Τρίτη 10 Μάη 2005
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 46
ΜΕΣΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ

ΤΡΙΤΗ
ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Μπέρτολτ Μπρεχτ «Μάνα κουράγιο»

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

19.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ Θα μεταδοθεί το αφιέρωμα για τα 60 χρόνια από την Αντιφασιστική Νίκη των Λαών, που επιμελήθηκε ο Παύλος Ρούφας

20.00 ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

20.25 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η Πόπη Καπετανοπούλου συνομιλεί με τον Ανάργυρο Μαριόλη, γενικό γιατρό - επιστημονικό υπεύθυνο του Κέντρου Υγείας Βύρωνα, για την Πρωτοβάθμια Φροντίδα Υγείας

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

22.10 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ο Κώστας Καραχάλιος συνομιλεί με τους καλεσμένους του για την αυριανή απεργιακή, ταξική κινητοποίηση της Εργατικής Πρωτομαγιάς

23.30 ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΓΙΑ ΤΑ 60 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΤΙΦΑΣΙΣΤΙΚΗ ΝΙΚΗ ΤΩΝ ΛΑΩΝ Β΄ μέρος

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)

03.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

04.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε)

05.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ

05.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

08.00 ΦΡΑΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΜΑΡΜΕΛΛΑΔΑ

HISTORY CHANNEL

10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ (Ε) «Κέβιν Μπέικον»

11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Νιαγάρας: Η ιστορία των καταρρακτών» Α΄ μέρος

12.00 Η ΚΥΡΙΑ ΝΤΟΡΕΜΙ

13.00 Η ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ

14.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

15.30 ΤΑΚΑ ΤΑΚ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.05 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΕΙΚΟΝΑ

20.10 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ «Νίκος Κούνδουρος» Β΄ μέρος

21.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ

22.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ

22.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Μ' αρέσουν οι καρδιές σαν τη δική μου - Μάρκος Βαμβακάρης»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 P-R

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΣΑΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κορίτσι του λόχου»

20.45 EUROMANIA NEWS

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 TRANSIT

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η φυσική ξανθιά»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΜΑΤΛΟΚ Σειρά

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

07.30 ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΙ ΕΝΑΝ ΚΑΙΡΟ... ΟΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΕΣ

08.00 ΤΑ ΚΟΥΤΑ ΚΟΥΝΕΛΑΚΙΑ

08.30 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

11.00 ΜΑΜΑ ΜΙΑ

12.30 ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.20 ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.20 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.30 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

16.40 Ζ ΚΑΙ Κ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.50 ΚΑΙΡΟΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΔΙΑΦΩΤΙΣΜΟΥ Σειρά

21.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θαυμαστός καινούριος κόσμος»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΙΣΤΟΡΙΑ, ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΙ 20ός ΑΙΩΝΑΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!

16.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

16.50 SUPER GAME

16.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ

17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.15 SUPER GAME

18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

19.15 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 HAIWANIA 3-0

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αρμαγεδδών»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.15 ΘΕΑ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟΝ ΜΟΥΣΑΚΑ

02.30 SURVIVOR

03.30 ΔΡ. ΚΟΥΙΝ: ΜΟΝΗ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ

04.30 MOBILE FUN

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ

06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ

13.00 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

16.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικά παιχνίδια»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ

22.00 ΠΙΑΤΣΑ ΚΟΛΩΝΑΚΙ Σειρά

22.50 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ

23.50 ΠΡΟΣΩΠΑ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 EUROGOAL

02.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αβραάμ Λίνκολν»

MEGA
Τηλ. 210.6994.224 - 210.6994.300

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8.00

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.30 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΝΤΑΝΤΑ

21.40 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ

22.40 SINGLES

23.40 ΟΙ ΦΑΚΕΛΟΙ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πρόσωπο»

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκοτώστε τον»

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΟΛΕ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ Σειρά

17.30 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ

18.30 ΖΙΝΑ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η απαγωγή»

23.30 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ηρθε από το Διάστημα Νο 2»

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κυρία Μουνκ»

04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΤΕΤΑΡΤΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΕΝ...ΤΥΠΟΣ...ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις. Ζωντανή κάλυψη των γιορταστικών εκδηλώσεων της Πρωτομαγιάς και της συγκέντρωσης στο Σύνταγμα

13.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟ ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ

14.00 ΤΑ ΑΤΙΜΩΡΗΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

17.15 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ «Το χυτήριο»

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

20.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η Πόπη Καπετανοπούλου συνομιλεί με τον Δημήτρη - Σόλων Γεωργόπουλο, διευθυντή του αγγειοχειρουργικού τμήματος του νοσοκομείου «Αγία Ολγα»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Θα μεταδοθεί η συγκέντρωση του ΠΑΜΕ για την Πρωτομαγιά

23.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο Γρηγόρης Τραγγανίδας φιλοξενεί δημιουργούς ταινιών μικρού μήκους

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)

03.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Θα μεταδοθεί η συγκέντρωση του ΠΑΜΕ για την Πρωτομαγιά

04.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ (Ε)

05.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ

05.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

08.00 ΦΡΑΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΜΑΡΜΕΛΛΑΔΑ

HISTORY CHANNEL

10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: (Ε) «Αννα Φρανκ»

11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ: «Νιαγάρας: Η ιστορία των καταρρακτών»

12.00 ΣΑΝ ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΠΟΥΛΙΑ

13.00 Η ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ

14.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ Σειρά

15.30 ΤΑΚΑ ΤΑΚ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ

21.00 ΣΥΖΗΤΗΣΗ

22.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ (Συνέχεια)

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 P-R

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΣΑΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το φυλαχτό της μάνας»

20.45 EUROMANIA NEWS

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΕΡΩΤΑΣ ΟΠΩΣ ΕΡΗΜΟΣ (Ε)

23.00 ΣΧΕΔΟΝ ΠΟΤΕ (Ε)

24.00 ΠΡΟΣΕΧΩΣ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΜΑΤΛΟΚ Σειρά

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

07.30 ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥΣ

08.00 ΤΑ ΚΟΥΤΑ ΚΟΥΝΕΛΑΚΙΑ

08.30 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

11.00 ΜΑΜΑ ΜΙΑ

12.30 DESIGN (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.20 ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.20 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.30 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

16.40 Ζ και Κ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.50 ΚΑΙΡΟΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.30 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΡΕΙ

21.00 ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΣΤΗΝ 3

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πέρα από τον παράδεισο»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!

16.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

16.50 SUPER GAME

16.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ

17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.15 SUPER GAME

18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

19.15 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γάμος αλά... ελληνικά»

23.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 24 (Σειρά μυστηρίου)

01.30 SURVIVOR

02.30 ΔΡ. ΚΟΥΙΝ: ΜΟΝΗ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ

03.30 ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΟΣ

04.30 MOBILE FUN

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ

06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ

13.00 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

16.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μην είδατε τον Παναή»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΜΜΑ...

22.00 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

23.00 10η ΕΝΤΟΛΗ

24.00 TALK SHOW

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παντοτινή εκδίκηση»

03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

03.45 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6994.224 - 210.6994.300

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8.00

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.30 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τιμωρός»

23.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οχτάποδα τέρατα»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Με τις ευλογίες...»

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι περιπέτειες της Εϊμι»

15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βάρβαρος μαχητής»

17.45 ΖΙΝΑ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κρίμα το μπόι σου»

22.45 100% ΚΩΜΩΔΙΑ

23.45 GALA

00.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι αήττητοι»

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ασήκωτο φορτίο»

05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org