Κυριακή 10 Σεπτέμβρη 2006
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΔΕΥΤΕΡΑ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, εκπαιδ. τηλεόραση

17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

18.15 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Ελληνικός και ξένος κινηματογράφος

23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

07.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΟΝΟΜΑΧΙΕΣ (Ε)

08.00 ΚΡΥΜΜΕΝΕΣ ΓΩΝΙΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε)

09.00 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ - ΟΔΥΣΣΕΙΑ

09.30 Ο ΚΑΠΕΤΑΝ ΣΒΟΥΡΑΣ

10.00 ΟΙ ΤΑΡΑΞΙΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ

10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) ΜΟΥΣΙΚΗ

11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥΣ (Ε)

12.00 ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ - Η ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΗΣ ΗΠΕΙΡΟΣ

13.00 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ (Ε)

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

19.00 ΒΟΛΕΪ - SUPER CUP «Παναθηναϊκός - Ηρακλής»

21.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ

21.30 ΑΓΓΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟ ΑΞΕΠΕΡΑΣΤΟ

22.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (Ε)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ (Ε)

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νοσταλγία»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)

14.00 PEPPER ANN

14.30 ΛΟΓΑΡΙΑΖΟΝΤΑΣ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΦΡΟΥΤΟ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 CHAMPIONS NET ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κρυφτό ταλέντο»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

08.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

10.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

10.30 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΤΟΣΚΑΝΗ

11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

11.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΟΙΝΟΠΟΙΙΑΣ

12.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΒΟΥΝΩΝ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)

15.45 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

16.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.15 ΚΑΙΡΟΣ

20.30 Η ΖΩΝΤΑΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ - ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΟΝ ΣΤΟΟΥΝΜΑΝ

21.00 MOTOR GP (E) «Γκραν Πρι Μαλαισίας»

23.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΟΙ ΒΛΑΧΟΙ

01.30 2ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΑΛΥΤΕΡΩΝ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ 2000-2001

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)

11.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε) Σειρά

12.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε) Σειρά

14.45 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)

15.40 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

16.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.50 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

17.45 SUPER GAME

18.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

19.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε) Σειρά

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 DEAL (Ε)

21.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

22.50 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 THE X-FILES

01.30 PUZZLEMANIA

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γροθιές στα διαμάντια»

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.55 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΚΡΥΦΑ ΠΑΘΗ (Ε)

16.45 RUBI

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΤΥΠΟΥ ΔΕΛΤΙΟ

19.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

22.00 ΣΑΝ ΟΝΕΙΡΟ (Ε)

23.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

24.00 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επέτειος γάμου»

03.30 ΝΙΚΗΤΑ ΙΙΙ

04.30 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΤΡΕΣ

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.15 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ

10.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.45 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δυναστείας»

17.15 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 TO ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «DC 9/11: Η ώρα της κρίσης»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.30 SEX AND THE CITY

00.30 AUTO ALTER

00.35 ΑΫΠΝΙΕΣ (Ε)

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εκδίκηση»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000, 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΕΠΑΦΗ (Ε)

11.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)

12.00 ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΑ (Ε)

13.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

16.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε) Σειρά

16.30 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)

17.10 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε) Σειρά

19.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 50 - 50 (Ε)

22.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπέρτατη πρόκληση»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κέντρο του κόσμου»

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΤΣΑΡΛΙ

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ

11.00 LA SOUSOURELA

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ Σειρά

17.45 ΛΟΥΝΑ, Η ΩΡΑΙΑ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΣ

18.45 ΖΙΝΑ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκρηξη αδρεναλίνης»

23.45 ΤΕΞΑΣ ΡΕΪΝΤΖΕΡ

00.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

01.45 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

02.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.00 ΚΥΝΗΓΟΣ ΕΠΙΚΗΡΥΓΜΕΝΩΝ

04.00 ΔΥΤΙΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑ

05.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΪΑΜΙ

05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία

17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά

19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

22.00 ΓΟΡΔΙΟΣ ΔΕΣΜΟΣ

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD

ΚΥΡΙΑΚΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, Εκπαιδευτική τηλεόραση

17.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»

17.30 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Από την κοινοβουλευτική δραστηριότητα

18.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Καλή ελληνική και ξένη μουσική

21.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Ελληνικός και ξένος κινηματογράφος

23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ

11.20 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

12.30 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

14.00 ΣΚΥΡΟΣ: ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΟΥ ΜΥΘΟΥ

14.45 WORLD ATHLETICS FINAL

18.00 Η ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑΣ ΒΙΚΤΩΡΙΑΣ

19.45 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ «Μικρός τελικός ανδρών»

21.15 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ «Τελικός ανδρών»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 HOTEL ΤΡΙΤΩΝ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

07.00 ΝΕΑ ΓΗ: ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩΝΤΑΣ ΤΑ ΠΑΓΟΒΟΥΝΑ

08.00 ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΟΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ (Ε)

09.00 ΠΩΣ ΓΙΝΕΣΑΙ ΑΝΤΡΑΣ...

10.00 ΤΑΡΖΑΝ

11.00 QUACK PACK

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΔΙΕΘΝΗΣ ΕΚΘΕΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολα τα σκυλάκια πάνε στον Παράδεισο Νο 2»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 PRE GAME

19.00 ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚΑ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Αιγάλεω - Αρης»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αποχαιρετισμός στο βασιλιά»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΓΟΝΙΜΗ ΓΗ - Η ΕΥΡΩΠΗ ΤΗΣ ΑΕΙΦΟΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑΣ

11.00 ΔΙΑΣΗΜΟΙ ΣΥΝΘΕΤΕΣ

11.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

12.30 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ

14.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)

16.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

17.00 EXODUS (E)

17.30 MOTO GP «Γκραν Πρι Μαλαισίας»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.50 ΚΑΙΡΟΣ

20.00 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΤΗΣ ΚΙΝΑΣ

21.00 ΜΙΑ ΠΟΛΗ, ΕΝΑ ΒΛΕΜΜΑ (Ε)

22.00 MIXER: ΜΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΕΜΟΣ Β' Μέρος

23.00 ΑΝΑΦΟΡΑ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΟΙ ΚΑΡΠΟΙ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3

02.30 ΡΕΜΠΕΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ «Η σμυρναίικη σχολή»

03.30 EUROMUSICA '96 Φεστιβάλ μουσικής

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ

07.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πρώτος έρωτας»

09.10 CHEEK TO CHEEK (Ε)

09.50 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)

10.30 Η ΜΕΓΑΛΗ ΤΩΝ ΜΠΑΤΣΩΝ ΣΧΟΛΗ

11.20 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

12.00 ΜΠΑΜ! (ΜΗΝ ΠΡΟΧΩΡΑΣ ΑΝΥΠΟΨΙΑΣΤΟΣ ΜΕΓΑΛΕ) (Ε)

12.55 SUPER GAME

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)

14.50 ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ «Απάτα τον πλησίον σου»

17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

19.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι ιππότες της Σαγκάης»

23.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κυνηγός 2»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.45 PUZZLEMANIA

03.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ: «Σάο Πάολο - Κορίνθιας»

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.40 MOBILE FUN

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

08.00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ

10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ (Ε)

13.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ι - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΙΤΑΛΙΑΣ

17.00 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ... ΑΝΤΡΕΣ

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο παραμυθάς»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η θεία μου η χίπισσα»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος με τη σιδερένια μάσκα»

01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.00 THIRD WATCH V Σειρά

03.00 ΝΙΚΙΤΑ ΙΙΙ

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ALTER KIDS

12.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΕΪ ΦΟΞ

13.00 NUMBER ONE

13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

14.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταμτάκο προχώρα, ξεβρώμισε τη χώρα»

16.15 ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ (Ε)

23.00 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΝΑΤΟΜΙΑΣ Σειρά

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόκκινη γραμμή»

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μαχητής»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΘΥΜΟΣ (Ε)

11.10 ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)

12.10 ΨΙΘΥΡΟΙ ΚΑΡΔΙΑΣ (Ε)

13.10 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε) Σειρά

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καράτε Κιντ»

17.20 ΓΗ ΚΑΙ ΟΥΡΑΝΟΣ (Ε) Σειρά

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (Ε)

19.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Περλ Χάρμπορ»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οταν δεις να έρχονται ξένοι»

03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπλου ιγκουάνα»

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 EVERWOOD: Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΗ Σειρά

14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

15.30 ΚΟΤΖΑΚ Αστυνομική σειρά

16.30 ΤΖΑΚ ΚΑΙ ΜΠΟΜΠΙ Σειρά

17.30 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

18.30 SURVIVOR - ΤΑΪΛΑΝΔΗ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γάμος»

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμα καρδιοχτύπια»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κατάρα του φυλακτού»

04.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

08.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ Γνωστές ιστορίες και παραμύθια σε καρτούν

11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Παραδοσιακοί χοροί

16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση

17.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

22.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Rights & Wrongs»

23.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD

ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, εκπαιδ. τηλεόραση

17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

18.15 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Ελληνικός και ξένος κινηματογράφος

23.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

07.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΟΝΟΜΑΧΙΕΣ (Ε)

08.00 ΚΡΥΜΜΕΝΕΣ ΓΩΝΙΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε)

09.00 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ - ΟΔΥΣΣΕΙΑ

09.30 Ο ΚΑΠΕΤΑΝ ΣΒΟΥΡΑΣ

10.00 ΟΙ ΤΑΡΑΞΙΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ

10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Νέλσον Μαντέλα»

11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥΣ (Ε)

12.00 ΣΤΑ ΟΡΙΑ

13.00 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ (Ε)

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 ΑΓΓΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟ ΑΞΕΠΕΡΑΣΤΟ

20.00 ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ

20.30 ΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

21.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ (Ε) «Χαραλαμπίδης - Ρέππας - Ντενίση»

22.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άντρας που αγαπούσε τις γυναίκες»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)

14.00 PEPPER ANN

14.30 ΛΟΓΑΡΙΑΖΟΝΤΑΣ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΦΡΟΥΤΟ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΜΑΡΚΟ ΠΟΛΟ

23.45 CHAMPIONS ΝΕΤ «Ολυμπιακός - Βαλένθια»

02.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)]

08.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

10.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ «Οι πολύτιμοι μουσώνες»

10.30 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΤΟΣΚΑΝΗ

11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

11.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΟΙΝΟΠΟΙΙΑΣ

12.00 ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΑ ΤΡΕΝΑ «Ταϊλάνδη»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)

15.45 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)]

16.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.15 ΚΑΙΡΟΣ

20.30 Η ΖΩΝΤΑΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ - Με τον Τζον Στόουνμαν

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αντζι»

23.00 ΦΙΝΤΕΛ ΚΑΣΤΡΟ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΤΟ ΜΠΛΕ ΠΟΔΗΛΑΤΟ Σειρά

01.30 3ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΑΛΥΤΕΡΩΝ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ 2001-2002

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)

11.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε) Σειρά

12.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε) Σειρά

14.45 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)

15.40 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

16.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.50 ΕΛΛΑΣ, ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

17.45 SUPER GAME

18.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

19.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε) Σειρά

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 DEAL (Ε)

21.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

22.50 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 THE X-FILES

01.30 PUZZLEMANIA

02.30 GEO

03.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «American anthem»

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.55 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΚΡΥΦΑ ΠΑΘΗ

16.45 RUBI

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΤΥΠΟΥ ΔΕΛΤΙΟ

19.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

22.00 ΣΑΝ ΟΝΕΙΡΟ (Ε)

23.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

24.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 ΝΙΚΙΤΑ ΙΙΙ

03.15 ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.15 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ

10.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.45 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα δίδυμα»

17.15 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 TO ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας ιππότης μαύρα χάλια»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.30 SEX AND THE CITY

00.30 AUTO ALTER

00.35 ΑΫΠΝΙΕΣ (Ε)

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

MEGA
Τηλ. 210.6903.000, 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΕΠΑΦΗ (Ε)

11.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)

12.00 ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΑ (Ε)

13.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

16.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

16.30 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)

17.10 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε) Σειρά

19.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 50 - 50 (Ε)

22.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Και ο Θεός κλωνοποίησε τη γυναίκα»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.15 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ

01.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τρίο στούτζες»

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ

11.00 LA SOUSOURELA

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ Σειρά

17.45 ΛΟΥΝΑ, Η ΩΡΑΙΑ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΣ

18.45 ΖΙΝΑ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λολίτα»

00.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

01.45 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

02.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.00 ΚΥΝΗΓΟΣ ΕΠΙΚΗΡΥΓΜΕΝΩΝ Σειρά

04.00 ΔΥΤΙΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑ

05.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΪΑΜΙ

05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία

17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά

19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση

19.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Επιστήμες

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD

ΤΕΤΑΡΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902, 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, εκπαιδ. τηλεόραση

17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

18.15 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Ελληνικός και ξένος κινηματογράφος

23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση

24.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

07.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΟΝΟΜΑΧΙΕΣ (Ε)

08.00 ΚΡΥΜΜΕΝΕΣ ΓΩΝΙΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε)

09.00 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ - ΟΔΥΣΣΕΙΑ

09.30 ΟΙ ΤΑΡΑΞΙΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ

10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ (Ε) «Ρίτσαρντ Χάρις»

11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥΣ (Ε)

12.00 INDIA: KINGDOM OF THE TIGER

13.00 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ (Ε)

13.30 ΔΥΟ ΣΕΦ ΤΑΞΙΔΕΥΟΥΝ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ (Ε)

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

19.00 ΤΟ ΒΡΕΦΟΣ

20.00 ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ

20.30 ΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

21.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ (Ε)

22.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (Ε)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κοράκι»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)

14.00 PEPPER ANN

14.30 ΛΟΓΑΡΙΑΖΟΝΤΑΣ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΦΡΟΥΤΟ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Οι αγνοούμενοι» (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 CHAMPIONS LEAGUE - PRE GAME

21.45 CHAMPIONS LEAGUE Μίλαν - ΑΕΚ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «O θησαυρός του Σολομώντα»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)

08.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

10.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

10.30 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΤΟΣΚΑΝΗ

11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

11.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΟΙΝΟΠΟΙΙΑΣ

12.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΕ ΙΕΡΟΥΣ ΤΟΠΟΥΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)

15.45 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

16.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.15 ΚΑΙΡΟΣ

20.30 Η ΖΩΝΤΑΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ Ντοκιμαντέρ

21.00 ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ (Ε)

22.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ 3

22.30 ΟΙ ΛΥΡΑΡΗΔΕΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (Ε)

23.00 ΗΤΤΗΜΕΝΗ ΠΟΡΕΙΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)

01.00 ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΠΟΥ ΧΑΝΟΝΤΑΙ

01.30 5ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ - CIRCOM REGIONAL

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)

11.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε) Σειρά

12.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε) Σειρά

14.45 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)

15.40 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

16.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.50 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

17.45 SUPER GAME

18.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

19.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε) Σειρά

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 DEAL (E)

21.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

22.50 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 THE X-FILES

01.30 PUZZLEMANIA

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νοσοκόμοι για κλάματα»

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.55 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΚΡΥΦΑ ΠΑΘΗ

16.45 RUBI

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΤΥΠΟΥ ΔΕΛΤΙΟ

19.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

22.00 ΣΑΝ ΟΝΕΙΡΟ (Ε)

23.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

24.00 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βλέπω το θάνατό σου»

03.15 ΝΙΚΙΤΑ ΙΙΙ

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.15 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ

10.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.45 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ-ΜΠΛΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κλασική περίπτωση βλάβης»

17.15 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 TO ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απειλή στον αέρα 2»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.30 SEX AND THE CITY

00.30 AUTO ALTER

00.35 ΑΫΠΝΙΕΣ (Ε)

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τελευταία αποστολή»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000, 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΕΠΑΦΗ (Ε)

11.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)

12.00 ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΑ (Ε)

13.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

16.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε) Σειρά

16.30 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)

17.10 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε) Σειρά

19.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 50-50 (Ε)

22.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σιμόν»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιδρομή στο Χόλιγουντ»

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ

11.00 LA SOUSOURELA

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ

17.45 ΛΟΥΝΑ, Η ΩΡΑΙΑ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΣ

18.45 ΖΙΝΑ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ Σειρά

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια Ιταλίδα στην Κυψέλη»

00.15 ΤΕΞΑΣ ΡΕΪΝΤΖΕΡ

01.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

02.15 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

03.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.30 ΚΥΝΗΓΟΣ ΕΠΙΚΗΡΥΓΜΕΝΩΝ

04.30 ΔΥΤΙΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑ

05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΪΑΜΙ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία

17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά

19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, εκπαιδ. τηλεόραση

17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

18.15 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ Με την Σοφία Αδαμίδου και τον Απόστολο Γκλέτσο

23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

07.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΟΝΟΜΑΧΙΕΣ (Ε)

08.00 ΚΡΥΜΜΕΝΕΣ ΓΩΝΙΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε)

09.00 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ - ΟΔΥΣΣΕΙΑ

09.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΚΛΑΣΙΚΟ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ (Ε) «Σεσίλ Ντε Μιλ»

11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΒΑΣΙΛΕΙΣ «Από τη Βαβυλώνα στη Βαγδάτη»

12.00 ΔΥΟ ΚΟΣΜΟΙ, ΕΝΑΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ (Ε)

13.00 ΔΥΟ ΣΕΦ ΤΑΞΙΔΕΥΟΥΝ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ (Ε)

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

19.00 ΤΟ ΒΡΕΦΟΣ

20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΑΝΤΙΘΕΣΕΙΣ

21.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε)

22.00 ΔΡΟΜΟΙ (Ε) «Αγγελος Αντωνόπουλος»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Μπελάδες στον Παράδεισο»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)

14.00 PEPPER ANN

14.30 ΛΟΓΑΡΙΑΖΟΝΤΑΣ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΦΡΟΥΤΟ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΜΑΡΚΟ ΠΟΛΟ (Ε) Σειρά

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η νύχτα της εκδίκησης»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)

08.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

09.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ «Η Κέιτ και οι χελώνες»

10.30 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΤΟΣΚΑΝΗ

11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

11.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΟΙΝΟΠΟΙΙΑΣ

12.00 ΤΟΠΟΙ ΖΩΗΣ «Νέστος»

12.30 ΜΠΛΕ ΓΡΑΜΜΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)

15.45 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

16.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.15 ΚΑΙΡΟΣ

20.30 Η ΖΩΝΤΑΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ - ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΟΝ ΣΤΟΟΥΝΜΑΝ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το παιδί του προέδρου»

23.00 ΗΤΤΗΜΕΝΗ ΠΟΡΕΙΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΜΗΤΡΟΠΟΛΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε)

02.00 4ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)

11.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε) Σειρά

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε) Σειρά

14.45 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)

15.40 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

16.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.50 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

17.45 SUPER GAME

18.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

19.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε) Σειρά

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 DEAL (Ε)

21.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

22.50 ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΜΜΑ - BEST OF

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 THE X-FILES

01.30 PUZZLEMANIA

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ακραίος έρωτας»

04.40 ΑΛΙ ΜΑΚΜΠΙΛ

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.55 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΚΡΥΦΑ ΠΑΘΗ (Ε)

16.45 RUBI

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΤΥΠΟΥ ΔΕΛΤΙΟ

19.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Space cowboys»

23.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η υπόσχεση»

03.00 ΝΙΚΙΤΑ ΙΙΙ

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.15 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ

10.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.45 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ροζ γάτος»

17.15 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 TO ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος του Pacific heights»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.30 SEX AND THE CITY

00.30 AUTO ALTER

00.35 ΑΫΠΝΙΕΣ (Ε)

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι κομάντος»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000, 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΕΠΑΦΗ (Ε)

11.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)

12.00 ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΑ (Ε)

13.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

16.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

16.30 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)

17.10 Σ' ΑΓΑΠΩ, Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

19.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ(Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 50 - 50 (Ε)

22.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα σπίτι, μια ζωή»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγγιγμα καρδιάς»

03.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΤΣΑΡΛΙ

05.30 ΦΙΛΟΔΟΞΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ

11.00 LA SOUSOURELA

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ Σειρά

17.45 ΛΟΥΝΑ, Η ΩΡΑΙΑ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΣ Σειρά

18.45 ΖΙΝΑ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Road trip»

24.00 ΤΕΞΑΣ ΡΕΪΝΤΖΕΡ

01.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

02.00 ΔΥΤΙΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑ Σειρά

03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.15 ΚΥΝΗΓΟΣ ΕΠΙΚΗΡΥΓΜΕΝΩΝ

04.15 ΔΥΤΙΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑ

05.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΪΑΜΙ

05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία

17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά

19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

22.00 ΓΟΡΔΙΟΣ ΔΕΣΜΟΣ

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD

ΠΕΜΠΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, εκπαιδ. τηλεόραση

17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

18.15 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Ελληνικός και ξένος κινηματογράφος

23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

07.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΟΝΟΜΑΧΙΕΣ (Ε)

08.00 ΚΡΥΜΜΕΝΕΣ ΓΩΝΙΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε)

09.00 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ - ΟΔΥΣΣΕΙΑ

09.30 ΟΙ ΤΑΡΑΞΙΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ

10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (E) «Λανς Αρμστρονγκ»

11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥΣ (Ε0

12.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΕ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑ

13.00 ΔΥΟ ΣΕΦ ΤΑΞΙΔΕΥΟΥΝ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ (Ε)

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

19.00 ΤΟ ΒΡΕΦΟΣ

20.00 ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ

20.30 ΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΙΑΜΟΝΗΣ Σειρά

21.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ

22.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι αταίριαστοι»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)

14.00 PAPPER ANN

14.30 ΛΟΓΑΡΙΑΖΟΝΤΑΣ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΦΡΟΥΤΟ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΚΥΠΕΛΛΟ UEFA «Παναθηναϊκός - Μέταλουργκ Ζαμπόριτσα»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δαιμονισμένος άγγελος»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)

08.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

09.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

10.30 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΤΟΣΚΑΝΗ

11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

11.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΟΙΝΟΠΟΙΙΑΣ

12.00 ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΑ ΤΡΕΝΑ Ντοκιμαντέρ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)

15.45 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.10 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

16.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.15 ΚΑΙΡΟΣ

20.30 Η ΖΩΝΤΑΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ Σειρά

21.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ Σειρά

22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

23.00 ΜΕΓΑΛΑ ΡΩΣΙΚΑ ΟΧΥΡΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΕΛΛΑΣ Η ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΟΝΕΙΡΩΝ

01.30 4ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ - CIRCOM REGIONAL

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)

11.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε) Σειρά

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε) Σειρά

14.45 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)

15.40 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

16.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.50 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

17.45 SUPER GAME

18.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

19.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε) Σειρά

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 DEAL (E)

21.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

22.50 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 THE X-FILES

01.30 PUZZLEMANIA

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ακόμα μια νύχτα...»

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.55 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΚΡΥΦΑ ΠΑΘΗ (Ε)

16.45 RUBI (Ε)

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 TYΠOY ΔΕΛΤΙΟ

19.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ: «Ξάνθη - Δυναμό Βουκουρεστίου»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

22.00 ΣΑΝ ΟΝΕΙΡΟ (Ε)

23.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

24.00 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκρηξη στο χρηματιστήριο»

03.30 ΝΙΚΙΤΑ ΙΙΙ

04.30 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΤΡΕΣ

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.15 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ

10.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.45 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ-ΜΠΛΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος άντρας»

17.15 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 TO ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μακμπράιντ: Φόνος πολυτελείας»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.30 SEX AND THE CITY

00.30 AUTO ALTER

00.35 ΑΫΠΝΙΕΣ (Ε)

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Le affinita elettive»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000, 800.116.900

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΕΠΑΦΗ (Ε)

11.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)

12.00 ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΑ (Ε)

13.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

16.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε) Σειρά

16.30 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)

17.10 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε) Σειρά

19.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 50-50 (Ε)

22.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κυνηγημένος»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ονειρα ζωής»

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΤΣΑΡΛΙ Σειρά

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ

11.00 LA SOUSOURELA

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ

17.45 ΛΟΥΝΑ, Η ΩΡΑΙΑ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΣ

18.45 ΖΙΝΑ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ Σειρά

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «O δικηγόρος του διαβόλου»

01.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

02.00 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.15 ΚΥΝΗΓΟΣ ΕΠΙΚΗΡΥΓΜΕΝΩΝ

04.15 ΔΥΤΙΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑ

05.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΪΑΜΙ

05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία

17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά

19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

22.00 ΓΟΡΔΙΟΣ ΔΕΣΜΟΣ

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD

ΣΑΒΒΑΤΟ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

10.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, Εκπαιδ. Τηλεόραση...

17.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»

17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα γεγονότα στον κόσμο τη βδομάδα που πέρασε

18.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Καλή ελληνική και ξένη μουσική

21.00 ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ Με την Σοφία Αδαμίδου και τον Απόστολο Γκλέτσο

23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.000

07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ... ΕΝΗΛΙΚΕΣ

09.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ

09.30 MEDITERRANEO (E)

10.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

12.00 «ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ» ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ

12.30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

13.30 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ

14.00 ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ Ντοκιμαντέρ

15.00 ΣΕ ΧΡΟΝΟ TV

16.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γάτα της κυρίας Ασμπορο»

18.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤΙΒΟΥ

21.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

22.00 HISTORY CHANNEL «Εγκλημα και έρευνα»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΝΕΟ ΣΙΝΕΜΑ ΑΠ' ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ «Πουθενά στην Αφρική»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

07.00 ΟΙ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ (Ε)

08.00 Ο ΚΡΥΜΜΕΝΟΣ ΚΗΠΟΣ ΤΗΣ ΣΑΧΑΡΑΣ (Ε)

09.00 ΑΠΙΘΑΝΟΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ (Ε) Ντοκιμαντέρ

DISNEY FESTIVAL

10.00 ΤΑΡΖΑΝ

11.00 QUACK PACK

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΡΩΜΑΪΚΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ

14.00 ΥΠΕΡΗΦΑΝΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (Ε)

17.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ (Ε) «Πόντος» Μέρος 2ο

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 PRE GAME

19.00 ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚΑ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Αρης - Ιωνικός»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Ε)

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)

08.00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ

09.00 ΑΡΜΟΝΙΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ (Ε)

09.30 ΖΩΑ ΤΗΣ ΝΟΤΙΑΣ ΑΦΡΙΚΗΣ (Ε)

10.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

10.30 ΑΣΙΑΤΙΚΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ Ντοκιμαντέρ

11.00 ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ (Ε)

12.00 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

15.00 DESIGN (E)

16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ Ντοκιμαντέρ

16.30 EXODUS (Ε)

17.00 MotoGP SHOW

18.15 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.50 ΚΑΙΡΟΣ

20.00 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ BOLSHOI Σειρά

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.00 ΑΡΧΕΙΟ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Αφιέρωμα: Η μεγάλη νοσταλγία στο σύγχρονο αμερικάνικο σινεμά» «Τα σκληρά καρύδια»

02.30 1ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΑΛΥΤΕΡΩΝ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ 1999-2000 (E) «Τζον Νίλσον: Ο Ταχυδρόμος - Κινηματογραφιστής»

03.30 2ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΑΛΥΤΕΡΩΝ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ 2000 - 2001(E) «Οι κάτοικοι του Τσερνομπίλ»

04.00 DESIGN (Ε)

05.00 MotoGP SHOW (E)

06.15 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)

07.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ: «Από το Βαρδάρι στο Δερβένι»

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΣΙΛΒΕΣΤΕΡ ΚΑΙ ΤΟΥΙΤΙ

07.40 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ

09.10 CHEEK TO CHEEK (E)

09.50 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)

10.30 Η ΜΕΓΑΛΗ ΤΩΝ ΜΠΑΤΣΩΝ ΣΧΟΛΗ

11.20 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

12.00 ΜΠΑΜ (Μην προχωράς ανυποψίαστος μεγάλε) (Ε)

12.55 SUPER GAME

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.50 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)

14.50 ΣΤΡΙΒΕΙΝ ΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΟΣ (Ε)

15.50 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

16.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

02.30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

05.10 MOBILE FUN

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

08.00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ

10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ (Ε)

13.00 ΠΕΡΑ ΑΠ' ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ

14.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1

17.30 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΠΡΟΣΩΠΑ 2006 (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ (Ε)

01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

04.00 THIRD WATCH

04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

12.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ

13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 TV WEEKEND

16.15 ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζέιμς Μποντ πράκτωρ 007: Εναντίον Χρυσοδάκτυλου»

23.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οικογενειακές υποθέσεις»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800116.900

06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΘΥΜΟΣ (Ε) Σειρά

11.10 ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)

12.10 ΨΙΘΥΡΟΙ ΚΑΡΔΙΑΣ (Ε)

13.10 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε) Σειρά

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπίνγκο»

16.40 ΓΗ ΚΑΙ ΟΥΡΑΝΟΣ (Ε) Σειρά

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (Ε) Σειρά

19.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε) Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θαμμένα μυστικά»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τελευταία απάτη»

03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΤΣΑΡΛΙ Σειρά

05.00 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε) Σειρά

05.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ Σειρά

14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

15.30 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Σειρά

16.30 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ Σειρά

17.30 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Σειρά

18.30 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σούπερμαν ΙΙ»

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κυνηγός φαντασμάτων»

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πριν το ξημέρωμα»

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μυστικός πράκτορας»

05.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καλημέρα Μαϊάμι»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 22310.51180

08.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ Γνωστές ιστορίες και παραμύθια σε καρτούν

11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 Η ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ Αγροτική εκπομπή

16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση

17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

22.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ

23.00 ΕΝΑ LIVE Συναυλίες ξένων καλλιτεχνών

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.30 ΤΑΙΝΙΑ

02.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org