06.00 - 13.00 ΕΡΤ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ (08.00, 09.00, 10.00 3λεπτο ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ)
15.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΟΝ ΕΡΤ Εκπομπή
18.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
19.15 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)
19.40 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
21.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Lucky Luke»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.00 ΑΡΧΙΕΡΑΤΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΕΟΡΤΗΣ ΘΕΟΦΑΝΕΙΩΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΙΚΟ ΝΑΟ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΔΥΣΗ ΤΙΜΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΠΟ ΛΙΜΕΝΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
11.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ (Ε)
12.10 ΟΔΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ (Ε)
13.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ο ΣΤΑΥΡΟΣ ΞΑΡΧΑΚΟΣ ΣΥΝΑΝΤΑ ΤΟΝ ΤΣΙΤΣΑΝΗ» (Ε)
15.00 ΤΟ ΚΑΠΛΑΝΙ ΤΗΣ ΒΙΤΡΙΝΑΣ (Ε)
16.00 MR. SELFRIDGE (Ε)
17.00 ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΤΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Ε)
18.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ (Ε)
18.30 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
19.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.00 MR. SELFRIDGE
20.50 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
21.50 Η ΓΕΦΥΡΑ
22.45 ΤΕΚΜΗΡΙΑ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ (Νέος κύκλος εκπομπών)
00.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.00 ΣΠΑΤΑ LIVE
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
18.45 ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά
22.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ (Ε) Καθημερινή σειρά
23.15 THE 2NIGHT SHOW
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ
16.00 ΛΟΓΩ TiViς
17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε) Τηλεπαιχνίδι
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε) Σειρά
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ραντεβού στον αέρα»
24.00 MAD SECRET CONCERT Μουσικό πρόγραμμα
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ
13.10 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
16.50 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ (Ε)
17.40 ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
17.50 ΡΑΓΙΣΜΕΝΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ Σειρά
18.50 ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΤΗΣ ΦΩΤΙΑΣ Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!
22.00 Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ (Ε)
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
09.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τομ και Τζέρι εναντίον των πειρατών»
11.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Scooby Doo: Το νησί των φαντασμάτων»
12.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντιουκς: Η αρχή»
14.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μανταλένα»
16.30 BLIND TASTE (Ε) Διαγωνισμός μαγειρικής
17.50 9 ΜΗΝΕΣ Καθημερινή δραματική σειρά
18.50 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ Τηλεπαιχνίδι
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 NCIS Σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η οργή των τιτάνων»
06.00 - 13.00 ΕΡΤ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ (08.00, 09.00, 10.00 3λεπτο ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ)
15.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΟΝ ΕΡΤ Εκπομπή
18.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
19.15 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)
19.30 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
21.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ
22.00 ΕΡΤ FOCUS Εκπομπή
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
09.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
10.00 ΦΑΚΕΛΟΣ: ΔΙΑΤΡΟΦΗ (Νέα σειρά)
10.30 ΟΤΑΝ ΟΙ ΣΕΦ ΖΩΓΡΑΦΙΖΟΥΝ Ντοκιμαντέρ (Ε)
11.00 Η ΑΛΕΠΟΥ ΚΙ Ο ΜΠΟΥΦΟΣ (Ε)
12.00 ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΕΤΑΙ (Ε)
13.00 ΟΙ ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ (Ε)
15.00 ΤΟ ΚΑΠΛΑΝΙ ΤΗΣ ΒΙΤΡΙΝΑΣ (Ε)
16.00 MR. SELFRIDGE (Ε)
17.00 ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΤΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Ε)
18.00 ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΜΑΣ ΧΩΡΙΣ ΕΜΑΣ (Ε)
18.30 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ (Ε)
19.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
19.30 ΟΤΑΝ ΟΙ ΣΕΦ ΖΩΓΡΑΦΙΖΟΥΝ (Ε)
20.00 MR. SELFRIDGE
20.50 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
21.50 Η ΓΕΦΥΡΑ Ξένη σειρά
22.45 ΝΕΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Ο εχθρός μου»
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.00 ΣΠΑΤΑ LIVE
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
18.45 ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
21.10 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά
22.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ (Ε) Καθημερινή σειρά
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο παρουσιαστής: Ο θρύλος του Ron Burgunty»
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ
16.00 ΛΟΓΩ TiViς
17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε) Τηλεπαιχνίδι
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε)
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σύζυγος... κατά λάθος»
23.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «180 μοίρες»
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ
13.10 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
16.40 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ
17.30 ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟ ΘΟΔΩΡΗ ΚΟΛΥΔΑ
17.50 ΡΑΓΙΣΜΕΝΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ Σειρά
18.50 ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΤΗΣ ΦΩΤΙΑΣ Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!
22.00 Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ (Ε)
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
12.00 ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΜΕ ΤΗ ΖΗΝΑ
13.45 HOUSE Ιατρική σειρά
14.45 ΦΜ LIVE
16.30 BLIND TASTE (Ε) Διαγωνισμός μαγειρικής
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 9 ΜΗΝΕΣ Καθημερινή δραματική σειρά
18.50 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ Τηλεπαιχνίδι
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 NCIS Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι επικίνδυνοι»
24.00 GRIMM Σειρά μυστηρίου
06.00 - 13.00 ΕΡΤ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ (08.00, 09.00, 10.00 3λεπτο ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ)
15.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΟΝ ΕΡΤ Εκπομπή
18.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
19.15 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
19.30 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Παγοθραυστικά»
20.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
21.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ
22.00 ΕΡΤ FOCUS Εκπομπή
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
09.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε) «Περπατώντας στο Νείλο»
10.00 ΦΑΚΕΛΟΣ: ΔΙΑΤΡΟΦΗ (Νέα σειρά)
10.30 ΟΤΑΝ ΟΙ ΣΕΦ ΖΩΓΡΑΦΙΖΟΥΝ Ντοκιμαντέρ (Ε)
11.00 Η ΑΛΕΠΟΥ ΚΑΙ Ο ΜΠΟΥΦΟΣ (Ε)
12.00 ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΕΤΑΙ (Ε)
13.00 ΟΙ ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ (Ε)
15.00 ΤΟ ΚΑΠΛΑΝΙ ΤΗΣ ΒΙΤΡΙΝΑΣ (Ε)
16.00 MR. SELFRIDGE (Ε)
17.00 ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΤΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Ε)
18.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΑΞΙΟΣΗΜΕΙΩΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ (Ε)
19.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
19.30 ΟΤΑΝ ΟΙ ΣΕΦ ΖΩΓΡΑΦΙΖΟΥΝ (Ε)
20.00 MR. SELFRIDGE Νέα σειρά
20.50 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
21.50 Η ΓΕΦΥΡΑ Ξένη σειρά
22.45 ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ (Ε) «Πολυγαμία»
00.45 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.00 ΣΠΑΤΑ LIVE
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
18.45 ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά
22.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ (Ε) Καθημερινή σειρά
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος της Μαντζουρίας»
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ
16.00 ΛΟΓΩ TiViς
17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε) Τηλεπαιχνίδι
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ Σειρά (Ε)
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άρχοντας των δαχτυλιδιών: Η συντροφιά του δαχτυλιδιού»
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ
13.10 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
16.40 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ
17.30 ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟ ΘΟΔΩΡΗ ΚΟΛΥΔΑ
17.50 ΡΑΓΙΣΜΕΝΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ Σειρά
18.50 ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΤΗΣ ΦΩΤΙΑΣ Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!
22.00 Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ (Ε)
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
12.00 ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΜΕ ΤΗ ΖΗΝΑ
13.45 HOUSE Ιατρική σειρά
14.45 ΦΜ LIVE
16.30 BLIND TASTE (Ε) Διαγωνισμός μαγειρικής
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 9 ΜΗΝΕΣ Καθημερινή δραματική σειρά
18.50 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ Τηλεπαιχνίδι
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εργένηδες για μια εβδομάδα»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος πρόσκοπος»
07.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΥΣ ΜΑΣΤΟΡΟΥΣ (Ε)
07.50 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
08.45 ΓΛΥΚΑ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Ε) Ντοκιμαντέρ
10.00 ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΙΣ 10.00
12.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ (Ε)
15.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΤΑ ΣΤΕΚΙΑ (Ε)
17.00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ (Ε)
18.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
18.30 ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΛΑΪΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ
19.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ ΠΟΥΑΡΟ (Ε)
20.40 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
21.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
00.30 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στροφή προς την κόλαση»
07.00 ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΑ (Ε)
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ Από τον ιερό ναό Αγίου Διονυσίου Αρεοπαγίτου
10.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ (Ε)
11.00 Η ΑΛΕΠΟΥ ΚΙ Ο ΜΠΟΥΦΟΣ (Ε)
12.00 ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΕΤΑΙ (Ε)
13.00 Ο ΠΑΡΑΜΥΘΑΣ (Ε)
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το αγόρι και ο κόσμος»
15.00 ΒΟΡΕΙΟΙ ΚΑΙ ΝΟΤΙΟΙ (Νέα σειρά)
18.30 ΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΤΡΥΓΟΝΙ (Ε)
19.00 ART ΕΡΤ
20.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
21.00 ΚΛΑΣΣΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Το κεντρί»
23.15 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Φωνές από το υπόγειο»
01.00 ΜΑΓΙΚΗ ΝΥΧΤΑ (Ε) «Το σκοτάδι της σιωπής» (Α' μέρος)
06.00 - 08.00 ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ (Ε)
09.15 ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΣΟΥΚΟΥ Best Of
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πάρτυ φαντασμάτων»
16.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλαλούμ»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ: ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΑΖΙ (Ε)
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φράνκυ και Τζώννυ»
06.00 - 09.30 ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ (Ε)
09.30 ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ (Εορταστικό)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Lucky you»
15.30 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ (Ε)
16.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καμικάζι αγάπη μου»
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κυρά μας η μαμή»
21.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μαγεμένη»
23.50 ΑΚΟΜΗ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Stand up comedy
00.50 - 05.00 ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ (Ε)
06.45 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ριν Τιν Τιν στη Νέα Υόρκη» Α' τηλεοπτική μετάδοση
11.40 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ωρα για σερφ»
13.10 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αφερ-έγκυος»
16.50 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
17.10 ΜΟΝΟΛΕΠΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
17.20 ΕΠΤΑ ΜΟΥΣΕΙΑ, ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ
18.00 CELEBRITY GAME NIGHT (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «I love Karditsa»
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θηλυκή εταιρεία»
06.20 STARLAND - ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.20 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τομ και Τζέρι: Ο Ρομπέν των Δασών και ο γενναίος ποντικός του»
14.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκούμπι Ντου: Χαμός στο τσίρκο!»
16.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γέφυρα για την Τεραμπίθια»
18.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη των μπάτσων σχολή Νο 2»
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μανταλένα»
23.15 ΤΡΕΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (Ε)
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Miami Vice»
06.00 - 13.00 ΕΡΤ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ (08.00, 09.00, 10.00 3λεπτο ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ)
15.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΟΝ ΕΡΤ Εκπομπή
18.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
19.15 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)
19.30 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
21.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ
22.00 ΕΡΤ FOCUS Εκπομπή
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
09.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
10.00 ΦΑΚΕΛΟΣ: ΔΙΑΤΡΟΦΗ (Νέα σειρά)
10.30 ΟΤΑΝ ΟΙ ΣΕΦ ΖΩΓΡΑΦΙΖΟΥΝ Ντοκιμαντέρ (Ε)
11.00 Η ΑΛΕΠΟΥ ΚΙ Ο ΜΠΟΥΦΟΣ (Ε)
12.00 ΟΔΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ (Ε)
13.00 ΟΙ ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ (Ε)
15.00 ΤΟ ΚΑΠΛΑΝΙ ΤΗΣ ΒΙΤΡΙΝΑΣ (Ε)
16.00 MR. SELFRIDGE (Ε)
17.00 ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΤΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Ε)
18.00 ΠΕΡΙΣΚΟΠΙΟ (Ε)
18.25 ΑΠΟΣΤΡΟΦΟΣ (Νέος κύκλος)
19.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
19.30 ΟΤΑΝ ΟΙ ΣΕΦ ΖΩΓΡΑΦΙΖΟΥΝ (Ε)
20.00 MR. SELFRIDGE
21.00 EUROLEAGUE PRE GAME SHOW
21.30 EUROLEAGUE BASKET - ΑΓΩΝΑΣ «Λαμποράλ - Ολυμπιακός»
23.30 EUROLEAGUE SHOW
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.00 ΣΠΑΤΑ LIVE
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
18.45 ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά
22.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ (Ε) Καθημερινή σειρά
23.15 THE 2NIGHT SHOW
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ
16.00 ΛΟΓΩ TiViς
17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε) Τηλεπαιχνίδι
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ (Ε)
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι υπηρέτριες»
00.45 REVENGE Ξένη σειρά
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ
13.10 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
16.40 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ (Ε)
17.30 ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟ ΘΟΔΩΡΗ ΚΟΛΥΔΑ
17.50 ΡΑΓΙΣΜΕΝΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ Σειρά
18.50 ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΤΗΣ ΦΩΤΙΑΣ Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!
22.00 Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ (Ε)
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
12.00 ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΜΕ ΤΗ ΖΗΝΑ
13.45 HOUSE Ιατρική σειρά
14.45 ΦΜ LIVE
16.30 BLIND TASTE (Ε) Διαγωνισμός μαγειρικής
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 9 ΜΗΝΕΣ Καθημερινή δραματική σειρά
18.50 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ Τηλεπαιχνίδι
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΡΕΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Σειρά
21.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Getaway» Α' τηλεοπτική προβολή
23.45 GRIMM Σειρά μυστηρίου
06.00 - 13.00 ΕΡΤ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ (08.00, 09.00, 10.00 3λεπτο ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ)
15.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΟΝ ΕΡΤ Εκπομπή
18.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
19.15 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)
19.30 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
21.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ
22.00 ΣΙΝΕΜΑ ΑΠ' ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ «Η καινούργια ζωή του κ. Ο' Χόρντεν»
23.40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
09.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
10.00 ΦΑΚΕΛΟΣ: ΔΙΑΤΡΟΦΗ (Νέα σειρά)
10.30 ΟΤΑΝ ΟΙ ΣΕΦ ΖΩΓΡΑΦΙΖΟΥΝ Ντοκιμαντέρ (Ε)
11.00 Η ΑΛΕΠΟΥ ΚΙ Ο ΜΠΟΥΦΟΣ (Ε)
12.00 ΟΔΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ (Ε)
13.00 ΟΙ ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ (Ε)
15.00 ΤΟ ΚΑΠΛΑΝΙ ΤΗΣ ΒΙΤΡΙΝΑΣ (Ε)
16.00 MR. SELFRIDGE (Ε)
17.00 ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΤΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Ε)
18.00 ΩΡΑΙΟΙ ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ (Ε)
19.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
19.25 ΟΤΑΝ ΟΙ ΣΕΦ ΖΩΓΡΑΦΙΖΟΥΝ (Ε)
19.55 MR. SELFRIDGE
20.40 1η ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΕΤΟΥΣ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΣΥΜΦΩΝΙΚΗΣ ΟΡΧΗΣΤΡΑΣ ΤΗΣ ΕΡΤ Από το Μέγαρο Μουσικής Αθηνών
23.00 EUROLEAGUE SHOW
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.00 ΣΠΑΤΑ LIVE
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
18.45 ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά
22.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ (Ε) Καθημερινή σειρά
23.15 ΤΗΣ «Α» ΤΑ ΖΥΜΩΜΑΤΑ
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ
16.00 ΛΟΓΩ TiViς
17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε) Τηλεπαιχνίδι
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ (Ε)
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Happy feet»
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η άλλη γυναίκα»
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ
13.10 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
16.40 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ (Ε)
17.30 ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟ ΘΟΔΩΡΗ ΚΟΛΥΔΑ
17.50 ΡΑΓΙΣΜΕΝΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ Σειρά
18.50 ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΤΗΣ ΦΩΤΙΑΣ Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!
22.00 Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ (Ε)
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
12.00 ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΜΕ ΤΗ ΖΗΝΑ
13.45 HOUSE Ιατρική σειρά
14.45 ΦΜ LIVE
16.30 BLIND TASTE (Ε) Διαγωνισμός μαγειρικής
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 9 ΜΗΝΕΣ Καθημερινή δραματική σειρά
18.50 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ Τηλεπαιχνίδι
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΡΕΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Σειρά
21.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The Twilight Saga: Χαραυγή μέρος 1ο»
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το άγγιγμα του δολοφόνου»
07.00 ΔΙΠΛΗ ΜΑΤΙΑ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΙΣ 10.00 Ενημερωτική εκπομπή
12.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.00 EUROPE
15.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ (Ε)
17.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)
18.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
18.30 ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΛΑΪΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ Ντοκιμαντέρ
19.00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΕΡΛΟΚ ΣΤΟΝ ΠΟΥΑΡΟ (Ε) «Sherlock»
20.40 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
21.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΣΙΝΕΜΑ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ «Τα παιδιά της πιάτσας»
24.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νύχτες οργής»
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
10.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
11.00 Η ΑΛΕΠΟΥ ΚΑΙ Ο ΜΠΟΥΦΟΣ (Ε)
12.00 ΟΔΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ (Ε)
13.00 Ο ΠΑΡΑΜΥΘΑΣ (Ε)
13.45 ΨΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)
15.00 ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)
17.00 ΜΠΑΣΚΕΤ Α2 (Ζ)
19.00 ART ΕΡΤ
20.00 Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΤΖΕΪΜΣ ΝΤΙ (Ε)
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Για όλα φταίει το όνομά σου»
23.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)
06.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΣΕΙΡΩΝ
09.15 ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΣΟΥΚΟΥ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.30 TV QUIZ
14.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ταινία μιας μέλισσας»
15.45 ΤΡΩΜΕ ΜΑΖΙ Εκπομπή μαγειρικής
16.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια τρελή τρελή σαραντάρα»
20.00 ΑΝΤ1 NEWS
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καπετάν Φάντης Μπαστούνι»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η διαδρομή»
06.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΣΕΙΡΩΝ
09.45 ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Happy feet»
15.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ραντεβού στον αέρα»
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΣΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΗ
21.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ
06.45 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 H TZINI KAI TO TZINI Σειρά
12.00 JENNY JENNY (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαχητικό Stealth: Η αόρατη απειλή»
17.10 MY LIFE
18.15 ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
18.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λα Μπάμπα»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το γυάλινο σπίτι»
06.15 STARLAND - ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «One for the money»
15.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.40 THE BIG BANG THEORY
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 MIKE AND MOLLY
18.50 TWO AND A HALF MEN
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΡΕΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Σειρά
21.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μαγική νταντά»
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κοκκινοσκουφίτσα»