ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΙΘΑΚΗ 07.35 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14.55 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, Κίμωλο, ΝΗΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ 16.00 Σύρο, Μύκονο, Εύδηλο, Καρλ/σι, Βαθύ, ΣΠΙΝΤ ΡΑΝΕΡ ΙΙ 16.00 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 16.30 Σύρο, Μύκονο, Τήνο, ΝΗΣΟΣ ΧΙΟΣ 16.30 Χίο, Μυτιλήνη, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 5 17.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΡΟΔΑΝΘΗ 17.00 Πάτμο, Λέρο, Κάλυμνο, Κω, Ρόδο, SARDINIA VERA 17.15 Εύδηλο, Αγ. Κήρυκο, Φούρνους, Καρλόβασι, Βαθύ, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 17.30 Πάρο, Νάξο, Αιγιάλη, Αστυπάλαια, Β. ΚΟΡΝΑΡΟΣ 18.00 Μήλο, Θήρα, Ηράκλειο, Σητεία, Κάσο, Κάρπαθο, Διαφάνι, Χάλκη, Ρόδο, ΜΥΤΙΛΗΝΗ 19.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 2 19.00 Σύρο, Κω, Ρόδο, ΚΡΗΤΗ Ι 20.30 Ηράκλειο, ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣ 21.00 Ηράκλειο, ΕΛΥΡΟΣ 21.00 Χανιά, ΕΞ. ΠΗΓΑΣΟΣ 22.00 Κύθηρα, Νεάπολη Βοιών.