ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΑΙΟΛΟΣ ΕΞ. ΙΙ 07.30 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΙΘΑΚΗ 07.30 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, Νάξο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 2 07.30 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΕΞ. ΑΦΡΟΔΙΤΗ 08.00 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 3 08.00 Ιο, Θήρα, ΡΟΜΙΛΝΤΑ 15.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Σίκινο, Φολέγανδρο, Θήρα, Ανάφη, ΡΟΔΟΣ 15.00 Πάτμο, Λέρο, Κάλυμνο, Κω, Ρόδο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 2 16.00 Χανιά, ΜΑΡΙΝΑ 16.00 Κάλυμνο, Κω, Νίσυρο, Τήλο, Σύμη, Ρόδο, Καστ/ζο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 1 16.00 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΕΞ. ΠΗΓΑΣΟΣ 16.00 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, Κίμωλο, ΑΙΟΛΟΣ ΚΕΝΤΕΡΗΣ 16.30 Χίο, Μυτιλήνη, ΕΞ. ΑΠΟΛΛΩΝ 17.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 17.00 Σύρο, Μύκονο, Τήνο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 2 17.00 Πάρο, Νάξο, ΕΞ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 17.00 Σύρο, Μύκονο, Εύδηλο, Καρλ/σι, Βαθύ, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 17.30 Πάρο, Νάξο, Ηρακλειά, Σχοινούσα, Κουφονήσι, Κατάπολα, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ Λ 19.00 Μήλο, Αγ. Νικόλαο, Σητεία, Κάσο, Κάρπαθο, Διαφάνι, Χάλκη, Ρόδο, ΜΥΤΙΛΗΝΗ 19.00 Χίο, Μυτιλήνη, Λήμνο, Θεσ/νίκη, ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 19.00 Μυτιλήνη, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 1 20.00 Μύκονο, Κω, Ρόδο, ΑΠΤΕΡΑ 20.00 Ρέθυμνο, ΚΡΗΤΗ ΙΙ 21.00 Ηράκλειο, ΛΑΤΩ 21.00 Χανιά, ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΛΛΑΣ 22.00 Ηράκλειο.