ΜΠΛΟΥ ΑΙΤΖΙΑΝ 07.30 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΑΙΟΛΟΣ ΕΞ. 07.30 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΧΑΪ ΣΠΙΝΤ 3 07.45 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΧΑΪ ΣΠΙΝΤ 2 07.45 Πάρο, Νάξο, ΕΞ. ΑΘΗΝΑ 08.00 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΕΞ. ΑΡΤΕΜΙΣ 08.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΕΞ. ΜΗΛΟΣ 08.00 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΠΡΕΒΕΛΗ 14.00 Πάτμο, Λέρο, Κάλυμνο, Κω, Νίσυρο, Ρόδο, ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 16.00 Κάλυμνο, Κω, Ρόδο, ΕΞ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 17.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, Ανάφη, Θήρα, ΝΤΑΛΙΑΝΑ 17.00 Πάρο, Νάξο, Αγ. Κήρυκο, Καρλ/σι, Βαθύ, ΕΞ. ΑΔΩΝΙΣ 18.30 Σύρο, Πάρο, Νάξο, Δονούσα, Κατάπολα, Αιγιάλη, Αστυπάλαια, ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 20.00 Ηράκλειο, ΜΥΤΙΛΗΝΗ 20.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΛΙΣΣΟΣ 20.30 Χανιά, ΚΝΩΣΟΣ ΠΑΛΛΑΣ 21.00 Ηράκλειο.
Για επιβεβαίωση των δρομολογίων τηλεφωνείτε στα 4226.000-4.