15.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Με τον Παντελή Σιούλη
16.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
16.30 ΜΠΟΛΕΚ ΚΑΙ ΛΟΛΕΚ
17.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ Η Σοφία Αδαμίδου φιλοξενεί τη συγγραφέα Λιλή Μαυροκέφαλου για το έργο της, το ιστορικό μυθιστόρημα, με αφορμή το τελευταίο της βιβλίο «Της φωιάς και της ερημιάς»
19.00 AUTO SPRINT LIVE (Ε) Θέμα, ο αγώνας ταχύτητας στην πίστα Μεγάρων. Καλεσμένοι οι: Βασίλης Κυρίτσης, Παναγιώτης Καμπύλης οδηγοί αγώνων, Βαγγέλης Αρβανιτάκης, Γιάννης Παπαπαναγιώτου και ο δημοσιογράφος Βασίλης Σαριμπαλίδης. Θα αναλύσουν με κάθε λεπτομέρεια τον αγώνα και όλοι μαζί θα ζήσουν το θρίλερ της συνεχιζόμενης ψηφοφορίας για την ανάδειξη του καλύτερου οδηγού της χρονιάς. Επιμέλεια - παρουσίαση: Στράτος Φωτεινέλης και Κώστας Πατσουρέας
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.40 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας που πέρασε. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου
22.40 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ...με τον Αγάθωνα
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ (Ε) Ο Γιώργος Μηνάς φιλοξενεί τον Μέρκο Καραλή, ερμηνευτή κλαρινέτου
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
11.15 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
12.00 ΣΕ ΡΥΘΜΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ (Ε)
13.00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Σταμάτης και ο Γρηγόρης»
16.00 Ο ΕΡΩΤΑΣ ΤΩΝ ΠΡΩΤΩΝ ΠΛΑΝΩΝ
17.00 ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΓΙΟΣ (Ε)
18.00 ΣΠΟΡ ΚΑΙ ΑΝΤΟΧΗ
18.30 SPORT EBENTS 2004 «Τοξοβολία» (Μ)
19.00 PRE GAME
19.15 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Nell»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΚΙΝΑΣ
08.00 MEDITERRANEO
08.30 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
09.00 ΠΡΙΣΜΑ
11.00 ΠΩΣ ΦΘΑΣΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΠΟΙΗΣΗ (Ε)
12.00 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2004, Η ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ
13.00 ΔΗΜΙΟΥΡΓΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ
14.00 ΜΟΡΦΕΣ ΤΕΧΝΗΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΛΑΒΕΤΕ ΘΕΣΕΙΣ
16.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εκλογή του Χόμπσον»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 EUROBUS
19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τρελός καμικάζι»
20.45 ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ
20.50 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΗΡΩΕΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΣΑΧΑΡΑ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «36 ώρες από τη ζωή ενός μανεκέν»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΝΕΑ ΖΩΗ 2001
08.01 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ
08.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.00 ΟΠΕΡΑ «Σαλώμη»
12.00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΕΤΣΗΣ
12.30 ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
13.30 ΚΑΤΩ ΙΤΑΛΙΑ
14.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΥΜΠΟΣΙΟ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΠΕΔΙΟ
16.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ «Μάντσεστερ - Αρσεναλ», Απευθείας μετάδοση
18.00 BEACH SOCCER - ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 2003 Απευθείας μετάδοση από τη Σάμο
19.00 DESIGN WORLD
19.30 LES MISERABLES STAGE BY STAGE
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΕΙΚΟΝΕΣ ΠΟΥ ΜΙΛΑΝΕ
21.45 Η ΑΥΡΑ ΤΩΝ ΛΟΥΛΟΥΔΙΩΝ
23.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάπου στην Ευρώπη»
02.00 ΜΑΜΟΥΝΙ ΜΕ ΤΣΙΠΟΥΡΟ
02.30 OI ΜΕΓΑΛΟΙ ΠΟΛΕΜΟΙ ΤΩΝ ΙΝΔΙΑΝΩΝ
03.00 ΣΤΟΝ ΑΦΡΟ ΤΟΥ ΥΠΟΚΟΣΜΟΥ
06.00 Ο ΜΠΑΓΚΣ ΜΠΑΝΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
06.45 Η ΣΥΝΩΜΟΣΙΑ ΤΟΥ ΡΟΣΓΟΥΕΛ
07.10 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
07.40 Η ΣΥΝΩΜΟΣΙΑ ΤΟΥ ΡΟΣΓΟΥΕΛ
08.00 ΡΙΝΑ, Η ΞΙΦΟΜΑΧΟΣ
08.30 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
09.00 ΒΑΡΒΑΡΟΤΗΤΕΣ (Ε)
09.30 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
10.30 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
11.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΗ (Ε)
12.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ (Ε)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΑΠΙΣΤΙΕΣ (Ε)
15.40 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε)
16.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Συνέχεια)
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Θόδωρος και το δίκαννο»
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΘΕΑΤΡΟ «Η Σαλώμη φιλούσε υπέροχα»
23.40 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 IAAF GOLDEN LEAGUE 2003 Διεθνείς αγώνες στίβου
02.00 ΠΡΑΚΤΩΡ ΜΟΝΚ: ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΓΟΗΤΕΙΑ
04.00 MOBILE FUN
04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)
06.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
11.00 ΩΡΑΙΟΙ... ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ (Ε)
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φίφης, ο αχτύπητος»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΦΛΙΠΕΡ, ΤΟ ΔΕΛΦΙΝΙ
16.00 ΣΤΑΡΓΚΕΪΤ
17.00 ΝΙΚΙΤΑ
18.00 ΜΠΑΣΚΕΤ: «Ελλάδα - Σερβία» Φιλικός αγώνας. Απευθείας μετάδοση
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ «Η γυνή να φοβείται τον άνδρα»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επισκέπτες από το μέλλον»
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.45 ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
02.45 ΝΙΚΙΤΑ
03.45 ΣΤΑΡΓΚΕΪΤ
04.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
05.00 Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ (Ε)
06.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
14.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εταιρία θαυμάτων»
16.45 TA ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.05 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ (Ε)
00.15 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ
01.15 APHRODISIA
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κόρη του έρωτα»
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απαγορευμένα όνειρα»
05.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
05.45 ALTER CLIPS
06.00 ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΑΝΤΙΟ (Ε)
07.00 ΓΙΑ ΣΕΝΑ (Ε)
08.00 ΡΩΣΙΚΗ ΡΟΥΛΕΤΑ
08.40 Ο ΚΑΚΟΣ ΒΕΖΙΡΗΣ (Ε)
09.40 C' EST LA VIE (E)
10.00 ΓΚΟΤΖΙΛΑ
10.30 ΠΙ ΜΠΙ ΚΑΙ ΤΖΕΪ ΟΤΕΡ
11.00 ΑΛΜΑ ΛΙΜΠΡΕ... ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΨΥΧΗ (Ε)
12.00 ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
13.00 ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μαύρο πρόβατο»
16.40 POPSTARS (Ε)
17.45 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζακ»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γητευτής των αλόγων»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τέταρτος πόλεμος»
02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.00 ΣΚΟΡΠΙΟΣ (Ε)
04.00 ΜΠΕΛΑΔΕΣ ΓΙΑ ΔΥΟ (Ε)
05.00 ΑΦΡΙΚΑ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
12.30 ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΟΙ ΠΙΟ ΚΑΛΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
16.30 ΡΕΝΕΓΚΕΪΝΤ: Ο ΚΥΝΗΓΟΣ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ
17.30 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ
18.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΝΕΪ ΦΟΞ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κουντούν»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ομάδα εξόντωσης»
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - ΡΑΛΙ ΦΙΝΛΑΝΔΙΑΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτας στην πρώτη γραμμή»
04.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
16.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ (Ε) Ο Θανάσης Μπαλοδήμας συνομιλεί με τον Αντώνη Μποσκοίτη, βραβευμένο σκηνοθέτη στη Δράμα. Θα μεταδοθούν εκτενή αποσπάσματα από το ντοκιμαντέρ «Φλέρρυ, η τρελή του Φεγγαριού»
17.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Χυτήριο
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο. Με τους Μιχάλη Χάρο και Κώστα Τσίφτη
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα των ημερών. Με τη Ζωή Κούλια
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ με λαϊκές νότες από τους «7 Πέπλα», Κ. Μακεδόνα, Δ. Μητροπάνο, Δ. Μπάση
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.00 CHAPI CHAPO - BINKA
08.15 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
08.45 ANDY PANDY
08.50 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
09.15 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
09.40 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ
10.10 ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΤΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΥ
10.30 ΤΟ ΚΑΠΛΑΝΙ ΤΗΣ ΒΙΤΡΙΝΑΣ
11.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΛΟΥΤΟΥ
11.30 ΒΙΤΡΙΝΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
12.00 Ο ΝΤΑΓΚΛΑΣ ΤΣΟΥ ΣΕ ΑΣΙΑΤΙΚΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
12.30 ΜΑΡΙΑΝΝΑ, ΕΝΑΣ ΑΓΝΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)
15.25 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
16.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Θύμιος τα 'χει 400»
19.45 ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ
20.00 ΣΠΟΡ ΚΑΙ ΑΝΤΟΧΗ
20.30 SPORT EVENTS 2004 «Τοξοβολία»
21.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 Η ΔΥΤΙΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑ (Ε)
01.00 ΜΑΤΛΟΚ
02.00 ΜΑΝΙΞ (Ε)
03.00 ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΗ ΝΕΤ
07.00 ΓΕΝΝΗΜΕΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ
07.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
10.00 ΕΛΛΑΔΑ - ΠΟΡΕΙΑ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ
10.30 ΕΛΛΑΔΑ, ΔΕΚΑ ΖΩΓΡΑΦΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ
11.00 ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ Σειρά
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.00 ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
14.00 ΤΑΞΙΔΙΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΜΕ ΣΤΥΛ
16.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
17.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
19.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ
20.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΜΠΛΕ ΠΛΑΝΗΤΗΣ - Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ
23.00 ΑΡΧΑΙΑ ΗΠΕΙΡΟΣ
24.00 ΕΠΕΣΤΡΕΦΕ «Η Θεσσαλονίκη του Νίκου Παπάζογλου»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ
00.50 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Μπλουζ»
08.01 Η ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ ΣΤΑ ΥΨΗ
08.30 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
08.45 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΖΩΝΤΑΝΩΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ
09.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πόλεμος των πουλιών»
10.30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ (Ε)
11.00 ΑΤΕΛΙΕ SHOW (Ε)
12.00 ΣΤΟΜΠ ΔΥΝΑΤΑ
12.30 ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΤΑ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ «Ερωτόκριτος»
13.00 ΙΝΔΙΑ ΤΩΝ ΘΕΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
14.00 ΦΡΙΝΤΑ
14.30 ΑΣΙΑΤΙΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ: ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΟΥΠΑ ΓΕΜΑΤΗ ΡΥΖΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 MIXER - «ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΠΡΟΣΦΥΓΙΑΣ - Η ΚΑΡΑΒΙΑ ΤΟΥ EMENLER»
16.30 ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΤΑΞΙΔΙ
17.00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ BEACH VOLLEY JUNIORS 2003 (Μ)
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΤΟ ΑΗΔΟΝΙ ΤΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Σειρά
19.30 ΘΡΑΚΗ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑ «Η γυναίκα της Θράκης»
20.20 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η καμηλοπάρδαλη»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 JACKSON POLLOCK
01.30 ΣΕΝ ΤΡΟΠΕ
02.30 GROUND ZERO: ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΤΩΣΗ
03.30 ΣΤΟΧΟΣ ΤΟ 2004 (Ε)
06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.20 ΟΙ ΕΡΓΕΝΗΔΕΣ (Ε)
07.00 Ο ΜΠΑΓΚΣ ΜΠΑΝΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
07.50 ΟΙ ΒΑΡΒΑΡΟΤΗΤΕΣ (Ε)
08.20 SEX REVOLUTION (Ε)
09.10 ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΧΑΡΗ (Ε)
09.45 ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΡΤΑ (Ε)
10.20 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
11.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ (Ε)
12.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
13.05 SUPER GAME
13.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.05 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
15.25 SUPER GAME
15.30 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ (Ε)
19.20 Η ΛΑΜΨΗ (Ε)
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
22.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
23.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
23.45 SURVIVOR ΙΙ
00.45 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 THE X-FILES
02.15 ΕΞΩΓΗΙΝΗ ΑΠΕΙΛΗ
03.45 ΜΙΑ ΖΩΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΣΑ (Ε)
04.45 MOBILE FUN
05.10 ΖΩΗ ΠΑΤΙΝΙ (Ε)
05.45 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
06.45 ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ
10.00 ΦΛΙΠΕΡ, ΤΟ ΔΕΛΦΙΝΙ
12.00 ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟΣ ΜΠΕΛΑΣ (Ε)
13.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΑΡΙΑ
15.45 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ
17.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Συνέχεια)
17.15 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ (Ε)
19.00 ΜΑΡΙΜΑΡ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΑΡΚΟ Μ' ΕΚΑΨΕΣ (Ε)
22.00 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ (Ε)
23.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
24.00 ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
02.15 ΝΙΚΙΤΑ
03.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
03.30 Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
10.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
11.00 ΓΙΑΓΚΟ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)
16.10 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ
16.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι κυβερνήσεις πέφτουνε»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
22.15 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ (Ε)
22.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ημερολόγιο ενός δολοφόνου»
01.00 SEX & THE CITY
01.30 APHRODISIA
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εμμανουέλα: Στον κόσμο της ηδονής»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πρωτόγονες επιθυμίες»
05.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
05.45 ALTER CLIPS
06.00 ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ (Ε)
08.00 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ (Ε)
09.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ (Ε)
09.30 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)
11.00 ΑΛΜΑ ΛΙΜΠΡΕ... ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΨΥΧΗ (Ε)
12.00 ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
13.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
16.50 Η ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΟΥ ΘΡΟΝΟΥ (Ε)
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
18.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.10 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
21.40 ΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ (Ε)
22.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αραχνοφοβία»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ληστεία στα σύνορα»
03.00 ΣΚΟΡΠΙΟΣ (Ε)
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΜΠΕΛΑΔΕΣ ΓΙΑ ΔΥΟ (Ε)
05.00 ΑΦΡΙΚΑ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
10.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΔΡΟΣΟΥΛΙΤΕΣ (Ε)
15.00 ΣΑΝ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΗ ΛΙΑΚΑΔΑ (Ε)
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.28 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ
17.30 ΠΑΛΟΜΑ ΚΑΙ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
18.30 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκρηξη οργής»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανθρώπινο θήραμα»
01.30 ΟΙ ΑΛΛΟΙ
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ - ΡΑΛΙ ΦΙΝΛΑΝΔΙΑΣ
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αυτοκρατορία του αίματος»
05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
16.30 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
17.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και στον κόσμο. Με τους Μιχάλη Χάρο και Κώστα Τσίφτη
19.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα. Με την Αννα Μπαλλή
20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα των ημερών. Με τη Ζωή Κούλια
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή με τον Ανδρέα Θερμό
23.00 ΜΟΝΟΠΡΑΚΤΟ Η Σοφία Αδαμίδου συνομιλεί με τους: Ερωφίλη, Νίκο Κουρουπάκη και Δημήτρη Υφαντή, με αφορμή τη μουσική τους παράσταση «Το νοίκι διά τρία», με τραγούδια των Θεοδωράκη, Δ. Σαββόπουλου, Ν. Ξυδάκη κ.λπ.
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.00 CHAPI CHAPEO - BINKA
08.15 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
08.45 ANDY PANDY
08.50 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
09.15 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ
09.45 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
10.10 ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΤΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΥ
10.30 ΤΟ ΚΑΠΛΑΝΙ ΤΗΣ ΒΙΤΡΙΝΑΣ
11.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΛΟΥΤΟΥ
11.30 ΓΙΟΡΤΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
12.00 Ο ΝΤΑΓΚΛΑΣ ΤΣΟΥ ΣΕ ΑΣΙΑΤΙΚΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
12.30 ΜΑΡΙΑΝΝΑ, ΕΝΑΣ ΑΓΝΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
15.25 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
16.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ηταν όλοι τους κορόιδα»
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
20.00 ΣΠΟΡ ΚΑΙ ΑΝΤΟΧΗ
20.30 SPORT EVENTS 2004 «Τοξοβολία»
21.00 ΑΝΙΣΧΥΡΑ ΨΕΥΔΗ (Ε)
22.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ (Ε) Σειρά
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 Η ΔΥΤΙΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑ (Ε)
01.00 ΜΑΤΛΟΚ
02.00 ΜΑΝΙΞ (Ε)
03.00 ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΝΕΤ
07.00 ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ
07.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
10.00 ΕΛΛΑΔΑ - ΠΟΡΕΙΑ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ
10.30 ΕΛΛΑΔΑ, ΔΕΚΑ ΖΩΓΡΑΦΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ
11.00 ΜΙΑ ΦΟΡΑ, ΕΝΑ ΝΗΣΙ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.00 ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
14.00 ΤΑΞΙΔΙΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΜΕ ΣΤΙΛ
16.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
17.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
19.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ
20.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
23.00 ΣΤΡΙΠΤΙΖ (Ε)
24.00 ΕΠΕΣΤΡΕΦΕ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ
00.50 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
08.01 Η ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ ΣΤΑ ΥΨΗ
08.30 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
08.45 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΖΩΝΤΑΝΩΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ
09.00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΕΣ Ι ΚΑΙ ΙΙ
09.30 ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
10.30 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΜΑΣ
11.00 ΜΟΥΜΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΑΣ ΑΙΓΥΠΤΟΥ
11.30 ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Α'
12.00 ΤΟ «ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ» ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Ε)
13.00 ΙΝΔΙΑ, ΤΩΝ ΘΕΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
14.00 ΦΡΙΝΤΑ
14.30 ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΕΠΟΧΕΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΕΥΡΩΠΗ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ
16.30 ΜΟΙΡΑΙΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ
17.00 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΗΣ ΔΡΑΣΗΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ
17.30 ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΙ - ΗΡΩΕΣ ή ΠΡΟΔΟΤΕΣ
18.00 ΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΓΑΛΑΤΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΥΓΜΑΛΙΩΝΟΣ
19.30 Η ΒΙΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
20.10 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΣΤΟΧΟΣ ΤΟ 2004
22.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Ο θάνατος ενός γραφειοκράτη»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 RAUL SIMON - LINE IN RARIS
01.30 ΣΕΝ ΤΡΟΠΕ
02.30 ΤΟ ΣΕΞ ΣΤΟ ΖΩΙΚΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
03.00 SOS ΕΓΚΛΗΜΑ
Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.20 ΟΙ ΕΡΓΕΝΗΔΕΣ (Ε)
07.00 Ο ΜΠΑΓΚΣ ΜΠΑΝΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
07.50 ΟΙ ΒΑΡΒΑΡΟΤΗΤΕΣ (Ε)
08.20 SEX REVOLUTION (E)
09.10 ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΧΑΡΗ (Ε)
09.45 ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΡΤΑ (Ε)
10.20 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
11.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ (Ε)
12.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
13.05 SUPER GAME
13.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.05 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
15.25 SUPER GAME
15.30 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ (Ε)
19.20 Η ΛΑΜΨΗ (Ε)
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
22.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
23.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
23.45 SURVIVOR ΙΙ
00.45 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 THE X-FILES
02.45 ΕΞΩΓΗΙΝΗ ΑΠΕΙΛΗ
03.30 MOBILE FUN
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μέσα στ' άγρια θηρία»
05.15 ΖΩΗ ΠΑΤΙΝΙ (Ε)
05.45 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.45 ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ
10.00 ΦΛΙΠΕΡ, ΤΟ ΔΕΛΦΙΝΙ
12.00 ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟΣ ΜΠΕΛΑΣ (Ε)
13.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΑΡΙΑ
15.45 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ
17.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Συνέχεια)
17.50 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ (Ε)
19.00 ΜΑΡΙΜΑΡ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΑΡΚΟ Μ' ΕΚΑΨΕΣ (Ε)
22.00 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ (Ε)
23.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κλοπή των αιώνων»
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.30 ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
03.30 ΝΙΚΙΤΑ
04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.45 Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
11.00 ΓΙΑΓΚΟ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)
16.10 ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΕΣ ΑΞΙΕΣ
16.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
16.40 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πρωτάρη μου ας πρόσεχες»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)
22.15 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ (Ε)
22.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας απρόβλεπτος έρωτας»
01.00 SEX & THE CITY
01.30 APHRODISIA
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κορμί του έρωτα»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικές ανησυχίες»
05.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
05.45 ALTER CLIPS
06.00 ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ (Ε)
07.00 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ (Ε)
09.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ (Ε)
09.30 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)
10.00 ΒΕΝΤΕΤΑ (Ε)
11.00 ΑΛΜΑ ΛΕΜΠΡΕ... ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΨΥΧΗ (Ε)
12.00 ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
13.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
16.50 Η ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΟΥ ΘΡΟΝΟΥ (Ε)
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.10 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
21.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σημάδια από κόκκινο»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοιραία συνάντηση»
02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.00 ΣΚΟΡΠΙΟΣ (Ε)
04.00 ΜΠΕΛΑΔΕΣ ΓΙΑ ΔΥΟ (Ε)
05.00 Η ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΓΑΤΑΣ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΔΡΟΣΟΥΛΙΤΕΣ (Ε)
15.00 ΣΑΝ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΗ ΛΙΑΚΑΔΑ (Ε)
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.28 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ
17.30 ΠΑΛΟΜΑ ΚΑΙ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
18.30 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο στρατιώτης»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι αδίστακτοι»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ σειρά
02.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάρτυρας κατηγορίας»
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
16.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ O συγγραφέας Βαγγέλης Κούτας φιλοξενεί τον Μανώλη Πρατικάκη, ποιητή, ψυχολόγο - ψυχίατρο, διδάκτορα Πανεπιστημίου Αθηνών, για την τελευταία του ποιητική συλλογή «ΤΟ ΝΕΡΟ» -από τις εκδόσεις «Μεταίχμιο»- την παγκοσμιοποίηση, τη γλώσσα και τη σχέση Ψυχιατρικής και Ποίησης
17.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και στον κόσμο. Με τους Μιχάλη Χάρο και Κώστα Τσίφτη
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Χορός, Τραγούδι, Βιβλίο, Ζωγραφική
20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα των ημερών. Με τη Ζωή Κούλια
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.00 CHAPI CHAPO - BINKA
08.15 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
08.45 ANDY PANDY
08.50 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
09.15 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
09.40 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ
10.10 ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΤΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΥ
10.30 ΤΟ ΚΑΠΛΑΝΙ ΤΗΣ ΒΙΤΡΙΝΑΣ
11.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΛΟΥΤΟΥ
11.30 ΓΙΟΡΤΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
12.00 Ο ΝΤΑΓΚΛΑΣ ΤΣΟΥ ΣΕ ΑΣΙΑΤΙΚΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
12.30 ΜΑΡΙΑΝΝΑ, ΕΝΑΣ ΑΓΝΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)
15.25 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
16.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικά παιχνίδια»
19.45 ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ
20.00 ΣΠΟΡ ΚΑΙ ΑΝΤΟΧΗ
20.30 SPORT EVENTS 2004 «Κωπηλασία»
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ανιψιός μου ο Μανώλης»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ - ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
24.00 Η ΔΥΤΙΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑ (Ε)
01.00 ΜΑΤΛΟΚ
02.00 ΜΑΝΙΞ (Ε)
03.00 ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΗ ΝΕΤ
07.00 ΓΕΝΝΗΜΕΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ
07.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
10.00 ΕΛΛΑΔΑ - ΠΟΡΕΙΑ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ
10.30 ΕΛΛΑΔΑ, ΔΕΚΑ ΖΩΓΡΑΦΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ
11.00 ΜΙΑ ΦΟΡΑ, ΕΝΑ ΝΗΣΙ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.00 ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
14.00 ΤΑΞΙΔΙΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΜΕ ΣΤΙΛ
16.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
17.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ
20.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΑΓΡΙΑ ΑΦΡΙΚΗ
23.00 ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ (Ε)
24.00 ΕΠΕΣΤΡΕΦΕ «Η Λάρισα του Κώστα Τσιάνου»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ
00.50 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Arto Lindsay»
08.01 ΣΤΟΧΟΣ ΤΟ 2004 (Ε)
08.30 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
08.45 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΖΩΝΤΑΝΩΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ
09.00 ΔΑΣΟΣ ΔΑΔΙΑΣ
09.30 ΕΡΕΥΝΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
10.00 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΗ ΣΚΑΠΑΝΗ
10.30 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΗ ΕΡΕΥΝΑ
11.00 ΧΡΥΣΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ
11.30 ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Α`
12.00 ΣΤΟΜΠ ΔΥΝΑΤΑ
12.30 ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ
13.00 ΙΝΔΙΑ, ΤΩΝ ΘΕΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
14.00 ΦΡΙΝΤΑ
14.30 ΑΣΙΑΤΙΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ: ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΟΥΠΑ ΓΕΜΑΤΗ ΡΥΖΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΛΑΪΚΗ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
16.00 Ο ΚΟΒΑΛΣΚΙ ΣΥΝΑΝΤΑ ΤΗ ΣΜΙΝΤ
16.30 ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΤΑΞΙΔΙ
17.00 ΥΓΕΙΑ (Ε)
18.00 DESIGN 100%
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΤΟ ΑΗΔΟΝΙ ΤΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
19.30 ΘΡΑΚΗ: ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑ «Οι ψαράδες των συνόρων μας»
20.10 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ
22.00 ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΠΟΥ
23.00 ΒΟΡΕΙΑ ΙΡΛΑΝΔΙΑ: ΠΕΘΑΙΝΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΡΗΝΗ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πορτρέτο ενός σόουγκερλ»
02.00 ΝΟΤΟΥΡΝΟ ΦΡΑΝΤΣ ΣΟΥΜΠΕΡΤ
03.00 LOU REED - A NIGHT WITH LOU REED
06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.20 ΟΙ ΕΡΓΕΝΗΔΕΣ (Ε)
07.00 Ο ΜΠΑΓΚΣ ΜΠΑΝΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
07.50 ΒΑΡΒΑΡΟΤΗΤΕΣ (Ε)
08.20 SEX REVOLUTION (Ε)
09.10 ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΧΑΡΗ (Ε)
09.45 ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΡΤΑ (Ε)
10.20 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
11.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ (Ε)
12.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
13.05 SUPER GAME
13.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.05 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
15.25 SUPER GAME
15.30 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ (Ε)
19.20 Η ΛΑΜΨΗ (Ε)
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
22.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
23.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 THE X-FILES
01.20 ΕΞΩΓΗΙΝΗ ΑΠΕΙΛΗ
02.20 MOBILE FUN
02.45 ΓΛΥΚΟΞΙΝΟ ΚΡΑΣΙ (Ε)
03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενοχος προδοσίας»
05.45 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
06.45 ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ
10.00 ΦΛΙΠΕΡ, ΤΟ ΔΕΛΦΙΝΙ
12.00 ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟΣ ΜΠΕΛΑΣ (Ε)
13.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΑΡΙΑ
15.45 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ
17.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Συνέχεια)
17.50 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ (Ε)
19.00 ΜΑΡΙΜΑΡ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΑΡΚΟ Μ' ΕΚΑΨΕΣ (Ε)
22.00 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ (Ε)
23.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαριστική βολή»
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.30 ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
03.00 ΝΙΚΙΤΑ
04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.45 Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
10.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
11.00 ΓΙΑΓΚΟ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)
16.10 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ
16.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας κλέφτης στον Παράδεισο»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)
22.15 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ (Ε)
22.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολοι λένε σ' αγαπώ»
01.00 SEX & THE CITY
01.30 APHRODISIA
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτας στο internet»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικός στόχος»
05.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
05.45 ALTER CLIPS
06.00 ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ (Ε)
08.00 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ (Ε)
09.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ (Ε)
09.30 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)
10.00 ΒΕΝΤΕΤΑ (Ε)
11.00 ΑΛΜΑ ΛΙΜΠΡΕ... ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΨΥΧΗ (Ε)
12.00 ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
13.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
16.50 Η ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΟΥ ΘΡΟΝΟΥ (Ε)
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
18.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
19.10 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
21.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δύναμη Δέλτα 2»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγώνας ζωής και θανάτου»
02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
05.00 Η ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΓΑΤΑΣ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
10.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΔΡΟΣΟΥΛΙΤΕΣ (Ε)
15.00 ΣΑΝ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΗ ΛΙΑΚΑΔΑ (Ε)
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.28 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ
17.30 ΠΑΛΟΜΑ ΚΑΙ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
18.30 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το νησί του δρα Μορό»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα όρια της τρέλας»
01.00 ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΗΔΕΙΩΝ ΦΙΣΕΡ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΗΔΕΙΩΝ ΦΙΣΕΡ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η δημοσιογράφος εξαφανίζεται»
04.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
16.15 ΜΙΚΡΟ-ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο Θανάσης Μπαλοδήμας συνομιλεί με τον Μπουγιάρ Αλιμάνι, Αλβανό σκηνοθέτη, βραβευμένο στη Δράμα για την ταινία του «Το κατώι» (ως η καλύτερη βαλκανική ταινία), της οποίας θα παρακολουθήσετε εκτενή αποσπάσματα
17.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και στον κόσμο. Με τους Μιχάλη Χάρο και Κώστα Τσίφτη
19.00 AUTO SPRINT LIVE (Ε) Στην τελική ευθεία μπαίνει η επιλογή για τον καλύτερο οδηγό της χρονιάς. Πάνω από 1.500 τηλεθεατές έχουν λάβει μέρος στην ψηφοφορία η οποία θα ολοκληρωθεί στις 2 τελευταίες εκπομπές αυτού του χρόνου. Στη σημερινή εκπομπή συμμετέχουν οι: Γιώργος Σεβντάλης, Θανάσης Κρασούλης, Μάνος Στεφανής, Δημήτρης Μιχελακάκης και Νίκος Ζάχος. Επιμέλεια - παρουσίαση: Στράτος Φωτεινέλης, Κώστας Πατσουρέας
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
23.15 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ «902»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.00 CHAPI CHAPO - BINKA
08.15 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
08.45 ANDY PANDY
08.50 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
09.15 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
09.40 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ
10.10 ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΤΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΥ
10.30 ΤΟ ΚΑΠΛΑΝΙ ΤΗΣ ΒΙΤΡΙΝΑΣ
11.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΛΟΥΤΟΥ
11.30 ΓΙΟΡΤΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
12.00 Ο ΝΤΑΓΚΛΑΣ ΤΣΟΥ ΣΕ ΑΣΙΑΤΙΚΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
12.30 ΜΑΡΙΑΝΝΑ, ΕΝΑΣ ΑΓΝΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)
15.25 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
16.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπαρμπα-Γιάννης κανατάς»
19.45 ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ
20.00 ΣΠΟΡ ΚΑΙ ΑΝΤΟΧΗ
20.30 SPORT EVENTS 2004 «Τοξοβολία»
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαγικό άγγιγμα»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ - ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ-ΤΖΟΚΕΡ
24.00 ΣΟΠΡΑΝΟ (Ε)
01.00 ΜΑΤΛΟΚ
02.00 ΜΑΝΙΞ (Ε)
03.00 ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΗ ΝΕΤ
07.00 ΓΕΝΝΗΜΕΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ
07.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
10.00 ΕΛΛΑΔΑ - ΠΟΡΕΙΑ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ
10.30 ΕΛΛΑΔΑ, ΔΕΚΑ ΖΩΓΡΑΦΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ
11.00 ΜΙΑ ΦΟΡΑ, ΕΝΑ ΝΗΣΙ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.00 ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
14.00 ΤΑΞΙΔΙΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΜΕ ΣΤΙΛ
16.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
17.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
19.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Οι καλύτερες παραλίες»
20.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ
23.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (Ε)
24.00 ΕΠΕΣΤΡΕΦΕ «Το Ηράκλειο του Γιώργου Γραμματικάκη»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ
00.50 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Youssou n' dour»
08.01 ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
09.00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΕΣ Ι ΚΑΙ ΙΙ
09.30 ΕΡΕΥΝΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
10.00 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΗ ΣΚΑΠΑΝΗ
10.30 Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΠΙΕΖΕΤΑΙ
11.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΕΣ ΛΙΜΝΕΣ
11.30 ΒΟΥΝΑ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
12.00 ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ (Ε)
12.30 ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ
13.00 ΤΣΕΡΝΟΜΠΙΛ, Η ΚΑΛΥΨΗ
14.00 ΦΡΙΝΤΑ
14.30 ΠΟΙΗΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
15.30 MIXER - Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΩΝ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ - ΖΗΤΩ ΑΣΥΛΟ
16.30 ΜΟΙΡΑΙΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ «Ντέμι Μουρ»
17.00 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΗΣ ΔΡΑΣΗΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ «Κέβιν Κόστνερ»
17.30 ΑΤΕΛΙΕ SHOW
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΓΑΛΑΤΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΥΓΜΑΛΙΩΝΟΣ
19.30 Η ΒΙΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
20.10 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΡΕΜΠΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ
22.30 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ, ΚΟΛΑΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΑΣΤΙΑ
23.00 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΩΝ ΜΠΛΟΥΖ, ΤΟΥ ΜΠΙΛ ΓΟΥΑΪΜΑΝ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αγγελιοφόρος»
02.00 ΝΟΤΟΥΡΝΟ ΦΡΑΝΤΣ ΣΟΥΜΠΕΡΤ
03.00 EXPLOSIVE DANCE
06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.20 ΟΙ ΕΡΓΕΝΗΔΕΣ (Ε)
07.00 Ο ΜΠΑΓΚΣ ΜΠΑΝΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
07.50 ΟΙ ΒΑΡΒΑΡΟΤΗΤΕΣ (Ε)
08.20 SEX REVOLUTION (Ε)
09.10 ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΧΑΡΗ (Ε)
09.45 ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΡΤΑ (Ε)
10.20 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
11.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ (Ε)
12.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
13.05 SUPER GAME
13.15 ΑΔΕΛΦΕΣ ΨΥΧΕΣ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.05 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
15.25 SUPER GAME
15.30 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ (Ε)
19.20 Η ΛΑΜΨΗ (Ε)
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
22.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
23.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 THE X-FILES
01.20 ΕΞΩΓΗΙΝΗ ΑΠΕΙΛΗ
02.20 MOBILE FUN
02.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χάρικεϊν Εξπρές»
05.00 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)
05.45 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
06.45 ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ
10.00 ΦΛΙΠΕΡ, ΤΟ ΔΕΛΦΙΝΙ
12.00 ΝΙΡΒΑΝΑ (Ε)
13.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΑΡΙΑ
15.45 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ
17.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Συνέχεια)
17.50 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ (Ε)
19.00 ΜΑΡΙΜΑΡ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΑΡΚΟ Μ' ΕΚΑΨΕΣ (Ε)
22.00 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ (Ε)
23.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο επιθεωρητής Κουίν»
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.15 ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
03.15 ΝΙΚΙΤΑ
04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.30 Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
11.00 ΓΙΑΓΚΟ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)
16.10 ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΕΣ ΑΞΙΕΣ
16.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
16.40 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Περάστε, φιλήστε, τελειώσατε»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
22.15 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ (Ε)
22.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Για λόγους τιμής»
01.00 SEX & THE CITY
01.30 APHRODISIA
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος βιασμός»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικό όραμα»
05.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
05.45 ALTER CLIPS
06.00 ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ (Ε)
08.00 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ (Ε)
09.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ (Ε)
09.30 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)
10.00 ΒΕΝΤΕΤΑ (Ε)
11.00 ΑΛΜΑ ΛΙΜΠΡΕ... ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΨΥΧΗ (Ε)
12.00 ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
13.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
16.50 Η ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΟΥ ΘΡΟΝΟΥ (Ε)
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
18.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
19.10 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
21.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τίμημα του αίματος»
23.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνη μεταμόρφωση»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξεφάντωμα στη Χαβάη»
04.00 ΜΠΕΛΑΔΕΣ ΓΙΑ ΔΥΟ (Ε)
05.00 Η ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΓΑΤΑΣ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
10.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΔΡΟΣΟΥΛΙΤΕΣ (Ε)
15.00 ΣΑΝ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΗ ΛΙΑΚΑΔΑ (Ε)
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.28 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ
17.30 ΠΑΛΟΜΑ ΚΑΙ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
18.30 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γουάιατ Ερπ»
00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζούλιαν Πο»
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κωδικοί θανάτου»
05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
15.00 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ ΚΑΙ ΡΕΞ
16.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
16.30 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Χυτήριο
17.00 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ Η Σοφία Αδαμίδου φιλοξενεί τον Νίκο Διονυσόπουλο και τον Αριστομένη Καλυβιώτη για το βιβλίο «Σμύρνη, η μουσική ζωή 1900-1922»
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και στον κόσμο. Με τους Μιχάλη Χάρο και Κώστα Τσίφτη
19.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ...με δημοτικούς ρυθμούς από τη Γιώτα Βέη
20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ...με τον Αντώνη Ρεπάνη από την «Αστροφεγγιά»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Με τους Π. Θαλασσινό, Διονύση Τσακνή, Λ. Μαχαιρίτσα και Αλκ. Πρωτοψάλτη από τις εκδηλώσεις του Θεάτρου Βράχων
23.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
12.00 ΤΟ ΚΡΥΦΤΟ ΣΤΗΝ ΕΛΑΣΣΟΝΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.20 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
14.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)
15.25 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
16.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ
18.30 SPORT EVENTS 2004 «Τοξοβολία - Ποδηλασία - Ιππασία - Κανόε Καγιάκ»
21.00 ΤΑΞΙΜ (Ε)
22.00 Ο ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΣΟΠΡΑΝΟΣ (Ε)
00.30 ΜΑΤΛΟΚ
01.30 ΜΑΝΙΞ (Ε)
03.00 ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΗ ΝΕΤ
07.00 ΓΕΝΝΗΜΕΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ
06.30 ΗΜΕΡΑ ΠΟΝΤΙΑΚΗΣ ΓΕΝΟΚΤΟΝΙΑΣ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
12.00 ΕΠΙΤΑΦΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ
13.00 2ο ΛΑΟΓΡΑΦΙΚΟ ΑΝΤΑΜΩΜΑ ΝΕΩΝ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το δέντρο που πληγώναμε»
17.20 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
18.30 ΠΑΝΑΓΙΑ ΣΟΥΜΕΛΑ
19.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μεγάλο κανόνι»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΟΙ ΠΑΝΑΓΙΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπρόνκο Μπίλι»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 EUROBUS (Ε)
08.01 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
13.00 ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ (Ε)
13.30 ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ
14.00 ΦΡΙΝΤΑ
14.30 ΑΣΙΑΤΙΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ: ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΟΥΠΑ ΓΕΜΑΤΗ ΡΥΖΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
16.30 ΜΟΙΡΑΙΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ
17.00 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΗΣ ΔΡΑΣΗΣ ΣΤΟ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ
17.30 ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΙ - ΗΡΩΕΣ `Η ΠΡΟΔΟΤΕΣ
18.00 DESIGN WORLD (Ε)
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΤΟ ΑΗΔΟΝΙ ΤΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Σειρά
19.30 ΘΡΑΚΗ, ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑ Ντοκιμαντέρ
20.10 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΔΕΞΙΩΣΗ (Ε)
22.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗ ΣΤΟ ΜΕΓΑΡΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ(Μ)
02.00 ΝΟΤΟΥΡΝΟ ΦΡΑΝΤΣ ΣΟΥΜΠΕΡΤ
03.00 SOS ΕΓΚΛΗΜΑ
06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.20 ΟΙ ΕΡΓΕΝΗΔΕΣ (Ε)
07.00 Ο ΜΠΑΓΚΣ ΜΠΑΝΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
07.50 Η ΚΥΡΑ ΤΟΥ ΑΡΧΙΠΕΛΑΓΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΣΤΡΟΥ: ΠΑΝΑΓΙΑ Η ΘΑΛΑΣΣΙΝΗ
08.20 SEX REVOLUTION (Ε)
09.10 ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΧΑΡΗ (Ε)
09.45 ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΡΤΑ (Ε)
10.20 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
11.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ (Ε)
12.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
13.05 SUPER GAME
13.10 ΑΝΤ1 GAME
13.15 ΑΔΕΛΦΕΣ ΨΥΧΕΣ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.55 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
15.25 SUPER GAME
15.30 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ (Ε)
19.20 Η ΛΑΜΨΗ (Ε)
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 IAAF GOLDEN LEAGUE 2003
23.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
00.30 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 THE X-FILES
02.00 ΕΞΩΓΗΙΝΗ ΑΠΕΙΛΗ
03.00 MOBILE FUN
03.20 ΓΛΥΚΟΞΙΝΟ ΚΡΑΣΙ (Ε)
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ιστορία του Τζακ Λόντον»
05.45 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
06.45 ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ
10.00 ΦΛΙΠΕΡ, ΤΟ ΔΕΛΦΙΝΙ
12.00 ΝΙΡΒΑΝΑ (Ε)
13.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΑΡΙΑ
15.45 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ
17.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Συνέχεια)
17.50 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ (Ε)
19.00 ΜΑΡΙΜΑΡ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΑΡΚΟ Μ' ΕΚΑΨΕΣ (Ε)
22.00 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ (Ε)
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υποβρύχιο Παπανικολής»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
03.15 ΝΙΚΙΤΑ
04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.30 Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
10.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
11.00 ΓΙΑΓΚΟ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)
16.10 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ
16.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο καπετάνιος και η χορεύτρια»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
22.15 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ (Ε)
22.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ακολουθώντας την Εϊμι»
01.00 SEX & THE CITY
01.30 APHRODISIA
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ημερολόγιο του έρωτα 1»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θύμα του έρωτα»
05.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
05.45 ALTER CLIPS
06.00 ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ (Ε)
08.00 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ (Ε)
09.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ (Ε)
09.30 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)
10.00 ΒΕΝΤΕΤΑ (Ε)
11.00 ΑΛΜΑ ΛΙΜΠΡΕ... ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΨΥΧΗ (Ε)
12.00 ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
13.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
16.50 Η ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΟΥ ΘΡΟΝΟΥ (Ε)
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
18.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
19.10 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
21.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μυστικά που σκοτώνουν»
23.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εκτελεστής του μεσονυκτίου»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξέγερση στις φυλακές Αττικα»
04.00 ΜΠΕΛΑΔΕΣ ΓΙΑ ΔΥΟ (Ε)
05.00 Η ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΓΑΤΑΣ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
10.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΔΡΟΣΟΥΛΙΤΕΣ (Ε)
15.00 ΣΑΝ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΗ ΛΙΑΚΑΔΑ (Ε)
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.28 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ
17.30 ΠΑΛΟΜΑ ΚΑΙ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
18.30 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επαναστάτης ποπολάρος»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμισταντ»
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κακόφημοι δρόμοι»
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δημόσιος κατήγορος»
15.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη
16.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
16.30 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
17.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ O συγγραφέας Βαγγέλης Κούτας φιλοξενεί τον Μανόλη Πρατικάκη, ποιητή ψυχολόγο, ψυχίατρο διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών, για την τελευταία του ποιητική συλλογή «ΤΟ ΝΕΡΟ» - από τις εκδόσεις «Μεταίχμιο» - την παγκοσμιοποίηση, τη γλώσσα και τη σχέση Ψυχιατρικής και Ποίησης
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΜΟΝΟΠΡΑΚΤΟ Η Σοφία Αδαμίδου συνομιλεί με τους: Ερωφίλη, Νίκο Κουρουπάκη και Δημήτρη Υφαντή, με αφορμή τη μουσική τους παράσταση «Το νοίκι διά τρία», με τραγούδια των Θεοδωράκη, Δ. Σαββόπουλου, Ν. Ξυδάκη κλπ.
19.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή με τον Ανδρέα Θερμό
20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα των ημερών με τη Ζωή Κούλια
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.40 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
22.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θεατρική παράσταση
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.00 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
08.30 ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΙ ΕΝΑΝ ΚΑΙΡΟ ΟΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΕΣ
09.00 ΨΗΛΑΦΙΣΜΑΤΑ
09.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Πίπι στις επτά θάλασσες»
10.45 «GYBERGIRL, ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ»
11.20 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ (Ε)
12.00 ΒΑΘΥ ΜΠΛΕ Ξένο ντοκιμαντέρ
13.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι σκλάβοι της μοίρας»
16.30 ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ «Λάμπρος Κωνσταντάρας»
18.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξυπόλυτος Τζο»
20.00 SPORT EVENTS Ιππασία - Καγιάκ (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο παλαβός κόσμος του Θανάση»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το αδιέξοδο»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φόβος φυλάει τα έρημα»
06.46 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
09.00 ΘΕΑΤΡΟ ΔΩΡΑΣ ΣΤΡΑΤΟΥ (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
11.00 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΑΛΟΓΑ
11.30 ΕΝΑ ΤΑΞΙ, ΜΙΑ ΠΟΛΗ
12.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ
13.00 ΥΠΑΙΘΡΟΣ ΧΩΡΑ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΜΝΗΜΕΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ ΣΤΗ ΡΟΥΜΑΝΙΑ: ΜΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗ ΕΠΑΦΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάμελοτ»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
19.15 ΛΑΒΕΤΕ ΘΕΣΕΙΣ
19.45 ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΑΜΕΡΙΚΗ: 100 ΧΡΟΝΙΑ ΤΑΙΝΙΕΣ
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Ουρανός»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝ/ΦΟΣ (Συνέχεια)
01.00 Ο ΕΡΩΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
08.01 Ο ΜΥΘΟΣ ΤΟΥ ΖΟΡΟ
08.30 ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
09.00 ΤΑ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
09.30 Ο ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ
10.00 ΣΚΥΛΟΥΠΟΛΗ
10.30 ΠΟΚΑΧΟΝΤΑΣ
11.30 6ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΣΙΡΚΟ ΤΟΥ MASSY - 1998
12.30 ΜΕΓΑΛΕΣ ΨΕΥΔΑΙΣΘΗΣΕΙΣ: Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΜΑΓΕΙΑΣ
13.00 Ο ΥΠΟΘΑΛΑΣΣΙΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
14.00 ΠΕΡΙΠΛΑΝΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
14.30 ΤΖ. Ρ.Ρ. ΤΟΛΙΚΙΝ, Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΝΟΣΤΟΣ
17.00 ΤΟ ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
18.15 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΑΓΩΝΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΓΑΛΛΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΟΣΕΡ - ΣΤΡΑΣΒΟΥΡΓΟ
20.30 DESIGN 100%
21.00 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗ
22.00 LEONARD BERNSTEIN'S NEW YORK
23.00 ΕΛΒΙΣ ΠΡΙΣΛΕΫ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τίκο Μουν»
02.15 «ΝΟΤΟΥΡΝΟ»
03.00 VAN HALEN - LIVE IN AYSTRALIA
04.00 LEONARD BERNSTEIN'S NEW YORK
05.00 ΤΟ «ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ» ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Ε)
06.00 ΕΛΒΙΣ ΠΡΙΣΛΕΪ (Ε)
07.00 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗ (Ε)
06.00 Ο ΜΠΑΓΚΣ ΜΠΑΝΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
06.45 Η ΣΥΝΩΜΟΣΙΑ ΤΟΥ ΡΟΣΓΟΥΕΛ
07.10 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
07.40 Η ΣΥΝΩΜΟΣΙΑ ΤΟΥ ΡΟΣΓΟΥΕΛ
08.00 ΡΙΝΑ, Η ΞΙΦΟΜΑΧΟΣ
08.30 ΝΤΡΑΝΓΚΟΜΠΟΛ
09.00 ΒΑΡΒΑΡΟΤΗΤΕΣ (Ε)
09.30 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
10.30 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
11.00 ΚΑΛΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ (Ε)
12.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΑΠΙΣΤΙΕΣ (Ε)
15.40 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε)
16.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 & ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Συνέχεια)
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δασκαλάκος ήταν λεβεντιά»
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΘΕΑΤΡΙΚΟ «Αθάνατοι... Ξεβράκωτοι και ωραίοι»
23.30 ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΟΥ ΤΑΦΟΥ
00.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.10 ΟΙ ΑΤΣΙΔΕΣ ΤΟΥ ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ
02.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανθρωποκυνηγητό»
04.30 MOBILE FUN
04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.15 ΖΩΗ ΠΑΤΙΝΙ (Ε)
06.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
11.00 ΑΥΤΟΨΙΑ (Ε)
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.45 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Σταργκέιτ»
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
18.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.15 ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ (Συνέχεια)
02.00 ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ (Ε)
03.00 ΝΙΚΙΤΑ
04.00 ΣΤΑΡΓΚΕΪΤ (Ε)
05.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
05.15 Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ (Ε)
06.00 ALTER CLIPS
06.15 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΚΟΥΣΤΟ
06.45 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.15 TOGETHER - MAXED
13.45 ΜΑΓΚΑΪΒΕΡ
14.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κυρ-Γιώργης και οι τρέλες του»
16.45 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)
19.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΙΝΤΙΑΝΑ ΤΖΟΟΥΝΣ: ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.05 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ (Ε)
00.15 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ
01.15 ARHPODISIA
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικός χορός»
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγκλήματα πάθους»
05.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
06.00 ALTER CLIPS
06.00 ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΑΝΤΙΟ (Ε)
07.00 ΓΙΑ ΣΕΝΑ (E)
08.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΡΙΩ ΣΤΟ ΛΑΥΡΙΟ (Ε)
08.40 Ο ΚΑΚΟΣ ΒΕΖΙΡΗΣ (Ε)
09.40 C' EST LA VIE (E)
10.15 ΓΚΟΤΖΙΛΑ
10.30 ΠΙ ΜΠΙ ΚΑΙ ΤΖΕΪ ΟΤΕΡ
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καλοκαιρινές τρέλες»
13.00 ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Ξένη σειρά
14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γκόστμπαστερς»
16.50 POPSTARS (E)
18.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
18.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκείνο το καλοκαίρι»
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Λόρενς της Αραβίας»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το έγκλημα του αιώνα»
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.10 ΜΠΕΛΑΔΕΣ ΓΙΑ ΔΥΟ (Ε)
05.00 Η ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΓΑΤΑΣ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
12.00 ΓΙΟΥ-ΓΚΙ-Ο
12.30 ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
16.30 ΡΕΝΕΓΚΕΪΝΤ: Ο ΚΥΝΗΓΟΣ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ
17.30 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ
18.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΝΕΪ ΦΟΞ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πύργος της κολάσεως»
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι σκληροί με τα πατίνια»
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ματωμένο χρήμα»
04.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ