Πέμπτη 13 Ιούνη 2013
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 26
ΜΕΣΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ

«902»
Τηλ. 210.2592.902

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

09.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

09.40 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ «Ο Καραγκιόζης τραγουδιστής», «Ο Καραγκιόζης ξιφομάχος»

11.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Ε) Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Ελαιόλαδο»

11.55 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ «Της Αλεξανδρούπολης: Γλειφιτζούρια - Στραγαλατζίδικα - παγωτό καϊμάκι»

12.20 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

13.00 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ Ξένη σειρά

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.15 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ

15.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Ταινίες μικρού μήκους του βωβού κινηματογράφου

16.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

17.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Παραδοσιακά ζυμαρικά και μεσογειακό κελάρι από τα Μυλέλια»

18.30 ΕΚΑΤΟ ΛΕΠΤΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Ξένη σειρά

19.00 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ Ξένη σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.35 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Αλκης Ξανθάκης» (Μέρος 2ο)

21.05 Ο ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ J Ξένη σειρά

22.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

24.00 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ (Ε)

01.00 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ (Ε) Ξένη σειρά

02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)

03.00 ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ J Ξένη σειρά (Ε)

04.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

05.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)

06.10 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ (Ε)

06.40 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1

11.00 FTHIS TV

12.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κορόιδο Ρωμιέ»

19.10 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 KARADAYI Δραματική σειρά

23.15 SUMMER WIPE OUT (Ε) Παιχνίδι περιπέτειας

00.15 ΒΡΑΔΥ Με τον Πέτρο Κωστόπουλο

01.30 BROTHERS AND SISTERS

03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.10 EVERYBODY LOVES RAYMOND

07.00 FRAZIER

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ (Ε)

09.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

10.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

11.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε) Εκπομπή γαστρονομίας

21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ

23.00 ΟΣΑ ΜΟΥ ΚΡΥΒΕΙΣ (Ε)

24.00 ΑΥΤΟΨΙΑ (Ε) Ενημερωτική εκπομπή

02.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

03.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.45 JUDGING AMY Σειρά

04.45 CSI, NEW YORK Αστυνομική σειρά

05.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

16.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

17.20 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

19.00 FATMAGUL Δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε) Σειρά

22.30 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 2

23.40 JUSTIFIED Αστυνομική σειρά

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 RUNAWAY Σειρά

02.00 ΙΧΝΗ (Ε)

03.00 ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΑΝΤΙΟ (Ε)

04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ (Ε) Κωμική σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Πόκεμον», «Ο πρίγκιπας και οι πειρατές», «Xiaolin showdown»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

09.50 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά

10.20 JOEY Σειρά

11.20 SMALLVILLE Σειρά

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

15.30 ΜΙΛΑ

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΦΜ LIVE

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 THE MENTALIST Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άγνωστος» Α' τηλεοπτική προβολή

00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Αστυνομική σειρά

01.30 MEDIUM Σειρά μυστηρίου

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Sweeney Todd: Ο φονικός κουρέας της οδού Φλιτ»




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org