Κυριακή 11 Νοέμβρη 2007
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΚΥΡΙΑΚΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

08.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Μετάδοση αγώνων ποδοσφαίρου, βόλεϊ, μπάσκετ κλπ.

17.30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΠΟΙΗΤΗ ΤΗΣ ΡΩΜΙΟΣΥΝΗΣ, ΓΙΑΝΝΗ ΡΙΤΣΟ

18.00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΗΣ ΚΟΑ ΤΟΥ ΚΚΕ, ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ ΡΙΤΣΟ

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.20 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΉΣΕΙΣ Μετάδοση αγώνων ποδοσφαίρου, βόλεϊ, μπάσκετ κλπ.

22.05 ΚΛΑΣΙΚΕΣ ΑΡΜΟΝΙΕΣ Μοναδικό θέαμα από τα «ΜΠΑΛΕΤΑ ΜΠΟΛΣΟΪ»

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ

11.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

12.30 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

14.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ

15.45 ΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ

17.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Ρέθυμνο - Κολοσσός Ρόδου»

19.00 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ

19.30 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ

20.45 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ «Ανταύγειες σε χρυσά μάτια»

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ-ΠΡΟΤΟ

21.10 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ (συν.)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

01.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.50 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 MIGHTY DUCKS

10.30 ΗΡΑΚΛΗΣ

11.00 BUZZ LIGHT YEAR OF STAR COMMAND

11.30 TALE SPIN

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΖΟΟΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

13.30 ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αγαπημένος μου αρειανός»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 PRE GAME

19.00 SUPER LEAGUE «Παναθηναϊκός - ΑΕΚ»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τίμημα της αλήθειας»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.15 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

07.20 ΚΟΙΝΑ ΒΗΜΑΤΑ (Ε)

07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

11.30 ΛΥΡΑΡΗΔΕΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (Β' κύκλος)

12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ

14.30 ΤΑΡΑΓΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ

15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ

17.30 ΟΞΥΓΟΝΟ

18.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - Η ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΓΕΝΟΥΣ

21.00 22ο ΧΡΥΣΟ ΤΣΙΡΚΟ

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τεμπελόσκυλο»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3

02.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.50 ΑΝΤ1 WEEKEND

09.50 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

14.45 ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ

16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αισιόδοξος»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

22.00 SUPER DEAL

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τέλος της βίας»

01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Σάντος - Καράκας»

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.40 MOBILE FUN

04.50 ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

05.50 STUDIO ALPHA

10.00 ΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ

13.00 STARS SYSTEM

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA

15.30 ΟΥΤΕ ΓΑΤΑ ΟΥΤΕ ΖΗΜΙΑ

16.45 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Ατρόμητος - Αρης»

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΘΑ ΠΕΙΣ ΚΙ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ

23.15 ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Radio inside»

03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.30 ΡΟΥΜΠΙ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.45 ALTER KIDS

12.30 ΖΙΝΑ

13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 TV WEEKEND

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ

23.30 ΑΠΟΤΥΠΩΜΑΤΑ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επανάσταση στο Κορονάντο»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ

10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

11.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

13.00 FALCON BEACH

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μετρ του ζευγαρώματος»

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

18.00 ΤΑΧΙ GIRL

19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

24.00 ΣΤΟΥΣ 31 ΔΡΟΜΟΥΣ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκληρός σα μέταλλο»

03.45 RESIDENTS

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ASTRO BOY

STAR
Τηλ. 210.3481.000

07.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη των μπάτσων σχολή Νο 6»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.45 CALIFORNIA TEENS

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.45 ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΠΟΛΥΕΛΑΙΟ

18.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ομίχλη πάνω από το Αβαλον»

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πόρτα του Αδη»

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ταυρομάχος εραστής»

04.45 ΔΥΤΙΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑ

05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια

16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις. Mε τη Γιούλη Ασημακοπούλου και τον Κώστα Τσίφτη

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Μεσημεριανό ειδησεογραφικό μαγκαζίνο με άποψη και εγκυρότητα. Με τη Βούλα Τσιβόλα

16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Το ασχημόπαπο»

16.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο. Με τον Μιχάλη Χάρο

17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

17.30 ΕΥ ΖΗΝ Η υγιεινή διατροφή, η σημασία και ο ρόλος της. Με τη Ρένα Μαραζιώτη

18.00 ΛΑΪΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ Θα μεταδοθεί η θεατρική παράσταση «Αντιγόνη» του Μπ. Μπρεχτ από τη θεατρική ομάδα της ΚΝΕ

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Θα προβληθεί η τουρκική ταινία «TV OR NO TV». Η ιστορία εκτυλίσσεται σε μια μικρή πόλη της Νότιας Τουρκίας, με φόντο την πολιτική αναστάτωση από το στρατιωτικό πραξικόπημα του Σεπτέμβρη 1980

22.30 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Φιλοξενούμενος του Γρηγόρη Τραγγανίδα ο Θωμάς Κιάος. Μιλούν για τη δουλιά του και συνολικότερα για τη μικρού μήκους ταινία

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΜΑΣ ΠΟΛΗ

08.30 STANLEY

09.00 PB & J OTTER

09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Μπάρι Μανίλοου»

11.00 Ο ΚΑΤΑΔΙΚΟΣ

12.00 ΜΕΘΥΣΜΕΝΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ

13.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΟΙΚΙΣΜΟΥΣ «Ρέθυμνο»

13.30 Η ΤΕΧΝΗ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ «Το κοινωνικό σχόλιο»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ

15.30 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ

16.30 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ

17.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ

18.00 ΤΖΕΪΚ ΛΟΝΓΚ

18.30 ΦΙΛΜΟΡ

19.00 ΨΗΦΙΑΚΗ ΕΛΛΑΔΑ

20.00 ΠΥΡΗΝΙΚΑ ΜΥΣΤΙΚΑ

21.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΑΡΧΑΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ «Η Αίγυπτος» Α΄ μέρος

22.00 ΠΑΡΑΒΑΣΗ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΔΡΟΜΟΙ «Φερεϊντούν Φαριάντ»

01.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

14.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΣΚΗΝΙΟ

23.00 TOP STORIES

- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

01.00 ΘΕΜΑΤΙΚΑ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ABC

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)

08.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

08.05 ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΑ ΤΡΕΝΑ

08.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

09.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9

11.00 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

11.10 ΑΠΟΔΡΑΣΗ 2006

12.00 ΑΛΛΟΥ

12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ

17.30 Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ «Καστοριά - ΑΣΚ Ολυμπιακός»

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΤΑΡΑΓΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ (Ε)

21.30 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ

23.00 Η ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΤΟΥ ΧΑΜΕΝΟΥ ΦΑΡΑΩ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα φως στο δάσος»

02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

02.35 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ (Ε)

04.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

14.45 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 DEAL

18.50 ΕΡΩΤΑΣ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ

22.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ

23.00 ΚΛΕΜΜΕΝΗ ΖΩΗ

24.00 ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.00 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

03.10 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.40 MOBILE FUN

04.50 ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 Η ΑΣΧΗΜΗ... ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.15 Η ΑΣΧΗΜΗ... ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ (Συν.)

18.00 ΤΙ... ΠΑΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ

19.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ

22.00 ΠΗΡΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΥΑΛΙΑ

23.00 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ

23.50 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμος στόχος»

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 ΡΟΥΜΠΙ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ

09.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ

09.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.45 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ - ΜΠΛΑ

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 SHOWBIZ NEWS

17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΟ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιθεωρητής Κολίαντρο: Καλοστημένη παγίδα»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

16.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε) Σειρά

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.10 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

18.10 50-50 (Ε)

19.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΓΟΡΓΟΝΕΣ

22.00 ΑΝ ΥΠΗΡΧΕΣ, ΘΑ ΣΕ ΧΩΡΙΖΑ

23.00 SAFE SEX

24.00 ΑΝΑΤΡΟΠΗ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Spider»

03.30 RESIDENTS

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ASTRO BOY

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;

11.00 ΜΕΣΑ Σ' ΟΛΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΜΠΟΡΩ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η συμμορία των 11»

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πύθωνες»

01.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόδραση από τη Νέα Υόρκη»

04.30 ΔΥΤΙΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑ

05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις, με τη Γιούλη Ασημακοπούλου και τον Κώστα Τσίφτη

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Μεσημεριανό ειδησεογραφικό μαγκαζίνο με άποψη και εγκυρότητα, με την Βούλα Τσιβόλα

16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Οταν οι ευχές γίνονται πραγματικότητα»

16.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο, με τον Μιχάλη Χάρο

17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

17.30 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΕΣ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΕΙΣ Με την Εφη Μάτζαρη

18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η Ειρήνη Μπαλντίδη συνομιλεί με το γαστρεντερολόγο Γιάννη Δρίκο, τον Χαρίλαο Παππή, διευθυντή χειρουργικής κλινικής και την ψυχολόγο Μαρία Φράγκου για το πότε η χειρουργική αντιμετώπιση της παχυσαρκίας επιβάλλεται και ποια θεωρείται η κατάλληλη επέμβαση για τον οργανισμό μας

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Με τον Γιάννη Ευσταθίου

20.30 ΜΕΡΕΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ Μια πολυβραβευμένη και από τις πλέον γνωστές πολωνικές σειρές, με αντικείμενο την πάλη του πολωνικού λαού κατά του φασισμού. Επεισόδιο 2ο

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η βδομαδιάτικη εκπομπή συζήτησης και ανάλυσης της πολιτικής επικαιρότητας, με τον Κώστα Καραχάλιο

23.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ... Εκπομπή για ανθρώπους από το χώρο της Τέχνης και των Γραμμάτων, που «έφυγαν» αφήνοντας σημαντικό έργο, με την Σοφία Αδαμίδου

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΜΑΣ ΠΟΛΗ

08.30 STANLEY

09.00 PB & J OTTER

09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Αντολφ Αϊχμαν»

11.00 Ο ΚΑΤΑΔΙΚΟΣ

12.00 ΜΕΘΥΣΜΕΝΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ

13.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΟΙΚΙΣΜΟΥΣ «Ξάνθη»

13.30 Η ΤΕΧΝΗ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ «Το οικογενειακό σχόλιο»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ (Ε)

15.30 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ (Ε)

16.30 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ

17.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ

18.00 ΤΖΕΪΚ ΛΟΝΓΚ

18.30 ΦΙΛΜΟΡ

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 ΜΠΑΣΚΕΤ - ULEB CUP «Πανιώνιος - Σλασκ Βρότσλαβ»

21.10 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΑΡΧΑΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ «Η Αίγυπτος» Β' μέρος

22.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ «Μάνος Χατζιδάκις - 18 κινούμενες εικόνες»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ας περιμένουν οι γυναίκες»

01.30 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ

Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κορόιδο Ρωμιέ»

20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 PRESS

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ένατη πύλη»

Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

01.15 ΘΕΜΑΤΙΚΑ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ABC

Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη

ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)

08.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

08.05 ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΑ ΤΡΕΝΑ

08.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

09.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9

11.00 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

11.10 ΑΠΟΔΡΑΣΗ 2006

12.00 ΑΛΛΟΥ

12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ

18.00 ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ

18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ ΠΝΕΥΜΑΤΩΝ «Το ψάρι των θεών»

21.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

00.30 ΟΙ ΕΡΩΜΕΝΕΣ «Οι ερωμένες του Πάπα»

01.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)

02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

02.35 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ (Ε)

04.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

14.45 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 DEAL

18.50 ΕΡΩΤΑΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νιώσε το ρυθμό»

23.30 ΣΚΕΡΤΣΑΚΙΑ (Ε)

24.00 8 ΟΛΑ

02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

02.50 SCARE TACTICS

03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.20 MOBILE FUN

04.50 ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 Η ΑΣΧΗΜΗ... ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Δελτίο στη νοηματική γλώσσα

17.15 Η ΑΣΧΗΜΗ... ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ (Συνέχεια)

18.00 ΤΙ... ΠΑΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ

19.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ

22.30 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ

23.50 ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Τζέισον στην κόλαση»

03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.30 ΡΟΥΜΠΙ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ

09.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ

09.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.45 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 SHOWBIZ NEWS

17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενοχος χωρίς αποδείξεις»

23.15 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι πατριώτες»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

16.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε) Σειρά

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.10 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

18.10 50-50 (Ε)

19.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ

22.00 EXTRA LARGE - 400 ΧΛΜ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ

22.45 BIG BANG

23.50 ΕΡΕΥΝΑ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος που μήνυσε το Θεό»

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 RESIDENTS

05.00 ASTRO BOY

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;

11.00 ΜΕΣΑ Σ' ΟΛΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΜΠΟΡΩ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Showtime»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θα σε δω στην κόλαση»

00.45 NIP TUCK Σειρά

01.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

02.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αθέατο»

04.45 ΔΥΤΙΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑ

05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις, με την Γιούλη Ασημακοπούλου και τον Κώστα Τσίφτη

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Μεσημεριανό ειδησεογραφικό μαγκαζίνο με άποψη και εγκυρότητα, με την Βούλα Τσιβόλα

16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Ο θρύλος του Μουρ Γουίλ, Μπόλεκ Λόλεκ

16.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο με τον Μιχάλη Χάρο

17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

17.30 ΕΥΡΩΕΝΩΣΗ Τα νέα από το Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο, με την Αλεξάνδρα Φωτάκη

18.00 ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΑΠΟΨΗ Εκπομπή αφιερωμένη στο «άλλο μισό του ουρανού», τη γυναίκα και όλα όσα την αφορούν, με την Αλέκα Γιαννούση και την Ειρήνη Μπαλντίδη (Ε)

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ με τον Γιάννη Ευσταθίου

20.30 ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ J-23 «Τίμημα ψηλότερο και από τη ζωή», ασπρόμαυρη πολωνική σειρά 18 επεισοδίων. Επεισόδιο 2ο

22.00 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ Εκπομπή για το ταξικό, συνδικαλιστικό κίνημα, με τον Ζήση Νούσια

23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τους Αντώνη Ρεπάνη, Αντ. Βλαχα, Σωτ. Μαγώνα, Δεσπ. Μαρτάκη και Μ. Πετράκη

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΜΑΣ ΠΟΛΗ

08.30 STANLEY

09.00 PB & J OTTER

09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Αντονι Χόπκινς»

11.00 Ο ΚΑΤΑΔΙΚΟΣ

12.00 ΜΕΘΥΣΜΕΝΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ

13.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΟΙΚΙΣΜΟΥΣ «Ερμούπολη - Ανω Χώρα: Τα δύο πρόσωπα της Σύρου»

13.30 Η ΤΕΧΝΗ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ «Το χρώμα»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ

15.30 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ

16.30 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ

17.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ

18.00 ΤΖΕΪΚ ΛΟΝΓΚ

18.30 ΦΙΛΜΟΡ

19.00 Ο ΕΡΩΤΑΣ ΤΩΝ ΠΡΩΤΩΝ ΠΛΑΝΩΝ «Τώνια Μαρκετάκη»

20.00 ΠΥΡΗΝΙΚΑ ΜΥΣΤΙΚΑ

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.10 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΑΡΧΑΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ «Ελλάδα»

22.00 ΟΙ ΚΕΡΑΙΕΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ «Αντόνιο Ταμπούκι»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Διαβήτης: Η ασθένεια των πλουσίων»

01.30 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ

Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

14.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γαμπρός μου ο προικοθήρας»

20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ: «Million dollar baby»

01.15 ΘΕΜΑΤΙΚΑ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ΑΒC

Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη

ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)

08.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

08.05 ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΑ ΤΡΕΝΑ

08.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

09.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9

11.00 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

11.10 ΑΠΟΔΡΑΣΗ 2006

12.00 ΑΛΛΟΥ

12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ

18.00 ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ

18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΕΡΑΣΜΑ

22.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

00.30 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ

01.00 ΣΟΔΕΙΑ ΤΡΟΜΟΥ

02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

02.35 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ (Ε)

04.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

14.45 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 DEAL

18.50 ΕΡΩΤΑΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ

22.00 Ο ΓΗΤΕΥΤΗΣ

23.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΟΧΘΗ

24.00 ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.00 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

03.10 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.40 MOBILE FUN

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 Η ΑΣΧΗΜΗ... ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 Η ΑΣΧΗΜΗ... ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ (Συν.)

18.00 ΤΙ... ΠΑΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ

19.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ

22.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΕΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ

23.00 TV - ΤΙΓΚΛΟΝ (live)

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τζογαδόρος»

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.45 ΡΟΥΜΠΙ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ

09.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ

09.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.45 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 SHOWBIZ NEWS

17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 HEROES

22.00 SEX AND THE CITY

22.45 JE T' AIME

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ: «Προδοσία»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

16.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε) Σειρά

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.10 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

18.10 50-50 (Ε)

19.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ

22.00 SAFE SEX

23.00 SINGLES 2 1/2

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκτός Ορίων»

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (συν.)

02.15 ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΕΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ

03.15 Residents

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ASTRO BOY

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;

11.00 ΜΕΣΑ Σ' ΟΛΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΜΠΟΡΩ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 FORT BOYARD IV

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κορυφή του Δάντη»

00.45 NIP TUCK Σειρά

02.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα ρεμάλια»

05.15 ΔΥΤΙΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑ

06.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Μεσημεριανό ειδησεογραφικό μαγκαζίνο με άποψη και εγκυρότητα, με την Βούλα Τσιβόλα

16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η μάγισσα με το κοριτσάκι»

16.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

17.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου

18.30 ΠΟΛΗ ΜΑG Εικόνες και πολιτιστικά δρώμενα της Αθήνας. Επιμέλεια Νίνα Σιμόνη, παρουσίαση Μαουρίτσιο Ντε Ρόσα και σκηνοθεσία Λάσκαρης Αγοραστός

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.30 ΜΑΥΡΑ ΣΥΝΝΕΦΑ Μια ενδιαφέρουσα σειρά για την Πολωνία του 17ου αιώνα, βασισμένη σε πραγματικά ιστορικά γεγονότα. Επεισόδιο 2ο

21.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ Εκπομπή αφιερωμένη στο καλό λαϊκό τραγούδι και τους σύγχρονους δημιουργούς, με τον Πάρη Μήτσου

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΜΑΣ ΠΟΛΗ

08.30 STANLEY

09.00 PB & J OTTER

09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

10.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

11.00 Ο ΚΑΤΑΔΙΚΟΣ

12.00 ΜΕΘΥΣΜΕΝΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ

13.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΟΙΚΙΣΜΟΥΣ «Μακρυνίτσα»

13.30 Η ΤΕΧΝΗ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ «Εφαρμογές και τέχνη»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ

15.30 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ

16.30 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ

17.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ

18.00 ΤΖΕΪΚ ΛΟΝΓΚ

18.30 ΦΙΛΜΟΡ

19.00 ΟΚΤΩ ΗΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ «Τρίτη ηλικία»

20.00 ΠΥΡΗΝΙΚΑ ΜΥΣΤΙΚΑ «Ο έμπορος του τρόμου»

21.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Ναπολέων: Τέρας από ατσάλι»

22.00 ΟΥΔΕΙΣ ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΣ «Χριστόδουλος Στεφανάδης»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

23.45 48ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

24.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ - «Ιρλανδία»

00.15 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Θέμα»

02.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ

Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγώ ρεζίλεψα τον Χίτλερ»

20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΝΤΙΣΝΕΪ «Μπερνάρ και Μπιάνκα: Περιπέτεια στην άκρη της Γης»

24.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ

01.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ «Στέλιος Ράμφος»

Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη

ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)

08.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

08.05 ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΑ ΤΡΕΝΑ

08.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

09.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9

11.00 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

11.10 ΑΠΟΔΡΑΣΗ 2006

12.00 ΑΛΛΟΥ

12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ

18.00 ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ

18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

20.55 ΚΟΙΝΑ ΒΗΜΑΤΑ

21.00 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΗΝ ΑΡΚΤΙΚΗ

22.00 ΤΟΠΟΙ ΤΩΝ ΘΡΥΛΩΝ «Ινδονησία: Αλιεία μαργαριταριών»

22.30 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

00.30 ΜΑΥΡΟ - ΑΣΠΡΟ

02.00 ΕΚ ΤΟΥ ΠΛΗΣΙΟΝ (Ε)

02.50 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

02.55 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ (Ε)

04.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

14.45 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 DEAL

18.50 ΕΡΩΤΑΣ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 Ο ΤΖΙΤΖΙΚΑΣ ΚΑΙ Ο ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ

22.00 ΓΙΟΥΓΚΕΡΜΑΝ

23.00 GO STRAIGHT

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

00.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η απαγωγή»

02.40 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Γκρέμιο - Σάο Πάολο»

03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 MOBILE FUN

04.50 ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 Η ΑΣΧΗΜΗ... ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Δελτίο στη νοηματική γλώσσα

17.15 Η ΑΣΧΗΜΗ... ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ (Συν.)

18.00 ΤΙ... ΠΑΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ

19.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ

22.00 TV STARS: ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕ!

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο στραγγαλιστής του λόφου»

03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΡΟΥΜΠΙ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ

09.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ

09.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.45 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ - ΜΠΛΑ

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 SHOWBIZ NEWS

17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΣΗΜΕΡΑ Με τον Ακη Παυλόπουλο

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γαβ στόρι 2»

23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μακελειό»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000, 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

18.10 50-50 (Ε)

19.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ

22.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ

23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κακές παρέες»

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.30 WORLD POKER TOUR

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πόλη των φαντασμάτων»

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ASTRO BOY

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;

11.00 ΜΕΣΑ Σ' ΟΛΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΜΠΟΡΩ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Looney Tunes: επιστροφή στη δράση»

23.45 GALA

00.45 NIP TUCK Σειρά

02.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

03.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τρένο της κόλασης»

05.50 TAKEN

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΠΕΜΠΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις, με τη Γιούλη Ασημακοπούλου και τον Κώστα Τσίφτη

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Μεσημεριανό ειδησεογραφικό μαγκαζίνο με άποψη και εγκυρότητα, με τη Βούλα Τσιβόλα

16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Το φάντασμα του Κάντερβιλ»

16.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

17.30 ΦΩΤΟγραφές Με την Αννα Σκαρλάτου

18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η Ειρήνη Μπαλντίδη συνομιλεί με την ψυχολόγο - παιδοψυχολόγο Νέλλη Θεοδοσίου και τη Νομικό Ελενα Γκλεγκλέ, για τις επιπτώσεις στην παιδική ψυχολογία και τον τρόπο αντιμετώπισης των παιδιών σε περίπτωση διαζυγίου

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Οι ετοιμασίες για την Επανάσταση του 1917»

22.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ Εκπομπή που αναζητά και αναδεικνύει τη βαθύτερη ουσία των κοινωνικών και πολιτικών φαινομένων και εξελίξεων, τις ρίζες και τις ιδεολογικές τους προεκτάσεις

23.00 CINE PLANO Κινηματογραφικές προβολές και κριτική ταινιών, φεστιβάλ, εκδηλώσεις, συνεντεύξεις και κινηματογραφικές ειδήσεις, με τους Κώστα Σταματόπουλο, σκηνοθέτη και Γιάννη Φραγκούλη, κριτικό κινηματογράφου

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΜΑΣ ΠΟΛΗ

08.30 STANLEY

09.00 PB & J OTTER

09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Κομφούκιος»

11.00 Ο ΚΑΤΑΔΙΚΟΣ

12.00 ΜΕΘΥΣΜΕΝΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ

13.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΟΙΚΙΣΜΟΥΣ «Πάρος»

13.30 Η ΤΕΧΝΗ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ «Φορμαλισμός»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ

15.30 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ

16.30 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ

17.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ

18.00 ΤΖΕΪΚ ΛΟΝΓΚ

18.30 ΦΙΛΜΟΡ

19.00 Ο ΕΡΩΤΑΣ ΤΩΝ ΠΡΩΤΩΝ ΠΛΑΝΩΝ (Ε) «Νίκος Κούνδουρος»

20.00 ΠΥΡΗΝΙΚΑ ΜΥΣΤΙΚΑ «Ο Βανούσου και η βόμβα»

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.10 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ «11+1 κινηματογραφιστές»

22.00 ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ «Πολυτεχνείο - Βασανιστήρια»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

23.30 ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ (Συνέχεια)

Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα βότσαλο στη λίμνη»

20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ - Η ΣΕΙΡΑ

23.00 ΑΜΥΝΑ ΖΩΝΗΣ (Ε)

Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

01.00 ΘΕΜΑΤΙΚΑ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ABC

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)

08.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

08.05 ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΑ ΤΡΕΝΑ

08.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

09.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9

11.00 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

11.10 ΑΠΟΔΡΑΣΗ 2006

12.00 ΑΛΛΟΥ

12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ

18.00 ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ

18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 Ο ΠΥΡΕΤΟΣ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ

22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

23.00 ΕΚ ΤΟΥ ΠΛΗΣΙΟΝ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

00.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)

01.30 ΟΞΥΓΟΝΟ (Ε)

02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

02.35 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ (Ε)

04.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ(Ε)

14.45 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 DEAL

18.50 ΕΡΩΤΑΣ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 SUPER ΜΠΑΜΠΑΣ

22.00 Ο ΦΑΡΟΣ

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

24.00 ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΒΑΡΟΜΕΤΡΟ

01.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.20 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

02.30 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ (Ε)

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.10 MOBILE FUN

04.45 ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 Η ΑΣΧΗΜΗ... ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 Η ΑΣΧΗΜΗ... ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ (Συνέχεια)

18.00 ΤΙ... ΠΑΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ

19.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ

22.00 ΤΟ «10»

23.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ

00.15 ΚΩΔΙΚΟΣ ALPHA - προστατευόμενος μάρτυς

01.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η λίμνη του διαβόλου»

04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.15 ΡΟΥΜΠΙ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ

09.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ

09.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.45 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ - ΜΠΛΑ

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 SHOWBIZ NEWS

17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΣΗΜΕΡΑ Με τον Ακη Παυλόπουλο

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 PSYCH Σειρά

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.15 ΖΟΥΓΚΛΑ

01.30 AUTO ALTER

01.35 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολα για τη δόξα»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000, 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

18.10 50-50 (Ε)

19.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ

22.00 ΜΠΑΜΠΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙΣ

23.00 ΙΧΝΗ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οιωνός»

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

24.00 ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΕΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ

03.30 RESIDENTS

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ASTRO BOY

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;

11.00 ΜΕΣΑ Σ' ΟΛΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΜΠΟΡΩ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολα για τα λεφτά» Α΄ τηλεοπτική προβολή

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δασκάλα με φονικά ένστικτα»

01.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξ επαφής» Α΄ τηλεοπτική προβολή

04.30 ΔΥΤΙΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑ

05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Μόγλης» 1ο

08.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των ειδήσεων της βδομάδας με την Βούλα Τσιβόλα

09.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ με αγώνες ποδοσφαίρου, βόλεϊ, μπάσκετ...

17.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Παραδοσιακή μουσική και τραγούδια με τον Παντελή Σούλη

18.30 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ Ενας περίπατος στον κόσμο του βιβλίου, με την Αννεκε Ιωαννάτου

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Συζήτηση για θέματα εξωτερικής πολιτικής και διεθνών σχέσεων με την Αννα Μπαλλή

21.30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΗΝ ΕΠΕΤΕΙΟ ΤΟΥ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ Με αναδρομές σε κείμενα του Νίκου Χουλιαρά, που διαβάζει ο Αντώνης Αντωνίου «Ζωή μια άλλη φορά» και «Επιτάφιος» του Γιάννη Ρίτσου, που απαγγέλλει και η Μελίνα Μποτέλη. Τραγουδούν οι Λάκης Χαλκιάς, Γιώργος Αραπάκης, Ζαχαρίας Καρούνης, Γιάννης Θωμόπουλος, Μένια Παπαδημητρίου

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.000

08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ... ΕΝΗΛΙΚΕΣ

10.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ

10.30 MEDITERRANEO

11.00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ «Πυρκάλ» Ντοκιμαντέρ

11.30 «ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ» ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ

12.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

13.00 ΖΩΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ (Νέος κύκλος)

13.30 ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΝΒΑ «Houston - San Antonio» (Μ)

15.00 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

17.00 ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 «Ολυμπία Λάρισας - Ολυμπιακός» Απευθείας μετάδοση

19.00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ

20.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ «Αντώνης Βαρδής» Β' μέρος

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.05 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ «Κωνσταντίνος Μαρκουλάκης»

22.00 ΡΙΜΕΪΚ (Νέος κύκλος)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

23.45 48ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

24.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ - ΙΡΛΑΝΔΙΑ

00.15 ΝΕΟ ΣΙΝΕΜΑ ΑΠ' ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - Γαλλία «Ο ελιγμός»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.50 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

DISNEY FESTIVAL

10.00 MIGHTY DUCKS

10.30 ΗΡΑΚΛΗΣ

11.00 BUZZ LIGHT YEAR OF STAR COMMAND

11.30 TALE SPIN

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΕΙΝΑΙ Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ

13.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ DISNEY «Μπερνάρ και Μπιάνκα: Περιπέτεια στην άκρη της γης»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

17.00 Η ΑΛΛΗ ΟΨΗ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 HIGH SCHOOL MUSICAL, THE CONCERT Συναυλία

20.00 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ EURO 2008 «Νορβηγία - Τουρκία»

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ

01.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε) «Γιώργος Γραμματικάκης»

Στις 24.00 θα μεταδίδεται Μονόλεπτο Δελτίο Ειδήσεων

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)

08.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

08.05 ΤΟ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΣΥΜΠΑΝ «Μία θεωρία βάζει τέλος στις θεωρίες»

09.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΓΗ «Γη της αφθονίας, Γη των αναγκών»

10.00 Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ

10.30 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΤΙΠΙ «Η Τίπι και το κήτος»

11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πιο μεγάλος αθλητής του κόσμου»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ

15.00 Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ (Ε)

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Να πεθερός να μάλαμα»

18.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 ΚΑΙΡΟΣ

20.35 6 + ΣΗΜΕΡΑ

20.45 22Ο ΧΡΥΣΟ ΤΣΙΡΚΟ

22.00 CINEMANIA

23.00 ΟΤΑΝ Η ΦΥΣΗ ΕΚΔΙΚΕΙΤΑΙ «Τεράστια κύματα»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Αφιέρωμα: Νουάρ - Θρίλερ - Τρόμος»: «Αραχνοφοβία»

02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

02.35 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ (Ε)

04.00 ΜΑΥΡΟ - ΑΣΠΡΟ (Ε)

05.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.20 ANT1 WEEKEND

09.50 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.45 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ Αθλητική εκπομπή

14.45 ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ

16.45 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ

18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο παραμυθάς»

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αχ! αυτή η γυναίκα μου»

23.00 THE LAST PASSENGER

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φίλοι και εραστές»

03.40 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ (Ε)

04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.10 MOBILE FUN

05.20 TRANSFORMERS: BEAST MACHINES

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

05.50 STUDIO ALPHA

10.00 ΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ

13.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

16.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ

17.45 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κρεβατομουρμούρα»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ξύπνημα του θανάτου» Α` τηλεοπτική προβολή

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The Libertine» Α' τηλεοπτική προβολή

03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

03.45 ΡΟΥΜΠΙ

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.45 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

11.15 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

13.00 ΤΖΑΚ ΠΟΤ ΣΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 TV WEEKEND

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 LIFESTYLE

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγνωστος εχθρός»

23.00 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Dinocroc»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

11.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

13.00 MEGA STAR

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 TRACTION

15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

17.05 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.10 SUMUSU

18.00 TAXI GIRL

19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΑΜΕ EURO

21.30 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ EURO 2008 «Ελλάδα - Μάλτα» Απευθείας μετάδοση

23.30 ΠΑΜΕ EURO (Συνέχεια)

02.00 WORLD POKER TOUR

03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ξύπνημα του τρόμου»

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόντρα στον έρωτα»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Σειρά (Νέος κύκλος επεισοδίων)

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κοροϊδάκι της πριγκιπέσας»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμη εισβολή»

03.15 ΤΑΚΕΝ

05.00 ΔΙΩΚΤΕΣ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 22310.51180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.20 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Αγροτική εκπομπή

16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org