07.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές
10.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με τον Γιάννη Χατζηγεωργίου
16.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
17.15 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.15 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
22.10 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
04.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε)
05.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ
05.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΦΡΑΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΜΑΡΜΕΛΑΔΑ
10.10 ΤΟΠΟΙ, ΠΟΛΕΙΣ, ΑΝΘΡΩΠΟΙ
11.10 ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΕΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΗΣ ΑΣΙΑΣ
12.00 Η ΔΑΣΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΧΡΥΣΑ ΜΑΤΙΑ
13.00 ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΑΔΥΝΑΤΟΥ Σειρά
14.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
14.55 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ Σειρά
15.30 ΤΑΚΑ ΤΑΚ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΕΪ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Παγκράτι - Ολυμπιακός»
20.00 ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΕΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΗΣ ΑΣΙΑΣ
21.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Μπαρτ Ρέινολντς»
22.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΜΕΓΑΛΑ ΠΛΟΙΑ «Η υψηλή τεχνολογία στη θάλασσα: Πολεμικός εξοπλισμός»
22.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΔΡΟΜΟΙ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι απαγωγείς»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 P-R
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ Σειρά
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ Σειρά
19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κύριος σταθμάρχης»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΕΞΑΝΤΑΣ (Ε)
23.00 ΠΡΟΣΚΗΝΙΟ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μικρός κύριος Τέιτ»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.15 ΜΑΤΛΟΚ (Ε) Σειρά
07.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΠΡΙΓΚΙΠΑ
08.00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ
08.30 Η ΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΜΑΣ Ντοκιμαντέρ
08.55 ΠΕΝΤΑΛ
09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΜΑΜΑ ΜΙΑ
12.30 E-LIFE (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.20 ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.20 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.30 ΠΕΛΛΑ Ο ΝΟΜΟΣ ΤΩΝ ΤΕΣΣΑΡΩΝ ΕΠΟΧΩΝ
17.00 Η ΕΞΕΛΙΞΗ «Η μεγάλη πνευματική έκρηξη»
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 ΠΕΝΤΑΛ
20.10 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
20.30 ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ
21.00 ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑ
22.00 ΕΤ-3 SPORTS ARENA
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.25 ΠΕΝΤΑΛ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χορεύοντας μ' έναν ξένο»
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!
16.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
16.55 SUPER GAME
17.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 SUPER GAME
18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.15 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ
22.00 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ Σειρά
23.00 FAME STORY
23.45 ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΣ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΣΤΑ ΑΔΥΤΑ ΤΗΣ CIA
02.45 ΔΙΑΓΝΩΣΗ: ΦΟΝΟΣ Σειρά
03.45 MOBILE FUN
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΟΣ
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ-ΚΟΥΣ
13.00 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ
16.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάθε εμπόδιο για καλό»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΤΡΑ - ΒΕΝΕΤΙΑ (Ε)
22.00 ΑΡΧΙΠΕΛΑΓΟΣ
23.00 ΞΕΧΑΣΕ ΜΕ
24.00 ΟΛΑ 2005
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θαμμένα μυστικά»
04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.15 ALTER KIDS
09.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ
12.25 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TOP SECRET
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγωνία»
18.15 TOP SECRET - ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιχείρηση: Αθανασία»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «American kick boxer»
01.30 AUTO ALTER
01.45 SEX AND THE CITY
02.15 APHRODISIA
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Mission de charme»
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
07.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8.00
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
16.15 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΠΛΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ
22.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
23.00 ΕΤΣΙ ΞΑΦΝΙΚΑ
23.50 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι Λοττο... φάγοι»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονική μηχανή»
05.10 FRAISIER
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΟΛΕ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 Η ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ Σειρά
17.30 ΙΕΡΟ ΠΑΘΟΣ
18.30 ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΙ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε επικίνδυνο έδαφος»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κρουαζιέρα χωρίς επιστροφή»
01.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Σειρά
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αιχμάλωτος της Τζέντα»
04.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
19.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
20.00 ΔΡΟΜΟΙ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ (Ε) Ο Βαγγέλης Κούτας φιλοξενεί την ποιήτρια - πεζογράφο Ελένη Χωρεάνθη, που μιλάει για το νέο της βιβλίο - ποίηση «Ο ύπνος των μεσημβρινών ωρών» και την Ελληνική Μυθολογία
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
01.30 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
04.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ (Ε)
05.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
06.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
11.15 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Αθηναϊκά»
12.00 MEDITERRANEO
12.30 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
13.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
14.00 ΣΕ ΧΡΟΝΟ ΤιΒι
16.00 ΒΟΛΕΪ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ «Πανελλήνιος - Ορεστιάδα»
18.00 ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΑΛΛΟΙ
18.15 PRE GAME
18.30 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ «Απόλλων Πατρών - Παναθηναϊκός»
20.30 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ
21.00 ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ, Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑΣ (Ε)
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ
01.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ
08.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
09.00 ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ LIVE (Νέα εκπομπή)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εκδίκηση του Ροζ Πάνθηρα»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΑΞΙΟΤΙΜΟΙ ΚΥΡΙΟΙ
19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Φανούρης και το σόι του»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΟΥΔΕΙΣ ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΣ
23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 Η ΔΥΤΙΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑ (Γ` κύκλος)
07.30 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ
07.55 ΠΕΝΤΑΛ
08.00 ΜΙΚΡΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ
08.25 ΠΕΝΤΑΛ
08.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
11.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ
12.30 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
12.50 ΠΕΝΤΑΛ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.20 ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΟΡΩΝ
14.00 LEADERS, Ο ΚΥΚΛΟΣ ΤΗΣ ΗΓΕΣΙΑΣ
14.30 ΡΕΠΟ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ιστορία ενός σκύλου»
17.30 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
18.00 DESIGN
18.30 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ Ντοκιμαντέρ
20.30 Η ΚΡΙΣΗ ΣΤΟΝ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΟΣΜΟ - ΑΠΟ ΤΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑ ΩΣ ΤΟΝ ΕΒΡΟ
21.30 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ
23.00 ΑΛΛΟΣ ΛΟΓΟΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.25 ΠΕΝΤΑΛ
00.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
06.00 ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΟΣ
06.30 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
11.30 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
12.20 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το διαμάντι του Νείλου»
16.50 FAME STORY - BEST OF
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 FAME STORY - BEST OF (Συνέχεια)
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 FAME STORY IN CONCERT
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Quills, η πένα της αμαρτίας»
01.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συν.)
02.50 ΣΤΑ ΑΔΥΤΑ ΤΗΣ CIA
03.50 ΔΙΑΓΝΩΣΗ: ΦΟΝΟΣ
04.50 ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΟΣ
05.40 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ (Ε)
06.30 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ
15.30 ΕΙΚΟΝΕΣ
16.30 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δασκαλάκος ήταν λεβεντιά»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αγάπη μας»
23.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
03.30 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.45 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (E)
06.30 ALTER KIDS
12.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι Αργοναύτες»
14.00 ΤΟΡ SECRET WEEKEND
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ
23.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ
01.30 AUTO ALTER
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνες επιθυμίες»
06.00 GROSSE POINT
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
11.40 BACKSTAGE
13.20 ΕΥΡΗΚΑ!
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καράτε Κιντ ΙΙ»
17.20 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δεσποινίς διευθυντής»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σαφτ, ο Μαύρος Πάνθηρας»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καλώς ήρθατε στο Σαράγεβο»
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.45 THE STREET
04.45 FRASIER
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.25 ΜΟΡΤΑΛ ΚΟΜΠΑΤ
16.20 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπάτσος της μαμάς»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι σταυροφόροι»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαντ Μαξ 2»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελές επαφές»
04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
Τον Λάκη Λαζόπουλο φιλοξενεί η εκπομπή «Η ζωή είναι αλλού», με την Εύη Κυριακοπούλου, που θα μεταδώσει η ΕΤ-1.
Ο γνωστός ηθοποιός σε μια εκ βαθέων εξομολόγηση στην Εύη Κυριακοπούλου αναφέρεται στην ευτυχία, αλλά και στη δυσκολία να είσαι πάνω από δυο δεκαετίες στο προσκήνιο, αλλά και στο στόχαστρο. Ακόμη εκμυστηρεύεται ότι από πολύ μικρός ήξερε ότι θα γίνει ηθοποιός με μια σχεδόν μεταφυσική ικανότητα. Ομολογεί το φόβο του για το χρόνο που περνάει και τη μοναξιά. Ξεχωρίζει τους Ελληνες σε αυτούς που βγαίνουν στην τηλεόραση και σε αυτούς που δε βγαίνουν. Και κλείνει ομολογώντας ότι οι Ελληνες χάνουμε τη φαντασία χάριν της ...φαντασίωσης (Κυριακή, ΕΤ-1, 24.00).
Ο Ντέιβιντ, οδηγός αγωνιστικών αυτοκινήτων, και η Ρουθ, μια συναρπαστική γυναίκα ιδιοκτήτρια νυχτερινών κλαμπ στην Αγγλία, ζουν ένα θυελλώδη έρωτα. Οταν οι βίαιοι καυγάδες τούς καταστρέφουν οικονομικά και απειλείται η πνευματική υγεία της Ρουθ, εκείνη αρνείται να δεχτεί τον ψυχολογικό πόλεμο που δέχεται από τον Ντέιβιντ. Στη συνέχεια όμως τον αναγκάζει να πληρώσει με το έσχατο τίμημα. Η Ρουθ ερωτεύεται ένα κακομαθημένο πλουσιόπαιδο και ανατρέπει τη μέχρι τότε ισορροπία της ζωής της... Μια κορυφαία ταινία του Βρετανού Νιούελ, που αναπαράγει έξοχα την ατμόσφαιρα του '50. Καταφέρνει και σχολιάζει την ουσιώδη σύγκριση του κυνισμού απέναντι στην ειλικρίνεια, το πάθος και την αφοσίωση.
Πρωταγωνιστούν: Ρούπερτ Εβερετ, Μιράντα Ρίτσαρσον, Ιαν Χολμ, Μάθιου Κάρολ, Τομ Γκλάντμπον (Δευτέρα, ΕΤ-3, 00.30).
07.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές
10.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με τον Γιάννη Χατζηγεωργίου
16.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
17.15 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.15 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
22.10 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
04.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε)
05.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ
05.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΦΡΑΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΜΑΡΜΕΛΑΔΑ
10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Μπαρτ Ρέινολντς»
11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΜΕΓΑΛΑ ΠΛΟΙΑ (Ε) «Η υψηλή τεχνολογία στη θάλασσα: Πολεμικός εξοπλισμός»
12.00 Η ΔΑΣΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΧΡΥΣΑ ΜΑΤΙΑ
13.00 ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΑΔΥΝΑΤΟΥ
14.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ Σειρά
15.30 ΤΑΚΑ ΤΑΚ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 Ο ΝΙΚΟΣ ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΙΑ ΠΟΙΗΜΑΤΑ (Ε)
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 Ο ΝΙΚΟΣ ΞΥΛΟΥΡΗΣ (Συνέχεια)
20.00 ΙΜΑΛΑΪΑ
21.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Μαρτίνα Ναβρατίλοβα»
22.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΜΕΓΑΛΑ ΠΛΟΙΑ «Η υψηλή τεχνολογία στη θάλασσα: Ναυσιπλοΐα»
22.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Παρά λίγο, παρά πόντο, παρά τρίχα»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 P-R
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ Σειρά
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
19.00 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ ΜΑΣ
19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εξιλέωση»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 TRANSIT
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τέσσερις γάμοι και μία κηδεία»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
02.15 ΜΑΤΛΟΚ Σειρά
07.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΠΡΙΓΚΙΠΑ
08.00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ
08.30 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
08.55 ΠΕΝΤΑΛ
09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΜΑΜΑ ΜΙΑ
12.30 ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΟΥΣ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.20 ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.20 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.30 Ζ και Κ
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18.50 ΚΑΙΡΟΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΠΕΝΤΑΛ
20.10 Η ΑΛΓΕΡΙΑ ΤΗΣ ΧΙΜΑΙΡΑΣ
21.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το παιδί του πελαργού»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.25 ΠΕΝΤΑΛ
00.30 ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ
16.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
16.55 SUPER GAME
17.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 SUPER GAME
18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.15 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 FAME STORY
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αδίστακτα πρόσωπα»
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.20 ΣΤΑ ΑΔΥΤΑ ΤΗΣ CIA
03.10 ΔΙΑΓΝΩΣΗ: ΦΟΝΟΣ
05.10 ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΟΣ
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ
13.00 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ (Ε)
16.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σάντα Τσικίτα»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ
22.00 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ
22.50 10η ΕΝΤΟΛΗ
23.50 ΠΡΟΣΩΠΑ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 EUROGOAL
01.45 THE LAZARUS MAN (Ε)
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αποδείξεις αγάπης»
04.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
05.00 ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ (Ε)
06.15 ALTER KIDS
09.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ
12.25 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TOP SECRET
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μεγάλο ρουθούνι»
18.15 TOP SECRET - ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο καβαλάρης των FM Stereo»
23.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
23.30 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
02.00 AUTO ALTER
02.15 SEX AND THE CITY
02.45 APHRODISIA
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταμπού»
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
07.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8.00
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
16.15 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
18.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΝΤΑΝΤΑ Σειρά
21.40 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ Σειρά
22.40 SINGLES
23.40 ΟΙ ΦΑΚΕΛΟΙ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The Blair witch project»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τέρας»
05.20 FRASIER
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΟΛΕ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 Η ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ Σειρά
17.30 ΙΕΡΟ ΠΑΘΟΣ
18.30 ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΙ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπάτμαν για πάντα»
23.30 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μάγκας του υποκόσμου»
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μυστικό μιας κοπέλας»
04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές
10.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με τον Γιάννη Χατζηγεωργίου
16.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
17.15 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές
18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
19.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
20.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.15 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
22.30 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο Γρηγόρης Τραγγανίδας φιλοξενεί δημιουργούς ταινιών μικρού μήκους
00.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ (Ε)
03.45 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
04.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε)
05.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ
05.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΦΡΑΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΜΑΡΜΕΛΑΔΑ
10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Μαρτίνα Ναβρατίλοβα»
11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΜΕΓΑΛΑ ΠΛΟΙΑ (Ε) «Η υψηλή τεχνολογία στη θάλασσα»: «Ναυσιπλοΐα»
12.00 Η ΔΑΣΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΧΡΥΣΑ ΜΑΤΙΑ
13.00 ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΑΔΥΝΑΤΟΥ Ντοκιμαντέρ
14.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
14.55 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ Σειρά
15.30 ΤΑΚΑ ΤΑΚ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ
19.00 ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
20.00 ΙΜΑΛΑΪΑ Ντοκιμαντέρ
21.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Η οικογένεια των Αστορ»
22.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΜΕΓΑΛΑ ΠΛΟΙΑ «Η υψηλή τεχνολογία στη θάλασσα: Προώθηση»
22.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 P-R
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ
19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγκλημα στην Ομόνοια»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΝΩ ΚΑΤΩ ΤΕΛΕΙΑ
23.00 ΣΧΕΔΟΝ ΠΟΤΕ (Ε)
24.00 ΠΡΟΣΕΧΩΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Σειρά
02.15 ΜΑΤΛΟΚ (Ε) Σειρά
07.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΠΡΙΓΚΙΠΑ
08.00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ
08.30 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
08.55 ΠΕΝΤΑΛ
09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΜΑΜΑ ΜΙΑ
12.30 DESIGN (E)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.20 ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.20 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.30 Ζ και Κ Νεανική εκπομπή
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18.50 ΚΑΙΡΟΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΠΕΝΤΑΛ
20.10 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
20.30 ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΟΡΩΝ (Ε)
21.00 ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΣΤΗΝ 3
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Περιμένοντας την ευτυχία»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.25 ΠΕΝΤΑΛ
00.30 ON STAGE
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ
16.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
16.55 SUPER GAME
17.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 SUPER GAME
18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.15 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΣΟΛΟ ΚΑΡΙΕΡΑ
22.00 FAME STORY
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σπασμένο βέλος»
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ορκος εκδίκησης»
03.40 ΔΙΑΓΝΩΣΗ: ΦΟΝΟΣ
04.40 ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΟΣ
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ
13.00 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ (Ε)
16.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δόκτωρ... Ζιβέγγος»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΗ ΜΑΣΑΣ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ
22.00 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ
23.00 504 χλμ. ΒΟΡΕΙΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
24.00 TALK SHOW
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόλυτη προδοσία»
03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
03.45 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ-ΚΟΥΣ (Ε)
06.15 ALTER KIDS
09.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ
12.25 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TOP SECRET
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Για μια χούφτα τούβλα»
18.15 TOP SECRET - ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ
18.45 TO ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΕΛΙΕΣ ΘΡΟΥΜΠΕΣ Σειρά
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΤΑΙΝΙΑ
23.00 AUTO ALTER
23.15 ΑΫΠΝΙΕΣ
02.00 SEX AND THE CITY
02.30 APHRODISIA
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γυναίκα των ονείρων μου»
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
07.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8.00
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
16.15 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΜΕ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
21.30 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
23.30 ΠΑΜΕ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΕΜΠΟΛΕΜΗ ΖΩΝΗ (Ε)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σφραγίδα του δολοφόνου»
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 FRAISER Σειρά
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΟΛΕ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 Η ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ
17.30 ΙΕΡΟ ΠΑΘΟΣ
18.30 ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΙ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια τρελή - τρελή σαραντάρα»
23.00 FORT BOYARD Παιχνίδι
00.15 GALA
01.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Σειρά
02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απροσδόκητος έρωτας»
04.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
Ο Μάικ Νιούελ υπογράφει τη σκηνοθεσία της βρετανικής αισθηματικής κομεντί «Τέσσερις γάμοι και μια κηδεία».
Ο Τσαρλς ένας έξυπνος, ευπαρουσίαστος άνδρας 32 χρονών, είχε κατά το παρελθόν πολλές φιλενάδες, τις οποίες, αν και τις αγάπησε, δεν αποφάσισε ποτέ να τις παντρευτεί. Παγιδευμένος από την αγγλική νοοτροπία, που εμποδίζει τους ανθρώπους να εκφράζουν τα συναισθήματά τους, επιμένει στην εργένικη ζωή. Ωσπου, μια μέρα, σε κάποια εκκλησία, αντικρίζει για πρώτη φορά την Αμερικανίδα Κάρι, την πιο ασυνήθιστη και συναρπαστική γυναίκα που είχε γνωρίσει ως τότε. Παίζουν: Χιου Γκραντ, Αντι Μακ Ντάουελ, Κριστίν Σκοτ Τόμας, Τζέιμς Φλιτ, Ρόουαν Ατκινσον, Σάιμον Κάλοου (Τρίτη, ΝΕΤ, 23.00).
Ενα παιχνίδι για την αλήθεια ανάμεσα σε δύο κύρια πρόσωπα και δύο βοηθητικά αφηγείται η δραματική ταινία «Φθινοπωρινή σονάτα», του Ινγκμαρ Μπέργκμαν. Οι δύο κεντρικοί ήρωες του «παιχνιδιού» είναι η μητέρα και η μία κόρη. Η μητέρα, διάσημη πιανίστα, δυναμική και εγωίστρια, που ασχολείται πάντα με τις δύο κόρες της στο περιθώριο δύο κοντσέρτων. Η κόρη, άκρως ευαίσθητη και άβουλη, που μεγάλωσε κάτω από τη σκιά της μητέρας της και ισοπεδώθηκε πλήρως από την πανίσχυρη προσωπικότητά της. Ενας παπάς, σύζυγος της κόρης και μία κόρη βουβή και ανάπηρη είναι οι δύο βοηθητικοί συντελεστές του παιχνιδιού και της αλήθειας.
Πάνω στο αιώνιο πρόβλημα της σύγκρουσης γονιών και παιδιών, που τόσο απασχόλησε τον Μπέργκμαν, μια όμορφη ταινία, με θαυμάσιες ερμηνείες, λουσμένη από το φθινοπωρινό φως του σουηδικού τοπίου και διαποτισμένη από τα μουσικά μοτίβα του Σοπέν, του Μπαχ και του Χέντελ. Πρωταγωνιστούν: Ινγκριντ Μπέργκμαν, Λιβ Ούλμαν, Λένα Νίμαν, Χάλβαρ Μπιορκ, Ερλαντ Γιόζεφσον (Τρίτη, Βουλή - Τηλεόραση, 22.00).
07.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές
10.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων. Με τον Γιάννη Χατζηγεωργίου
16.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
17.15 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.15 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
22.00 ΜΙΑ ΠΟΛΗ, ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ Ενα οδοιπορικό στην ιστορία των πόλεων που καθημερινά διασχίζουμε. Με τον Παύλο Ρούφα
23.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ... Η Σοφία Αδαμίδου φιλοξενεί τον Κώστα Λειβαδά, έναν από τους καλύτερους τραγουδοποιούς της νεότερης γενιάς, που έχει στο ενεργητικό του μεγάλες επιτυχίες, τόσο με τους 3 προσωπικούς του δίσκους όσο και με τραγούδια που ερμηνεύουν γνωστοί ερμηνευτές, όπως Τσαλιγοπούλου, Β. Παπακωνσταντίνου, κ.ά.
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ (Ε)
04.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
04.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε)
05.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ
05.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΦΡΑΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΜΑΡΜΕΛΛΑΔΑ
HISTORY CHANNEL
10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Η δυναστεία Νεχρού - Γκάντι»
11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΜΕΓΑΛΑ ΠΛΟΙΑ (Ε) «Η υψηλή τεχνολογία στη θάλασσα: Σχεδιασμός και κατασκευή»
12.00 Η ΔΑΣΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΧΡΥΣΑ ΜΑΤΙΑ
13.00 ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΑΔΥΝΑΤΟΥ Ντοκιμαντέρ
14.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Νέα εκπομπή)
14.55 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ Σειρά
15.30 ΤΑΚΑ ΤΑΚ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ Σειρά
19.00 ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ Σειρά
20.00 ΙΜΑΛΑΪΑ
21.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ
22.00 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ «Γιάννης Δάλλας»
22.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Το λιμάνι των απόκληρων»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 P-R
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ Σειρά
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ
19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τώρα που φεύγω απ' τη ζωή»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι επικίνδυνοι»
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπλόου άουτ, ο δολοφόνος του μεσονυκτίου»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα όρια του νόμου»
07.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΠΡΙΓΚΙΠΑ
08.00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ
08.30 ΠΑΝΤΡΕΜΑ ΠΑΡΑΔΟΣΕΩΝ Ντοκιμαντέρ
08.55 ΠΕΝΤΑΛ
09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΜΑΜΑ ΜΙΑ
12.30 ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.20 ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.20 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.30 Ζ ΚΑΙ Κ Νεανική εκπομπή
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18.50 ΚΑΙΡΟΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΠΕΝΤΑΛ
20.10 CEO EXHANGE
21.00 DESIRE
21.30 ΔΕΞΙΩΣΗ
22.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.25 ΠΕΝΤΑΛ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάρθα»
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ
16.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
16.55 SUPER GAME
17.00 ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 SUPER GAME
18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.15 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ Σειρά
22.00 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ
23.00 FAME STORY
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λύκοι των δρόμων»
02.30 ΣΤΑ ΑΔΥΤΑ ΤΗΣ CIA
04.30 ΔΙΑΓΝΩΣΗ: ΦΟΝΟΣ
05.30 ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΟΣ
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ HΜΕΡΑ
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ
13.00 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ (Ε)
16.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Να πεθερός, να μάλαμα»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ
22.00 ΑΧ ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε)
23.00 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ
24.00 Ο ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 SUPERGOAL
02.00 THE LAZARUS MAN
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η επιστροφή»
05.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
05.15 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ (Ε)
06.15 ALTER KIDS
09.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ
12.25 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΤΟΡ SECRET
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υιέ μου υιέ μου»
18.15 TOP SECRET - ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΡΕΞ Αστυνομική σειρά
22.55 SNACK
23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ
01.30 SEX AND THE CITY
02.00 APHRODISIA Σειρά
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικό όραμα»
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8.00
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
16.15 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ Σειρά
22.00 ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ (Ε)
23.00 ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΙΓΜΕΣ Σειρά
00.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμο παιχνίδι»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The wood landers»
04.30 THE STREET
05.45 FRASIER Ξένη σειρά
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΟΛΕ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 Η ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ
17.30 ΙΕΡΟ ΠΑΘΟΣ
18.30 ΟΙ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΙ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κορυφή του Δάντη»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αρχιμαφιόζος»
01.15 ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ Σειρά
02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Babylon 5: στα όπλα» Α΄ τηλεοπτική προβολή
04.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές
10.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με τον Γιάννη Χατζηγεωργίου
16.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
17.15 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.15 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
22.10 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
00.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
04.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε)
05.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ
05.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΦΡΑΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΜΑΡΜΕΛΑΔΑ
10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Η οικογένεια των Αστορ»
11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΜΕΓΑΛΑ ΠΛΟΙΑ (Ε) «Η υψηλή τεχνολογία στη θάλασσα: Προώθηση»
12.00 Η ΔΑΣΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΧΡΥΣΑ ΜΑΤΙΑ
13.00 ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ Ντοκιμαντέρ
14.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
14.55 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
15.30 ΤΑΚΑ ΤΑΚ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ
19.00 ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
20.00 ΙΜΑΛΑΪΑ Ντοκιμαντέρ
21.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Η δυναστεία Νεχρού - Γκάντι»
22.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΜΕΓΑΛΑ ΠΛΟΙΑ «Η υψηλή τεχνολογία στη θάλασσα: Σχεδιασμός και κατασκευή»
22.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Εννέα γερά δόντια»
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διακοπές στην κατασκήνωση»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 P-R
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ Σειρά
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
19.00 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ Ντοκιμαντέρ
19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στέγνωσαν τα δάκρυά μας»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ
23.00 ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΙΡΙΔΑΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Σειρά
02.15 ΜΑΤΛΟΚ Σειρά
07.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΠΡΙΓΚΙΠΑ
08.00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ
08.30 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΜΑΜΑ ΜΙΑ
12.30 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.20 ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.20 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.30 Ζ ΚΑΙ Κ
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18.50 ΚΑΙΡΟΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 CEO EXCHANGE Ντοκιμαντέρ
21.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ
22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
23.00 ΑΡΧΕΙΟ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Το μυστικό της»
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ
16.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
16.55 SUPER GAME
17.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 SUPER GAME
18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.15 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕΣ Κωμική σειρά
22.00 FAME STORY
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επαφή»
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπό στενή προστασία»
04.10 ΔΙΑΓΝΩΣΗ: ΦΟΝΟΣ
05.10 ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΟΣ Σειρά
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ
13.00 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ (Ε)
16.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τι κάνει άνθρωπος για να ζήσει»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΙΣ... ΚΟΛΑ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κορίτσι του λούνα παρκ»
24.00 Ο ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο σκληρός του Νότου»
03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
03.45 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ-ΚΟΥΣ (Ε)
06.15 ALTER KIDS
09.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ
12.25 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TOP SECRET
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επάγγελμα γυναίκα»
18.15 TOP SECRET - Τελευταία έκδοση
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ
22.15 LIFESTYLE
23.00 ΖΟΥΓΚΛΑ
01.30 AUTO ALTER
01.45 SEX AND THE CITY
02.45 APHRODISIA
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Περίεργη κι αδίστακτη»
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
07.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 08.00
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
16.15 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ Σειρά
18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ
22.00 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ
22.50 ΣΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ
23.50 I LOVE TV
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μυστικό της επιτυχίας μου»
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάρτυρας φόνου»
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΟΛΕ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 Η ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ Σειρά
17.30 ΙΕΡΟ ΠΑΘΟΣ
18.30 ΟΙ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΙ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξοδος κινδύνου»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιχείρηση Delta Force 3: φονικό παιχνίδι»
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μαύρη Εμμανουέλα»
03.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
Στον Γιάννη Δάλλα, έναν από τους σημαντικότερους ποιητές της πρώτης μεταπολεμικής γενιάς, δοκιμιογράφο, κριτικό και αργότερα καθηγητή της Φιλοσοφικής Σχολής του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων, είναι αφιερωμένη η εκπομπή «Εποχές και συγγραφείς». Γεννήθηκε το 1924 στη Φιλιππιάδα της Ηπείρου και ολοκλήρωσε τις εγκύκλιες σπουδές του στην Αρτα. Από το 1955 μέχρι το 1973 έζησε στα Γιάννενα, όπου ίδρυσε και διηύθυνε ιδιωτικό Γυμνάσιο και Λύκειο, ενώ δίδαξε και στη Σχολή Μωραΐτη. Συνεργάστηκε επίσης με το Ιόνιο Πανεπιστήμιο.
Εμφανίστηκε στα Ελληνικά Γράμματα με το ποίημα «Καρυωτάκης» (1944). Εξέδωσε τις ποιητικές συλλογές «Φεντερίκο Γκαρθία Λόρκα» 1948, «Οι Εφτά Πληγές» 1950, «Απόπειρα μυθολογίας» 1952, «Κυκλοδίωκτα» 1956, «Πόρτες εξόδου» (1962), «Ανατομία» 1971, «Το τίμημα» 1981, «Ο ζωντανός χρόνος» 1985 κ.ά. Επίσης τα πεζά «Στο ρεύμα του ποταμού». Ιδιαίτερο ενδιαφέρον παρουσιάζουν τα δοκίμια και οι μελέτες του, ενώ έγραψε μελέτες για τον Κάλβο, τον Σολωμό, τον Βάρναλη, τον Θεοτόκη κ.ά. (Παρασκευή, ΕΤ-1, 24.00).
Ο Ζαν, λιποτάκτης του γαλλικού στρατού, φτάνει στο λιμάνι της Χάβρης με την ελπίδα να ξεφύγει από το βασανιστικό παρελθόν του και να ξεκινήσει μια καινούρια ζωή στην Αμερική. Το πεπρωμένο όμως έχει άλλα σχέδια γι' αυτόν και τον οδηγεί σε ένα μπαρ. Εκεί γνωρίζει τον έρωτα στο αθώο πρόσωπο της νεαρής Νελί, έρωτα που, σε συνδυασμό με τη διάθεση να βοηθά τους άλλους, θα τον μπλέξει στα δίχτυα του υποκόσμου που δρα στο ομιχλώδες λιμάνι. Παίζουν: Ζαν Γκαμπέν, Μισέλ Μοργκάν, Μισέλ Σιμόν, Πιερ Μπρασέρ, Εμός (Παρασκευή, ΕΤ-1, 24.00).
07.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ Ελαφρά τραγούδια
08.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
10.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ Εντεχνα, σύγχρονα ελληνικά τραγούδια
13.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Δημοτικά τραγούδια από όλη την Ελλάδα
15.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Επιλογές από τη μουσική μας παράδοση
17.00 ΑΠΟ ΤΗ ΣΜΙΛΗ ΣΤΟΝ ΓΟΥΤΕΜΒΕΡΓΙΟ Βιβλιοπαρουσίαση
18.00 ΠΟΙΗΤΙΚΗ ΑΔΕΙΑ Αναφορές σε πρόσωπα και γεγονότα από το χώρο της λογοτεχνίας, της ποίησης, της ιστορίας και της μουσικής
20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ Μουσικές και τραγούδια της Λατινικής Αμερικής
22.00 ΜΕΤΑLΜΟΡΦΩΣΗ Επιλογές από την Metal μουσική
24.00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΣΚΟΘΗΚΗ ΤΟΥ «902»
06.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ Εντεχνα και σύγχρονα ελληνικά τραγούδια
07.00 Η ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή με ρεπορτάζ, συνεντεύξεις, σχόλια για την επικαιρότητα της ημέρας
10.00 ΕΞΑΙΤΙΑΣ Συνεντεύξεις σχόλια για πολιτικά και κοινωνικά θέματα.
12.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Εξελίξεις από το διεθνή χώρο
13.00 ΘΥΡΑ «902» Αθλητικά γεγονότα, σχόλια και συνεντεύξεις
14.00 ΜΕ ΑΠΟΨΗ Το κεντρικό μαγκαζίνο του «902». Τα πολιτικά και κοινωνικά γεγονότα της ημέρας, συνεντεύξεις, σχόλια και ρεπορτάζ
15.30 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗΝ ΑΛΒΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ Δημοτικά τραγούδια από όλη την Ελλάδα
17.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟΥ Σύγχρονα ελληνικά τραγούδια
18.00 Ο, ΤΙ ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΕΙΝΑΙ... Εντεχνα νεολαϊκά και σύγχρονα ελληνικά τραγούδια
20.00 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΜΕ ΧΡΩΜΑΤΑ Σύγχρονα ελληνικά και ξένα τραγούδια
22.00 ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΣΟΒΑΡΟΣ Ρεμπέτικα και λαϊκά τραγούδια
24.00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΣΚΟΘΗΚΗ ΤΟΥ «902»
1. Μέσο συγκράτησης - Μέλη του είναι όλοι οι γιατροί της χώρας. 2.Πρόσωπα στα οποία αποδίδονται τιμές - Το μακριά του μάγκα. 3. Λέμε ότι τα κάνει ο υπαναχωρών - Κράτος της κεντρικής Αμερικής. 4. Μπορεί να είναι και δημοτικό - Ιδρυμα που παρέχει ειδική κατάρτιση. 5.Επικεφαλής πανθέου - Μόριο αρχιμαφιόζου - Εναστρη ...χώρα - Βούλγαροι ηγεμόνες. 6. Παλιός Τούρκος πολιτικός, στενός συνεργάτης του Κεμάλ Ατατούρκ - Το πρώτο της δεύτερης βαθμολογίας - Ολους μας ...περιμένει. 7. Φοριούνται το καλοκαίρι - Είδος λόγου. 8. Προηγήθηκε του ΠΑΣΟΚ - Στόχος μιας εκστρατείας - Προσφέρεται για περίπατο. 9. Κωμόπολη της Φλώρινας. 10. Είδος πάλης - Ολλανδός φιλόσοφος εβραϊκής καταγωγής. 11. Γειτονικά στο αλφάβητο - Επιβεβλημένο των κειμένων στον ηλεκτρονικό υπολογιστή -Σύμβουλος νομικών. 12. Μάρκα ξένων τσιγάρων - Κράτος της Ασίας. 13. Η πτώση και ροή της σταγόνας νερού - Καθόλου εργατικό. 14. Αθηναϊκό στάδιο - Δεν αποφεύγει το ζεμάτισμα - Χρονικό επίρρημα.
ΚΑΘΕΤΑ:
1. Είναι αιχμηρό - Ονομαστός Ισπανός ζωγράφος. 2. Πολύ εκτεταμένα - Αδύνατο να τα περπατήσει κανένας. 3. Της Κύπρου είναι χάρτινη - Ανώτατη κινηματογραφική διάκριση - Είδος καλλυντικού προϊόντος. 4. Η ζωηρότητα και το νεύρο κάποιου - Τεχνητή οδοντοστοιχία. 5. Του αριθμού 208 γραφή - Σπέσιαλ θυσία. 6. Τροπικό επίρρημα - Τρέφονται με ψοφίμια - Διαθέτει ο στρατός και η αεροπορία. 7. Κομψευόμενος νεαρός (γεν.) - Ινδική έρημος (αντστρ.) - Είναι στενόμακρος (καθ.). 8. Τοπικό επίρρημα - Τέρπει ακουόμενο. 9. Αντικείμενο λατρείας - Εμπαινε μπροστά από παλιά ...θηλυκά - Γιδοβοσκοί. 10. Ποτάμι της Μικράς Ασίας - Τρόποι συμπεριφοράς μπορεί να είναι - Στην αρχή ...ασπρίζει. 11. Κωμόπολη του νομού Ηρακλείου - Χαϊδευτικό γυναικείου ονόματος. 12. Ηρεμος, γαλήνιος - Μασκοφόρος εκδικητής - Παιδί του Νώε. 13. Ο αιώνας του Σικελικού Εσπερινού - Είναι γοργοπόδαρος - Γυναικείο όνομα. 14. Είδος φλέβας - Είδος αφεψήματος.
Λ Υ Σ Η
ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ:
1. ΚΑΛΤΣΟΔΕΤΑ - ΠΙΣ 2. ΕΠΙΣΗΜΑ - ΑΛΑΡΓΑ 3. ΝΕΡΑ - ΟΝΔΟΥΡΑ 4. ΤΡΑΓΟΥΔΙ - ΣΧΟΛΗ 5. ΡΑ - ΑΛ - ΗΠΑ - ΑΣΑΝ 6. ΙΝΟΝΟΥ - ΛΙΑΝ - ΓΗ 7. ΤΣΟΚΑΡΑ - ΠΕΖΟΣ 8. ΠΑΚ - ΑΙΑ - ΑΛΣΟΣ 9. ΑΜΥΝΤΑΙΟ 10. ΚΑΡΑΤΕ - ΣΠΙΝΟΖΑ 11. ΑΒ - ΣΩΣΙΜΟ - ΑΚ 12. ΣΑΛΕΜ - ΜΑΛΑΙΣΙΑ 13. ΣΤΑΛΑΜΑ - ΟΚΝΗΡΟ 14. ΟΑΚΑ - ΤΣΑΙ - ΑΜΑ.
ΚΑΘΕΤΑ:
1. ΚΕΝΤΡΙ - ΠΙΚΑΣΟ 2. ΑΠΕΡΑΝΤΑ - ΑΒΑΤΑ 3. ΛΙΡΑ - ΟΣΚΑΡ - ΛΑΚ 4. ΤΣΑΓΑΝΟ - ΜΑΣΕΛΑ 5. ΣΗ - ΟΛΟΚΑΥΤΩΜΑ 6. ΟΜΟΥ - ΥΑΙΝΕΣ - ΜΤ 7. ΔΑΝΔΗ - ΡΑΤ (ΤΑΡ) - ΙΜΑΣ 8. ΔΙΠΛΑ - ΑΣΜΑ 9. ΤΑΟ - ΑΙ - ΑΙΠΟΛΟΙ 10. ΑΛΥΣ - ΑΠΛΟΙ - ΑΚ 11. ΑΡΧΑΝΕΣ - ΝΤΙΝΑ 12. ΠΡΑΟΣ - ΖΟΡΟ - ΣΗΜ 13. ΙΓ - ΛΑΓΟΣ - ΖΑΪΡΑ 14. ΣΑΦΗΝΗΣ - ΚΑΚΑΟ.
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Αγώνες βόλεϊ ανδρών και γυναικών
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
19.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα της βδομάδας που πέρασε. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ζωή Κούλια
20.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο Γρηγόρης Τραγγανίδας φιλοξενεί δημιουργούς ταινιών μικρού μήκους
20.45 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
22.00 ΔΡΟΜΟΙ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Ο Β. Κούτας συνομιλεί με τους Μενέλαο Μελετζή, φωτογράφο - καθηγητή ΤΕΙ και Μιχάλη Πασιάκο, επιμελητή του λευκώματος «Φωτογραφίζοντας τη Θεσπρωτία»
23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ Αφιέρωμα στο μουσουργό - μουσικοπαιδαγωγό Κωνσταντίνο Κυδωνιάτη. Συνομιλητής του Γ. Μηνά ο Χρήστος Κολοβός, συνθέτης και καθηγητής πολλών καλλιτεχνών
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 --
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ (Ε) Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα της βδομάδας. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ζωή Κούλια
04.00 ΔΡΟΜΟΙ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ (Ε)
05.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ (Ε)
05.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ
06.01 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
09.00 Ο ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
09.30 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ
10.00 ΤΑ ΝΥΧΤΟΠΟΥΛΙΑ
11.00 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
12.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
12.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
13.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
14.00 ΣΕ ΧΡΟΝΟ ΤΙΒΙ
16.00 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
17.00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ
19.00 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ «Πανιώνιος Υδρόγειος - Αρης Εγνατία Τράπεζα»
21.10 ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ, Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑΣ (Ε) Σειρά
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.45 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ «Europa»
08.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
09.00 ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟ ΑΥΡΙΟ
13.00 ΖΟΥΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
14.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
17.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΑΞΙΟΤΙΜΟΙ ΚΥΡΙΟΙ Σειρά
19.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αδικημένη»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Για τελευταία φορά»
07.30 ΒΕΝΕΤΙΑ: ΜΝΗΜΕΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟΥ
08.30 ΠΕΛΛΑ: Ο ΝΟΜΟΣ ΤΩΝ ΤΕΣΣΑΡΩΝ ΕΠΟΧΩΝ Ντοκιμαντέρ
09.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΠΡΙΓΚΙΠΑ
09.30 ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ
10.00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
10.30 ΧΟΡΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
11.30 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΠΕΔΙΟ
12.00 ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.20 ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)
14.30 E-LIFE
15.00 ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΟΥΣ
15.30 ΤΟ ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
16.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
18.00 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β΄ ΕΘΝΙΚΗΣ
22.00 ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΙΜΟ 2001
23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Να ζήσει ο έρωτας»
02.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)
04.00 E-LIFE (Ε)
04.30 OIKONOMIKH ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ (Ε)
05.30 ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ (Ε)
06.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ (Ε)
06.30 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
11.30 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
12.55 SUPER GAME
12.30 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
16.40 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ Best of
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ (Συνέχεια)
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.00 FAME STORY
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμέρικαν Νίντζα 2: η σύγκρουση»
02.30 ΔΕΚΑ ΜΕ ΤΟΝΟ (Ε) Τηλεπαιχνίδι
03.10 ΔΙΑΓΝΩΣΗ: ΦΟΝΟΣ Σειρά μυστηρίου
05.10 ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΟΣ Νεανική σειρά
05.40 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ (Ε)
06.30 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΕΠΑΦΕΣ
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαγικός έρωτας»
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Α΄ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΖΕΝΗ ΚΑΙ ΕΥΑΝΘΙΑ Σειρά
22.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ
00.30 ΑΡΧΙΠΕΛΑΓΟΣ Ελληνική σειρά
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
03.45 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ (Ε)
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
12.00 ΧΗΡΕΣ CLUB (Ε) Σειρά
13.00 ΕΛΙΕΣ ΘΡΟΥΜΠΕΣ (Ε) Σειρά
14.00 TOP SECRET WEEKEND
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΧΗΡΕΣ CLUB Σειρά
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ελληνική τηλεταινία σε Α΄ προβολή» (Ε)22.45 SNACK (E) Χιουμοριστική εκπομπή
23.00 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γαλλικά φιλιά»
06.00 GROSSE POINT Σειρά
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε) Ελληνική σειρά
11.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
12.30 ΜΙΑ ΞΑΝΘΙΑ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ (Ε)
13.00 MEGA STAR
14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.50 DEBATE Ενημερωτική εκπομπή
15.50 TRACTION Ενημερωτική εκπομπή
16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
18.05 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζητείται ψεύτης»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 PRIVE
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χτυποκάρδια στο θρανίο»
00.05 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπόθεση αυτοκτονίας»
02.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερχονται οι Αρειανοί»
04.30 THE STREET Σειρά
05.30 FRASIER Σειρά
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 EVERWOOD: Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΗ Σειρά
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΤΑΡΖΑΝ Ξένη σειρά
16.30 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ Σειρά
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ατίθασα κορίτσια»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξκάλιμπερ»
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε επικίνδυνη τροχιά»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το φθινόπωρο της σιωπής»
04.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ