07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η χρυσή αντιλόπη»
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.06 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ A practical guide of Europe Νάπολι
18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η Ειρήνη Μπαλντίδη συζητά με την Μαργαρίτα Παπαδημητρίου, πρόεδρο ελληνικού συνδέσμου οστεοπαθητικών και τον Δημήτρη Αναγνωστόπουλο, ειδικό οστεοπαθολόγο, για το πώς μπορούμε να αντιμετωπίσουμε την οστεοπόρωση
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Θα μεταδοθεί η κεντρική προεκλογική συγκέντρωση της Νομαρχιακής Αγωνιστικής Συνεργασίας και της Συμπαράταξης για την Αθήνα, στο Πεδίον του Αρεως
21.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συνοικία το όνειρο»
22.40 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ (Ε) Θα μεταδοθεί η κεντρική προεκλογική συγκέντρωση της Νομαρχιακής Αγωνιστικής Συνεργασίας και της Συμπαράταξης για την Αθήνα, στο Πεδίον του Αρεως
23.40 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ (Ε) Ο Βαγγέλης Κούτας φιλοξενεί την Μαρία Λυρατζή, με αφορμή το νέο της βιβλίο «Η χαμένη πόλη». Ενα μυθιστόρημα που εκτυλίσσεται σε δύο εποχές: στη σύγχρονη και στην αρχαία
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
(Λόγω στάσης εργασίας της ΠΟΣΠΕΡΤ, 11.30-14.30, το πρόγραμμα διαφοροποιείται σε ΕΤ1, ΝΕΤ, ΕΤ3)
08.30 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ
09.00 ΓΟΥΙΝΙ, ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ
09.30 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: «Χένρι Φορντ» (Ε)
11.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
11.30 ΟΙ ΓΑΤΕΣ ΤΗΣ ΒΕΝΕΤΙΑΣ Ξένο ντοκιμαντέρ (Ε)
12.30 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Best of
14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ (Ε)
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
19.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
20.00 ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2006
21.00 ΟΜΙΛΙΑ ΤΟΥ ΥΠΟΨ. ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ Α. ΤΣΙΠΡΑ
21.15 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.20 Η ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ
22.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (Ε)
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΟΤΑΝ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΟΙ ΘΕΟΙ «Μίκης Θεοδωράκης - Οι πόλεις που έζησα» (Β΄ μέρος)
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
11.30 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ (Ε)
14.00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 Η ΑΛΛΗ ΟΨΗ «ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2006»
23.45 ΔΙΕΘΝΗΣ ΦΙΛΙΚΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ «Ισπανία - Αργεντινή» (Μ)
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ
07.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)
08.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 8
10.00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
10.30 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΤΟΣΚΑΝΗ
11.00 ΗΤΤΗΜΕΝΗ ΠΟΡΕΙΑ
12.00 ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ (Ε)
13.00 ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΠΟΥ ΧΑΝΟΝΤΑΙ
14.00 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ
15.45 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΕΞΟΔΟΣ (Ε)
17.00 ΑΡΧΕΙΟ (Ε)
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.15 ΚΑΙΡΟΣ
20.30 ΚΩΔΙΚΑΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
21.30 ΒΟΛΕΪ - EUROPEAN CHAMPIONS LEAGUE «Σίσλεϊ Τρεβίζο - Ηρακλής»
23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)
01.00 ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΠΟΥ ΧΑΝΟΝΤΑΙ
01.30 3ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΑΛΥΤΕΡΩΝ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ
05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
14.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
15.50 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.05 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
18.10 DEAL
19.00 ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ
22.00 ΠΑΡΤ' ΤΟ ΑΛΛΙΩΣ
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
23.45 ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.30 24
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.10 MOBIL FUN
04.45 Ο ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ ΚΑΙ ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΣΑΪΝΗΔΕΣ
05.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΣΤΕΙΛΕ ΜΗΝΥΜΑ
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)
18.45 ΤΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΖΑΡΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ
22.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ
23.00 10η ΕΝΤΟΛΗ
24.00 TV - ΤΙΓΚΛΟΝ
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 DREAM SHOW, THE MUSIC
02.30 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
03.30 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.20 H NTANTA (Ε) Σειρά
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
15.50 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε) Σειρά
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ EURO 2008 «Βοσνία - Ελλάδα»
23.15 ΠΑΜΕ EURO
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απαγωγή στο Χόλιγουντ»
03.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΤΣΑΡΛΙ Σειρά
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ
11.00 LA SOUSOURELA
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.45 ΛΟΥΝΑ, Η ΩΡΑΙΑ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΣ
17.15 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.50 ΖΙΝΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μην πεις λέξη»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος του προέδρου»
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σώμα από ατσάλι»
03.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάνονμπολ Νο 2»
05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. Μουσική εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ