Κυριακή 12 Σεπτέμβρη 2004
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 20
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902, 210.2592.802

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο. Με τον Κώστα Χατζόπουλο

17.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Η διαδικασία παρασκευής των υλικών

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική

18.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

18.25 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»

19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα. Με την Αννα Μπαλλή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

23.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Ο Βαγγέλης Κούτας συζητά με την Ελένη Δικαίου για το νέο της βιβλίο

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

07.00 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ (Ε)

09.45 ANIMAL ANTICS

HISTORY CHANNEL

10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ - ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ (Ε) «Τζακ Λόντον»

11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ «Η Ιστορία της παραλίας»

12.00 Ο ΛΟΡΔΟΣ ΕΛΓΙΝ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΡΜΑΡΑ ΤΗΣ ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ

13.00 ΕΠΙ ΤΩΝ ΟΡΕΩΝ «Ταΰγετος» Ντοκιμαντέρ

14.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ... ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΝΑΣ ΤΟΠΟΣ «Βόλος»

14.30 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΠΟΥΛΙΩΝ

15.00 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)

16.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ Σειρά

17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νικ και Τζίνο»

19.00 ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΦΤΕΡΑ Ντοκιμαντέρ

20.00 ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ ΠΑΡΑΟΛΥΜΠΙΑΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Πυροτεχνήματα»

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΣΑΝ ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΠΟΥΛΙΑ

14.00 ΣΤΕΝΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΤΡΥΠΙΟΥ ΤΟΙΧΟΥ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ Σειρά

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φτωχογειτονιά, αγάπη μου»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΧΕΔΟΝ ΠΟΤΕ (Ε)

23.00 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ (Ε)

24.00 ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Σειρά

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 LINCS Σειρά

02.15 ΜΑΤΛΟΚ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400, 2310.299.700

08.00 ΜΙΚΡΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ Ντοκιμαντέρ

08.30 ΠΡΩΙΝΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ

10.00 ΕΡΕΥΝΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ

10.30 Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΠΙΕΖΕΤΑΙ

11.00 4ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ - CIRCOM

12.00 ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΙ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ Ντοκιμαντέρ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.00 ΟΙ ΙΘΑΓΕΝΕΙΣ ΦΥΛΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)

18.00 4ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ - CIRCOM

19.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ Ντοκιμαντέρ

20.00 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.20 ΚΑΙΡΟΣ

21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

21.45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - ΒΙΩΝΟΝΤΑΣ ΤΗ ΔΙΕΥΡΥΝΣΗ

22.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

23.00 ΑΘΗΝΑ 2004, ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΑΥΣΤΗΡΑ ΥΠΕΡΦΥΣΙΚΟ «Πνευματισμός»

01.30 ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΟΙ ΔΕΡΒΙΣΗΔΕΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΜΙΑ ΖΩΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΣΑ (Ε)

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.15 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)

11.10 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 ΣΕ 1΄

11.15 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)

12.15 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

13.05 SUPER GAME

13.15 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

15.45 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

16.40 SUPER GAME

16.45 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

18.05 SUPER GAME

18.10 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

19.10 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

22.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

23.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Προδοσία και εκδίκηση»

04.30 MOBIL FUN

04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.20 ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ

13.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ Σειρά

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΜΙΡΑΝΤΑ

15.50 ΝΙΝΑ

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΕΣ (Ε)

18.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

19.00 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τι τριάντα, τι σαράντα, τι πενήντα»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παράλληλες ιστορίες»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 SUPERGOAL

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η δολοφονία του τσάρου»

03.45 ΛΟΓΩ... ΖΩΗΣ (E)

04.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

05.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ

10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.15 ALTER KIDS

11.30 ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ Σειρά

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 TOP SECRET

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψηλά τα χέρια Χίτλερ»

18.15 TOP SECRET ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κολωνάκι διαγωγή μηδέν»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «American kickboxer»

01.00 SEX AND THE CITY

01.30 APHRODISIA Σειρά

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κήπος του έρωτα»

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η συχνότητα του διαστήματος»

MEGA
Τηλ. 210.6994.224, 210.6994.300

05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

10.00 ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΓΟΝΕΩΝ (Ε)

11.15 ΤΡΑΠΕΖΑ (Ε)

12.00 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)

13.10 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

16.15 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

21.40 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

22.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξέφρενη πορεία»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.15 BAR (Ε)

02.15 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Κόλεκ»

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΕΩΣ Σειρά

05.15 Η ΔΙΨΑ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.15 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ

11.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κλεφτρόνια της πλάκας»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΛΟΥΙΖΑ, Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΚΗΠΟΥΡΟΥ Σειρά

17.30 ΙΕΡΟ ΠΑΘΟΣ

18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βλέπω το θάνατό σου»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι αστυνομικίνες»

00.45 Η ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ Σειρά

01.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ

02.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.00 Ο ΑΟΡΑΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ

04.00 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ

05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org