Κυριακή 11 Αυγούστου 2013
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 10
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΤΡΙΤΗ 13/8
«902»
Τηλ. 210.2592.902

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.00 TELEMARKETING

15.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ

16.00 TELEMARKETING

17.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Τόνυ Καβαλιέρος, 4 διάσημες σάλτσες»

18.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ «Αλέκος Αλεξανδράκης»

18.30 ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ Ξένη σειρά

19.00 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ Ξένη σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.35 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Δημήτρης Λεγάκης»

21.00 ΜΕΡΕΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ Ξένη σειρά

22.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Κατίν, η προβοκάτσια αποκαλύπτεται»

23.00 ΣΤΙΣ 78 ΣΤΡΟΦΕΣ

24.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

00.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

01.30 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)

02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)

03.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

04.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

05.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)

06.00 ΣΤΙΣ 78 ΣΤΡΟΦΕΣ (Ε)

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1

11.00 FTHIS TV

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 KARADAYI Δραματική σειρά

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.10 BLIND DATE Ξένη σειρά

19.10 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΓΙΑΝΝΗΣ Ο ΟΜΟΡΦΟΣ (Ε)

22.15 Η ΠΡΟΒΑ ΤΟΥ ΝΥΦΙΚΟΥ (Ε)

23.15 THE X-FACTOR AUDITION (Ε)

24.00 ΟΛΑ HOT

01.00 CRIMINAL MINDS Σειρά

02.00 EZEL Σειρά

04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΓΚΕΤΙΝΓΚ

05.20 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 AMERICAN IDOL

07.00 MACGYVER Σειρά

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ

09.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

10.00 LA PATRONA Σειρά

11.00 AVENIDA BRASIL Σειρά (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.50 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; (Ε)

14.00 GLEE Σειρά (Ε)

15.00 ΠΕΔΕΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 AVENIDA BRASIL Σειρά

21.00 TWO AND A HALF MEN Σειρά

22.00 GLEE Σειρά

23.00 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)

24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.00 CSI, MIAMI Αστυνομική σειρά

03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.00 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟU (Ε)

12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

13.10 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΑ (Ε)

16.00 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΟΜΟΡΦΙΑ Σειρά

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.10 ΟΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟΙ (Ε)

17.50 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε) Σειρά

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε) Σειρά

22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε) Σειρά

23.40 JUSTIFIED

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΙ ΟΜΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ (Ε)

02.00 ΠΙΤΣΙ ΠΙΤΣΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΗΤΣΙΚΩΣΤΑ (Ε)

02.20 ΓΙΓΑΣ ΜΟΤΕΛ (Ε)

03.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε) Ξένη σειρά

04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Σειρά

06.20 ΦΜ LIVE (Ε)

08.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Duck Dodgers», «Tom and Jerry kids», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Baby Looney Tunes», «Xiaolin showdown», «Πόκεμον», «Ενας σκύλος που τον έλεγαν Scooby Doo», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Sylvester and Tweety mysteries», «Ben 10 Alien Force», «Generator Rex», «Road Runner Show»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 SUBURGATORY Ξένη σειρά - Νέος κύκλος επεισοδίων

15.30 THE SECRET CIRCLE Νεανική ξένη σειρά

16.30 MIKE AND MOLLY Σειρά

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 CHRISTINE Σειρά

18.45 JOEY Κωμική σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μέχρι θανάτου»

00.15 COLD CASE Αστυνομική σειρά

01.15 THE VAMPIRE DIARIES Σειρά

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κυνηγώντας την ελευθερία»

ΔΕΥΤΕΡΑ 12/8
«902»
Τηλ. 210.2592.902

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.00 TELEMARKETING

15.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ

16.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ

16.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Σπυριδούλα Πιά - Ναυπακτία» (1ο μέρος)

17.30 TELEMARKETING

18.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ «Γιώργος Λαζάνης»

18.30 ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ Ξένη σειρά

19.00 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ «Η διατροφική παράδοση στην Ελλάδα», του Γεράσιμου Ρηγάτου

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.35 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Νίκος Αποστολόπουλος»

20.55 ΜΕΡΕΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ Ξένη σειρά

22.20 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

23.00 TELEMARKETING

23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

24.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

01.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

01.30 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)

02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)

03.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

04.25 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

05.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)

05.30 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ (Ε)

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1

11.00 FTHIS TV

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 KARADAYI Δραματική σειρά

18.00 ΑΝΤ1 NEWS - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 BLIND DATE Πρεμιέρα ξένης σειράς

19.10 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΓΙΑΝΝΗΣ Ο ΟΜΟΡΦΟΣ (Ε)

22.15 Η ΠΡΟΒΑ ΤΟΥ ΝΥΦΙΚΟΥ (Ε)

23.15 ΤHE X-FACTOR AUDITION (Ε)

24.00 ΟΛΑ HOT

01.00 CRIMINAL MINDS Σειρά

02.00 EZEL Σειρά

04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.20 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 AMERICAN IDOL

07.00 MACGYVER Σειρά

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ

09.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

10.00 LA PATRONA Σειρά

11.00 AVENIDA BRASIL Δραματική σειρά (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.50 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; (Ε)

14.00 GLEE (E) Ξένη σειρά

15.00 ΠΕΔΕΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.25 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 AVENIDA BRASIL Δραματική σειρά

21.00 TWO AND A HALF MEN Σειρά

22.00 GLEE Ξένη σειρά

23.00 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (Ε)

24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.00 CSI, MIAMI Σειρά

03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.00 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟΥ (Ε)

12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

13.10 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΑ (Ε)

16.00 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΟΜΟΡΦΙΑ Σειρά

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.10 ΟΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟΙ (Ε)

17.50 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε) Σειρά

18.50 ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε) Σειρά

22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

23.40 JUSTIFIED Σειρά

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΙ ΟΜΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ (Ε)

02.00 ΠΙΤΣΙ ΠΙΤΣΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΗΤΣΙΚΩΣΤΑ (Ε)

02.20 ΓΙΓΑΣ ΜΟΤΕΛ (Ε)

03.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε)

04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Σειρά

06.20 ΦΜ LIVE (Ε)

08.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Duck Dodgers», «Tom and Jerry kids», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Baby Looney Tunes», «Xiaolin showdown», «Πόκεμον», «Ενας σκύλος που τον έλεγαν Scooby Doo», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Sylvester and Tweety mysteries», «Ben 10 Alien Force», «Generator Rex», «Road Runner Show»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 SUBURGATORY Νέα ξένη σειρά

15.30 THE SECRET CIRCLE Νέα ξένη σειρά

16.30 MIKE AND MOLLY Σειρά

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 CHRISTINE Σειρά

18.45 JOEY Κωμική σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμος επισκέπτης»

00.15 COLD CASE Αστυνομική σειρά

01.15 THE VAMPIRE DIARIES

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα άδυτα της γης»

ΚΥΡΙΑΚΗ 11/8
«902»
Τηλ. 210.2592.902

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.00 ΤELEMARKETING

15.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ

15.30 ΤELEMARKETING

17.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

18.00 ΤELEMARKETING

19.00 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ Ξένη σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.25 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ «Γιάννης Μωραΐτης - Γρηγόρης Βασιλάς»

22.25 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φόβος»

24.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

00.45 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)

03.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Ε)

05.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε)

07.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΣΤΑ ΚΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

07.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

08.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)

09.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα σαΐνια»

12.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Good Burger»

15.30 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε) Κωμική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Και μαζί και χώρια»

00.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Περί τυφλότητος»

03.10 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ Δραματική σειρά

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Ε)

ΑLPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 MACGAYVER Σειρά

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Best of) Ψυχαγωγική εκπομπή

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 HOW CLEAN IS YOUR HOUSE?

15.00 30' MEALS

16.00 MR BEAN

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τροχονόμος Βαρβάρα»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ Ξένη σειρά

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανάμεσά μας»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολοι λένε σ' αγαπώ»

01.15 10η ΝΤΟΛΗ (Ε)

02.15 CSI MIAMI Αστυνομική σειρά

03.15 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

03.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.30 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

05.15 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

07.00 ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΗ ΦΩΤΙΑ (Ε)

07.50 ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Ε)

09.00 ΑΧ ΕΛΕΝΗ (Ε)

09.40 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

10.40 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ (Ε)

12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΜΕ ΛΕΝΕ ΒΑΓΓΕΛΗ (Ε)

15.50 L.A.P.D. (Ε)

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)

18.00 ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

24.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ (Ε)

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΦΥΓΑΜΕ (Ε)

02.30 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε)

04.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

06.40 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Πόκεμον», «Ο πρίγκιπας και οι πειρατές», «Xiaolin showdown», «Τόμας, το τρενάκι», «Polly Pocket», «Φωτιά, πυροσβέστες!», «Πέππα, Το γουρουνάκι», «Tom and Jerry kids», «Lazy town», «Baby Looney Tunes», «Η λαμπερή ζωή της Μπάρμπι», «Scooby Doo», «Max Steel», «Beyblade Metal Fury», «Transformerw Prime», «Ben 10 Alien Force», «Bugs Bunny»

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατασκήνωση για κλάματα»

15.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.30 HUMAN TARGET Σειρά

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σχολή για απατεώνες»

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ξέσπασμα»

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Underworld»

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξέφρενες νύχτες»

ΠΕΜΠΤΗ 15/8
«902»
Τηλ. 210.2592.902

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.00 TELEMARKETING

15.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ

15.30 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ

16.00 TELEMARKETING

16.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

17.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Μαστίχα»

18.30 ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ Ξένη σειρά

19.00 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ Ξένη σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.35 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Φώτης Καζάζης»

21.00 ΜΕΡΕΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ Ξένη σειρά

22.15 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Ο σύγχρονος αντικομμουνισμός με αιχμή το σοσιαλισμό»

23.00 TELEMARKETING

23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

24.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

00.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

01.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)

03.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

04.15 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

05.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

06.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1

11.00 FTHIS TV

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 KARADAYI Δραματική σειρά

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.10 BLIND DATE Ξένη σειρά

19.10 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ Σειρά (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΓΙΑΝΝΗΣ Ο ΟΜΟΡΦΟΣ (Ε)

22.15 Η ΠΡΟΒΑ ΤΟΥ ΝΥΦΙΚΟΥ (Ε)

23.15 THE X-FACTOR AUDITION (Ε)

24.00 ΟΛΑ HOT Σατιρική εκπομπή

01.00 ENTOURAGE Κωμική σειρά

02.00 EZEL Σειρά

04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.20 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 AMERICAN IDOL

07.00 MACGYVER Σειρά

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ

09.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

10.00 LA PATRONA Σειρά

11.00 AVENIDA BRASIL Σειρά (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.50 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; (Ε)

14.00 GLEE Σειρά (Ε)

15.00 ΠΕΔΕΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 AVENIDA BRASIL Δραματική σειρά

21.00 TWO AND A HALF MEN Σειρά

22.00 GLEE Σειρά

23.00 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)

24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.00 CSI, MIAMI Αστυνομική σειρά

03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.00 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟU (Ε)

12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

13.10 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΑ (Ε)

16.00 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΟΜΟΡΦΙΑ Σειρά

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.10 ΟΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟΙ (Ε)

17.50 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε) Σειρά

18.50 ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε) Σειρά

22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε) Σειρά

23.40 JUSTIFIED

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΙ ΟΜΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ (Ε)

02.00 ΠΙΤΣΙ ΠΙΤΣΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΗΤΣΙΚΩΣΤΑ (Ε)

02.20 ΓΙΓΑΣ ΜΟΤΕΛ (Ε)

03.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε) Ξένη σειρά

04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Σειρά

06.20 ΦΜ LIVE (Ε)

08.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Duck Dodgers», «Tom and Jerry kids», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Baby Looney Tunes», «Xiaolin showdown», «Πόκεμον», «Ενας σκύλος που τον έλεγαν Scooby Doo», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Sylvester and Tweety mysteries», «Ben 10 Alien Force», «Generator Rex», «Road Runner Show»

14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μικρός εφευρέτης»

15.30 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Ξένη σειρά

16.30 MIKE AND MOLLY Σειρά

17.45 CHRISTINE Σειρά

18.45 JOEY Κωμική σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πέραν πάσης υποψίας»

00.15 COLD CASE Αστυνομική σειρά

01.15 THE VAMPIRE DIARIES

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Palais Royal!»

ΤΕΤΑΡΤΗ 14/8
«902»
Τηλ. 210.2592.902

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.00 TELEMARKETING

15.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ

16.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Ρουμελιώτικη κουζίνα, Μαίρη Σφακιανούδη - Λιοδήμου»

17.00 TELEMARKETING

18.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ Αφιέρωμα στον Δερβενιώτη

18.30 ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ Ξένη σειρά

19.00 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ Ξένη σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.35 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ «Ελλαδογραφία» (1ο μέρος)

22.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «ΔΣΕ 1946-1049, Για να θριαμβεύσει η ζωή»

00.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

00.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

01.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)

03.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)

04.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

05.20 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε)

07.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1

11.00 FTHIS TV

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 KARADAYI Δραματική σειρά

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.10 BLIND DATE Ξένη σειρά

19.10 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΓΙΑΝΝΗΣ Ο ΟΜΟΡΦΟΣ (Ε)

22.15 Η ΠΡΟΒΑ ΤΟΥ ΝΥΦΙΚΟΥ (Ε)

23.15 THE X-FACTOR AUDITION (E)

24.00 ΟΛΑ HOT Σατιρική εκπομπή

01.00 ENTOURAGE Κωμική σειρά

02.00 EZEL Σειρά

04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.20 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 AMERICAN IDOL

07.00 MACGYVER Σειρά

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ

09.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

10.00 LA PATRONA Σειρά

11.00 AVENIDA BRASIL Σειρά (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.50 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; (Ε)

14.00 GLEE Ξένη σειρά (Ε)

15.00 ΠΕΔΕΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 AVENIDA BRASIL Δραματική σειρά

21.00 TWO AND A HALF MEN Σειρά

22.00 GLEE Ξένη σειρά

23.00 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)

24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.00 CSI, MIAMI Αστυνομική σειρά

03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.00 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟU (Ε)

12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

13.10 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΑ (Ε)

16.00 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΟΜΟΡΦΙΑ Σειρά

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.10 ΟΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟΙ (Ε)

17.50 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε) Σειρά

18.50 ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε) Σειρά

22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε) Σειρά

23.40 JUSTIFIED

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΙ ΟΜΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ (Ε)

02.00 ΠΙΤΣΙ ΠΙΤΣΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΗΤΣΙΚΩΣΤΑ (Ε)

02.20 ΓΙΓΑΣ ΜΟΤΕΛ (Ε)

03.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε)

04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Σειρά

06.20 ΦΜ LIVE (Ε)

08.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Duck Dodgers», «Tom and Jerry kids», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Baby Looney Tunes», «Xiaolin showdown», «Πόκεμον», «Ενας σκύλος που τον έλεγαν Scooby Doo», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Sylvester and Tweety mysteries», «Ben 10 Alien Force», «Generator Rex», «Road Runner Show»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σιδερένιος γίγαντας»

16.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Ξένη σειρά

16.30 MIKE AND MOLLY Σειρά

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 CHRISTINE Σειρά

18.45 JOEY Κωμική σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «10.000 π.Χ.»

00.15 COLD CASE Αστυνομική σειρά

01.15 ΤΗΕ VAMPIRE DIARIES Σειρά

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το αίμα των ενόχων»

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16/8
«902»
Τηλ. 210.2592.902

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.00 TELEMARKETING

15.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ

16.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ

17.00 TELEMARKETING

17.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Γιατί το λέμε έτσι, Αφιέρωμα στο σιφνιό μάγειρα Τσελεμεντέ»

18.30 ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ Ξένη σειρά

19.00 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ «Οι ένορκοι του Παρισιού», της Δόμνας Κατσαμάκη

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.35 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ «Ελλαδογραφία» (2ο μέρος)

22.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

23.30 TELEMARKETING

24.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

00.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

01.10 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)

03.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)

04.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

05.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε)

07.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ζωντανή καθημερινή εκπομπή

11.00 FTHIS TV

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 KARADAYI Δραματική σειρά

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.10 BLIND DATE Ξένη σειρά

19.10 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΜΠΑΜ (Ε)

22.15 Η ΠΡΟΒΑ ΤΟΥ ΝΥΦΙΚΟΥ (Ε)

23.15 THE X-FACTOR AUDITION (Ε)

24.00 ΟΛΑ HOT Σατιρική εκπομπή

01.00 ENTOURAGE Ξένη σειρά

02.00 ΕΖΕΛ Δραματική σειρά

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Elegy»

05.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 AMERICAN IDOL

07.00 MACGYVER Σειρά

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ

09.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

10.00 LA PATRONA Ξένη σειρά

11.00 AVENIDA BRASIL Σειρά (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.50 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; (Ε)

14.00 GLEE Ξένη σειρά (Ε)

15.00 ΠΕΔΕΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 AVENIDA BRASIL Δραματική σειρά

21.00 TWO AND A HALF MEN Σειρά

22.00 GLEE Ξένη σειρά

23.00 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)

24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.00 CSI, ΜΙΑΜΙ Σειρά

03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.00 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟU (Ε)

12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

13.10 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΑ (Ε)

16.00 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΟΜΟΡΦΙΑ (Ε) Σειρά

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.10 ΟΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟΙ (Ε)

17.50 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε)

18.50 ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ Ξένη σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε) Σειρά

22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε) Σειρά

23.40 JUSTIFIED Σειρά

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΙ ΟΜΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ (Ε)

02.00 ΠΙΤΣΙ ΠΙΤΣΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΗΤΣΙΚΩΣΤΑ (Ε)

02.20 ΓΙΓΑΣ ΜΟΤΕΛ (Ε)

03.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε) Ξένη σειρά

04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Σειρά

06.20 ΦΜ LIVE (Ε)

08.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Duck Dodgers», «Tom and Jerry kids», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Baby Looney Tunes», «Xiaolin showdown», «Πόκεμον», «Ενας σκύλος που τον έλεγαν Scooby Doo», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Sylvester and Tweety mysteries», «Ben 10 Alien Force», «Generator Rex», «Road Runner Show»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σκιάχτρο»

16.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά

16.30 MIKE AND MOLLY Σειρά

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 CRISTINE Σειρά

18.45 JOEY Κωμωδία

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σπάρτακος»

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι ασυγχώρητοι»

ΣΑΒΒΑΤΟ 17/8
«902»
Τηλ. 210.2592.902

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.00 TELEMARKETING

15.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

15.30 TELEMARKETING

16.30 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ

17.00 TELEMARKETING

17.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

18.00 TELEMARKETING

19.00 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ Ξένη σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.20 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Σμυριδορυχεία Νάξου»

20.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το συμβόλαιο»

22.35 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Καπιταλιστική κρίση»

23.30 TELEMARKETING

24.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

01.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Ε)

03.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

04.45 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

05.30 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΣΤΑ ΚΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

07.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

08.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)

09.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πύργος των ιπποτών»

12.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελοί και εξωγήινοι»

15.20 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)

20.00 ANT1 NEWS

21.15 ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ «Πηρετοστ το Σαββατόβραδο» Επιθεώρηση

00.45 ENTOURAGE Κωμική σειρά

01.40 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ (Ε)

04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.10 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 MACGYVER Ξένη σειρά

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Best of)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 HOW CLEAN IS YOUR HOUSE?

15.00 30' MEALS

16.00 MR BEAN

17.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ping!»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ Ξένη σειρά

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρόδα, τσάντα και κοπάνα Νο 4»

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αναβίωση ενός θρύλου»

01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.00 CSI, ΜΙΑΜΙ Αστυνομική σειρά

03.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

03.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.15 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

07.00 ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΗ ΦΩΤΙΑ (Ε)

07.50 ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Ε)

09.00 ΑΧ ΕΛΕΝΗ (Ε)

10.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε) Σειρά

11.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)

12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

13.10 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΜΕ ΛΕΝΕ ΒΑΓΓΕΛΗ (Ε)

15.50 L.A.P.D. (E)

16.45 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.50 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)

18.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 DR COOK (Ε)

22.30 SAFE SEX (Ε)

00.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.45 ΚΑΨΕ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ (Ε) Ξένη σειρά

02.00 ΧΑΡΑ ΑΓΝΟΕΙΤΑΙ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε) Σειρά

06.40 STARLAND «Πόκεμον», «Ο πρίγκιπας και οι πειρατές», «Xiaolin Showdown», «Τόμας, το τρενάκι», «Πόλυ Πόκετ», «Φωτιά, πυροσβέστες!», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Tom and Jerry Kids», «Lazy town», «Baby Looney Tunes», «Scooby Doo», «Thundercats», «Beyblade Metal Fury», «Οι περιπέτειες του Μαξ», «Ben 10 Alien Force», «Bugs Bunny»

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γουάλας και Γκρόμιτ: Στον τεράστιο λαχανόκηπο»

15.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.30 MY DAD SAYS Κωμική σειρά

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 GOSSIP GIRL Σειρά

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νιώσε το ρυθμό»

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπάτμαν»

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υγρός εφιάλτης»

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο καλύτερος εχθρός μου»




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org