Κυριακή 12 Ιούλη 2015 - 2η έκδοση
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 24
Προγράμματα

ΤΕΤΑΡΤΗ 15/7
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

07.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)

08.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

09.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

10.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

11.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

12.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.20 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε) Σειρά

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

18.45 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ (Ε) Καθημερινή σειρά

23.15 ΤΑΜΑΜ (Ε)

00.15 ΟΛΑ HOT

01.15 CALL & WIN (Ε)

03.15 ΚΑΡΜΑ (Ε)

04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ (Ε) Κοινωνική σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 BABALOU (Ε)

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Λέσχη του Μίκυ» - «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του Ποτέ»

08.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

09.00 60' ΕΛΛΑΔΑ (Ε)

10.30 TV MALL

11.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΝΟΣΤΙΜΗ ΓΗ (Ε)

15.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

16.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

17.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)

21.00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ (Ε) Κωμική σειρά

21.50 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ Σειρά

22.45 WORLD PARTY (Ε)

24.00 CHECKPOINT ALPHA

02.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

03.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 FOOD AND THE CITY (Ε)

11.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΩΡΙΟ (Ε)

12.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

16.20 ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (Ε)

17.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.20 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟ ΘΟΔΩΡΗ ΚΟΛΥΔΑ

17.30 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε) Σειρά

18.40 ΣΤΑ ΔΙΧΤΥΑ ΤΟΥ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟΥ Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 Σ' ΑΓΑΠΩ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε) Σειρά

22.10 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)

23.20 DROP DEAD DIVA Σειρά

00.15 FRANKLIN & BASH Σειρά

01.40 JUSTIFIED Σειρά

02.10 MAD LOVE Σειρά

02.40 FANTASY ISLAND Σειρά

03.40 Η ΔΙΨΑ (Ε)

04.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ (Ε) Σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Transformers Prime», «X-Men Evolution», «Max Steel», «Pop Pixie», «Μάγια η μέλισσα», «Tree Fu Tom», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Sylvester and Tweety Mysteries», «Angry Birds., «Scooby Doo», «Sally Bollywood», «Γούντι ο Τρυποκάρυδος», «Beware the Batman», «Road Runner Show»

13.00 ΗΡΑΚΛΗΣ Περιπετειώδης σειρά

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νοκ άουτ στον έρωτα»

16.45 HOUSE M.D. Ιατρική σειρά

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 MIKE & MOLLY Σειρά

18.50 TWO AND A HALF MEN Σειρά

19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.10 NCIS Αστυνομική σειρά

22.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζώνη υψηλού κινδύνου»

00.15 THE MENTALIST

01.15 THIRD WATCH Αστυνομική σειρά (Νέα ξένη σειρά)

02.15 MEDIUM Σειρά μυστηρίου

03.15 ΦΜ LIVE (Ε)

05.00 ONE TREE HILL

ΤΡΙΤΗ 14/7
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

07.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)

08.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

09.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

10.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

11.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

12.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.20 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε) Σειρά

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

18.45 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

21.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ (Ε) Καθημερινή σειρά

23.15 ΤΑΜΑΜ (Ε)

00.15 ΟΛΑ HOT

01.15 CALL & WIN (Ε)

03.15 ΚΑΡΜΑ (Ε)

04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ (Ε) Κοινωνική σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 BABALOU (Ε)

06.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Λέσχη του Μίκυ» - «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του Ποτέ»

08.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

09.00 60' ΕΛΛΑΔΑ (Ε)

10.30 TV MALL

11.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΝΟΣΤΙΜΗ ΓΗ (Ε)

15.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

16.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

17.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)

21.00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ (Ε) Κωμική σειρά

21.50 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ Σειρά

22.45 WORLD PARTY (Ε)

24.00 ΑΠΟ ΑΛΛΟ ΑΝΕΚΔΟΤΟ (Ε)

00.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

03.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 FOOD AND THE CITY (Ε)

11.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΩΡΙΟ (Ε)

12.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

16.20 ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (Ε)

17.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.20 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟ ΘΟΔΩΡΗ ΚΟΛΥΔΑ

17.30 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε) Σειρά

18.40 ΣΤΑ ΔΙΧΤΥΑ ΤΟΥ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟΥ Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 Σ' ΑΓΑΠΩ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε) Σειρά

22.10 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)

23.20 DROP DEAD DIVA Σειρά

00.15 FRANKLIN & BASH Σειρά

01.40 JUSTIFIED Σειρά

02.10 MAD LOVE Σειρά

02.40 FANTASY ISLAND Σειρά

03.40 Η ΔΙΨΑ (Ε)

04.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ (Ε) Σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Transformers Prime», «X-Men Evolution», «Max Steel», «Pop Pixie», «Μάγια η μέλισσα», «Tree Fu Tom», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Sylvester and Tweety Mysteries», «Angry Birds., «Scooby Doo», «Sally Bollywood», «Γούντι ο Τρυποκάρυδος», «Beware the Batman», «Ο Δαίμων της Ταζμανία»

13.00 ΗΡΑΚΛΗΣ Περιπετειώδης σειρά

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψηλός, λιγνός και ψεύταρος»

16.45 HOUSE M.D. Ιατρική σειρά

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 MIKE & MOLLY Σειρά

18.50 TWO AND A HALF MEN Σειρά

19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.10 PERSON OF INTEREST Αστυνομική σειρά

22.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα γυρίσματα της ζωής» Α' τηλεοπτική προβολή

00.15 THE MENTALIST

01.15 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά

02.15 MEDIUM Σειρά μυστηρίου

03.15 ΦΜ LIVE (Ε)

05.00 ONE TREE HILL

ΔΕΥΤΕΡΑ 13/7
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

07.00 ΑΝΤ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Ζωντανή ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.20 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε) Σειρά

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 ΡΟΥΑ ΜΑΤ (τελευταίο)

18.45 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ (Ε) Καθημερινή σειρά

00.15 ΟΛΑ HOT

01.15 CALL & WIN (Ε)

03.15 ΚΑΡΜΑ (Ε)

04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ (Ε) Κοινωνική σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ALPHA

10.00 ALPHA NEWS

14.00 ΝΟΣΤΙΜΗ ΓΗ (Ε)

15.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

16.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

17.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)

21.00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ (Ε) Κωμική σειρά

21.50 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ Σειρά

22.45 WORLD PARTY (Ε)

24.00 ΑΠΟ ΑΛΛΟ ΑΝΕΚΔΟΤΟ (Ε)

00.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.45 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 FOOD AND THE CITY (Ε)

11.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΩΡΙΟ (Ε)

12.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

16.20 ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (Ε)

17.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.20 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟ ΘΟΔΩΡΗ ΚΟΛΥΔΑ

17.30 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε) Σειρά

18.40 ΣΤΑ ΔΙΧΤΥΑ ΤΟΥ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟΥ Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 Σ' ΑΓΑΠΩ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε) Σειρά

22.10 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)

23.20 DROP DEAD DIVA Σειρά

00.15 FRANKLIN & BASH Σειρά

01.40 JUSTIFIED Σειρά

02.10 MAD LOVE Σειρά

02.40 FANTASY ISLAND Σειρά

03.40 Η ΔΙΨΑ (Ε)

04.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ (Ε) Σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Transformers Prime», «X-Men Evolution», «Max Steel», «Pop Pixie», «Μάγια η μέλισσα», «Tree Fu Tom», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Sylvester and Tweety Mysteries», «Angry Birds., «Scooby Doo», «Sally Bollywood», «Γούντι ο Τρυποκάρυδος», «Beware the Batman», «Road Runner Show»

13.00 ΗΡΑΚΛΗΣ Περιπετειώδης σειρά

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Και αυτός το βιολί του»

16.45 HOUSE M.D. Ιατρική σειρά

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 MIKE & MOLLY Σειρά

18.50 TWO AND A HALF MEN Σειρά

19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.10 PERSON OF INTEREST Αστυνομική σειρά

22.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η απαγωγή»

00.30 THE MENTALIST

01.30 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά

02.30 MEDIUM Σειρά μυστηρίου

03.30 ΦΜ LIVE (Ε)

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/7
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

07.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)

08.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

09.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

10.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

11.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

12.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια τρελή απίθανη πτήση 2»

15.45 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το θύμα»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 YOUR FACE SOUNDS FAMILIAR (E)

01.15 CALL & WIN

03.15 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε) Σειρά

04.15 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (Ε) Σειρά

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΜΩΒ ΡΟΖ (Ε)

ΑLPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 BABALOU Σειρά (Ε)

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λέσχη του Μίκυ» / «Ο Τζέικ και οι πειρατές από την χώρα του Ποτέ»

09.00 TV MALL

10.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ALPHA

13.00 STARS SYSTEM (Τελευταίο)

13.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΑΣ (Ε)

14.45 MY SWEET & SKINNY LIFE (E)

15.20 ANNITAGR (E)

17.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρόδα, τσάντα και κοπάνα Νο1»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! ΒΡΑΔΙΑΤΙΚΑ (Ε)

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σκυλολόι»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δρόμος του χρήματος»

01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.00 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε) Σειρά

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή

10.10 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

11.30 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (Ε)

12.40 MY LIFE (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αφραγκη και έγκυος»

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.20 ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ (Ε)

18.40 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε) Ελληνική σειρά

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αφραγκη και έγκυος»

02.30 THE KILLING Σειρά

04.00 COMMUNITY Ξένη σειρά

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Pichi Pichi Pitch», «Beyblade Metal Fury», «Polly Pocket», «Η ντουλάπα της Χλόης», «Pop Pixie», «Οι περιπέτειες του Max», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Η Μία κι εγώ», «The Garfield Show», «The Looney Tunes Show», «Η Barbie και οι αδελφούλες της στην Ακαδημία των Πόνυ» (Β' μέρος), «Η λαμπερή ζωή της Barbie», «Littlest petshop», «Scooby Doo! Mystery Inc», «B-Daman crossfire», «Slugterra», «Οι περιπέτειες των Τομ & Τζέρι»

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νάνσι Ντρου»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.40 PSYCH Χιουμοριστική σειρά

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ARROW Σειρά

18.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σωφερίνα»

23.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The paperboy» Α' τηλεοπτική προβολή

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το άγγιγμα του τρόμου» Α' τηλεοπτική προβολή

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζωή σε σταυροδρόμι»

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/7
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

07.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)

08.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

09.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

10.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

11.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

12.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.30 TV QUIZ

14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μεγαλοφυής»

16.00 ΤΡΩΜΕ ΜΑΖΙ by Coca Cola

16.15 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)

17.15 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γκαρσονιέρα για δέκα»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πώς να χωρίσετε σε 10 ημέρες»

23.45 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

00.45 VICE

01.15 CALL & WIN

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νεκροί ξανά»

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΑΓΓΙΓΜΑ ΨΥΧΗΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λέσχη του Μίκυ», «Ο Τζέικ και οι πειρατές από την χώρα του Ποτέ»

08.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΩΝ (Ε)

09.00 ΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ (Ε)

10.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ALPHA

13.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

13.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΑΣ

15.15 ΑΝΝΙΤΑgr (Ε)

17.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο περίεργος... και ο πρώτος ματάκιας»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΣΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΗ (τελευταίο)

21.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ (Ε) Ψυχαγωγική εκπομπή

00.45 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε) Σειρά

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή

10.10 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

11.30 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (Ε)

12.40 ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΤΑΓΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 2 (Ε)

16.15 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

17.25 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.30 ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ (Ε) Σειρά

18.40 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 CELEBRITY GAME NIGHT (Ε)

22.50 L.A.P.D. (Ε)

24.00 CHARLIE'S ANGELS Σειρά

01.00 RESCUE ME Σειρά

02.00 HAWTHORNE Σειρά

03.00 FANTASY ISLAND Σειρά

04.00 CHARLIE'S ANGELS Σειρά

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.15 STARLAND «Pichi Pichi Pitch», «Beyblade Metal Fury», «Πόλυ Πόκετ», «Τόμας, το τρενάκι», «Μάγια η μέλισσα», «Ben and Holly», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Η Μία κι εγώ», «The Garfield Show», «Baby Looney Tunes», «Barbie, η πριγκίπισσα των μαργαριταριών» (Α' μέρος), «Ever After High», «Littlest Petshop», «Scooby-Doo! Mystery inc», «Sylvester and Tweety mysteries», «Transformers Robots in disguise», «Οι περιπέτειες των Τομ & Τζέρι»

13.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μελωδία της καρδιάς»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.40 PSYCH Χιουμοριστική σειρά

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 HART OF DIXIE Σειρά

18.50 TWO AND A HALF MEN Σειρά

19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαστημικά καλάθια»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Χάρι Πότερ και η κάμαρα με τα μυστικά»

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαμένοι στη μετάφραση»

04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κοκκινοσκουφίτσα Νο2»

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/7
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

07.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)

08.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

09.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

10.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

11.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

12.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.20 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε) Σειρά

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

18.45 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ (Ε) Καθημερινή σειρά

23.15 ΤΑΜΑΜ (Ε)

00.15 ΟΛΑ HOT

01.15 CALL & WIN

03.15 ΚΑΡΜΑ (Ε)

03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μυστηριώδης κύριος Τζόνι Ντέστινι»

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 BABALOU (Ε)

06.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Λέσχη του Μίκυ» - «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του Ποτέ»

08.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

09.00 60' ΕΛΛΑΔΑ (Ε)

10.30 TV MALL

11.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΝΟΣΤΙΜΗ ΓΗ (Ε)

15.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

16.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

17.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)

21.00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ (Ε)

21.50 ΣΕ ΕΙΔΑ (Ε)

22.50 ΤΟ ΔΕΚΑ (Ε)

23.50 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)

00.45 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

02.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.00 PATRAS ALLER RETOUR (E)

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 FOOD AND THE CITY (Ε)

11.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΩΡΙΟ (Ε)

12.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

16.20 ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (Ε)

17.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.20 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟ ΘΟΔΩΡΗ ΚΟΛΥΔΑ

17.30 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε) Σειρά

18.40 ΣΤΑ ΔΙΧΤΥΑ ΤΟΥ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟΥ Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 Σ' ΑΓΑΠΩ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε) Σειρά

22.10 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)

23.20 DROP DEAD DIVA Σειρά

00.15 FRANKLIN & BASH Σειρά

01.40 JUSTIFIED Σειρά

02.10 MAD LOVE Σειρά

02.40 FANTASY ISLAND Σειρά

03.40 Η ΔΙΨΑ (Ε)

04.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ (Ε) Σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Transformers Prime», «X-Men Evolution», «Max Steel», «Pop Pixie», «Μάγια η μέλισσα», «Tree Fu Tom», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Sylvester and Tweety Mysteries», «Angry Birds», «Scooby Doo», «Sally Bollywood», «Γούντι ο Τρυποκάρυδος», «Beware the Batman», «Road Runner Show»

13.00 ΗΡΑΚΛΗΣ Περιπετειώδης σειρά

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος άνδρας»

16.45 HOUSE M.D. Ιατρική σειρά

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 MIKE & MOLLY Σειρά

18.50 TWO AND A HALF MEN Σειρά

19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.10 NCIS Αστυνομική σειρά

22.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Inception»

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Project X» Α' τηλεοπτική προβολή

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επαγγελματίας καρδιοκατακτητής»

05.00 ONE TREE HILL

ΠΕΜΠΤΗ 16/7
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

07.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)

08.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

09.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

10.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

11.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

12.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.20 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε) Σειρά

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

18.45 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ (Ε) Καθημερινή σειρά

23.15 ΤΑΜΑΜ (Ε)

00.15 ΟΛΑ HOT

01.15 CALL & WIN

03.15 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ (Ε)

04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ (Ε) Κοινωνική σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 BABALOU (Ε)

06.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Λέσχη του Μίκυ» - «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του Ποτέ»

08.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

09.00 60' ΕΛΛΑΔΑ (Ε)

10.30 TV MALL

11.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΝΟΣΤΙΜΗ ΓΗ (Ε)

15.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

16.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

17.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)

21.00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ (Ε) Κωμική σειρά

21.45 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ Σειρά

22.45 WORLD PARTY (Ε)

24.00 ΑΠΟ ΑΛΛΟ ΑΝΕΚΔΟΤΟ (Ε)

00.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.45 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 FOOD AND THE CITY (Ε)

11.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΩΡΙΟ (Ε)

12.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

16.20 ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (Ε)

17.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.20 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟ ΘΟΔΩΡΗ ΚΟΛΥΔΑ

17.30 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε) Σειρά

18.40 ΣΤΑ ΔΙΧΤΥΑ ΤΟΥ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟΥ Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 Σ' ΑΓΑΠΩ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε) Σειρά

22.10 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)

23.20 DROP DEAD DIVA Σειρά

00.15 FRANKLIN & BASH Σειρά

01.40 JUSTIFIED Σειρά

02.10 MAD LOVE Σειρά

02.40 FANTASY ISLAND Σειρά

03.40 Η ΔΙΨΑ (Ε)

04.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ (Ε) Σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Transformers Prime», «X-Men Evolution», «Max Steel», «Pop Pixie», «Μάγια η μέλισσα», «Tree Fu Tom», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Sylvester and Tweety Mysteries», «Angry Birds», «Scooby Doo», «Sally Bollywood», «Γούντι ο Τρυποκάρυδος», «Beware the Batman», «Ο Δαίμων της Ταζμανία»

13.00 ΗΡΑΚΛΗΣ Περιπετειώδης σειρά

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οταν οι ρόδες χορεύουν»

16.45 HOUSE M.D. Ιατρική σειρά

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 MIKE & MOLLY Σειρά

18.50 TWO AND A HALF MEN Σειρά

19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.10 NCIS Αστυνομική σειρά

22.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παράνομοι» Α' τηλεοπτική προβολή

00.15 THE MENTALIST

01.15 THIRD WATCH Αστυνομική σειρά

02.15 MEDIUM Σειρά μυστηρίου

03.15 ΦΜ LIVE (Ε)

05.00 ONE TREE HILL




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org