ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΠΛΟΙΩΝ
Δ. ΣΟΛΩΜΟΣ 07.00 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, Φολέγανδρο, Σίκινο, Ιο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 1 07.25 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 07.30 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 21.00 Χανιά, ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣ 21.00 Ηράκλειο - Χανιά, Μ. ΟΡΑΪΖΟΝ 21.00 Ηράκλειο.
ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 07.30 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 12.00 Θήρα, Αστυπάλαια, Κάλυμνο, Κω, Νίσυρο, Τήλο, Σύμη, Ρόδο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 17.30 Σύρο, Πάρο, Νάξο, Ηρακλειά, Σχοινούσα, Κουφονήσι, Κατάπολα, ΔΙΑΓΟΡΑΣ 20.00 Μεστά, Μυτιλήνη, ΜΠΛΟΥ ΓΚΑΛΑΞΙ 21.00 Χανιά, ΚΝΩΣΟΣ ΠΑΛΑΣ 21.00 Ηράκλειο-Χανιά, ΚΡΗΤΗ ΙΙ 21.00 Ηράκλειο.
ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 07.30 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, Δ. ΣΟΛΩΜΟΣ 14.55 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, Κίμωλο, Φολέγανδρο, Σίκινο, Ιο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΜΥΚΟΝΟΣ 16.00 Σύρο, Μύκονο, Εύδηλο, Καρλόβασι, Βαθύ, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 17.30 Πάρο, Νάξο, Δονούσα, Αιγιάλη, Αστυπάλαια, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 2 19.00 Σύρο, Πάτμο, Λέρο, Κω, Ρόδο, Ν. ΡΟΔΟΣ 20.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 21.00 Χανιά, ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣ 21.00 Ηράκλειο - Χανιά, ΜΠΛΟΥ ΟΡΑΪΖΟΝ 21.00 Ηράκλειο, OLYMPUS 21.30 Μήλο, Θήρα, Ρέθυμνο.