Κυριακή 11 Γενάρη 2009
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΔΕΥΤΕΡΑ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης...

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, με τον Ορέστη Παντελόγλου

09.00 ΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟΣ (Ε) Πολιτική ενημερωτική εκπομπή

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης...

17.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρά ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

17.30 «Η ΖΩΗ ΜΑΣ...» Πρέπει να ζούμε καλύτερα. Γιατί τα μυστικά του «ευ ζην» πρέπει να τα μάθουμε απ' αυτούς που σίγουρα τα ξέρουν, τους ειδικούς. Επιμέλεια - παρουσίαση: Μαίρη Μαρκετάκη

18.00 «ΟΙ 4 ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ» (Ε) Πολωνική σειρά. Επεισ. 14ο

19.00 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ Ενας περίπατος στον κόσμο του βιβλίο, με την Αννέκε Ιωαννάτου

20.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΚΥΛΟΥ ΤΣΙΒΙΛ Πολωνική σειρά. Επεισ. 6ο

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Θα μεταδοθεί το πρώτο μέρος της ρώσικης ταινίας

22.30 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική ενημερωτική εκπομπή, με τον Κώστα Καραχάλιο

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΤΣΙΠ ΚΑΙ ΝΤΕΪΛ

08.30 ΝΤΑΡΓΟΥΙΓΚ ΝΤΑΚ

09.00 ΜΙΚΙ ΜΑΟΥΣ - ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ

09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ

09.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα ψίχουλα του κόσμου»

12.00 ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ

15.30 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ

16.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ

16.30 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ, ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ

17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.00 ΨΗΦΙΑΚΗ ΕΛΛΑΔΑ

19.00 ΠΑΡΑΒΑΣΗ

20.00 ΠΑΡΑΔΕΙΣΕΝΙΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η επόμενη μέρα»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 DOC ON AIR «Τα ημερολόγια της Μεσογείου»

01.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

14.15 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΣΚΗΝΙΟ

23.30 TOP STORIES

01.15 ΙΣΤΟΡΙΑ «Αναζητώντας τα τέρατα: Τα τέρατα του βάλτου»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

08.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

09.00 ΑΠΟΔΡΑΣΗ

10.00 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ

11.30 ΕΝΑ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΟΙΚΟΣΥΣΤΗΜΑ - ΕΝΑΣ ΚΑΤΟΙΚΗΣΙΜΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ

12.00 ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΣΑΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

16.30 ΚΩΔΙΚΟΣ Β' ΕΘΝΙΚΗ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

17.55 ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ ΣΕ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ Πιερικός - Αγροτικός Αστέρας

20.00 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ

20.45 HISTORY CHANNEL «Χαμένοι κόσμοι»

21.45 ΔEΛTIO KAIPOY

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210-6886.100

05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

14.45 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.45 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

18.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

19.00 ΛΟΛΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

22.00 Η ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ (Ε)

23.00 GREY'S ANATOMY

24.00 TRU CALLING

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

01.30 DAY BREAK (Ε)

02.30 ΤΑ ΜΑΧΑΙΡΩΜΑΤΑ (Ε)

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 MOBILE FUN

04.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (E)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.10 ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ

19.00 FATUS OLUS

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βασικός στόχος»

23.00 Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΦΥΡΙΞΕ

24.00 SEX AND THE CITY

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΤΡΕΣ (Ε)

02.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πολιορκία»

05.15 ΜΕΙΝΕ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.45 ALTER KIDS

08.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ

09.55 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.35 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 SHOWBIZ NEWS

17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΚΗ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΟ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιθεωρητής Μαιγκρέ: Η γυναίκα του διαρρήκτη»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.30 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

12.50 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.10 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.30 FIFTY - FIFTY

18.10 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ

19.00 TA ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)

22.00 L.A.P.D. (Ε)

23.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

24.00 ΑΝΑΤΡΟΠΗ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΣΕΙΡΑ «Δεύτερη Ευκαιρία» (E)

02.30 ΣΕΙΡΑ «Η αστυνομικίνα»

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (E)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.00 ΚΥΛΗΣΕ Ο ΤΕΝΤΖΕΡΗΣ

11.00 ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΕΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΜΠΟΡΩ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συλλάβετε τον Κάρτερ»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σώμα»

01.30 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φαντάσματα εφηβείας»

05.15 ΣΕΙΡΑ «Eyes»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης...

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ... (Ε) Εκπομπή για ανθρώπους από το χώρο της τέχνης και των γραμμάτων, που έφυγαν..., αφήνοντας σημαντικό έργο, με τη Σοφία Αδαμίδου

16.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

16.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στο καλό λαϊκό τραγούδι και τους σύγχρονους δημιουργούς, με τον Πάρη Μήτσου

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Μετάδοση αγώνων βόλεϊ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ Θα μεταδοθεί η ανατολικογερμανική ταινία «Οι νεκροί δε σιωπούν»

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ

11.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Χοροί από διάφορες περιοχές της Ελλάδας»

12.30 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

14.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ

15.30 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ

16.00 ΨΕΥΤΗΣ ΠΑΠΠΟΥΣ

17.00 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

18.00 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ

19.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ

20.00 Ο ΧΟΡΟΣ ΤΩΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΩΝ

20.30 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ «Κώστας Η. Γεωργίου»

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η φλόγα που τρεμοσβήνει»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Old boy»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.50 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 ΤΙΜΟΝ ΚΑΙ ΠΟΥΜΠΑ

10.30 ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ

11.00 ΤΕΪΛ ΣΠΙΝ

11.30 ΗΡΑΚΛΗΣ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ZOOM ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

13.30 TOP STORIES (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΧΘΕΣ - ΣΗΜΕΡΑ - ΑΥΡΙΟ

17.00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.45 PRE GAME

19.00 SUPER LEAGUE «Αρης - Εργοτέλης»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

-- Στις 24.00 μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

01.00 TOP STORIES (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΤΟ ΡΟΛΟΪ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗΣ

07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

11.30 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ

12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ

14.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ

15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ

17.30 ΧΩΜΑΤΑ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ

18.00 BALKAN EXPRESS

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας Βέγγος για όλες τις δουλειές»

20.45 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ

21.15 2ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΣΙΡΚΟΥ ΒΕΡΟΝΑΣ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ

24.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3

01.15 ΑΠΟΨΕ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ ΚΟΥΙΚ (Ε)

02.30 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (Ε)

04.00 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ (Ε)

05.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.50 6 ΜΕ 10 ΜΑΖΙ

10.00 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 EXTREME MAKEOVER - HOME EDITION

15.50 ΜΠΑΣΚΕΤ «Παναθηναϊκός - ΑΕΚ»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Για ποιον χτυπά η κουδούνα»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Walk the line»

23.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Pulp fiction»

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.40 DAY BREAK

03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.10 MOBILE FUN

04.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

05.50 STUDIO ALPHA

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

13.00 STARS SYSTEM

14.00 MAD AND THE CITY

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)

16.45 SUPER LEAGUE «Λάρισα - Αστέρας Τρίπολης»

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 FATUS OLUS (E)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πολίτικη κουζίνα»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απειλή στον αέρα 2»

01.00 ΠΑΜΕ ΓΗΠΕΔΟ

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.15 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΜΕΙΝΕ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.50 ALTER KIDS

12.00 TRANSFORMERS ANIMATED

12.30 ΒΑΛΕΡΙΑΝ ΚΑΙ ΛΟΡΕΛΙΝ

13.00 ΤΕΝ ΤΕΝ

13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 TV WEEKEND

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ

23.30 ΑΠΟΤΥΠΩΜΑΤΑ

02.00 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα νύχια του τίγρη»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.15 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

13.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρομπέν των Δασών: Οι ήρωες με τα κολάν»

16.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι μπάτσοι του Χόλιγουντ»

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Family sins»

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι κυνηγοί του Μεγάλου Αλεξάνδρου»

03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το νησί των κουρσάρων»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.45 ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΜΑΡΣ

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ

18.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ρωμιός έχει φιλότιμο»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα ιπτάμενα στιλέτα»

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Azumi 2»

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγρυπνος»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια»

16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης...

09.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική ενημερωτική εκπομπή

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης

17.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

17.30 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΕΣ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΕΙΣ Αρχιτεκτονική! Τέχνη ή επιστήμη;

18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις

19.00 ΕΥΡΩΕΝΩΣΗ Σχόλια, ρεπορτάζ, συνεντεύξεις από το χώρο της ΕΕ

19.30 «Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ» Πολωνική σειρά. Επεισ. 4ο

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Θα μεταδοθεί το δεύτερο μέρος της ρώσικης ταινίας

22.30 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ Ενημερωτική εκπομπή

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΤΣΙΠ ΚΑΙ ΝΤΕΪΛ

08.30 ΝΤΑΡΓΟΥΙΓΚ ΝΤΑΓΚ

09.00 ΜΙΚΙ ΜΑΟΥΣ - ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ

09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ

10.00 CLASSIC CARTOONS

10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας γαμπρός πολλά ελαφρύς»

12.00 ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ

15.30 ΤΙΜΟ ΣΑΠΡΙΜΟ

16.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ

16.30 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ

17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.00 ΔΡΟΜΟΙ

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 ΟΙ ΚΕΡΑΙΕΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ

20.00 ΠΑΡΑΔΕΙΣΕΝΙΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ

21.00 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ (Ε)

22.00 Ο ΚΥΝΗΓΟΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ (Ε)

22.45 EΛCULTURE.GR

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγάπη στα 16»

02.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

14.15 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρίτη και 13»

20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 PRESS

23.15 ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΕΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Ελένη εκπαιδεύεται»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

08.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

09.00 ΑΠΟΔΡΑΣΗ

10.00 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ

11.30 ΕΝΑ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΟΙΚΟΣΥΣΤΗΜΑ - ΕΝΑΣ ΚΑΤΟΙΚΗΣΙΜΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ

12.00 ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΕΣΑΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

16.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.10 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

18.20 ΙΣΤΟΡΙΑ

19.15 ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΑΓΡΙΑ

19.45 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ

20.45 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΑΡΑΝΔΩΝ

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)

23.30 ΑΠΟΨΕ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ ΚΟΥΙΚ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πίσω από τα παρασκήνια»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210-6886.100

05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

14.45 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.45 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

18.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

19.00 ΛΟΛΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΛΙΤΣΑ.COM (E)

22.00 Η ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ (Ε)

23.00 GREY'S ANATOMY

24.00 TRU CALLING

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

01.30 DAY BREAK (Ε)

02.30 ΤΑ ΜΑΧΑΙΡΩΜΑΤΑ

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 MOBILE FUN

04.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

16.45 ΑΓΩΝΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ «Βέροια - Πανιώνιος»

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 FATUS OLUS

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

00.15 ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ

01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.45 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ... ΑΝΤΡΕΣ

02.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξοδος κινδύνου»

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.45 ALTER KIDS

08.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ

09.55 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.35 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ-ΜΠΛΑ

15.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

16.10 SHOWBIZ NEWS

17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λαγωνικό Κ-9: Η επιστροφή»

23.00 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μοιραία χήρα»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.30 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

12.50 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (E)

16.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.30 FIFTY FIFTY

18.10 MIA ΣΤΙΓΜΗ ΔΥΟ ΖΩΕΣ

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)

22.00 L.A.D.P. (Ε)

23.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

24.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟΥ

02.30 ΜΟΝΤΕΡΝΟΙ ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ

03.30 FALCON BEACH

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

STAR
Τηλ. 210.3481.000

07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.00 ΚΥΛΗΣΕ Ο ΤΕΝΤΖΕΡΗΣ

11.00 ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΕΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΜΠΟΡΩ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φόβος ενστίκτου»

23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παράδεισος»

01.45 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι μονομάχους»

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μη αναστρέψιμος»

05.00 EYES

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.10 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή

09.00 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ (Ε) Ενημερωτική εκπομπή

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης...

17.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

18.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου

19.00 ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΑΠΟΨΗ Εκπομπή αφιερωμένη στο «άλλο μισό του ουρανού» τη γυναίκα και όλα όσα την αφορούν, με την Ειρήνη Μπαλντίδη

20.00 ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ Πολωνική σειρά. Επεισ. 1ο

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 100 ΛΕΠΤΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Πολωνική σειρά. Επεισ. 1ο

22.00 ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ Ερευνώντας αιτίες και αναζητώντας λύσεις, για τα οξυμένα κοινωνικά προβλήματα. Με τον Κώστα Τσίφτη

23.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ... Εκπομπή για ανθρώπους από το χώρο της τέχνης και των γραμμάτων, που έφυγαν..., αφήνοντας σημαντικό έργο

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΤΣΙΠ ΚΑΙ ΝΤΕΪΛ

08.30 ΝΤΑΡΓΟΥΙΓΚ ΝΤΑΚ

09.00 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ - ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ

09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ

10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Προδομένη αγάπη»

12.00 ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ

15.30 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ

16.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ

16.30 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ, ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ

17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ

19.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ

20.00 ΠΑΡΑΔΕΙΣΕΝΙΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)

22.45 Ελculture.gr

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ

01.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

14.15 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υιέ μου, υιέ μου»

20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ ΤΣΟΚΛΗ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Cinderella man»

01.30 ΙΣΤΟΡΙΑ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

08.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

09.00 ΑΠΟΔΡΑΣΗ

10.00 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ

11.30 ΕΝΑ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΟΙΚΟΣΥΣΤΗΜΑ - ΕΝΑΣ ΚΑΤΟΙΚΗΣΙΜΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ

12.00 ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΕΣΑΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

16.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 EKTH ΑΙΣΘΗΣΗ

18.20 ΙΣΤΟΡΙΑ

19.30 ΒΟΛΕΪ «Ηρακλής - Τσεστόχοβα»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

00.30 ΤΗΕ HISTORY CHANNEL

01.30 ΟΞΥΓΟΝΟ (Ε)

02.30 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ (Ε)

04.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)

05.30 ΥΠΑΡΧΕΙ ...ΕΙΔΗΣΗ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210-6886.100

05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

14.45 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

18.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

19.00 ΛΟΛΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΛΙΤΣΑ.COM (E)

22.00 Η ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ (Ε)

23.00 GREY'S ANATOMY

24.00 TRU CALLING

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

01.30 DAY BREAK (Ε)

02.30 ΤΑ ΜΑΧΑΙΡΩΜΑΤΑ (Ε)

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 MOBILE FUN

04.30 TA ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΣΙΓΑ, ΜΗΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.45 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ «Πανθρακικός - Παναθηναϊκός»

21.00 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ «ΠΑΟΚ - Αρης»

23.00 ΠΑΜΕ ΓΗΠΕΔΟ - ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

24.00 SEX AND THE CITY

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ... ΑΝΤΡΕΣ

02.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κίνηση του ιππότη»

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.45 ALTER KIDS

08.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ

09.55 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.35 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 SHOWBIZ NEWS

17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μούμια επιστρέφει»

23.30 MAD MEN

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βίαιοι δρόμοι»

02.45 AUTO ALTER

03.00 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνη αποστολή»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.30 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

12.50 7 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.30 FIFTY - FIFTY

18.10 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Ο ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)

22.00 L.A.P.D. (Ε)

23.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χωρίς διέξοδο»

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκι γουίκεντ»

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.00 ΚΥΛΗΣΕ Ο ΤΕΝΤΖΕΡΗΣ

11.00 ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΕΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΜΠΟΡΩ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Catwoman»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκτός χρόνου»

01.30 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγγελος εκδικητής»

04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα διαμάντια του Κιλιμάντζαρο»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΠΕΜΠΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή

09.00 ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ (Ε) Ερευνώντας αιτίες και αναζητώντας λύσεις για τα οξυμένα κοινωνικά προβλήματα

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης...

17.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

17.30 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ Η στιγμή στα 35 mm. Ελληνες και ξένοι σύγχρονοι φωτογράφοι παρουσιάζουν τη δουλειά τους

18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις

19.00 ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΙΔΕΙΑΣ Μια εκπομπή αφιερωμένη στα πολλά και σοβαρά ζητήματα Παιδείας, τις ρίζες τους και την απαιτούμενη διέξοδο

20.00 Ο ΧΟΝΤΡΟΣ Πολωνική σειρά. Επεισ. 2ο

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΥΑ Πολωνική σειρά. Επεισ. 2ο

22.30 ΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟΣ (Ε) Πολιτική ενημερωτική εκπομπή

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΤΣΙΠ ΚΑΙ ΝΤΕΪΛ - ΟΙ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΕΣ

08.30 ΝΤΑΡΓΟΥΙΓΚ ΝΤΑΓΚ

09.00 ΜΙΚΙ ΜΑΟΥΣ - ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ

09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ

10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Και οι 14 ήταν υπέροχοι»

12.00 ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ

15.30 ΤΙΜΟ ΣΑΠΡΙΜΟ

16.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ (Ε)

16.30 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ, ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ

17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.00 EURODOC - ΕΥΡΩΠΗ 2013

19.00 ΕΞΙΣΤΟΡΕΙΝ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΕΙΝ

20.00 ΚΟΙΤΩΝΤΑΣ ΑΠΟ ΨΗΛΑ

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.10 ΨΕΥΤΗΣ ΠΑΠΠΟΥΣ

22.00 ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ

22.45 EΛCULTURE.GR - Ο ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΑΣ ΟΔΗΓΟΣ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΞΕΝΗ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Fahrenhet 9/11»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

14.15 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τεμπελόσκυλο»

20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΟΥΔΕΙΣ ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΣ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απίστευτη Παρασκευή»

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

01.00 ΙΣΤΟΡΙΑ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

08.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

09.00 ΑΠΟΔΡΑΣΗ

10.00 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ

11.30 ΕΝΑ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΟΙΚΟΣΥΣΤΗΜΑ - ΕΝΑΣ ΚΑΤΟΙΚΗΣΙΜΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ

12.00 ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΣΑΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

16.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

18.20 ΙΣΤΟΡΙΑ

19.15 ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΑΓΡΙΑ

19.45 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ

20.45 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΓΙΝΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ

24.00 CINEMANIA

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210-6886.100

05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

14.45 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

18.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

19.00 ΛΟΛΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

22.00 Η ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ (Ε)

23.00 GREY'S ANATOMY

24.00 TRU CALLING

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

01.30 DAY BREAK (Ε)

02.30 TA ΜΑΧΑΙΡΩΜΑΤΑ (Ε)

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 MOBILE FUN

04.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

16.45 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ «Εργοτέλης - SKODA Ξάνθη»

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

19.00 FATUS OLUS

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ

22.30 ΜΑΤΩΜΕΝΑ ΧΩΜΑΤΑ

24.00 SEX AND THE CITY

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ... ΑΝΤΡΕΣ

02.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.15 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

04.15 ΜΕΙΝΕ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.45 ALTER KIDS

08.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ

09.55 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.35 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.10 SHOWBIZ NEWS

17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κωδικό όνομα: Αλεξίσφαιρος»

22.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΖΟΥΓΚΛΑ

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στοίχημα θανάτου»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.30 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

12.50 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.30 FIFTY - FIFTY

18.10 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)

22.00 BELLAS TV

23.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πόλη της χαράς»

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000-2000

07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.00 ΚΥΛΗΣΕ Ο ΤΕΝΤΖΕΡΗΣ

11.00 ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΕΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΜΠΟΡΩ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οπως στον παράδεισο»

22.45 ΟΜΑΔΑ NCIS

23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σπείρα»

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γεννημένος εραστής»

04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Everyday people»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή

09.00 ΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟΣ (Ε) Πολιτική ενημερωτική εκπομπή

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης...

16.45 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Μετάδοση αγώνων ποδοσφαίρου

18.45 CINE PLANO Κινηματογραφικές προβολές και κριτική ταινιών, φεστιβάλ, εκδηλώσεις, συνεντεύξεις και κινηματογραφικές ειδήσεις, με τους Κώστα Σταματόπουλο, σκηνοθέτη, και Γιάννη Φραγκούλη, κριτικό κινηματογράφου

19.15 Ο ΤΣΙΓΓΑΝΟΣ Επεισ. 1ο

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ Εκπομπή αφιερωμένη στο καλό λαϊκό τραγούδι και στους σύγχρονους δημιουργούς, με τον Πάρη Μήτσου

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΤΣΙΠ ΚΑΙ ΝΤΕΪΛ

08.30 ΝΤΑΡΓΟΥΙΓΚ ΝΤΑΓΚ

09.00 ΜΙΚΙ ΜΑΟΥΣ - ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ

09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ

10.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

11.00 Ο ΕΡΩΤΑΣ ΤΩΝ ΠΡΩΤΩΝ ΠΛΑΝΩΝ (Ε) «Τόνια Μαρκετάκη»

12.00 ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ

15.30 ΤΙΜΟ ΣΑΠΡΙΜΟ

16.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ

16.30 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ, ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ

17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ

19.00 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ

20.00 ΚΟΙΤΩΝΤΑΣ ΑΠΟ ΨΗΛΑ

21.00 BLEAK HOUSE

22.00 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ

22.45 EΛCULTURE.GR - Ο ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΑΣ ΟΔΗΓΟΣ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η υπόθεση του κλεμμένου πίνακα»

-- Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

14.15 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΠΡΩΤΗ ΠΑΣΑ

20.00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΝΤΙΣΝΕΪ «Η Παναγία των Παρισίων 2»

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

24.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ

-- Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη

ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

08.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

09.00 ΑΠΟΔΡΑΣΗ

10.00 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ

11.30 ΕΡΕΥΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ

12.00 ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΣΑΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

16.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ στη νοηματική

18.10 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

18.20 ΙΣΤΟΡΙΑ

19.15 ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΑΓΡΙΑ

19.45 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ

20.45 ΕΝΗΛΙΚΙΩΣΗ ΑΓΟΡΙΟΥ

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ

00.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ

01.30 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)

02.00 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΜΠΟΛΣΟΪ 1993

03.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)

04.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)

05.30 ΥΠΑΡΧΕΙ ...ΕΙΔΗΣΗ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210-6886.100

05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

14.45 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

18.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

19.00 ΛΟΛΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 THE X FACTOR

24.00 TRU CALLING

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

01.30 DAY BREAK

02.30 ΤΑ ΜΑΧΑΙΡΩΜΑΤΑ (Ε)

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 MOBILE FUN

04.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.10 ΣΙΓΑ, ΜΗΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ

19.00 FATUS OLUS

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαφία»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαγικά φίλτρα»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αδρεναλίνη»

02.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΜΕΙΝΕ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.45 ALTER KIDS

08.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ

09.55 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.35 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.10 SHOWBIZ NEWS

17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ψευταράς»

22.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πόλεμος της Ρουθ»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.30 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

12.50 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.30 FIFTY FIFTY Τηλεπαιχνίδι

18.10 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)

22.00 L.A.P.D (E)

23.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανύπαντρη μητέρα»

02.15 WORLD POKER TOUR (Ε)

03.15 FALCON BEACH

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000-2000

07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.00 ΚΥΛΗΣΕ Ο ΤΕΝΤΖΕΡΗΣ

11.00 ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΕΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΜΠΟΡΩ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υποβρύχιο Κ-19»

23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σλίβερ»

02.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαχητές χωρίς αιτία»

05.15 ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΗΔΕΙΩΝ ΦΙΣΕΡ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης...

09.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ Ενα οδοιπορικό στην ελληνική περιφέρεια, στα ξεχασμένα χωριά και τους ανθρώπους τους

16.00 ΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟΣ (Ε) Πολιτική ενημερωτική εκπομπή

17.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Συζήτηση για θέματα εξωτερικής πολιτικής και διεθνών σχέσεων. Με την Αννα Μπαλλή

18.30 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Ενα ταξίδι στο πολύμορφο και πολύτροπο ανθρώπινο τοπίο της παραδοσιακής μουσικής και της λαϊκής παράδοσης, με συνταξιδιώτη τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη

19.30 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Οι ταινίες μικρού μήκους και οι δημιουργοί τους. Με τον Γρηγόρη Τραγγανίδα

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Μετάδοση αγώνων ποδοσφαίρου

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.000

08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, NEOYΣ ΚΑΙ ΕΝΗΛΙΚΕΣ...

10.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ

10.30 MEDITERRANEO

11.00 ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ, ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ

11.30 ΕΝΑ ΚΤΙΡΙΟ, ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ

12.30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

13.30 ΡΙΜΕΪΚ

14.30 ΖΩΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

15.00 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

17.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ

19.00 ΝΒΑ ΜΠΑΣΚΕΤ (Μ)

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.10 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ (Ε)

22.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ

22.45 EΛCULTURE.GR - Ο ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΑΣ ΟΔΗΓΟΣ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΝΕΟ ΣΙΝΕΜΑ ΑΠ' ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.50 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

DISNEY FESTIVAL

10.00 ΤΙΜΟΝ ΚΑΙ ΠΟΥΜΠΑ

10.30 ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ

11.00 ΤΕΪΛ ΣΠΙΝ

11.30 ΗΡΑΚΛΗΣ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΕΙΝΑΙ Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ

13.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ DISNEY «Η Παναγία των Παρισίων 2»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

17.00 Η ΑΛΛΗ ΟΨΗ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.45 PRE GAME

19.00 SUPER LEAGUE ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Αστέρας Τρίπολης - Θρασύβουλος»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

01.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ - ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ ΣΤΑ ΑΚΡΑ

08.00 ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

09.00 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

10.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ

12.00 ΑΠΟΔΡΑΣΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ

15.00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ

17.00 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ

17.30 ΧΩΜΑΤΑ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)

18.00 ΟΞΥΓΟΝΟ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μικροί και μεγάλοι εν δράσει»

21.00 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ - ΑΦΙΕΡΩΜΑ: «Ο παλαβός αεικίνητος κόσμος του Θανάση»: «Θ.Β. φαλακρός πράκτωρ επιχείρηση Γης Μαδιάμ»

01.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)

02.00 ΟΞΥΓΟΝΟ (Ε)

03.00 Β' ΕΘΝΙΚΗ (Ε)

05.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.50 6 ΜΕ 10 ΜΑΖΙ Ζωντανό μαγκαζίνο

10.00 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.45 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ

14.50 Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ «Πανελλήνιος - Αρης» Απευθείας μετάδοση

16.50 EXTREME MAKEOVER HOME EDITION Reality show

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο στρίγκλος που έγινε αρνάκι»

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 X-FACTOR AUDITION Μουσικός διαγωνισμός

22.00 Η ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ (Ε)

23.10 OLA 9+ Σατιρική εκπομπή

01.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια κούκλα... ζωντανή!»

03.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 MOBILE FUN

04.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

05.50 STUDIO ALPHA

10.00 ΜΕΣ' ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

13.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ

14.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

16.45 SUPER LEAGUE «Πανσερραϊκός - Ολυμπιακός»

18.45 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

19.00 FATUS OLUS (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 PASSWORD

22.00 ΨΥΧΑΓΩΓΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

22.45 Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΦΥΡΙΞΕ (Ε)

23.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

03.15 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

04.15 ΜΕΙΝΕ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.40 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 TV WEEKEND

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 LIFESTYLE

22.00 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ

23.00 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ

02.30 CSI: ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 MOMMY - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.15 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

13.00 MEGA STAR

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 TRACTION

15.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

17.15 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.20 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

18.10 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ

19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΜΙΑ ΤΡΥΠΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ - Τηλεπαιχνίδι

21.50 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)

23.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.00 WORLD POKER TOUR (E)

03.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σχολείο ζωής»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (2ος κύκλος)

16.45 GOSSIP GIRL Σειρά

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ (4ος κύκλος)

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 FORT BOYARD V Τηλεπαιχνίδι

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Περιπέτεια στην άκρη της γης»

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «City Hall»

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πτήση αγωνίας» (747)

05.00 ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΗΔΕΙΩΝ ΦΙΣΕΡ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 22310.51180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.20 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Αγροτική εκπομπή

16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org