Κυριακή 13 Ιούλη 2008
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΔΕΥΤΕΡΑ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις με την Γιούλη Ασημακοπούλου και τον Κώστα Τσίφτη

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Μεσημεριανό ειδησεογραφικό μαγκαζίνο με άποψη και εγκυρότητα, με την Βούλα Τσιβόλα

16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, Εκπαιδευτικά

17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα

17.30 ΕΥ ΖΗΝ Η υγιεινή διατροφή, η σημασία και ο ρόλος της με την Ρένα Μαραζιώτη

18.00 ΛΑΪΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ Θα μεταδοθεί η ερασιτεχνική θεατρική παράσταση - μιούζικαλ «Ο έρωτας κάνει καλό στο δέρμα»

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Με τον Γ. Ευσταθίου

20.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ «Πολύ ήσυχο χωριό»

21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ... στο χώρο της έντεχνης μουσικής

22.30 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Οι ταινίες μικρού μήκους και οι δημιουργοί τους, με τον Γρηγόρη Τραγγανίδα

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 STANLEY

08.30 MICKEY MOUSE CLUBHOUSE

09.00 ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ

09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Τζακ Νίκολσον»

11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ

12.00 ΓΑΛΗΝΗ

13.30 Ο ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΟΥΝΤ

15.00 Ο ΛΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ

15.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

16.30 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ

17.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.00 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ «Λίμνη Κερκίνη»

19.00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΜΙΤΙΝΓΚ ΣΤΙΒΟΥ «Βαρδινογιάννεια»

21.00 ΧΡΥΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Ε)

22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΟ ΡΑΛΙ ΑΙΓΑΙΟΥ

00.15 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)

01.15 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ

10.30 BUZZ LIGHT YEAR OF STAR COMMAND

11.30 MIGHTY DUCK

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΠΡΟΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ «Κορέα - Σλοβενία» Απευθείας μετάδοση

17.30 ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ «Ανακαλύπτοντας το Λάος»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.15 PRE GAME

19.30 ΠΡΟΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ «Κροατία - Καμερούν» Απευθείας μετάδοση

21.30 PRE GAME

22.00 ΠΡΟΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ «Ελλάδα - Λίβανος»

- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

24.00 ΠΡΟΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Αθλητική εκπομπή

00.45 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΚΙΝΟ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 Η ΜΑΥΡΗ ΘΕΑ

08.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

09.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9

11.00 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ

11.30 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ

12.30 ΘΕΣΣΑΛΙΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.45 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.15 ΑΠΟΔΡΑΣΗ

20.15 ΜΕΓΑΛΟ ΚΥΝΗΓΙ

20.45 ΧΙΤΛΕΡ, ΣΤΑΛΙΝ ΚΑΙ ΓΚΟΥΡΝΤΓΙΕΒ

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.35 MOTO GP «Grand Prix Γερμανίας» (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210-6886.100

06.00 6 ΜΕ 11 ΜΑΖΙ

11.00 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)

12.00 ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΔΕΚΑΧΡΟΝΟ; (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

14.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

15.50 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

17.15 THE SIMPLE LIFE

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

19.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 UGLY BETTY

22.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)

23.00 PRISON BREAK

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 LAS VEGAS

01.15 THE SIMPLE LIFE (E)

02.10 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)

03.10 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 MOBILE FUN

05.20 ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΡΤΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ - Best of

13.00 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΗΣ ΑΜΑΡΤΙΑΣ

14.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.50 BAYWATCH V

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 AMORE MIO (E)

18.50 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλεξίσφαιρος καλόγερος»

23.15 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (Ε)

00.15 DRESDEN FILES

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 BELISSIMA

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.45 ALTER KIDS

08.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ

09.55 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.35 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ - ΜΠΛΑ

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 SHOWBIZ NEWS

17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 GREY'S ANATOMY

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το φεγγάρι σταμάτησε στο Πάραντορ»

24.00 SEX AND THE CITY

00.45 AUTO ALTER

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονικό βλέμμα»

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αρσέν Λουπέν: Η ταμπακιέρα του αυτοκράτορα»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

10.00 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)

10.50 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

11.50 ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)

12.50 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

16.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.40 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)

18.50 50 - 50 (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ (Ε)

22.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

23.00 BIG BANG (E)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 RESCUE ME

01.30 STREET TIME

02.30 ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 SO YOU THINK YOU CAN DANCE

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΗΡΑΚΛΗΣ

14.45 ΖΙΝΑ

15.45 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ

16.45 CALIFORNIA TEENS

17.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.45 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΜΑΔΑ NCIS

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια σύγχρονη Σταχτοπούτα»

24.00 ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ

01.00 SUPERNATURAL

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκτός ελέγχου»

04.15 ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΗΔΕΙΩΝ ΦΙΣΕΡ

05.15 ΚΟΤΖΑΚ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Καραγκιόζης, «Ο γάμος του μπάρμπα Γιώργου»

07.50 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ (Ε) Παραδοσιακή μουσική και τραγούδια, με τον Παντελή Σούλη

16.30 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

17.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στο καλό λαϊκό τραγούδι και τους σύγχρονους δημιουργούς, με τον Πάρη Μήτσου. Φιλοξενούμενος ο Σύλλογος Σπάρτης Φίλων Λαϊκής Παραδοσιακής Μουσικής

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.20 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Με αγώνες ποδοσφαίρου, βόλεϊ, μπάσκετ...

22.05 ΚΛΑΣΙΚΕΣ ΑΡΜΟΝΙΕΣ... Τα καλύτερα ρώσικα μπαλέτα (Μέρος 3ο). Επιμέλεια - παρουσίαση: Ελένη Φιλιούση

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ

11.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Θεσσαλονίκη»

12.30 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

14.15 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ

16.10 ΒΙΒΛΙΑ ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ (Ε)

17.10 HORNBLOWER

19.00 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ

20.00 ΤΟΠΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΞΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΚΗΣ ΜΝΗΜΗΣ

20.40 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ: Ρ. ΟΛΝΤΡΙΤΣ «Αίμα στο δρόμο»

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.15 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ (Συνέχεια)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

00.15 ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Η ψυχή στο στόμα»

Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.50 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 DARWING DUCK

10.30 ΤΣΙΠ ΚΑΙ ΝΤΕΪΛ

11.00 Ο ΜΙΚΥ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

11.30 ΗΡΑΚΛΗΣ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (Ε)

13.30 ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΣΙΝΕΜΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

16.00 ΚΑΝΣΑΣ

17.45 Κλασικά κινούμενα σχέδια

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: «Παναθηναϊκός - Κλουζ Γερμανίας»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δικαστής Ντρεντ»

- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

24.00 TOP STORIES (E)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ

07.20 6 + ΣΗΜΕΡΑ

07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ

11.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ

14.30 MOTO GP «Grand Prix Γερμανίας»

16.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ

18.30 ΟΞΥΓΟΝΟ (Ε)

19.30 BALKAN EXPRESS (E)

20.30 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)

21.00 3ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΣΙΡΚΟ ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗΣ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 ΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

00.35 Ο ΑΟΡΑΤΟΣ ΤΗΣ ΣΥΜΦΟΡΑΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

08.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)

09.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

09.45 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 EXTREME MAKEOVER - HOME EDITION

15.45 ALIAS (Ε)

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 IAAF Athens Grand Prix Tsiklitiria 2008

23.00 NTOKYMΑΝΤΕΡ «Πεκίνο 2008: Η φλόγα της αλλαγής»

00.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελό θηριοτροφείο: Οι άντρες με τα άσπρα»

02.20 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε)

03.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.20 MOBILE FUN

04.50 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

05.30 ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΡΤΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ - best of

13.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

14.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 BAYWATCH V

16.45 ΑΧ ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε)

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «10»

23.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γυναίκα είναι σκληρός άνθρωπος»

01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 BELISSIMA

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ALTER KIDS

13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 TV WEEKEND

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παρέα με το ζόρι»

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανοργάνωτο Εγκλημα»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ (Ε)

07.15 ALMA LIBRE (E)

08.15 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)

09.15 ΠΕΣ ΤΟ ΨΕΜΑ (Ε)

10.00 Η ΑΠΛΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ (Ε)

11.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ (Ε)

12.15 ΦΑΕ ΤΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΣΟΥ (Ε)

13.10 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ (Ε)

16.00 ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ (Ε)

16.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 SINGLES 2 1/2 (Ε)

18.00 ΜΕ ΘΕΑ ΣΤΟ ΠΕΛΑΓΟ (Ε)

19.00 ΤΑΧΙ GIRL (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο βράχος»

24.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ (Ε)

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στην πηγή του έρωτα»

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΤΕΚΙΛΑ ΚΑΙ ΜΠΟΝΕΤΙ

05.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΣΑΚΙ ΤΣΑΝ

STAR
Τηλ. 210.3481.000

07.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη των μπάτσων σχολή» Νο 7

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.45 ΟΙ ΑΔΕΛΦΕΣ ΣΟΡΕΛΙ

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.45 ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΜΑΡΣ

18.45 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κρίμα το μπόι σου»

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γεννημένος εγκληματίας»

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πλάσματα του σκότους»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια»

16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις, με την Γιούλη Ασημακοπούλου και τον Κώστα Τσίφτη

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Μεσημεριανό ειδησεογραφικό μαγκαζίνο με άποψη και εγκυρότητα, με την Βούλα Τσιβόλα

16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, Εκπαιδευτικά

17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα

17.30 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΕΣ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΕΙΣ Με την Εφη Μάτζαρη

18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις, με την Ειρήνη Μπαλντίδη

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Με τον Γιάννη Ευσταθίου

20.30 «ΜΑΥΡΑ ΣΥΝΝΕΦΑ» Πολωνική σειρά. Επεισόδιο 3ο

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική ενημερωτική εκπομπή, με τον Κώστα Καραχάλιο

23.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ... Εκπομπή για ανθρώπους από το χώρο της Τέχνης και των Γραμμάτων, που έφυγαν... αφήνοντας σημαντικό έργο, με την Σοφία Αδαμίδου

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 STANLEY

08.30 ΜΙΚΙ ΜΑΟΥΣ - ΚΛΑΜΠ ΧΑΟΥΖ

09.00 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ

09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Ο άγριος Μπιλ Χίκοκ»

11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Αναζητώντας τέρατα: Μαγαλόπους»

12.00 ΓΑΛΗΝΗ Κοινωνική σειρά

13.30 Ο ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΟΥΝΤ

15.00 Ο ΛΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ

15.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

16.30 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ

17.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.30 ΜΝΗΜΕΣ «Μνήμες Λημνιώτικου κρασιού - Β. Κασσαβέτης»

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ, ΓΙΑΤΙ;

20.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΑΣΙΑΣ

21.00 ΧΡΥΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Ε)

22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΟ ΡΑΛΙ ΑΙΓΑΙΟΥ

00.15 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)

01.15 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ

10.30 BUZZ LIGHT YEAR OF STAR COMMANDER

11.30 MIGHTY DUCKS

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΠΡΟΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ «Πράσινο Ακρωτήρι - Γερμανία» Απευθείας μετάδοση

17.30 ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ «Ανακαλύπτοντας την Αυστρία»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.15 PRE GAME

19.30 ΠΡΟΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ «Καμερούν - Πόρτο Ρίκο» Απευθείας μετάδοση

21.30 PRE GAME

22.00 ΠΡΟΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ «Λίβανος - Βραζιλία»

- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

24.00 ΠΡΟΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Αθλητική εκπομπή

00.45 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΚΙΝΟ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 Η ΜΑΥΡΗ ΘΕΑ

08.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

09.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9

11.00 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ

11.30 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ

12.30 ΝΗΣΙΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.45 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.15 ΑΠΟΔΡΑΣΗ

20.15 ΜΕΓΑΛΟ ΚΥΝΗΓΙ

20.45 Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΤΟΥ JFK - Jr

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 CINEMANIA (E)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γρήγορος Τζακ»

02.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 6 ΜΕ 11 ΜΑΖΙ

11.00 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)

12.00 ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΔΕΚΑΧΡΟΝΟ; (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

14.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

15.50 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

17.15 ΤΗΕ SIMPLE LIFE

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

19.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 UGLY BETTY

22.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)

23.00 PRISON BREAK

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ

01.15 ΤΗΕ SIMPLE LIFE (Ε)

02.10 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)

03.10 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 MOBILE FUN

05.20 ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΡΤΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ - Best of

13.00 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΗΣ ΑΜΑΡΤΙΑΣ

14.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.50 BAYWATCH V

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΑΜΟΡΕ ΜΙΟ (Ε)

18.50 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκτός ορίων»

23.00 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (Ε)

24.00 DR. 90210 IIΙ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 BELISSIMA

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ALTER KIDES

08.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ

09.55 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.35 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 SHOWBIZ NEWS

17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 GREY'S ANATOMY

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα σαγόνια της Γης»

24.00 SEX AND THE CITY

00.45 AUTO ALTER

01.00 ΟΙ ΕΙΡΗΝΟΠΟΙΟΙ: ΑΠΟΔΡΑΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΓΑΛΑΞΙΑ Μίνι σειρά

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

10.00 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)

10.50 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

11.50 ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)

12.50 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

16.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.40 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)

18.50 50 - 50 (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ (Ε)

22.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

23.00 BING BANG (Ε)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 RESCUE ME

01.30 STREET TIME

02.30 ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.45 SO YOU THINK YOU CAN DANCE (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΗΡΑΚΛΗΣ

14.45 ΖΙΝΑ

15.45 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ

16.45 CALIFORNIA TEENS

17.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.45 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΜΑΔΑ NCIS

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κέιτ και Λέοπολντ»

00.30 ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ

01.30 SUPERNATURAL

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαύρη σελήνη»

04.30 ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΗΔΕΙΩΝ ΦΙΣΕΡ

05.30 ΚΟΤΖΑΚ Σειρά

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις, με την Γιούλη Ασημακοπούλου και τον Κώστα Τσίφτη

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Μεσημεριανό ειδησεογραφικό μαγκαζίνο με άποψη και εγκυρότητα, με την Βούλα Τσιβόλα

16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, Εκπαιδευτικά

17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα

17.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

18.00 ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΑΠΟΨΗ Εκπομπή αφιερωμένη στο «άλλο μισό του ουρανού», τη γυναίκα και όλα όσα την αφορούν, με την Ειρήνη Μπαλντίδη

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Με τον Γ. Ευσταθίου

20.30 ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ J-23 (Ε) Περιπέτεια, επεισόδιο 10ο

22.00 ΠΑΜΕ ταξικά Εκπομπή για το ταξικό, συνδικαλιστικό κίνημα, με τον Ζήση Νούσια

23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Καλή μουσική απ' όλο τον κόσμο

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 STANLEY

08.30 MICKEY MOUSE

09.00 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ

09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Ντέιβ Σαπέλ»

11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Αναζητώντας τέρατα: πουλί-γίγας»

12.00 ΓΑΛΗΝΗ

13.30 Ο ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΟΥΝΤ

15.00 Ο ΛΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ

15.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

16.30 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ

17.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.30 ΜΝΗΜΕΣ «Παλαιογραφία, Αγ. Τσέλικας»

19.00 ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ, ΓΙΑΤΙ; «Μια έρευνα για τον Γκάντι»

20.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΑΣΙΑΣ

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.05 ΧΡΥΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Ε)

22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΟ ΡΑΛΙ ΑΙΓΑΙΟΥ

00.15 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)

01.15 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ

10.30 BUZZ LIGHT YEAR OF STAR COMMADER

11.30 MIGHTY DUCKS

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΠΡΟΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ «Πόρτο Ρίκο - Κροατία»

17.30 ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ «Ανακαλύπτοντας την Ελβετία»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.15 PRE GAME

19.30 ΠΡΟΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ «Γερμανία - Νέα Ζηλανδία»

21.30 PRE GAME

22.00 ΠΡΟΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ «Βραζιλία - Ελλάδα»

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

24.00 ΠΡΟΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Αθλητική εκπομπή

00.45 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΚΙΝΟ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 H ΜΑΥΡΗ ΘΕΑ

08.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

09.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9

11.00 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ

11.30 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ «Αγγλία: Τα ταξίδια του Καρόλου»

12.30 ΦΑΡΟΙ: Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.45 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.15 ΑΠΟΔΡΑΣΗ

20.15 ΜΕΓΑΛΟ ΚΥΝΗΓΙ

20.45 ΤΑΡΑΓΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ «Αρχοντες»

21.15 ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗΣ «Βέλγιο»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι γαμπροί της Ευτυχίας»

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.35 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)

01.30 ΜΟΥΣΟΥΛΜΑΝΟΙ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 6 ΜΕ 11 ΜΑΖΙ

11.00 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)

12.00 ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΔΕΚΑΧΡΟΝΟ; (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

14.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

15.50 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

17.15 ΤΗΕ SIMPLE LIFE

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

19.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 UGLY BETTY

22.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΊΟ (Ε)

23.00 PRISON BREAK

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ

01.15 ΤΗΕ SIMPLE LIFE (Ε)

02.10 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)

03.10 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 MOBILE FUN

05.20 ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΡΤΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ - Best of

13.00 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΗΣ ΑΜΑΡΤΙΑΣ

14.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.50 BAYWATCH V

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΑΜΟΡΕ ΜΙΟ (Ε)

18.50 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα ερπετά»

23.00 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (Ε)

24.00 DR 90210 III

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σενάριο της ατυχίας»

03.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 BELISSIMA

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ALTER KIDS

08.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ

09.55 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.35 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 SHOWBIZ NEWS

17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 GREY'S ANATOMY

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγριος ποταμός»

00.15 SEX AND THE CITY

01.00 AUTO ALTER

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζάμπο τζετ στο τρίγωνο του διαβόλου»

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Dinotopia: Η έξοδος»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

10.00 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)

10.50 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

11.50 ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)

12.50 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

16.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.40 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)

18.50 50-50 (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ (Ε)

22.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

23.00 BING BANG (Ε)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 RESCUE ME (Ε)

01.30 STREET TIME

02.30 ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 SO YOU THINK YOU DANCE DANCE (E)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΗΡΑΚΛΗΣ

14.45 ΖΙΝΑ

15.45 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ

16.45 CALIFORNIA TEENS

17.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.45 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΜΑΔΑ NCIS

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάγοι και δράκοντες 2: Η αρχέγονη δύναμη» Α' τηλεοπτική προβολή

00.15 ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ

01.15 SUPERNATURAL

02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πνεύμα του κακού»

04.45 ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΗΔΕΙΩΝ ΦΙΣΕΡ

05.30 ΚΟΤΖΑΚ Σειρά

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΠΕΜΠΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις με την Γιούλη Ασημακοπούλου και τον Κώστα Τσίφτη

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Μεσημεριανό ειδησεογραφικό μαγκαζίνο με άποψη και εγκυρότητα, με την Βούλα Τσιβόλα

16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, Εκπαιδευτικά

17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα

17.30 ΦΩΤΟγραφές - Φωτο γραφη ζωντας Με την Αννα Σκαρλάτου

18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις, με την Ειρήνη Μπαλντίδη

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Με τον Γ. Ευσταθίου

20.30 ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΣΗΜΑΔΙΑ Νέα κοινωνική πολωνική σειρά. Επεισόδιο 6ο

22.00 ΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟΣ, Η ΑΝΑΓΚΑΙΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ (Ε) Η εκπομπή για το σοσιαλισμό που γνωρίσαμε, τις ανατροπές και τις αιτίες, τη σοσιαλιστική διέξοδο από τη σύγχρονη καπιταλιστική βαρβαρότητα

23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ... με μουσική, χορό και καλές θεατρικές παραστάσεις

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 STANLEY

08.30 MICKEY MOUSE

09.00 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ

09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Αντολφ Αϊχμαν»

11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Αναζητώντας τέρατα: Ψάρια - γίγαντες»

12.00 ΓΑΛΗΝΗ

13.30 Ο ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΟΥΝΤ

15.00 Ο ΛΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ

15.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

16.30 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ

17.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.30 ΜΝΗΜΕΣ «Μνήμες αρχαιολογίας - Γ. Παπαθανασόπουλος»

19.00 ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΓΙΑΤΙ; «Ματωμένα σκίτσα»

20.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΑΣΙΑΣ

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.05 ΧΡΥΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Ε)

22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΟ ΡΑΛΙ ΑΙΓΑΙΟΥ

00.15 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)

01.15 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ

10.30 BUZZ LIGHT YEAROF STAR COMAND

11.30 MIGHTY DUCKS

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΣΙΝΕΜΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιστροφή στο Χάνιμπαλ»

17.45 ΚΛΑΣΙΚΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ «ΠΑΟ - Μπανικοστράβα»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι καλύτεροι φίλοι»

- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

24.00 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΚΙΝΟ «Μεξικό 1968: Η φλόγα στην Κεντρική Αμερική»

02.00 ΘΕΜΑΤΙΚΑ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ABC

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 Η ΜΑΥΡΗ ΘΕΑ

08.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

09.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9

11.00 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ

11.30 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ

12.30 ΛΕΥΚΑΔΑ, ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΠΟΙΗΤΩΝ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.45 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.15 ΑΠΟΔΡΑΣΗ

20.15 ΜΕΓΑΛΟ ΚΥΝΗΓΙ

20.45 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΕΚ ΤΟΥ ΠΛΗΣΙΟΝ

24.00 ΚΑΠΝΙΣΜΑ: Η ΑΠΟΛΑΥΣΗ ΠΟΥ ΣΚΟΤΩΝΕΙ

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.35 ΚΑΠΝΙΣΜΑ: Η ΑΠΟΛΑΥΣΗ ΠΟΥ ΣΚΟΤΩΝΕΙ (Συνέχεια)

01.30 ΜΟΤΟ GP SHOW

02.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 6 ΜΕ 11 ΜΑΖΙ

11.00 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)

12.00 ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΔΕΚΑΧΡΟΝΟ; (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

14.45 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

15.45 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

17.15 THE SIMPLE LIFE

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

19.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 UGLY BETTY

22.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)

23.00 PRISON BREAK

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 LAS VEGAS

01.15 THE SIMPLE LIFE (E)

02.10 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)

03.10 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 MOBILE FUN

05.20 ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΡΤΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ - Best of

13.00 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΗΣ ΑΜΑΡΤΙΑΣ

14.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (E)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.50 BAYWATCH V

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 AMORE MIO (E)

18.50 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βασικός στόχος»

23.00 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (Ε)

24.00 DR 90210, ΙΙΙ Σειρά

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 BELISSIMA

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ALTER KIDS

08.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ

09.55 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.35 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ - ΜΠΛΑ

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 SHOWBIZ NEWS

17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 GREY'S ANATOMY

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το παιχνίδι»

00.30 SEX AND THE CITY

01.15 AUTO ALTER

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κεντρί»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000, 800.116.900

06.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

10.00 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)

10.50 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

11.50 ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)

12.50 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

16.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.40 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)

18.50 50-50 (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ (Ε)

22.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

23.00 BING BANG (E)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 RESCUE ME (E)

01.30 STREET TIME

02.30 ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.45 SO YOU THINK YOU CAN DANCE (E)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΗΡΑΚΛΗΣ

14.45 ΖΙΝΑ

15.45 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ

16.45 CALIFORNIA TEENS

17.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.45 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΜΑΔΑ NCIS

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Elizabethtown» Α` τηλεοπτική προβολή

00.30 ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ

01.30 SUPERNATURAL

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο επιθεωρητής Κάλαχαν ξαναχτυπά»

04.45 ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΗΔΕΙΩΝ ΦΙΣΕΡ

05.45 ΚΟΤΖΑΚ Σειρά

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις, με την Γιούλη Ασημακοπούλου και τον Κώστα Τσίφτη

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Μεσημεριανό ειδησεογραφικό μαγκαζίνο με άποψη και εγκυρότητα, με τη Βούλα Τσιβόλα

16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, Εκπαιδευτικά

17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα

17.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου

18.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Με μουσική, χορό, θέατρο

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Με τον Γ. Ευσταθίου

20.30 ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ J-23 (Ε) Περιπέτεια. Επεισόδιο 11ο

21.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ Εκπομπή αφιερωμένη στο καλό λαϊκό τραγούδι και τους σύγχρονους δημιουργούς, με τον Πάρη Μήτσου. Καλεσμένοι οι Γιώργος Αλτής, Γιώργος Κοντογιάννης

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 STANLEY

08.30 MICKEY MOUSE CLUBHOUSE

09.00 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ

09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

10.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Αναζητώντας τέρατα: Βρέθηκε το καλαμάρι-γίγας;»

12.00 ΓΑΛΗΝΗ

13.00 Ο ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΟΥΝΤ

15.00 Ο ΛΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ

15.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

16.30 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ

17.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.30 ΜΝΗΜΕΣ «Μνήμες φωτογραφίας - Κ. Μπαλάφας»

19.00 ΔΡΟΜΟΙ «Βαγγέλης Γερμανός»

20.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΑΣΙΑΣ

21.05 ΧΡΥΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Ε)

22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΟ ΡΑΛΙ ΑΙΓΑΙΟΥ

00.15 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Ο καβγατζής»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ

10.30 BUZZ LIGHT YEAR OF STAR COMMAND

11.30 MIGHTY DUCKS

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΠΡΟΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ «Προημιτελικά». Απευθείας μετάδοση

17.30 ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ «Ανακαλύπτοντας το Βιετνάμ»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.15 PRE GAME

19.30 ΠΡΟΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ «Προημιτελικά». Απευθείας μετάδοση

21.00 PRE GAME

22.00 ΠΡΟΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ «Προημιτελικά». Απευθείας μετάδοση

- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

24.00 ΠΡΟΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Αθλητική εκπομπή

00.45 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΚΙΝΟ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 Η ΜΑΥΡΗ ΘΕΑ

08.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

09.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9

11.00 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ

11.30 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ

12.30 ΜΗΘΥΜΝΑ `Η ΜΟΛΥΒΟΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.45 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.15 ΑΠΟΔΡΑΣΗ

20.15 ΜΕΓΑΛΟ ΚΥΝΗΓΙ

20.45 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΗΝ ΑΡΚΤΙΚΗ «Μεγάλες περιπέτειες»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ευτυχώς τρελάθηκα»

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.35 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πιο μεγάλος αθλητής του κόσμου»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 6 ΜΕ 11 ΜΑΖΙ

11.00 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)

12.00 ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΔΕΚΑΧΡΟΝΟ; (Ε)

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

14.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

15.50 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

17.15 THE SIMPLE LIFE

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

19.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 UGLY BETTY

22.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)

23.00 PRISON BREAK

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 LAS VEGAS

01.15 IAAF GOLDEN LEAGUE 2008

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.40 MOBILE FUN

05.15 ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΡΤΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ - Best of

13.00 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΗΣ ΑΜΑΡΤΙΑΣ

14.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (E)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.50 BAYWATCH V

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 AMORE MIO (E)

18.50 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Austin Powers: Ο κατάσκοπος που με κουτούπωσε»

23.00 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (Ε)

24.00 DRESDEN FILES

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 THE L WORD Σειρά

02.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

03.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ... ΑΝΤΡΕΣ

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ALTER KIDS

08.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ

09.55 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.35 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 SHOWBIZ NEWS

17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 GREY'S ANATOMY

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ηρακλής: Αναμέτρηση στον Αδη»

24.00 THE SEX AND THE CITY

00.45 AUTO ALTER

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Phycho 2: Η επιστροφή»

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικά παιχνίδια»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

10.00 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)

10.50 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

11.50 ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)

12.50 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε) Σειρά

16.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.40 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)

18.50 50-50 (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ (Ε)

22.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

23.00 BING BANG (E)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 RESCUE ME (E)

01.30 STREET TIME

02.30 ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 SO YOU THINK YOU CAN DANCE (E)

04.45 ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΗΡΑΚΛΗΣ

14.45 ΖΙΝΑ

15.45 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ

16.45 CALIFORNIA TEENS

17.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.45 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΜΑΔΑ NCIS

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αναζητώντας τη δικαιοσύνη»

00.15 ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ

01.15 SUPERNATURAL

02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα πλοκάμια του τρόμου 2»

04.30 ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΗΔΕΙΩΝ ΦΙΣΕΡ

05.30 ΚΟΤΖΑΚ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, εκπαιδευτικά

09.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ... με μουσική, χορό και καλές θεατρικές παραστάσεις

16.30 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

17.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Παραδοσιακή μουσική και τραγούδια. Με τον Παντελή Σούλη

18.30 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ (Ε) Η Αννεκε Ιωαννάτου συνομιλεί με τον Στέφανο Ψαραδάκο και τη Μαρούσκα Χατζηγιάννη, για το βιβλίο - ποιητική συλλογή του πρώτου, «Σαρανταήμερο»

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Συζήτηση για θέματα εξωτερικής πολιτικής και διεθνών σχέσεων. Με την Αννα Μπαλλή

21.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ... με μουσική, χορό και καλές θεατρικές παραστάσεις

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.000

08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, NEOYΣ ΚΑΙ ΕΝΗΛΙΚΕΣ...

10.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ

10.30 MEDITERRANEO

11.00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (Ε) «Πυργοχώρια της Μάνης»

11.30 «ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ» ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ «Υδρα» (α` μέρος)

12.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

13.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ «Η εποχή των εικόνων στη Ν. Υόρκη - The Armory Show»

14.00 ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ

16.00 ΔΡΟΜΟΙ (Ε) «Σπύρος Παπαδόπουλος»

17.00 HORNBLOWER (Ε) Ξένη σειρά

19.00 ΦΙΛΙΚΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ «ΟΣΦΠ - ΕΜΕΝ» Απευθείας μετάδοση

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.05 ΣΤΡΑΤΗΛΑΤΕΣ - ΗΡΩΕΣ ΚΑΙ ΑΧΡΕΙΟΙ «Αττίλας»

22.00 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗ (Ε) «Γλυκό νερό»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΟ ΡΑΛΙ ΑΙΓΑΙΟΥ (Μ)

00.15 ΝΕΟ ΣΙΝΕΜΑ ΑΠ' ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - Ιράν: «Μεθυσμένα άλογα»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.50 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

DISNEY FESTIVAL

10.00 DARKWING DUCK

10.30 ΤΣΙΠ ΚΑΙ ΝΤΕΪΛ

11.00 Ο ΜΙΚΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

11.30 ΗΡΑΚΛΗΣ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΤΣΙΠ ΚΑΙ ΝΤΕΪΛ

13.00 Ο ΜΙΚΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

13.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ DISNEY «Μπαίνοντας στην 5η τάξη»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΣΙΝΕΜΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κατσαριδάκι του Μόντε Κάρλο»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΠΡΟΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Ημιτελικά

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Ημιτελικά

24.00 ΠΡΟΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Αθλητική εκπομπή

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The Getaway»

- Στις 24.00 θα μεταδοθεί ΜΟΝΟΛΕΠΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΡΙΣΗ ΥΓΕΙΑΣ «Διανομή αγαθών»

08.00 ΠΑΙΔΙΑ, ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΤΡΟΦΗ «Η διαφορά στην ανατροφή αγοριών και κοριτσιών»

08.30 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ «Χαρακτηριστικά γνωρίσματα»

09.00 ΟΤΑΝ Η ΦΥΣΗ ΕΚΔΙΚΕΙΤΑΙ «Ελ Νίνιο»

10.00 ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ «Μαργαριτάρια: Φυσικά» και «Μαργαριτάρια: τεχνητά και επεξεργασμένα»

11.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

15.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ «Ικαριώτικος»

15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Για την τιμή και τον έρωτα»

18.30 ΟΞΥΓΟΝΟ (Ε)

19.30 BALKAN EXPRESS (Ε)

20.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

21.00 4ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΣΙΡΚΟ ΤΗΣ ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗΣ 2002

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΜΠΕΚΑΜ, Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ Ντοκιμαντέρ

23.45 MOTO GP - ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ (ΗΠΑ)

01.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απρόσμενο ταξίδι»

02.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

03.30 BALKAN EXPRESS (Ε)

04.30 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)

05.00 ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ (Ε)

06.00 MOTO GP SHOW (E)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

08.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)

09.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

09.45 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ - BEST OF

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.45 EXTREME MAKEOVER HOME EDITION

15.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οικογενειακές διακοπές: Χειρότερα δε γίνεται» Α` τηλεοπτική προβολή

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ζηλιάρα»

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΟ «Ελλάς... στο παρά πέντε»

23.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ιχνηλάτης»

02.10 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)

03.10 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

04.50 MOBILE FUN

05.20 ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΡΤΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ - Best of

13.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 (Γερμανία - Δοκιμαστικά)

16.15 ΑΧ ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε)

17.45 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

18.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ (Ε)

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.00 ΘΑ ΠΕΙΣ ΚΙ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ (Ε)

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 SECRET DIARY OF A CALL GIRL Ξένη σειρά

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η συνταγή της καταστροφής»

03.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.00 BELISSIMA

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 TV WEEKEND

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρεις και μοναδικοί»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μάτι του ρεπόρτερ»

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μόντι Γουόλς»

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο επισκέπτης»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ (Ε)

07.15 ΑΛΜΑ ΛΙΜΠΡΕ (Ε)

08.15 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)

09.15 ΠΕΣ ΤΟ ΨΕΜΑΤΑ (Ε)

10.00 Η ΑΠΛΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ (Ε)

11.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ (Ε)

12.15 ΦΑΕ ΤΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΣΟΥ (Ε)

13.10 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ (Ε)

16.00 ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ (Ε)

16.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.00 SINGLES 2 1/2 (E)

18.00 ΜΕ ΘΕΑ ΣΤΟ ΠΕΛΑΓΟ (Ε)

19.00 TAXI GIRL (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

23.50 ΕΜΠΟΛΕΜΗ ΖΩΝΗ (Ε)

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χάντσον Χοκ: Το γεράκι»

03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι κλώνοι επιτίθενται»

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λέξι Γκολντ: Και μαθήτρια και... ντετέκτιβ»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (6ος κύκλος)

16.45 ΟΙ ΑΔΕΛΦΕΣ ΣΟΡΕΛΙ Ξένη σειρά

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΜΑΡΣ Σειρά

18.45 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Νέος κύκλος επεισοδίων

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πάθος και προδοσία» Α` τηλεοπτική προβολή

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «City Hall»

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διπλός κίνδυνος»

05.15 ΤΖΑΚ ΚΑΙ ΜΠΟΜΠΙ Σειρά

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 22310.51180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.20 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Αγροτική εκπομπή

16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org