09.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου
19.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε) Η Αννα Μπαλλή συνομιλεί με τους Αντώνη Σκυλλάκο, μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ - βουλευτή και Γιώργο Παπασίμο, μέλος της ΠΓ του ΔΗΚΚΙ, για την Τρομοκρατία
20.00 ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΟ Ο Γιώργος Λιβέρης συνομιλεί με τον Πατρίκ Κομνηνό, Δ/ντή Ποδοσφαίρου της Οργανωτικής Επιτροπής του 2004, για το πλέον δημοφιλές άθλημα, το ποδόσφαιρο
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
08.30 ΒΙΝΚΑ
08.35 ΤΣΑΚ Ο ΚΑΣΤΟΡΑΣ
09.15 ΛΕΟ Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
09.45 ΣΙΛΒΑΝ
10.15 SYMPHOLLIES
10.30 TO TZINI ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
11.00 Η ΕΠΙΘΕΣΗ ΤΩΝ CARTOONS
12.00 ΣΙΝΕΑΚ «Λάσι, μια καινούρια αρχή»
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τυφλός άγγελος»
15.15 Τ' ΑΣΤΕΡΙΑ ΛΑΜΠΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Παναγία η Πελαγινή»
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Δον Κιχώτης» (Ε)
18.15 ΚΡΙΣΙΜΗ ΣΤΙΓΜΗ
18.45 ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ - ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ(Ε)
19.00 ΜΙΚΡΟΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Ιωάννινα»
19.30 ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ Ξένη σειρά
20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
20.10 ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ (Συνέχεια)
21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΙΝΙΑ «Διαζύγιο αλά ελληνικά»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δολοφόνος με το κομποσκοίνι»
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κυνηγώντας 1.000.000 δολάρια»
02.45 ΚΡΙΣΙΜΗ ΣΤΙΓΜΗ (Ε)
08.01 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ «Τα αμφίβια»
11.30 ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΤΟΠΟΙ
12.00 ΜΟΔΑ: ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΣΧΕΔΙΑΣΤΕΣ
12.30 ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
13.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Τζαμάικα»
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι θησαυροί του Σολομώντος»
17.15 ΣΠΟΡ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΩΝ ΜΕΣΩΝ
19.00 Η ΤΑΧΥΤΗΤΑ Ντοκιμαντέρ
20.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το γλυκό πουλί της νιότης»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κυρίες και κύριοι καληνύχτα»
08.01 ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
09.00 ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ
10.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΤΣΑΡΛΙ ΤΣΑΠΛΙΝ
11.00 ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΤΟΠΙΑ «Χαλκιδική - μνήμη και όραμα»
11.30 ΤΣΙΡΚΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
13.00 ΑΠΕΡΑΝΤΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ
14.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΝΟΣΤΟΣ
17.00 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΕΡΓΑ
18.00 PIZZ' ANNEX
18.30 Η ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ ΣΤΑ ΥΨΗ
19.00 ΤΟ ΜΑΝΙΦΕΣΤΟ ΤΟΥ ΓΟΥΕΪΝ
19.30 ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ ΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΟΝΤΡΑΜΠΟΥΝΤΟ
22.00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΟΙ ΑΖΕΡΑΚ
23.00 ΘΕΡΙΝΟ ΗΛΙΟΣΤΑΣΙΟ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Η ιστορία της Φιόνα»
02.30 ΝΟΣΤΟΣ (Ε)
04.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.00 MOBILE FUN
06.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.30 ΟΜΑΔΑ ΣΩΤΗΡΙΑΣ
07.00 ΟΛΑ ΤΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
07.30 ΤΡΟΜΕΡΑ ΜΩΡΑ
08.00 ΛΑΠΙΣ
08.30 ΟΙ ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑΣ
09.00 ΜΠΑΤΜΑΝ ΚΑΙ ΡΟΜΠΙΝ
09.30 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
10.00 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
10.30 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
12.40 TI ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΧΑΡΗ (Ε)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΠΡΟΣΟΧΗ... ΜΑΡΚΟΠΕΔΙΟ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.20 ΠΡΟΚΛΗΣΗ (Ε)
15.15 ΑΛΙΚΗ (Ε)
16.15 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
17.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
17.40 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Συνέχεια)
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αρχόντισσα της κουζίνας»
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1
21.00 ΘΕΑΤΡΟ «Χρήματα φαντάσματα»
23.30 ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ BEST OF
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.40 ΣΕ ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ
01.40 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)
02.40 ΦΑΚΕΛΟΣ ΑΜΑΖΩΝ (Ε)
03.40 MOBILE FUN
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τραγούδι ελευθερίας»
06.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
07.00 ΠΡΩΙΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
10.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
11.00 ΕΚ ΤΟΥ ΣΥΝΕΓΓΥΣ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο νικητής»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χόουπ»
17.00 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κοροϊδάρα»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ησαΐα μη χορεύεις»
22.45 ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΗ ΡΟΥΛΑ (Ε)
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 THIRD WATCH
02.00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ BEACH VOLLEY (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
05.00 Απ... ΑΡΕΤΗ... τως με ΤΟΛΜΗ (Ε)
06.00 ΠΑΛΙΡΡΟΙΑ (Ε)
07.00 ΠΑΤΗΡ, ΥΙΟΣ ΚΑΙ ΠΝΕΥΜΑ (Ε)
08.00 ACTION MAN
08.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ (Ε)
09.00 ΦΛΙΝΤΣΤΟΟΥΝΣ (Ε)
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)
13.00 MEGA STAR (Ε)
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.50 ΜΑΖΙ
16.15 ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ (Ε)
16.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.00 ΝΑ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ (Ε)
18.50 Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ALMA LIBRE... σημαίνει Ελεύθερη Ψυχή
23.0 PRIVE (E)
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παγίδα θανάτου»
02.30 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ (Ε)
04.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ Σειρά
05.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε) Σειρά
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
11.00 ΔΕ ΠΑΟΥΕΡΠΑΦ ΓΚΕΡΛΣ
11.20 ΜΠΑΜΠΑΡ
12.20 ΠΟΚΕΜΟΝ - Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΓΕΝΙΑ
12.40 ΕΞ-ΜΕΝ
13.00 ΣΙΚΟΥΕΣΤ
14.00 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
15.00 ΟΙ ΤΡΟΧΟΙ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατά φαντασίαν ήρωες»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.10 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.20 ΤΟ ΧΡΗΜΑ
ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
19.30 ΓΟΥΙΛ & ΓΚΡΕΪΣ
20.00 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κρυφή ζωή μιας γυναίκας»
21.00 ΡΑΛΙ ΚΕΝΥΑΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας τέλειος άνδρας»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αδίστακτοι δολοφόνοι»
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ