Τετάρτη 10 Αυγούστου 2005
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 26
ΜΕΣΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Ρέξυ

18.30 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές

19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

20.15 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

23.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο Γρηγόρης Τραγγανίδας φιλοξενεί δημιουργούς ταινιών μικρού μήκους που παρουσιάζουν τη δουλιά τους, αλλά και τις απόψεις τους γενικά για το χώρο

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

07.00 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ

07.30 Η ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ ΠΑΡΑΜΥΘΙΟΥ

08.00 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ

08.15 ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ

08.30 BILLY THE CAT

09.00 ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΠΟΥ ΔΕ ΔΙΑΒΑΖΕ ΚΑΝΕΙΣ

09.30 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

10.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ

14.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

15.10 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ Σειρά

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (Ε)

17.00 ΜΙΑ ΧΩΡΑ, ΕΝΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ

17.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ

22.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ (Εκπομπή)

23.30 ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ «Υφάντρες»

23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χόνκι Τονκ Μαν»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 NACIONAL GEOGRAPHIC «Χαμένοι θησαυροί - κρυμμένος Βούδας»

11.00 ΝΕΙΛΟΣ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΟΙ ΚΥΚΛΑΔΕΣ ΣΗΜΕΡΑ

13.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τον βρήκαμε τον Παναή»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

19.00 ΤΟ ΜΠΟΥΛΟΥΚΙ

20.00 ΤΑΞΙΜ

20.50 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΗ ΝΕΤ «Τον λέγαν πρίγκιπα της πόλης»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ (Συνέχεια)

01.15 ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ

02.15 ΜΑΤΛΟΚ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

07.30 ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΙΚΟΝΑ ΚΑΙ Ο ΜΥΘΟΣ ΤΟΥ Α. ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗ

08.30 ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ

09.00 ΕΛΙΟΤ, Ο ΤΑΡΑΝΔΟΣ

09.30 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ

10.00 Η ΜΑΓΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΡΙΟ ΤΕΡΑΤΑΚΙ

10.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΠΡΙΓΚΙΠΑ

11.00 ΕΡΜΙΤΑΖ

11.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ

12.00 ΟΝ ΔΕ ΛΟΥΖ

12.30 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.20 ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΜΟΔΑ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΣΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

15.00 ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΑ ΤΡΕΝΑ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.20 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)

16.30 ΧΡΩΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ... ΑΠΟ ΤΗ ΜΥΚΟΝΟ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.50 ΚΑΙΡΟΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.15 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ (Ε)

20.30 ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ (Ε)

21.00 Η ΑΛΓΕΡΙΑ ΤΗΣ ΧΙΜΑΙΡΑΣ Σειρά

22.00 EL-LIFE

22.30 TA ΠΑΝΤΑ ΡΕΙ

23.00 ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΠΕΡΙΦΑΝΗ ΚΑΙ ΑΘΑΝΑΤΗ ΕΡΓΑΤΙΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συνάντηση με την Αφροδίτη»

02.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: «Μπάνφιλντ - Εστουντιάντες»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

10.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

10.40 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)

11.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)

12.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

15.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

16.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)

16.50 SUPER GAME

17.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.15 SUPER GAME

18.20 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

19.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΕΛΛΑΣ, ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

22.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

23.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)

00.10 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κρίσιμη καμπή»

03.10 ΤΑΪΤΟΥΣ

03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

06.30 ΜΙΑ ΝΕΑ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πεθερόπληκτος»

12.00 ΚΡΥΦΑ ΠΑΘΗ Σειρά

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΝΙΝΑ

16.00 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ Σειρά (Ε)

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κολωνάκι διαγωγή μηδέν»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τανγκό για τρεις»

23.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Σειρά

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παράλληλη ζωή»

03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ

03.30 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6994.224 - 210.6994.300

05.45 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

11.50 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

12.50 ΧΑΪ ΡΟΚ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

16.30 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.40 ΛΕΝΗ (Ε)

18.30 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΑΠΛΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ (Ε)

22.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)

23.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ

01.45 MODELS INC

02.45 MONOI ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ

03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 ΜΑΛΚΟΜ ΚΑΙ ΕΝΤΙ

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.15 ΜΕΛΙΤΑ, ΤΟ ΦΛΟΓΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΡΕΠΟΡΤΕΡ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΕΩΣ Σειρά

14.45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ

15.45 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΡΩΞΑΝΗ, ΜΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ

17.45 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ Σειρά

18.45 ΗΡΑΚΛΗΣ Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πανούργο θηλυκό»

24.00 ΤΕΞΑΣ ΡΕΪΝΤΖΕΡ

00.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗ ΔΙΑΦΘΟΡΑ

03.30 CENTURY CITY Σειρά

04.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org