08.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Ο Κώστας Καραχάλιος συνομιλεί με τον Γιώργο Μαρίνο, μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ και υπεύθυνο του Συνδικαλιστικού Τμήματος του Κόμματος, με θέμα: «Οι θέσεις του ΚΚΕ και οι εξελίξεις στην Κοινωνική Ασφάλιση»
09.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ
19.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Θα μεταδοθεί η πρώτη κεντρική συγκέντρωση της Νομαρχιακής Αγωνιστικής Συνεργασίας στο Πεδίον του Αρεως
20.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ O Βαγγέλης Κούτας συνομιλεί με τον Ροζάνη Στέφανο, καθηγητή Φιλοσοφίας του Πάντειου Πανεπιστημίου και επισκέπτη καθηγητή στο Πανεπιστήμιο της Σορβόνης, για τα βιβλία του «Λύτρωση και Ουτοπία» και «Υπεράσπιση της κοινωνίας»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΝΤΙΘΕΣΕΙΣ Ο Ανδρέας Θερμός συνομιλεί με τους καλεσμένους του: Μαρία Φραγκιαδάκη, μέλος ΔΣ ΓΣΕΕ - ΠΑΣΚΕ, Σπύρο Λευθεριώτη, μέλος ΔΣ ΓΣΕΕ - ΔΑΚΕ και Γιάννη Σταυρόπουλο, μέλος ΔΣ ΓΣΕΕ - ΠΑΜΕ για τη Γενική Απεργία της 18ης Ιουνίου για το Ασφαλιστικό που έχουν κηρύξει ΓΣΕΕ - ΑΔΕΔΥ
23.00 ΜΟΝΟΠΡΑΚΤΟ Η Σοφία Αδαμίδου συναντά τους ΑΒΑΤΟΝ, με αφορμή την επικείμενη συναυλία τους στο θέατρο Βράχων
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
09.00 ΕΚΠΟΜΠΗ
09.30 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2002 - ΑΓΩΝΑΣ «Δανία - Γαλλία»
11.35 ΕΚΠΟΜΠΗ
12.00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2002 - ΑΓΩΝΑΣ «Σενεγάλη - Ουρουγουάη» (Μ)
14.05 ΕΚΠΟΜΠΗ
14.30 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2002 - ΑΓΩΝΑΣ «Καμερούν - Γερμανία»
16.35 ΕΚΠΟΜΠΗ
17.00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2002 - ΑΓΩΝΑΣ «Δανία - Γαλλία» (Μ)
19.05 ΕΚΠΟΜΠΗ
19.30 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2002 - ΑΓΩΝΑΣ «Σενεγάλη - Ουρουγουάη» (Μ)
21.35 ΕΚΠΟΜΠΗ
22.00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2002 - ΑΓΩΝΑΣ «Καμερούν - Γερμανία» (Μ)
24.00 TORA TORA - TORA
01.30 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2002 - ΑΓΩΝΑΣ «Σαουδική Αραβία - Εϊρε» (Μ)
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 ΥΔΑΤΙΝΗ ΖΩΝΗ
10.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟ ΑΥΡΙΟ
11.00 ΑΡΧΙΜΗΔΗΣ
11.30 ΑΠΟΣΤΟΛΗ: ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗ
12.00 ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΞΕΧΑΣΜΕΝΩΝ ΝΗΣΙΩΝ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.45 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
14.00 ΝΩΕ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
19.00 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
19.05 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τρελός καμικάζι»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκιές και ομίχλη»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
08.01 ΠΑΣΙΦΙΚΑ - ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΝΟΤΙΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
08.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ
09.00 ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ
10.00 ΕΚΕΙ ΣΤΗ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΑΡΧΙΠΕΛΑΓΟΣ
11.00 ΥΓΕΙΑ (Ε)
12.00 ΝΕΑΝΤΕΡΤΑΛ
12.30 ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ (Ε)
13.00 ΚΑΡΧΑΡΙΑΣ, Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΡΠΑΓΑΣ
13.30 Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΠΙΕΖΕΤΑΙ
14.00 ΕΥΡΩΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ
18.00 ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΣΤΗΝ ΥΔΡΟΓΕΙΟ
20.00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2002
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2002
22.00 ΔΕΞΙΩΣΗ
23.00 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΕΛΛΗΝΑΣ ΤΗΛΕΣΚΗΝΟΘΕΤΗΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαγωνισμός ταλέντων»
02.00 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
03.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)
05.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ (Ε)
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1`
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.50 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΝΩ - ΚΑΤΩ (Ε)
16.25 BIG BROTHER
16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.15 BIG BROTHER
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
22.00 Η ΣΕΙΡΗΝΑ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΤΣΟΣ
22.40 TA NEA TOY ANT1 ΣΕ 1`
22.45 BIG BROTHER
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπράβος»
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.15 ΤΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)
03.35 MOBILE FUN
03.35 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στο ρυθμό της τζαζ»
05.20 ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
07.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!
13.15 Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ (E)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαζύγιο αλά ελληνικά»
16.30 LIFE STYLE NEWS
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.25 ΜΠΟΡΩ
19.15 ΚΑΤΩ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αιχμάλωτοι του μίσους»
23.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ
24.00 TWIST!
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΓΚΟΛ ΣΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
02.15 ΕΚ ΤΟΥ ΣΥΝΕΓΓΥΣ (Ε)
03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)
06.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ (Ε)
06.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)
14.00 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
15.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
15.45 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ
16.45 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ
17.30 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.50 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
18.30 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
19.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 BAR
22.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΤΑΙΝΙΑ «Οι τρεις ευχές» (Ε)
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Εγγλέζος που ανέβηκε ένα λόφο, αλλά κατέβηκε ένα βουνό»
02.30 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ (Ε)
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (E)
06.40 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
09.00 THE TRAP (E)
10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA
12.00 ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΝΤΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 BEST SELLER
15.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
16.00 ΜΠΙΑΝΚΑ, ΠΟΣΟ Σ' ΑΓΑΠΩ
17.00 ΑΙΜΙΛΙΑ, ΜΙΑ ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.50 ΤΟ ΧΡΗΜΑ
ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
19.00 THE TRAP
20.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ STAR
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια δοκιμή θα σας πείσει»
23.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
24.00 ΣΗΜΕΙΟ ΑΝΑΦΟΡΑΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΟΖ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τρόπαιο του θανάτου»
04.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ