15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ και αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και στον κόσμο. Με τον Κώστα Χατζόπουλο
17.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Δημοτική μουσική και τραγούδια
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική
18.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Λάτιν ρυθμοί από τους ANACODA
18.15 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους ρεπόρτερ του «902» αναδεικνύουν τις ουσιαστικές πλευρές των γεγονότων
20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Η Αννα Μπαλλή συνομιλεί με τους καλεσμένους της για το αποκαλούμενο ποινικό δικαστήριο της Χάγης για την πρώην Γιουγκοσλαβία και τη δίκη Μιλόσεβιτς στη σκιά των βαλκανικών εξελίξεων
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου συνομιλεί με εκπροσώπους κομμάτων για την πολιτική γης
23.30 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ Παρουσίαση, πρόταση βιογραφιών προσωπικοτήτων (Τσέχοφ, Ντοστογιέφσκι, Μπίλι Χολιντέι, Τζακ Νίκολσον...) καθώς και νέες κυκλοφορίες
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΟΥ ΒΒC
07.00 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
History Channel
10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΣΤΑΡ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ (Ε) «Αρνολντ Σβαρτσενέγκερ»
11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΑΡΧΑΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Το υλικό των ονείρων»
Οικο-TV
12.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ (Ε) «Ν. Μεξικό»
13.00 NATIONAL GEOGRAPHIC
14.00 ΑΓΡΙΑ ΑΦΡΙΚΗ «Ακτές»
15.00 ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΜΕ ΣΤΙΛ
15.30 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ
19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Ο Καλατράβα και η Μαρίνα Λαμπράκη - Πλάκα σε μια ξενάγηση σε έκθεση του Πικάσο»
19.30 ΜΙΑ ΧΩΡΑ ΕΝΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ «Χαϊλέ Γκεμπρεσελασιέ»
Οικο-TV
20.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Πεκίνο»
History Channel
21.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΜΟΔΑ «Κάλβιν Κλάιν»
22.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΑΠΟ ΛΕΠΤΟ ΣΕ ΛΕΠΤΟ «Επίθεση στο Πεντάγωνο»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ - ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
23.45 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ
01.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (Ε)
03.00 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ (Ε)
03.30 ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΜΕ ΣΤΙΛ (Ε)
04.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
05.00 NATIONAL GEOGRAPHIC
06.00 ΑΓΡΙΑ ΑΦΡΙΚΗ (Ε)
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 10 με ΔΥΟ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
14.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
14.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ Αλμανάκ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
17.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ Αλμανάκ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φαφλατάς»
20.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.45 ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.15 ΣΧΕΔΟΝ ΠΟΤΕ Σειρά
23.15 ΕΡΩΤΑΣ, ΟΠΩΣ ΕΡΗΜΟΣ
00.15 ΑΠΕΝΑΝΤΙ
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.00 ΦΛΟΓΕΡΟΙ ΔΡΑΚΟΙ
08.30 ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ
09.00 ΑΝΑΤΟΛ
09.30 ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΥΚΕΙΟΥ - ΑΙΘΟΥΣΑ Β΄
10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
12.00 DESIGN WORLD (Ε)
12.30 ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
18.00 EXODUS
18.30 ΜΠΑΣΚΕΤ: FIBA EUROPE LEAGUE 2003-2004: «ΠΑΟΚ - Αλιτα»
19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «An American summer»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΓΚΑΒΙΝ ΚΡΟΦΟΡΝΤ SHOW
01.00 ΝΤΕΪΒΙΝΤ ΜΠΑΟΥΙ - GLASS SPIDER TOUR
02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
04.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)
06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)
06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.20 ΔΑΝΕΙΚΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.05 SUPER GAME
13.15 ΤΑΓΚΟ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
15.45 SUPER GAME
15.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε) Σειρά
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η παραλία»
23.40 MISSION
00.40 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.10 X-FILES
02.10 2004
03.10 MISSION (E)
04.10 EASY GAME
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ (Ε)
05.00 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ
13.00 ΠΑΤΡΑ - ΒΕΝΕΤΙΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΠΑΟΥΛΙΝΑ
15.45 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ
16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
17.30 ΜΠΟΡΩ
19.00 ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΕΣ Σειρά
22.00 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ ΜΙΑ ΖΩΗ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ραντεβού μετά την κηδεία»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σιωπή των αχαμνών»
03.15 POINT MAN
04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.30 ΜΠΟΡΩ (Ε)
05.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.50 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.20 ΤΟ SHOW ΤΩΝ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΩΝ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μίνι πράκτορες»
23.00 ΑΥΤΟΠΤΗΣ ΜΑΡΤΥΡΑΣ
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΑΥΤΟΠΤΗΣ ΜΑΡΤΥΡΑΣ (Συνέχεια)
01.30 FRASIER Σειρά
02.00 ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ (Ε)
03.00 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΣΚΙΕΣ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΤΗΝ ΠΟΛΗ (Ε)
05.00 ΑΛΜΑ ΛΙΜΠΡΕ... σημαίνει ελεύθερη ψυχή (Ε)
06.30 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα
12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.20 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ
17.15 ΛΑΟΥΡΑ
18.15 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γεροντοκόρος»
23.00 GALA
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κόλπο»
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επαγγελματίες απατεώνες»
04.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ