Κυριακή 11 Νοέμβρη 2001
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 20
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

TV - ΠΕΜΠΤΗ
«902»
Τηλ. 2592.802 - 2592.902

08.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε) Τα σημαντικότερα γεγονότα από τον κόσμο, με την Αννα Μπαλλή

09.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Η καθημερινή πολιτική εκπομπή της τηλεόρασης του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

10.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΣΥΝΔΕΘΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΑΣ Ιατρικές συμβουλές από ειδικούς γιατρούς

16.30 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Ε) Δημοτική μουσική και τραγούδια απ' όλη την Ελλάδα

17.00 TΟ ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ ΣΤΟΝ «902»

17.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.15 Η ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΡΕΠΟΡΤΕΡ Με την κάμερα του «902» καταγράφει, σχολιάζει και προτείνει λύσεις

18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Επιστήμονες διαφόρων ειδικοτήτων συζητούν για θέματα υγείας που απασχολούν και σχολιάζουν τις εξελίξεις στο χώρο αυτό. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου

19.30 AUTO SPRINT LIVE Ολα όσα αφορούν τους 2 & 4 τροχούς. Επιμέλεια - παρουσίαση: Στράτος Φωτεινέλης

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η καθημερινή, πολιτική, ενημερωτική εκπομπή της τηλεόρασης του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση Κώστας Καραχάλιος

23.00 ΕΡΜΗΝΕΥΤΙΚΕΣ ΑΠΟΠΕΙΡΕΣ Αναζητώντας την ουσία των διεθνών εξελίξεων. Επιμέλεια - παρουσίαση: Θέμος Στοφορόπουλος

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 7701.911-5

07.00 ΛΕΟ, Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ

07.15 ΞΥΠΝΗΣΤΕ!

08.00 ΜΕΛΙ-ΓΑΛΑ

ΑΡΩΜΑ ΣΑΠΟΥΝΙΟΥ

10.00 ΑΝΝΑ, Η ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ

11.00 ΜΑΡΙΑΝΝΑ, ΕΝΑΣ ΑΓΝΟΣ ΕΡΩΤΑΣ

12.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟ ΜΟΥ

12.55 ΜΙΛΑΤΕ ΞΕΝΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ

13.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Συνέχεια)

14.55 ΜΙΛΑΤΕ ΞΕΝΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ

ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΣΙΛΒΑΝ Κινούμενα σχέδια

15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

16.30 ΠΟΠ ΚΑΙ ΠΑΜΕ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

17.30 ΥΓΙΑΙΝΕΤΕ

17.35 WWW. ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR

19.30 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ

19.35 ...ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ

20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ

20.10 ΣΤΕΝΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΤΡΥΠΙΟΥ ΤΟΙΧΟΥ

20.40 ΜΙΚΡΟΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.45 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

21.15 ΤΑ ΧΑΪΔΕΜΕΝΑ ΠΑΙΔΙΑ

22.00 ΜΠΑΛΖΑΚ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

23.30 ΣΙΝΕΜΑ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ «Εφιάλτης από το παρελθόν»

01.10 ΣΤΗ ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ

01.40 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

01.45 OI ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)

03.45 WWW. ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR (E)

ΝΕΤ
Τηλ. 6066.000

06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ

10.00 ΜΕDITERRANEO

11.00 ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΝΤΟΧΗΣ

11.30 ΤΟΠΟΙ ΤΩΝ ΜΥΘΩΝ

12.00 ΤΑΞΙΔΙΑ «Αβάνα»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

13.45 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Κούβα»

14.00 Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΟΥ ΚΟΝ-ΤΙΚΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ

18.30 ΑΜΗΧΑΝΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ

19.00 ΤΟΠΟΙ ΤΩΝ ΜΥΘΩΝ (Ε)

19.30 ΤΑΞΙΔΙΑ (Ε) «Ανόι»

20.30 ΤΑ ΜΑΓΙΚΑ ΤΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ

23.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

00.30 Ο ΥΠΟΠΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΤΟΥΙΝ ΠΙΚΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη.
  • Μονόλεπτα δελτία ειδήσεων στις 11.00 και 12.00, 19.00, 02.00, 03.00, 04.00 και 05.00.
ΕΤ-3
Τηλ. 031-299.400, 031-299.700

08.01 ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΒΥΖΑΝΤΙΟ - ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Β΄

08.30 8 1/2

11.00 ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ

11.30 ΤΟ «ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ» ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Ε)

12.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Δαυίδ Μπεν Γκουριόν»

13.00 ΚΑΡΤ ΠΟΣΤΑΛ

13.30 Η ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ

14.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.25 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

17.00 ΤΕΡΜΙΝΑΛ 3

18.00 Η ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ ΣΤΑ ΥΨΗ

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΣΤΗΝ ΥΔΡΟΓΕΙΟ

20.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

21.45 ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

(Ειδήσεις στο ημίχρονο)

01.00 ΓΙΑΝΤΕΣ

02.00 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

03.30 ΤΕΡΜΙΝΑΛ 3 (Ε)

04.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

ΑΝΤ1
Τηλ. 6886.100

06.10 ΜΑΜΑ ΜΙΑ (Ε)

06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1`

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.10 SUPER GAME

13.15 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.50 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

15.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

15.55 SUPER GAME

16.00 BIG BROTHER

16.05 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

16.55 SUPER GAME

17.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5`

17.55 BIG BROTHER

18.00 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

18.45 Η ΛΑΜΨΗ

19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ

22.00 BIG BROTHER

23.20 ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΑΝΙ

00.45 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σημάδι του γερακιού»

03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥΣΑΜΑ (Ε)

05.15 Η ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 4897.777

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA

10.00 ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΟΡΕΞΗ

10.30 ΠΟΤΕ, ΤΙ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ

11.05 ΕΝΤΕΚΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 LIFE STYLE NEWS

15.30 MΠΟΡΩ

17.30 ΑΠ' ΕΥΘΕΙΑΣ

18.45 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι κληρονόμοι»

23.00 ΖΟΥΓΚΛΑ

01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.45 ΖΟΥΓΚΛΑ (Συνέχεια)

03.00 PACIFIC BLUE

04.00 ΜΠΟΡΩ (Ε)

ALTER
Τηλ. 5707.000

08.30 ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ (Ε)

11.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

12.30 ΜΠΑΡΜΠΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ

13.30 ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ

14.30 ΓΙΑΓΚΟ

15.30 ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΜΑΡΙΟΣ

16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σ' αγαπάω στο τιμόνι που κρατάω»

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.45 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)

19.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

20.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

21.00 ΜΑΓΚΑΪΒΕΡ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονικό σενάριο»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγκλημα πάθους»

02.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι άπληστοι»

MEGA
Τηλ. 6994.224 - 6494.300

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ

08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ

10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ

13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

13.15 ΤΟ ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.00 ΣΕ ΠΡΩΤΟ ΠΛΑΝΟ

15.45 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.20 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ

17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ

21.40 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ

22.40 ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ

23.40 ΑΝΑΤΡΟΠΗ

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ (Συνέχεια)

01.00 AIR AMERICA

02.00 ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΥΡΙΕ ΔΗΜΑΡΧΕ

02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.00 FASHION TV

STAR
Τηλ. 3481.000

07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

08.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ

08.57 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

09.30 ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ

10.30 ΛΟΓΙΑ STARATA

12.00 ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 AIMIΛΙΑ, ΜΙΑ ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ

15.00 ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΑΙΜΑ

16.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ

17.00 ΙΖΑΜΠΕΛΑ, ΜΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ (Ε)

20.30 ΑΡΩΜΑ ΓΥΝΑΙΚΑΣ (Ε)

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάτριξ»

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ελεγκτής του εγκλήματος»

01.45 ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απελπισμένη αναζήτηση»

04.30 STAR SYSTEM (Ε)

05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org