)

03.40 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Ε)

04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 MOBILE FUN

05.30 ΑΔΕΛΦΕΣ ΨΥΧΕΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)

08.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

09.00 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)

10.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

11.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

12.00 HOTEL INSPECTOR (Ε)

13.00 ΜΙΑ ΝΥΦΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 GREEK IDOL (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 GREEK IDOL (Συνέχεια)

18.00 KITCHEN NIGHTMARES

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ

21.00 BIG IN JAPAN (E)

22.30 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ (Ε)

02.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.50 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΔΡΕΣ... (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ALTER KIDS

12.30 HIT PARADE GR

13.00 THAT'S LIFE - WEEKEND

15.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ (Ε)

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνη αποστολή»

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εκδίκηση του Ντούραν»

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 ΠΕΣ ΤΟ ΨΕΜΑΤΑ (Ε)

07.30 ΑΣΥΝΗΘΕΙΣ ΥΠΟΠΤΟΙ (Ε)

09.00 TAXI GIRL: THE MEGA EDITION (Ε)

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ (Ε)

12.50 MEGA STAR (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ (Ε)

15.50 ΜΠΑΜΠΑ, ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙΣ (Ε)

16.50 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)

18.50 Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΗΣ ΞΑΝΘΙΑΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (E)

23.40 ΠΑΤΑΓΟΝΙΑ: Η ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε)

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.05 ΠΑΤΑΓΟΝΙΑ: Η ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Συνέχεια)

01.30 WORLD SERIES OF POKER

02.30 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (Ε)

03.30 ΜΠΕΛΑΔΕΣ ΓΙΑ ΔΥΟ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.20 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Yu-Gi-Oh», «Πόκεμον», «Η μικρή Πούκα», «Ο Λάζλο στην κατασκήνωση», «Οι μπόμπιρες του 402», «Ντόρα, η μικρή εξερευνήτρια», «Τζούνιπερ Λι, το σούπερ κορίτσι», «Σκούμπι Ντου», «Ο Ιάσονας και οι θεοί του Ολύμπου», «Ben 10: Alien Force», «Μπομπ ο σφουγγαράκης», «Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης», «Duffy Duck show», «Ο Δαίμων της Ταζμάνια»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας αγρότης στο διάστημα» (Α' προβολή)

15.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα πουλιά πεθαίνουν τραγουδώντας: τα άγνωστα χρόνια»

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το δόλωμα»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπεράνω του νόμου»

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δόκτωρ Ζιβάγκο»

04.45 ΔΙΩΚΤΕΣ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ Σειρά

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια»

16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Μεταξουργείο»

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κινούμενα σχέδια

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με Βάλκαν Εξπρές και λαϊκούς βαλκανικούς χορούς

16.50 ΟΙ ΦΙΛΟΙ Ξένη σειρά (3ο)

18.00 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ (Ε) Η Αννεκε Ιωαννάτου συνομιλεί με την Αγγελική Αλεξοπούλου, για το έργο «Τρεις λατινοαμερικανίδες ποιήτριες»

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Ιος»

19.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μη βολικός άνθρωπος» (1ο)

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ (Ε) Η Σοφία Αδαμίδου που επιμελείται και παρουσιάζει την εκπομπή, φιλοξενεί τον Γιάννη Χαρούλη

22.15 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόρη ή γιος»

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 ΚΟΥΝΕΛΟΥΠΟΛΗ

09.00 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΙΓΡΗΣ ΚΑΙ ΓΟΥΙΝΙ

09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ

10.00 ΣΤΟ ΒΥΘΟ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (Ε)

10.30 Ο ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

11.00 ΞΕΝΟΙ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)

11.30 ΟΔΗΣΣΟΣ, ΜΙΑ ΑΓΝΩΣΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΔΑ (Ε)

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κύριος πτέραρχος»

13.30 ΤΟ ΤΡΕΝΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ (Ε)

14.00 ΚΛΕΩΝ ΚΑΙ ΝΕΛΛΗ (Ε)

14.15 ΟΔΟΣ ΦΤΕΡΩΝ (Ε)

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ

15.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ (Ε)

16.00 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ, ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ (Ε)

16.30 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΪΒΕΡΛΙ (Ε)

17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.00 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΡΙΑ (Ε)

19.00 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ «Στα ρινγκ»

20.00 ΚΟΤΣΟΥΟΥ (E)

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αρχάριος»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 DOC ON AIR (E) «Besa de Luce - ο νόμος του αίματος»

01.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 Η ΝΕΑ ΕΥΡΩΠΗ ΤΟΥ ΜΑΪΚΛ ΠΑΛΙΝ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

11.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) «Σαντορίνη» (Α' μέρος)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (Ε) «Αφιέρωμα στη Βίκυ Μοσχολιού»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ησαΐα χόρευε»

20.00 CHAMPIONS NET

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κορίτσια ημερολογίου»

24.00 ΑΡΧΑΙΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ: ΤΑΡΑΧΕΣ ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

08.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ

08.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ (Ε)

09.30 BALKAN EXPRESS (Ε)

10.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ

11.30 ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ «Χιλή»

12.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΤΥΡΙΩΝ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΟΥ ΚΟΥΖΙΝΑ «Μύκονος» (Β' μέρος)

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΑ

18.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

18.30 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΩΝ ΘΑΛΑΣΣΩΝ

19.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ

19.30 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ «Μεγάλες ψαριές στα ναυάγια»

20.45 ΕΡΥΘΡΟΔΕΡΜΟΙ - ΒΡΑΖΙΛΙΑ

21.40 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελός και πάσης Ελλάδος»

01.00 ΤΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

01.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

04.30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

07.00 ELAΤTE

11.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

12.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.50 KYLE XY

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 DESPERATE HOUSEWIVES

19.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΧΙΛΙΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΥΧΤΕΣ

23.00 BONES

24.00 ΟΛΑ 10 - Summer edition

01.00 ΑΝΤ1 NEWS

01.10 PERFECT TEN (Ε)

02.10 ΙΩΑΝΝΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ (Ε)

03.10 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 MOBILE FUN

05.20 ΑΔΕΛΦΕΣ ΨΥΧΕΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)

08.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

09.00 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)

10.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

11.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ ΑΜΜΟΣ

14.15 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

15.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

16.00 BAYWATCH

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 BAYWATCH (Συνέχεια)

18.00 KITCHEN NIGHTMARES

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ

21.00 ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ (Ε)

22.00 CSI LAS VEGAS

23.00 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (Ε)

24.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ

01.00 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ

02.00 ΟΙ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ

03.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.50 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΤΡΕΣ...

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.15 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ (Ε)

06.45 LIFESTYLE (E)

08.00 THAT'S LIFE (E)

09.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ

10.00 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ

13.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ (Ε)

15.15 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.30 THAT'S LIFE SUMMER

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

21.30 AUTO ALTER

21.45 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ (Ε)

22.45 ΜΕΧΡΙ ΤΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΔΕΣΜΟΣ (Ε)

23.45 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ (Ε)

01.45 AUTO ALTER

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οπου υπάρχει καπνός»

04.05 ΜΙΝΙ ΣΕΙΡΑ «Ο γιος του δράκου» Α' μέρος

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

10.00 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)

10.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

12.40 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

16.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.10 ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Ε)

17.50 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)

18.50 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ! (Ε)

22.00 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

23.00 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 SAFE SEX (Ε)

01.30 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ ΤΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ (Ε)

02.30 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (Ε)

03.30 ΜΠΕΛΑΔΕΣ ΓΙΑ ΔΥΟ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 TYRA BANKS Talk show

07.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Πόκεμον», «Πιάστε τον Εντ», «Η μικρή Πούκα», «Αμπρα κατάμπρα», «Τα στρουμφάκια», «Ο Σκούμπι Ντου και ο κολλητός του», «Τα σούπερ παιδιά», «Οι σούπερ ήρωες», «World of quest», «Τομ και Τζέρι», «Γούντι ο τρυποκάρυδος»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ

15.15 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

16.10 COSSIP CIRL

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.10 ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΣΤΟ ...ΤΣΑΚ

18.00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

18.50 NUMB3RS

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζέιμς Μποντ, πράκτωρ 007: επιχείρηση χρυσά μάτια»

23.45 ΟΜΑΔΑ NCIS

00.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

00.45 JERICHO

01.45 MOONLIGHT Σειρά

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ασφαλιστής, το πτώμα και δύο δολοφόνοι»

05.00 ΔΙΩΚΤΕΣ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Σαρλώ»

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Kινούμενα σχέδια

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τους Π. Θαλασσινό, Δ. Μητροπάνο, Μ. Δημητριάδη

16.20 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Ανδρος, Κύθηρα»

17.05 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Το μυστηριώδες νησί Κονγκ: Το μπλε άστρο»

17.35 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Θέμα: Καρκίνος τραχήλου μήτρας. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη

18.30 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ Θέμα: Τέχνες και σχεδιασμός. Ερευνα - παρουσίαση: Θανάσης Σταθόπουλος, επίκουρος καθηγητής Εθνικού Μετσόβιου Πολυτεχνείου

19.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ Εκπομπή αφιερωμένη στον Δημήτρη Ξυδούς (β' μέρος). Επιμέλεια - παρουσίαση: Σοφία Αδαμίδου

19.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μη βολικός άνθρωπος» (2ο)

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ Ξένη σειρά (7ο)

22.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τον Μανώλη Μητσιά

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 ΚΟΥΝΕΛΟΥΠΟΛΗ

09.00 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΙΓΡΗΣ ΚΑΙ ΓΟΥΙΝΙ

09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ

10.00 ΨΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)

10.30 Ο ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ (Ε)

11.00 ΞΕΝΟΙ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)

11.30 ΟΔΗΣΣΟΣ, ΜΙΑ ΑΓΝΩΣΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΔΑ (Ε)

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ευτυχώς τρελάθηκα»

13.30 ΤΟ ΤΡΕΝΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ (Ε)

14.00 ΚΛΕΩΝ ΚΑΙ ΝΕΛΛΗ (Ε)

14.15 ΟΔΟΣ ΦΤΕΡΩΝ (Ε)

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ

15.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ (Ε)

16.00 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ, ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ (Ε)

16.30 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΪΒΕΡΛΙ (Ε)

17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.00 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΡΙΑ (Ε)

19.00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ 2010 Αγώνας

20.00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ 2010 Εκπομπή

21.45 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ 2010 «Ελλάδα - Καναδάς»

23.45 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

24.00 ΚΑΡΑΒΑΤΖΙΟ (Ε)

01.45 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 Η ΝΕΑ ΕΥΡΩΠΗ ΤΟΥ ΜΑΪΚΛ ΠΑΛΙΝ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

11.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) «Σαντορίνη» (Β' μέρος)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (Ε) «Πάνος Γεραμάνης: σε δρόμους λαϊκούς»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμφιβολίες»

20.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) «Παξοί και Τζουμέρκα»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παράδεισος»

24.00 ΑΡΧΑΙΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

08.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ «Διδασκαλία»

08.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ (Ε)

09.30 BALKAN EXPRESS (Ε)

10.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ «Τα φαντάσματα του τροπικού δάσους»

11.30 ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ «Κόστα Ρίκα»

12.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΤΥΡΙΩΝ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΑ

18.30 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΩΝ ΘΑΛΑΣΣΩΝ

19.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ

19.30 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ «Ψάρεμα στη γη της φωτιάς»

20.45 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΥΣΤΟ, ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΗΝ ΑΡΚΤΙΚΗ «Μεγάλες περιπέτειες»

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

02.00 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΤ ΓΟΥΛΦ «Περού: Μανού»

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

04.30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

05.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

07.00 ELAΤTE

11.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

12.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.50 KYLE XY

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 DESPERATE HOUSEWIVES

19.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΧΙΛΙΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΥΧΤΕΣ

23.00 WIPE OUT - USA

24.00 ΟΛΑ 10 - Summer edition

01.00 ΑΝΤ1 NEWS

01.10 PERFECT TEN Τηλεπαιχνίδι

02.10 ΙΩΑΝΝΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ (Ε)

03.10 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 MOBILE FUN

05.20 ΑΔΕΛΦΕΣ ΨΥΧΕΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)

08.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

09.00 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)

10.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

11.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

12.00 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ, ΜΙΑ ΖΩΗ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ ΑΜΜΟΣ

14.15 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

15.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

16.00 BAYWATCH

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 BAYWATCH (Συνέχεια)

18.00 KITCHEN NIGHTMARES

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ

21.00 ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ (Ε)

22.00 CSI LAS VEGAS

23.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

24.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ

01.00 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ

02.00 ΟΙ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ

03.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.50 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΤΡΕΣ...

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.15 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ (Ε)

06.45 LIFESTYLE (E)

08.00 THAT'S LIFE (E)

09.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ

10.00 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ

13.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ (Ε)

15.15 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.30 THAT'S LIFE SUMMER

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

21.30 AUTO ALTER

21.45 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ (Ε)

22.45 ΜΕΧΡΙ ΤΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΔΕΣΜΟΣ (Ε)

23.45 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ (Ε)

01.45 HIT PARADE (E)

02.15 AUTO ALTER

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παιχνίδια θανάτου»

04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

10.00 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)

10.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

12.40 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

16.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.10 ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Ε)

17.50 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)

18.50 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ LIVE

21.45 UEFA CHAMPIONS LEAGUE

23.50 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ LIVE (Συνέχεια)

02.30 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (Ε)

04.00 ΜΠΕΛΑΔΕΣ ΓΙΑ ΔΥΟ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.30 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 TYRA BANKS Talk show

07.15 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Πόκεμον», «Πιάστε τον Εντ», «Η μικρή Πούκα», «Αμπρα κατάμπρα», «Τα στρουμφάκια», «Ο Σκούμπι Ντου και ο κολλητός του», «Τα σούπερ παιδιά», «Angel's friends», «World of quest», «Τομ και Τζέρι», «Γούντι ο τρυποκάρυδος»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ

15.15 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

16.10 COSSIP CIRL

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.10 ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΣΤΟ ...ΤΣΑΚ

18.00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

18.50 NUMB3RS

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φόνος στο Λευκό Οίκο»

23.15 ΟΜΑΔΑ NCIS

00.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

01.15 MΟONLIGHT

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Με σκοτώνεις»

04.00 ΔΙΩΚΤΕΣ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

05.00 VERONICA MARS

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Ενα οδοιπορικό στα ορεινά του Πάρνωνα»

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κινούμενα σχέδια

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με το Φοίβο Δεληβοριά

16.25 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Αιγαία Γη»

16.55 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Το μυστηριώδες νησί Κονγκ: Αναγέννηση»

17.30 Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΥΑ Ξένη σειρά (3ο)

18.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου. Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου. Θέμα: Σπιτικά λουκάνικα - οικογένεια Παυλίδη

19.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε) Ενα ταξίδι στο πολύμορφο και πολύτροπο ανθρώπινο τοπίο της παραδοσιακής μουσικής και της λαϊκής παράδοσης, με συνταξιδιώτη τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη

20.00 Η ΣΠΕΙΡΑ ΤΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΗ Ξένη σειρά (3ο)

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΜΑΥΡΑ ΣΥΝΝΕΦΑ Ξένη σειρά (2ο)

22.30 ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ (Ε) Θέμα: Πολιτισμός (β' μέρος). Με τους Κώστα Τσίφτη, Βούλα Τσιβόλα και Μαρίνο Γκασιάμη

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 ΚΟΥΝΕΛΟΥΠΟΛΗ

09.00 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΙΓΡΗΣ ΚΑΙ ΓΟΥΙΝΙ (Ε)

09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ (Ε)

10.00 ΨΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)

10.30 Ο ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ (Ε)

11.00 ΞΕΝΟΙ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)

11.30 ΤΟ ΡΙΖΩΜΑ (Ε)

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας βλάκας και μισός»

13.30 ΤΟ ΤΡΕΝΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ (Ε)

14.00 ΚΛΕΩΝ ΚΑΙ ΝΕΛΛΗ (Ε)

14.15 ΟΔΟΣ ΦΤΕΡΩΝ (Ε)

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ

15.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ (Ε)

16.00 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ (Ε)

16.30 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΪΒΕΡΛΙ (Ε)

17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.00 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΡΙΑ (Ε)

19.00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ 2010 Αγώνας

21.00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ 2010 Εκπομπή

21.45 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ 2010 «Ελλάδα- Σλοβενία»

24.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ «Νέα Υόρκη - New Museum - Skin fruit»

01.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 Η ΝΕΑ ΕΥΡΩΠΗ ΤΟΥ ΜΑΪΚΛ ΠΑΛΙΝ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

10.00 ΣΤΑ ΑΠΟΔΥΤΗΡΙΑ

11.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) «Φολέγανδρος»

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (Ε) «Χαρίλαος Τρικούπης - Εργα και ημέρες ενός μεγάλου πολιτικού»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κόσμος τρελάθηκε»

21.00 CHAMPIONS NET Αθλητική εκπομπή

21.45 CHAMPIONS LEAGUE Αγώνας σε απευθείας μετάδοση

23.45 CHAMPIONS NET Εκπομπή και μαγνητοσκοπημένη μετάδοση αγώνα

01.00 ΑΡΧΑΙΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

08.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ

08.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ (Ε)

09.30 BALKAN EXPRESS (Ε)

10.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ

11.30 ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

12.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΤΥΡΙΩΝ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Ιαπωνία, μαγειρεύοντας πνευματική τροφή»

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΑ

18.30 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΩΝ ΘΑΛΑΣΣΩΝ

19.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ

19.30 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ «Ψάρεμα στη θάλασσα της Βενεζουέλας»

20.45 Ο ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ ΤΟΥ ΟΡΟΥΣ ΕΒΕΡΕΣΤ

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.05 Ο ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ ΤΟΥ ΟΡΟΥΣ ΕΒΕΡΕΣΤ (Συνέχεια)

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νυμφίος ανύμφευτος»

00.30 Η ΓΚΑΛΕΡΙ TRETYAKOV: ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

01.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

07.00 ELAΤTE

11.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

12.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.50 KYLE XY

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 DESPERATE HOUSEWIVES

19.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΧΙΛΙΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΥΧΤΕΣ

23.00 WIPE OUT - USA

24.00 ΟΛΑ 10 - Summer edition

01.00 ΑΝΤ1 NEWS

01.10 PERFECT TEN Τηλεπαιχνίδι

02.10 ΑΓΓΙΓΜΑ ΨΥΧΗΣ (Ε)

03.10 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 MOBILE FUN

05.20 ΑΔΕΛΦΕΣ ΨΥΧΕΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)

08.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

09.00 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)

10.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

11.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

12.00 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ, ΜΙΑ ΖΩΗ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ ΑΜΜΟΣ

14.15 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

15.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

16.00 BAYWATCH

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 BAYWATCH (Συνέχεια)

18.00 KITCHEN NIGHTMARES

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ

21.00 ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ (Ε)

22.00 CSI LAS VEGAS

23.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

24.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ

01.00 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ

02.00 ΟΙ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ

03.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.50 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΤΡΕΣ...

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.15 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ (Ε)

06.45 LIFESTYLE (E)

08.00 THAT'S LIFE (E)

09.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ

10.00 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ

13.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ (Ε)

15.15 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.30 THAT'S LIFE SUMMER

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

21.30 AUTO ALTER

21.45 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ (Ε)

22.45 ΜΕΧΡΙ ΤΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΔΕΣΜΟΣ (Ε)

23.45 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ (Ε)

01.45 HIT PARADE GR (E)

02.15 AUTO ALTER

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μοιραία χήρα»

04.15 ΜΙΝΙ ΣΕΙΡΑ «Βιργινία: Η αμαρτωλή μοναχή της Μόντσα» Α' μέρος

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

10.00 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)

10.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

12.40 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

16.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.10 ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Ε)

17.50 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)

18.50 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ! (Ε)

22.15 50-50 (Ε)

23.15 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 SAFE SEX (Ε)

01.30 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ ΤΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ (Ε)

02.30 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (Ε)

03.30 ΜΠΕΛΑΔΕΣ ΓΙΑ ΔΥΟ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 TYRA BANKS Talk show

07.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Πόκεμον», «Πιάστε στον Εντ», «Η μικρή Πούκα», «Αμπρα κατάμπρα», «Τα στρουμφάκια», «Ο Σκούμπι Ντου και ο κολλητός του», «Τα σούπερ παιδιά», «Angel's friends», «World of quest», «Τομ και Τζέρι», «Γούντι ο τρυποκάρυδος»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ

15.15 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

16.10 COSSIP CIRL

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.10 ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΣΤΟ ...ΤΣΑΚ

18.00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

18.50 NUMB3RS

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ronin»

23.30 ΟΜΑΔΑ NCIS

00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

01.30 MOONLIGHT Περιπετειώδης σειρά

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Από γενιά σε γενιά»

04.15 ΔΙΩΚΤΕΣ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

05.15 VERONICA MARS

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΠΕΜΠΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Οδοιπορικό στο Μυστρά και τη Μονεμβασιά»

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τρελή παρέα». Κινούμενα σχέδια

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τους Γ. Μπέζο, Δ. Τουλιάτο και Γ. Ανδρεάτο

16.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Κύθνος»

17.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Το μυστηριώδες νησί Κονγκ: Η κυρά του παιχνιδιού». Κινούμενα σχέδια

17.35 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Θέμα: Χοληστερίνη. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη

18.30 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ Η στιγμή στα 35 mm. Ελληνες και ξένοι σύγχρονοι φωτογράφοι παρουσιάζουν τη δουλειά τους μέσα από τις «Φωτογραφές». Φιλοξενούμενος ο Γιάννης Στεργίου. Επιμέλεια - παρουσίαση: Τάκης Δεβελλίδης

19.00 ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΙΔΕΙΑΣ (Ε) Θέμα: Για την πανελλαδική σύσκεψη του ΠΑΜΕ Εκπαιδευτικών. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κυριάκος Ιωαννίδης

20.00 ΑΤΙΘΑΣΗ ΜΑΪΚΑ (1ο) Ξένη σειρά

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΣΗΜΑΔΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗ (7ο)

22.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Κοίταξε για τον Τσε Γκεβάρα»

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 ΚΟΥΝΕΛΟΥΠΟΛΗ

09.00 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΙΓΡΗΣ ΚΑΙ ΓΟΥΙΝΙ (Ε)

09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ (Ε)

10.00 ΨΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)

10.30 Ο ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ (Ε)

11.00 ΞΕΝΟΙ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)

11.30 ΤΟ ΡΙΖΩΜΑ (Ε)

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάλιο πέντε και στο χέρι»

13.30 ΤΟ ΤΡΕΝΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ (Ε)

14.00 ΚΛΕΩΝ ΚΑΙ ΝΕΛΛΗ (Ε)

14.15 ΟΔΟΣ ΦΤΕΡΩΝ (Ε)

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ (Ε)

15.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ (Ε)

16.00 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ (Ε)

16.30 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΪΒΕΡΛΙ (Ε)

17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.00 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΡΙΑ (Ε)

19.00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ 2010 Αγώνας

21.00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ 2010 Εκπομπή

21.45 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ 2010 «Ελλάδα - Σερβία»

24.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ (3ος κύκλος)

01.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 Η ΝΕΑ ΕΥΡΩΠΗ ΤΟΥ ΜΑΪΚΛ ΠΑΛΙΝ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

11.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) «Φλώρινα»

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (Ε) «Αριστείδης Μόσχος»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Χιονάτη και τα εφτά γεροντοπαλίκαρα»

20.20 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) «Τήνος»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξι μέρες, επτά νύχτες»

23.45 ΑΡΧΑΙΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

08.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ «Δράκοι»

08.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ (Ε)

09.30 BALKAN EXPRESS (Ε)

10.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ

11.30 ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ «Μαρόκο»

12.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΤΥΡΙΩΝ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΟΥ ΚΟΥΖΙΝΑ «Λίβανος, διάχυτη λεπτότητα»

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΑ

18.30 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΩΝ ΘΑΛΑΣΣΩΝ

19.00 SHAMWARI: ΜΙΑ ΑΓΡΙΑ ΖΩΗ

19.30 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ «Λαβράκια και πέρκες»

20.45 ΧΟΡΟΣ ΘΑΝΑΤΟΥ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.05 ΧΟΡΟΣ ΘΑΝΑΤΟΥ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ (Συνέχεια)

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΓΙΝΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ «Επιχείρηση δράκος Κόμοντο»

24.00 CINEMANIA (Ε)

01.00 ΤΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

01.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

07.00 ELAΤTE

11.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

12.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.50 KYLE XY

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 DESPERATE HOUSEWIVES

19.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΧΙΛΙΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΥΧΤΕΣ

23.00 WIPE OUT - USA

24.00 ΟΛΑ 10 - Summer edition

01.00 ΑΝΤ1 NEWS

01.10 PERFECT TEN (Ε) Τηλεπαιχνίδι

02.10 ΑΓΓΙΓΜΑ ΨΥΧΗΣ (Ε)

03.10 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 MOBILE FUN

05.20 ΑΔΕΛΦΕΣ ΨΥΧΕΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)

08.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

09.00 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)

10.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

11.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

12.00 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ, ΜΙΑ ΖΩΗ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ ΑΜΜΟΣ

14.15 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

15.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

16.00 BAYWATCH

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 BAYWATCH (Συνέχεια)

18.00 KITCHEN NIGHTMARES

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ

21.00 ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ (Ε)

22.00 CSI LAS VEGAS

23.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

24.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ

01.00 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ

02.00 ΟΙ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ

03.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.50 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΤΡΕΣ...

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.15 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ (Ε)

06.45 LIFESTYLE (E)

08.00 THAT'S LIFE (E)

09.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ

10.00 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ

13.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ (Ε)

15.15 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.30 THAT'S LIFE SUMMER

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

21.30 AUTO ALTER

21.45 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ (Ε)

22.45 ΜΕΧΡΙ ΤΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΔΕΣΜΟΣ (Ε)

23.45 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ (Ε)

01.45 AUTO ALTER

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

04.00 ΜΙΝΙ ΣΕΙΡΑ «Βιργινία: Η αμαρτωλή μοναχή της Μόντσα» Β' μέρος

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

10.00 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)

10.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

12.40 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

16.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.10 ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Ε)

17.50 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)

18.50 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ! (Ε)

22.00 50-50 (Ε)

23.00 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 SAFE SEX (Ε)

01.30 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ ΤΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ (Ε)

02.30 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (Ε)

03.30 ΜΠΕΛΑΔΕΣ ΓΙΑ ΔΥΟ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.20 TYRA BANKS Talk show

07.15 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

08.00ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Πόκεμον», «Πιάστε τον Εντ», «Η μικρή Πούκα», «Αμπρα κατάμπρα», «Τα στρουμφάκια», «Ο Σκούμπι Ντου και ο κολλητός του», «Τα σούπερ παιδιά», «Angel's friends», «World of quest», «Τομ και Τζέρι», «Γούντι ο τρυποκάρυδος»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ

15.15 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

16.10 COSSIP CIRL

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.10 ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΣΤΟ ...ΤΣΑΚ

18.00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

18.50 NUMB3RS

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βαμμένο πέπλο»

23.30 ΟΜΑΔΑ NCIS

00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

01.30 MOONLIGHT Περιπετειώδης σειρά

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγρια συμμορία»

05.30 VERONICA MARS

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/8
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Το καφέ Ιντερνες»

07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κινούμενα σχέδια

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.20 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Ρωσικά μουσεία: Οι τέχνη από τις ανατολικές χώρες

16.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

17.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Ε) Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου. Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου. Θέμα: Μαριονέτες, από την Καίτη Τσαβαρή

18.30 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Ενα ταξίδι στο πολύμορφο και πολύτροπο ανθρώπινο τοπίο της παραδοσιακής μουσικής και της λαϊκής παράδοσης, με συνταξιδιώτη τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη

19.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Η Ανοιξη του διαστήματος»

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θα μεταδοθεί η θεατρική παράσταση «Βάκχες» του Ευριπίδη

23.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τους Σ. Λεονάρδου, Γ. Περαντάκο, Μ. Ιακώβου, «Αργοναύτες»

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.000

08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε) «Πρέβεζα, η γοητεία των αντιθέσεων»

10.30 ΜΕDΙΤΕRRΑΝΕΟ (Ε)

11.00 ΕΛΛΑΔΑ: ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΦΥΣΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΙ «Η ζωή στα ποτάμια»

11.30 ΤΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (Ε) «Το νησί της ναυτοσύνης»

12.30 ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ «Από την πόλη έρχομαι»

13.30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΓΕΛΟΙΟΓΡΑΦΟΙ «Γιάννης Ιωάννου»

14.00 ΒΑΛΚΑΝΙΟΣ ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΗΣ (Ε) «Οι πατρίδες των πραματευτάδων»

15.00 ΣΑΝ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΠΟΥ ΑΝΑΠΝΕΩ - ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ

16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανθρωπος για όλες τις δουλειές»

18.30 ΟΤΑΝ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΟΙ ΘΕΟΙ «Μίκης Θεοδωράκης: Μουσική και τραγούδια από το θέατρο και τον κινηματογράφο»

21.00 Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΔΩΛΟ ΤΟΥ (Ε)

22.00 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ

01.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε) «Εγκληματική συμπεριφορά: Η τρέλα του Μάικλ Τζάκσον»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 Η ΝΕΑ ΕΥΡΩΠΗ ΤΟΥ ΜΑΪΚΛ ΠΑΛΙΝ (Ε)

07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 ΝΤΑΓΚ

11.00 ΗΡΑΚΛΗΣ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 Ο ΜΙΚΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

13.00 ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ

13.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ DISNEY «Ο αυτοκράτορας έχει κέφια»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πάρε κόσμε»

20.15 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (Ε) «Αλβανία» (Α' μέρος)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε επικίνδυνη τροχιά»

24.00 ΑΡΧΑΙΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ «Αγριοπερίστερα, τσίχλες και κορυδαλλοί»

08.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ

08.30 ΟΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΕΣ ΜΑΧΕΣ «Γενετικός πόλεμος»

09.30 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ «Γη χωρίς κυριότητα»

10.30 ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗΣ

11.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ «Κάσος»

12.00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ «Πρόσωπα της Κωνσταντινούπολης»

15.00 ΟΙ ΛΥΡΑΡΗΔΕΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ «Η πρώτη δοξαριά»

15.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξεριζωμένη γενιά»

20.00 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ «Στον αντίποδα του θανάτου»

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.05 ΓΙΝΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Φανούρης και το σόι του»

00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ Αφιέρωμα: Γέλιο αλά αμερικανικά: «Ο Μίστερ Μαγκού»

02.30 ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ

03.00 ΤΑΡΑΓΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ (Ε)

03.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.40 5ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ «Ρουμανικά δίδυμα» Συμμετοχή της Βόρειας Ιρλανδίας

05.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (E)

07.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

08.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

09.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)

10.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)

11.15 ΧΙΛΙΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΥΧΤΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.25 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Clockstoppers»

16.50 KYLE XY

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 NEXT TOP MODEL (Ε)

20.00 ANT1 NEWS

21.00 DANCING WITH THE STARS (Ε)

24.00 ANT1 NEWS

00.10 OLA 10+ (Ε)

02.20 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΤΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ (Ε)

03.20 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Ε)

04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 MOBILE FUN

05.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.15 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)

08.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

09.00 ΜΗ ΜΑΔΑΣ ΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)

10.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

11.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

12.00 HOTEL INSPECTOR (Ε)

13.00 ΜΙΑ ΝΥΦΗ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 GREEK IDOL (E)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 BAYWATCH

18.00 KITCHEN NIGHTMARES

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πιο λαμπρό αστέρι»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόδραση από τη Νέα Υόρκη»

01.00 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ

02.00 ΟΙ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ

03.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.50 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΔΡΕΣ

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

11.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Transformers animated: The movie» (Α' μέρος)

12.30 HIT PARADE Μουσική εκπομπή

13.00 THAT'S LIFE WEEKEND

15.45 ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 LIPSTICK JUNGLE

22.00 MAD MEN

23.00 ΜΙΝΙ ΣΕΙΡΑ «Φρανκεστάιν: Αθάνατη αγάπη»

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πακέτο»

04.15 BLACK DONNELLYS Ξένη σειρά

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 ΠΕΣ ΤΟ ΨΕΜΑΤΑ (Ε)

07.45 ΑΣΥΝΗΘΕΙΣ ΥΠΟΠΤΟΙ (Ε)

09.00 TAXI GIRL: THE SPECIAL EDITION (E)

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ (Ε)

12.50 MEGA STAR (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ (Ε)

15.50 ΜΠΑΜΠΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙΣ (Ε)

16.50 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

17.45 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.50 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)

18.50 Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΗΣ ΞΑΝΘΙΑΣ (Ε)

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ (Ε)

22.30 THE TWENTY (Ε)

23.40 ΠΑΤΑΓΟΝΙΑ: Η ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε)

00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.05 ΠΑΤΑΓΟΝΙΑ: Η ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Συνέχεια)

01.30 WORLD SERIES OF POKER

02.30 ΙΧΝΗ (Ε)

03.30 ΜΠΕΛΑΔΕΣ ΓΙΑ ΔΥΟ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.20 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «YU-GI-OH», «Πόκεμον», «Η μικρή Πούκα», «Ο Λάζλο στην κατασκήνωση», «Οι μπόμπιρες του 402», «Ντόρα, η μικρή εξερευνήτρια», «Τζούνιπερ Λι, το σούπερ κορίτσι», «Σκούμπι Ντου», «Ο Ιάσονας και οι θεοί του Ολύμπου», «Ben 10: Alien Force», «Μπομπ ο σφουγγαράκης», «Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης», «Ντάφι Ντακ σόου», «Ο Δαίμων της Ταζμάνια»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα κορίτσια του Μπέβερλι Χιλς»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.45 ROYAL PAINS

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γοργόνες»

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα σχολείο πολύ ροκ»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ελβις» (Α' τηλεοπτική προβολή)

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι γέφυρες του Μάντισον»

05.15 VERONICA MARS

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 22310.51180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.20 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Αγροτική εκπομπή

16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Αγριογούρουνα»

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κινούμενα σχέδια

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τον Νίκο Πορτοκάλογλου (α' και β' μέρος)

17.00 ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ Θέμα: «Κέδρος Καρδίτσας»

17.35 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κολυμπώντας στο ποτάμι»

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Νάξος»

20.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ... (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στον Δημήτρη Ξυδούς (β' μέρος). Επιμέλεια - παρουσίαση: Σοφία Αδαμίδου

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ Εκπομπή αφιέρωμα στην Σοφία Παπάζογλου. Με τον Πάρη Μήτσου

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 ΚΟΥΝΕΛΟΥΠΟΛΗ

09.00 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΙΓΡΗΣ ΚΑΙ ΓΟΥΙΝΙ

09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ

10.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

11.00 ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ (Ε)

11.30 ΤΟ ΡΙΖΩΜΑ (Ε)

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δέκα μέρες στο Παρίσι»

13.30 ΤΟ ΤΡΕΝΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ (Ε)

14.00 ΚΛΕΩΝ ΚΑΙ ΝΕΛΛΗ (Ε)

14.15 ΟΔΟΣ ΦΤΕΡΩΝ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ

15.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ

16.00 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ, ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ

16.30 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΪΒΕΡΛΙ

17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.00 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΡΙΑ (Ε)

19.00 ΕΞΙΣΤΟΡΕΙΝ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΕΙΝ (Ε)

20.00 ΤΖΑΓΚΛΑΒΑΚ, Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΩΝ ΕΝΤΟΜΩΝ (Ε)

21.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΑΤΡΙΔΑ

22.00 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ (Ε)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Φρεντς Κανκάν»

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 Η ΝΕΑ ΕΥΡΩΠΗ ΤΟΥ ΜΑΪΚΛ ΠΑΛΙΝ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

10.00 ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ, ΓΙΑΤΙ; (Ε) «Μια έρευνα για τον Γκάντι»

11.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) «Από τας Σέρρας στη λίμνη Κερκίνη»

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο λουστράκος»

20.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) «Σαμοθράκη»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπλε αυτοκίνητο»

23.45 ΑΡΧΑΙΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ (Ε)

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί ΜΟΝΟΛΕΠΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη.
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

08.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ

08.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ (Ε)

09.30 BALKAN EXPRESS (E)

10.30 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

11.30 ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

12.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΤΥΡΙΩΝ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΟΥ ΚΟΥΖΙΝΑ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΑ

18.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

18.30 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΩΝ ΘΑΛΑΣΣΩΝ

19.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ

19.50 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ

20.45 ΛΗΣΜΟΝΗΜΕΝΕΣ ΦΩΝΕΣ

21.40 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

24.00 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΤ ΓΟΥΛΦ

00.30 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ

01.00 ΤΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

01.30 ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΕΣ ΜΑΧΕΣ (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

04.30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

05.30 5ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ - CITCOM «Σε βλέπω». Συμμετοχής της Πολωνίας

06.00 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

07.00 ELATTE

11.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

12.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.50 KYLE XY

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 DISPERATE HOUSEWIVES

19.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΧΙΛΙΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΥΧΤΕΣ

23.00 DIRTY SEXY MONEY Κοινωνική σειρά (1ος κύκλος)

24.00 ΟΛΑ 10 - Summer edition

01.00 ΑΝΤ1 NEWS

01.10 SHARK (1ος κύκλος)

02.10 ΑΓΓΙΓΜΑ ΨΥΧΗΣ (Ε)

03.10 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 MOBILE FUN

05.20 ΑΔΕΛΦΕΣ ΨΥΧΕΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)

08.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

09.00 ΜΗ ΜΑΔΑΣ ΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)

10.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

11.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

12.00 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ, ΜΙΑ ΖΩΗ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ ΑΜΜΟΣ (Ε)

14.15 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

15.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

16.00 BAYWATCH Σειρά

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 BAYWATCH (Συνέχεια)

18.00 KITCHEN NIGHTMARES

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ

21.00 ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ (Ε)

22.00 CSI: LAS VEGAS

23.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε) Σειρά

24.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ

01.00 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ Σειρά

02.00 ΟΙ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ

03.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.50 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΔΡΕΣ... Σειρά

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

07.15 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ (Ε)

07.45 LIFESTYLE (E)

09.00 THAT'S LIFE (E)

10.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ

11.00 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

13.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ (Ε)

15.15 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.30 THAT'S LIFE

18.45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

21.30 AUTO ALTER

21.45 FRIDAY NIGHT LIGHTS

22.45 HEROES

23.45 30 ROCK

00.15 RSYCH

01.15 EUREKA

02.15 AUTO ALTER

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θαμμένος ζωντανός 2»

04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Μεγκρέ στα δίχτυα μιας πλεκτάνης»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

10.00 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)

10.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

12.40 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

16.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.10 ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Ε)

17.50 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)

18.50 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)

22.15 50-50 (Ε)

23.15 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 SAFE SEX (Ε)

01.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΙΑΛΥΣΟ ΜΕ ΤΟ Γ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ

02.45 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (Ε)

03.45 ΜΠΕΛΑΔΕΣ ΓΙΑ ΔΥΟ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.10 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.20 TYRA BANKS Talk show

07.15 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Πόκεμον», «Πιάστε τον Εντ», «Η μικρή Πούκα», «Αμπρα κατάμπρα», «Τα στρουμφάκια», «Ο Σκούμπι Ντου και ο κολλητός του», «Τα σούπερ παιδιά», «Angel's Friends», «World of quest», «Τομ και Τζέρι», «Γούντι ο τρυποκάρυδος»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ

15.15 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

16.10 GOSSIP GIRL

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.10 ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ...ΣΤΟ ΤΣΑΚ

18.00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

18.50 NUMB3RS

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ομίχλη πάνω από το Αβαλον»

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σήμα κινδύνου 2»

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα καλά παιδιά»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org