07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η αρπαγή από το χαρέμι»
08.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Ο Κ. Καραχάλιος συνομιλεί με τους καλεσμένους του, για τα αποθεματικά των ασφαλιστικών ταμείων, κοινωνική ασφάλιση και θέσεις ταξικού κινήματος
08.40 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Μουσική από τον ελληνικό και ξένο κινηματογράφο - Φιλαρμονική Χαλανδρίου
09.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ Λόλεκ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Θα μεταδοθεί ο ποδοσφαιρικός αγώνας: ΝΕΑΠΟΛΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
17.35 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Η Αννα Μπαλλή, με αφορμή την επέτειο της αντιφασιστικής νίκης, συνομιλεί με τον Αγάπιο Παπανεοφύτου, καθ. Πανεπιστημίου και αντιπρόσωπο της ΕΕΔΥΕ και το Νίκο Παπαγεωργάκη, μέλος του Τμήματος Ιστορίας της ΚΕ του ΚΚΕ
18.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ «Ο τάφος των εραστών»
22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Στα «Εννέα όγδοα», με τους: Μ. Λιβιεράτο, Γ. Λάρδη, Ν. Καραγιάννη και Νάσια Κονιτοπούλου
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ... ΕΝΗΛΙΚΕΣ
09.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
09.30 MEDITERRANEO
10.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
12.00 ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ, ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ
12.30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
13.30 ΕΠΙ ΤΩΝ ΟΡΕΩΝ «Ηπειρος - Τζουμέρκα»
14.00 ΣΕ ΧΡΟΝΟ TV
15.00 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
17.00 ΜΠΑΣΚΕΤ PLAY OFF «Πανελλήνιος - Πανιώνιος» και σε παράλληλη μετάδοση «Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ»
19.00 ΡΙΜΕΪΚ «Η σύνδεση και η ένταξη της Ελλάδας στην Ευρώπη» Β' μέρος
20.00 ΟΜΙΛΕΙΤΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ;
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.15 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
22.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΝΕΟ ΣΙΝΕΜΑ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ: ΜΑΛΙ «Η ζωή στη Γη»
05.55 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
DISNEY FESTIVAL
09.00 GOOF TROOP Κινούμενα σχέδια
10.00 ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ
10.30 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ
11.30 Η ΜΙΚΡΗ ΓΟΡΓΟΝΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΖΟΟΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
14.00 ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
17.00 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ - Η ΣΕΙΡΑ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διακοπές με τον μπαμπά μου»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.45 ΠΡΟΒΟΛΗ ΤΕΛΙΚΟΥ CHAMPIONS LEAGUE
22.00 52ος ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ EUROVISION - Τελικός - Απευθείας μετάδοση
01.15 EUROVISION 2007 - ΔΥΝΑΜΩΣΕ ΤΟ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δε μένουμε πια εδώ»
07.00 ΜΗΤΡΟΠΟΛΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε)
07.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
08.00 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ
09.00 ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Χριστόφορος Κολόμβος»
09.30 ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ;
10.00 ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ (Ε)
11.00 ΕΚ ΤΟΥ ΠΛΗΣΙΟΝ (Ε)
12.00 ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
15.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
16.00 MotoGP SHOW
17.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β` ΕΘΝΙΚΗΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 ΖΟΡΟ (Ε) Σειρά
20.30 2ο ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΙΜΟ - 2001
21.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ
22.30 Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΣΤΗ ΜΕΣΟΓΕΙΟ
23.00 ΑΝΤΑΡΣΙΑ Ντοκιμαντέρ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Καλημέρα Βιετνάμ»
- Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
05.50 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
09.50 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
15.00 ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ
17.00 ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ (Ε)
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η θεία μου η χίπισσα»
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΣΚΕ(R)ΤΣΑΚΙΑ
22.00 ΕΛΛΑΣ... ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΕΛΛΑΣ... ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Συνέχεια)
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο καλός, ο κακός κι η κομμώτρια»
02.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.10 MOBILE FUN
04.45 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
06.00 STUDIO ALPHA
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ι - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΙΣΠΑΝΙΑΣ
16.30 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Λίζα και η άλλη»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε) Σειρά
22.00 ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΑΛΛΙΑΣ «Μαρσέιγ - Σοσό»
24.00 TV ΤΙΓΚΛΟΝ (Ε)
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 TV ΤΙΓΚΛΟΝ (Συνέχεια)
02.15 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)
03.15 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.45 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ Σειρά
06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
13.00 MEGA STAR
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 TRACTION
15.50 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε)
17.00 SO YOU THINK YOU CAN DANCE
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΩΡΙΟ (Ε)
19.00 TAXI GIRL
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ Σειρά
22.30 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε) Σειρά
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δε βλέπω τίποτα, δεν ακούω τίποτα»
03.15 ΝΕΟΙ ΚΑΙ ΣΠΙΝΤΑΤΟΙ Σειρά
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (Ε) Σειρά
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.40 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ
14.40 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.40 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
16.40 CALIFORNIA TEENS Σειρά
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
18.45 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 FORT BOYARD Παιχνίδι
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το λιοντάρι του χειμώνα»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τολμηρή διάσωση»
04.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Σειρά
05.00 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Σειρά
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Αγροτική εκπομπή
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ