ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 06.45 Πάρο, Νάξο, Ηρακλειά, Σχοινούσα, Κουφονήσι, Κατάπολα, ΤΣΑΜΠΙΟΝ ΤΖΕΤ 1 07.00 Μύκονο, Νάξο, Θήρα, ΣΙ ΤΖΕΤ 2 07.00 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, Φολέγανδρο, Θήρα, Αμοργό, Κουφονήσι, Νάξο, Μύκονο, ΣΠΙΝΤ ΡΑΝΕΡ ΙΙΙ 07.05 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, Δ. ΣΟΛΩΜΟΣ 07.05 Σίφνο, Φολέγανδρο, Σίκινο, Ιο, ΑΔ. ΚΟΡΑΗΣ 07.10 Σέριφο, Κίμωλο, Μήλο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 07.15 Πάρο, Νάξο, Κουφονήσι, Κατάπολα, ΧΕΛΛΕΝΙΚ ΧΑΪΣΠΙΝΤ 07.15 Σίφνο, Ιο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 2 07.30 Σύρο, Μύκονο, Ν. ΜΥΚΟΝΟΣ 07.35 Σύρο, Μύκονο, Εύδηλο, Καρλόβασι, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 08.00 Πάρο, Νάξο, Αστυπάλαια, Κάλυμνο, Κω, Νίσυρο, Τήλο, Σύμη, Ρόδο, ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.00 Χανιά, ΣΟΥΠΕΡΤΖΕΤ 15.30 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, Κίμωλο, Φολέγανδρο, Θήρα, Ιο, ΣΠΙΝΤ ΡΑΝΕΡ ΙΙΙ 17.00 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 17.30 Σύρο, Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, Ανάφη, ΚΡΗΤΗ ΙΙ 21.00 Ηράκλειο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 1 21.00 Χίο, Μυτιλήνη, Μ. ΟΡΑΪΖΟΝ 21.00 Ηράκλειο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 2 21.30 Καρλόβασι, Κω, Ρόδο, Κάρπαθο, ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣ 22.00 Ηράκλειο, Μ. ΓΚΑΛΑΞΙ 22.00 Χανιά, Ν. ΣΑΜΟΣ 23.55 Πάρο, Νάξο, Θήρα.
ΤΣΑΜΠΙΟΝ ΤΖΕΤ 1 07.00 Μύκονο, Νάξο, Θήρα, ΣΙ ΤΖΕΤ 2 07.00 Σίφνο, Μήλο. Φολέγανδρο, Θήρα, Αμοργό, Κουφονήσι, Νάξο, Μύκονο, Δ. ΣΟΛΩΜΟΣ 07.05 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΣΠΗΝΤΡΑΝΕΡ ΙΙΙ 07.05 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 07.15 Πάρο, Νάξο, Κουφονήσι, Κατάπολα, ΧΕΛΛΕΝΙΚ ΧΑΪΣΠΙΝΤ 07.15 Σίφνο, Ιο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 07.30 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, Ν. ΜΥΚΟΝΟΣ 07.35 Σύρο, Μύκονο, Εύδηλο, Καρλόβασι, Ν. ΡΟΔΟΣ 14.00 Πάρο, Νάξο, Πάτμο, Αγ. Κήρυκο, Βαθύ, Χίο, Μυτιλήνη, Λήμνο, Καβάλα, ΑΔ. ΚΟΡΑΗΣ 14.00 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, Κίμωλο, Φολέγανδρο, Σίκινο, Ιο, Θήρα, ΣΟΥΠΕΡΤΖΕΤ 15.30 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, Κίμωλο, Φολέγανδρο, Θήρα, Ιο, ΣΠΗΝΤΡΑΝΕΡ ΙΙΙ 17.00 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 17.30 Πάρο, Νάξο, Δονούσα, Αιγιάλη, Αστυπάλαια, ΠΡΕΒΕΛΗΣ 18.00 Θήρα, Ανάφη, Κάσο, Κάρπαθο, Διαφάνι, Χάλκη, Ρόδο, ΣΟΥΠΕΡΦΑΣΤ ΧΙΙ 19.00 Σύρο, Πάτμο, Λέρο, Κω, Ρόδο, Μ. ΟΡΑΪΖΟΝ 21.00 Ηράκλειο, ΚΡΗΤΗ ΙΙ 21.00 Ηράκλειο, ΑΡΙΑΔΝΗ 21.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΚΝΩΣΟΣ ΠΑΛΑΣ 22.00 Ηράκλειο, ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 22.00 Χανιά, Ν. ΣΑΜΟΣ 23.55 Πάρο, Νάξο, Θήρα.