Παρασκευή 11 Φλεβάρη 2011
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 30
ΜΕΣΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Λιμνούπολη Μπρόντνιτσα»

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, με τον Ορέστη Παντελόγλου

09.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ (Ε)

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ «Από τον Αττίκ στο Γούναρη»

16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

16.50 ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ «Η Ελλάδα του χτες. Η μετακίνηση με κάρα»

18.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θα μεταδοθεί η θεατρική παράσταση «Το παραμύθι με τα τέσσερα καπέλα»

19.30 CINE PLANO Κινηματογραφικές προβολές και κριτική ταινιών, φεστιβάλ, εκδηλώσεις, συνεντεύξεις και κινηματογραφικές ειδήσεις, με την Ιφιγένεια Καλαντζή, κριτικό κινηματογράφου. Συμμετέχει η Ελένη Στεργιοπούλου και σκηνοθετεί η Θεοδοσία Γραμματικού

20.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ...(Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στη Σωτήρη Μουστάκα, με την Σοφία Αδαμίδου

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τους Μαρκέτη, Ορφανό, Γκέκο, Ράπτη, Σκέντζο, Νταλιάνη

22.10 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 ΜΕ ΟΔΗΓΟ ΤΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ (Ε)

09.00 ΣΤΑΝΛΕΪ (Ε)

09.30 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ - ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ

10.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

11.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ (Ε)

11.30 ΕΔΩ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΕΥΡΩΠΗ

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τύφλα νά 'χει ο Μάρλον Μπράντο»

13.30 ΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

13.45 ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ

14.15 Ο ΠΑΡΑΜΥΘΑΣ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

DISNEY HOUR

15.00 Ο ΛΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ (Ε)

15.30 ΚΙΚ ΜΠΑΤΟΦΣΚΙ, Ο ΔΙΑΒΟΛΑΚΟΣ ΤΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ

16.00 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΒΕΡΛΙ ΠΛΕΪΣ Ξένη εφηβική σειρά

16.30 ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΟΝΙ (Ε)

17.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ Ξένη σειρά

18.00 ΕΙΚΟΝΑ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ (Ε)

19.00 ΕΙΔΑ ΤΗ ΓΗ Ν' ΑΛΛΑΖΕΙ - Ξένο ντοκιμαντέρ

20.00 ΕΞΙΣΤΟΡΕΙΝ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΕΙΝ (Ε) «Μιλτιάδης Εβερτ»

21.00 ΘΕΜΙΣ Από το πρόγραμμα της ΕΡΤ και του Ελληνικού Κέντρου Κινηματογράφου «Τεκμήριο»

22.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

23.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ Αφιέρωμα στο Ζακ Λικ Γκοντάρ «Σαββατοκύριακο»

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπελάδες με το μπαμπά μου»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 Ο,ΤΙ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ, ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΕΤΕ «Κατασκευή βιτρίνας αυτοκινήτου»

19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υιέ μου, υιέ μου»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ «Φώτης Γιαγκούλας: Ο ληστής θρύλος του Ολύμπου»

23.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε) «Γ. Κρεατσάς»

24.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Συνέχεια)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη.
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΑ ΖΩΑ

08.00 ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΦΥΣΗΣ

09.00 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ

09.50 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

11.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΓΗ

11.30 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΗΣ ΒΑΒΕΛ «Το κόσμημα του Μεκόνγκ»

12.30 BURT WOLF: ΟΤΙ ΤΡΩΜΕ Ντοκιμαντέρ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

16.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΑ

18.15 Η ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

18.45 ΟΙ ΕΛΕΦΑΝΤΕΣ ΤΟΥ ΑΝΤΟ

19.30 ΛΗΣΜΟΝΗΜΕΝΕΣ ΦΩΝΕΣ «Τζαράουα, η αδύναμη συνάντηση»

20.30 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΤ ΓΟΥΛΦ «Νέα Ζηλανδία»

21.00 ΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΤΩΝ ΤΡΟΦΩΝ «Θεραπείες για την κακή αναπνοή»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ

00.30 Ο ΑΠΑΓΩΓΕΑΣ ΜΟΥ - Ντοκιμαντέρ

01.30 ΟΤΑΝ Η ΦΥΣΗ ΕΚΔΙΚΕΙΤΑΙ

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.30 ΙΣΟΒΙΑ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΜΕΝΟΙ

04.30 ΤΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ (Ε)

05.30 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 10 ΜΕ 1 ΜΑΖΙ Ζωντανή καθημερινή εκπομπή

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινή κοινωνικό μήνυμα προσφοράς

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.10 ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΦΕΓΓΑΡΙΑ Καθημερινή αισθηματική δραματική σειρά

19.00 DEAL Καθημερινό τηλεπαιχνίδι

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 THE X-FACTOR FINAL Talent show

24.00 SHARK Δικαστική σειρά

01.00 ANT1 NEWS

01.10 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

01.20 SHARK Κοινωνική σειρά

02.20 TOP CHEF (Ε)

04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.50 MOBILE FUN

05.20 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε) Κωμική σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

07.00 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Showtime»

23.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κωδικός: Columbus day»

02.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΕΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ (Ε)

03.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.15 ΜΕΣ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΪΝΟ ΜΟU

13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε)

16.00 ΜΠΑΜΠΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙΣ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

18.00 ΡΑΤΤΥ, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ

21.50 ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ

22.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μυστικό του Freedomland» Α' προβολή

00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.30 WORLD SERIES OF POKER

02.30 ΠΡΟΔΟΣΙΑ (Ε)

03.30 ΟΙ ΦΡΟΥΡΟΙ ΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Silvester and Tweety mysteries», «Ο Σκούμπι Ντου και τα μυστήρια»

07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ

11.15 ΜΑΡΙΑ, ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER STAR

15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΖΕΙΣ

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άρχοντας των δαχτυλιδιών: Οι δύο πύργοι»

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πειρασμός»

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σήμα κινδύνου»

04.30 ΜΑΓΙΣΣΑ ΤΙΜΩΡΟΣ




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org