ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07.30 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 2 07.30 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΕΞ. ΠΗΓΑΣΟΣ 07.45 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Κίμωλο, Μήλο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 07.45 Πάρο, Νάξο, ΕΞ. ΑΠΟΛΛΩΝ 08.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Σίκινο, Φολ/νδρο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΙΘΑΚΗ 08.20 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, Πάρο, Νάξο, ΡΟΔΑΝΘΗ 16.00 Πάτμο, Λέρο, Κάλυμνο, Κω, Ρόδο, ΑΙΟΛΟΣ ΕΞ. 16.30 Σύρο, Πάρο, Νάξο, Εύδηλο, Βαθύ, ΑΙΟΛΟΣ ΚΕΝΤΕΡΗΣ 17.00 Κω, Ρόδο, ΝΤΑΛΙΑΝΑ 17.00 Σύρο, Μύκονο, Αγ. Κήρυκο, Φούρνοι, Καρλ/σι, Βαθύ, ΠΑΝΑΓΙΑ ΕΚΑΤ/ΝΗ 17.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, Ανάφη, Θήρα, ΔΙΑΓΟΡΑΣ 18.00 Νίσυρο, Ρόδο, ΕΞ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 19.00 Πάρο, Νάξο, Δονούσα, Κατάπολα, Αιγιάλη, Αστυπάλαια, ΘΕΟΦΙΛΟΣ 19.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΠΡΕΒΕΛΗΣ 19.30 Ρέθυμνο, ΚΡΗΤΗ ΙΙ 20.30 Ηράκλειο, ΛΙΣΣΟΣ 20.30 Χανιά, ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 21.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΚΝΩΣΟΣ ΠΑΛΑΣ 22.00 Ηράκλειο.