09.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου
19.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Από την κοινοβουλευτική δραστηριότητα της εβδομάδας, μπορείται να παρακολουθήσετε: α) Συζήτηση σε επίπεδο αρχηγών κομμάτων για την οικονομία β) Ερώτηση Σπύρου Στριφτάρη προς Υπ. Οικονομικών για τις περικοπές στο ΝΑΤ γ) Ερώτηση Α. Τζέκη προς υπουργό Ναυτιλίας για τρομοκρατία των ναυτεργατών στο λιμάνι της Θάσου. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Θάνος Κανιάρης
20.00 ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΟ Ο Γ. Λιβέρης που επιμελείται και παρουσιάζει την εκπομπή φιλοξενεί τον Κώστα Λινοξυλάκη τον θρυλικό παίκτη του ΠΑΟ, σε μια συζήτηση για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του 2004, την αντιμετώπιση των φανατικών φιλάθλων, αλλά και τα προβλήματα συντονισμού των χιλιάδων εθελοντών
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
09.00 ΕΚΠΟΜΠΗ Αθλητικά σχόλια
09.30 MUNDIAL 2002 - ΑΓΩΝΑΣ «Εϊρε - Καμερούν»
11.35 ΕΚΠΟΜΠΗ Αθλητικά σχόλια
12.00 MUNDIAL 2002 - ΑΓΩΝΑΣ «Ουρουγουάη - Δανία»
14.05 ΕΚΠΟΜΠΗ Αθλητικά σχόλια
14.30 MUNDIAL 2002 - ΑΓΩΝΑΣ «Γερμανία - Σαουδική Αραβία»
16.35 ΕΚΠΟΜΠΗ Αθλητικά σχόλια
17.00 MUNDIAL 2002 - ΑΓΩΝΑΣ «Εϊρε - Καμερούν»
19.05 ΕΚΠΟΜΠΗ Αθλητικά σχόλια
19.30 MUNDIAL 2002 - ΑΓΩΝΑΣ «Ουρουγουάη - Δανία»
21.35 ΕΚΠΟΜΠΗ Αθλητικά σχόλια
22.00 MUNDIAL 2002 - ΑΓΩΝΑΣ «Γερμανία - Σαουδική Αραβία»
24.00 TORA - TORA - TORA
08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 ΤΟΠΟΙ ΤΩΝ ΜΥΘΩΝ «Η αδελφότητα της κόμπρας»
11.30 ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΤΟΠΟΙ
12.00 ΜΟΔΑ: ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΣΧΕΔΙΑΣΤΕΣ
12.30 ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
13.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Οαχάκα Μεξικό»
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η φλόγα και το βέλος»
17.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
17.30 ΜΙΑ ΧΩΡΑ - ΕΝΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ
18.00 ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΕΙΑ - ΕΤΗΣΙΟ ΔΙΕΘΝΕΣ ΜΙΤΙΝΓΚ ΣΤΙΒΟΥ
20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ ΛΟΤΤΟ
20.10 ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΕΙΑ - ΕΤΗΣΙΟ ΔΙΕΘΝΕΣ ΜΙΤΙΝΓΚ ΣΤΙΒΟΥ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πετούλια»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ιστορία της Σου»
08.01 ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
09.00 GIMME 6
09.30 ΤΟ ΔΑΣΟΣ ΠΗΓΗ ΖΩΗΣ Σειρά
10.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΤΣΑΡΛΙ ΤΣΑΠΛΙΝ «Η νέα του δουλιά»
10.30 ΜΟΤΣΑΡΤ: ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΜΙΑΣ ΜΕΓΑΛΟΦΥΙΑΣ Σειρά ντοκιμαντέρ
11.30 Η ΠΟΛΗ ΜΟΥ
12.00 ΤΣΙΡΚΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
13.30 ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 2002
14.00 ΧΑΜΗΛΕΣ ΠΤΗΣΕΙΣ - 1ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΜΑΘΗΤΙΚΩΝ ΤΑΙΝΙΩΝ - ΧΑΜΗΛΕΣ ΠΤΗΣΕΙΣ
14.15 ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ
14.30 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΝΟΣΤΟΣ
17.00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΑΓΩΝΑ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
19.00 DESIGN X-treme
19.30 ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ ΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΟΝΤΡΑΠΟΥΝΤΟ
22.00 ΜΟΡΦΕΣ ΤΕΧΝΗΣ
23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Οι δολοφόνοι»
02.30 ΝΟΣΤΟΣ (Ε)
04.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ(Ε)
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.30 ΤΑ ΛΑΓΩΝΙΚΑ
11.00 ΙΠΤΑΜΕΝΑ ΡΙΝΟΚΕΡΑΚΙΑ
11.30 ΛΑΠΙΤΣ
12.00 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
12.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
12.55 SUPER GAME
13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.20 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΙΑΚΟΝ (Ε)
15.20 ΣΕ ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ
16.20 ΧΑΠΙ ΕΝΤ
17.40 ΧΑΠΙ ΕΝΤ (Συνέχεια)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ξυπόλυτος πρίγκιψ»
23.00 BIG BROTHER
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 BIG BROTHER
01.20 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ (Ε) Σειρά
02.20 ΑΠΙΣΤΙΕΣ (Ε)
03.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γερουσιαστής για γέλια»
05.15 ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ Σειρά
06.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
07.00 ΠΡΩΙΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
10.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
11.00 ΕΚ ΤΟΥ ΣΥΝΕΓΓΥΣ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αφήστε με να ζήσω»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 Απ... ΑΡΕΤΗ... τως με ΤΟΛΜΗ
17.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σφραγίδα του Θεού»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα κορίτσι για δύο»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενοχα μυστικά»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΓΚΟΛ ΣΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
02.00 ΛΕΪΚΕΡΣ - ΣΑΚΡΑΜΕΝΤΟ
06.00 ΕΣΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ (Ε)
06.45 ΚΟΚΚΙΝΟ ΦΕΓΓΑΡΙ (Ε)
07.300 ΝΤΑΚ, Ο ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΗΣ
08.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ (Ε)
09.00 ΦΛΙΝΤΣΤΟΟΥΝΣ (Ε)
09.30 DISNEY CLUB
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μωρά για ντάντεμα»
13.00 MEGA STAR
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.50 ΜΑΖΙ
16.15 TRACTION
16.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΝΑ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ: ΒΑΘΜΟΛΟΓΗΣΤΕ
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ Τηλεπαιχνίδι
22.00 BAR
23.40 PRIVE
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 PRIVE (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πάθος και οργή»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διπλός θάνατος»
05.30 BAR
06.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 Ο ΑΔΕΛΦΟΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
13.30 ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 2525
14.00 ΗΡΑΚΛΗΣ
15.00 ΖΙΝΑ
16.00 ΚΥΝΗΓΟΙ ΕΠΙΚΗΡΥΓΜΕΝΩΝ
17.00 ΛΑΡΓΚΟ ΓΟΥΙΝΤΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.50 ΤΟ ΧΡΗΜΑ
ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
19.00 B.b.B.
20.00 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βρετανικός»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δολοφόνος εν ψυχρώ»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πολίτης Χ»
03.15 ΠΡΟΒΙΝΤΕΝΣ Σειρά
04.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ