08.00 Η ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΚΟΥΝΤΟΥΝ (Ε)
08.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
09.00 ΑΡΘΟΥΡ
09.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ
10.00 ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΕΝΑΣ ΤΟΠΟΣ (Ε)
10.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΟΙΚΙΣΜΟΥΣ (Ε)
11.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
12.00 ΜΗΝ ΠΑΤΑΤΕ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ (Ε) «Τα μυρωδικά και τα μυστικά τους και συνταγή - έκπληξη»
13.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
13.15 ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ (Ε)
13.30 Ο ΠΑΡΑΜΥΘΑΣ (Ε)
14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
15.00 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ
15.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ Νέα σειρά
16.00 ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (Ε)
16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ (Ε)
16.55 6ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
Η ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ '40
17.00 ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ
18.15 ΕΞΙΣΤΟΡΕΙΝ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΕΙΝ
19.10 ΑΥΤΟΠΤΗΣ ΜΑΡΤΥΡΑΣ
19.15 ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΔΟΙΠΟΡΟΙ
20.00 ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΤΟΥ ΕΑΜ ΣΤΟ ΓΕΡΜΑΝΟΚΡΑΤΟΥΜΕΝΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ (Ε)
21.00 ΓΕΝΟΚΤΟΝΙΑ ΤΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
21.55 ΑΥΤΟΠΤΗΣ ΜΑΡΤΥΡΑΣ
22.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (Ε) «Η Ελλάδα του Χίτλερ» (Μέρος Α')
23.00 ΑΚΥΒΕΡΝΗΤΕΣ ΠΟΛΙΤΕΙΕΣ (Ε)
24.00 ΘΕΑΤΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΗΣ ΕΡΤ «Καληνύχτα Μαργαρίτα»
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)
16.15 ΣΗΜΕΙΟ ART (Ε)
17.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ (Ε) «Βασίλης Δημητρίου»
18.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)
19.00 ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΕΣ (Ε)
20.00 SPORT NET
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 CITY FOLK (Ε)
22.30 EUROLEAGUE ΜΠΑΣΚΕΤ «Ρεάλ - Παναθηναϊκός»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Five fingers»
07.30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΟΣΧΟΥ
08.30 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)
09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
10.00 ΜΗΤΕΡΑ ΓΗ (Ε)
11.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ
12.40 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ
12.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ
14.30 Α ΛΑ ΚΑΡΤ
15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ
16.45 ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
17.30 ΣΤΗ ΣΦΑΙΡΑ ΤΟΥ ΜΥΘΟΥ
18.00 ΖΗΣΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ... (Ε)
19.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας Δον Ζουάν για κλάματα»
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.55 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ «Αντιπαροχή»
23.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ
00.30 ΜΑΟ ΤΣΕ ΤΟΥΓΚ
01.30 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)
04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)
06.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (Ε)
06.10 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ζωντανή καθημερινή εκπομπή
11.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
12.00 ASI
12.50 SUPER GAME
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 SUPER GAME
14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.00 FTHIS TV
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Δραματική σειρά
22.00 GREY'S ANATOMY
23.00 PRIVATE PRACTICE
24.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
01.10 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ
03.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το νανούρισμα της γάτας»
05.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)
07.45 FRASIER
08.30 THE KING OF QUEENS
09.30 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
10.30 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μάνα έχει πάντα δίκιο»
23.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
24.00 CSI, NEW YORK Σειρά
01.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
02.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
03.15 FASHION FEVER
04.15 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
11.00 ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ (Ε)
11.50 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (E)
12.50 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
16.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ (Ε)
16.50 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
18.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)
19.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ Ξένη σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΜΕ ΜΟΥΝΤΙΑΛ Αθλητική εκπομπή
21.45 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2014 Προκριματικός αγώνας «Ελλάδα - Βοσνία» Απευθείας μετάδοση
23.45 ΠΑΜΕ ΜΟΥΝΤΙΑΛ Αθλητική εκπομπή
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μυστική ζωή των λέξεων»
03.30 ΜΟΝΑΧΟΥΣ ΜΟΝΑΧΟΥΣ (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)
06.00 MERCY Ιατρική δραματική σειρά
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Πόκεμον», «Xiaolin Showdown», «Mucha Lucha»
08.00 ΦΜ LIVE (Ε) Εκπομπή
09.40 CHRISTINE Κωμική σειρά
10.30 TRAUMA Ιατρική σειρά
11.30 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
15.30 ΜΙΛΑ Εκπομπή
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 NCIS Αστυνομική σειρά
22.00 THE VAMPIRE DIARIES Νεανική σειρά μυστηρίου
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι τέσσερις καβαλάρηδες της Αποκάλυψης»
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πρωταθλητές στο σκονάκι»
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γιος της βίας»