07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ, Λόλεκ, Ρέξι
16.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.40 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
19.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ Ελληνικές και ξένες κινηματογραφικές ταινίες
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
23.30 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ
07.20 MAGIG ENGISH
07.30 ΓΟΥΙΝΙ, ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ
08.00 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ
08.30 ΑΛΑΝΤΙΝ
09.00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
09.30 ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΟΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ
10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Ντουάιτ Αϊζενχάουερ» Α΄ μέρος
11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ «The aviator»
12.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ Σειρά
14.30 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ Σειρά
15.00 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ Σειρά
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΕΪ «Πανελλήνιος - Πάτρα»
20.00 ΣΤΟ ΦΙΛΕ
20.10 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ
20.50 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ
21.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
22.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΔΡΟΜΟΙ
01.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
14.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ (Ε)
20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΤΗΣ ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ
23.00 ΠΡΟΣΚΗΝΙΟ
24.00 CHAMPIONS NET
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΟΙ ΣΥΝΗΓΟΡΟΙ Σειρά
07.30 ΟΙ ΒΟΥΝΟΚΟΡΦΕΣ
08.00 ΑΓΡΙΟΙ ΤΟΠΟΙ ΤΟΥ ΛΟΡΝ ΓΚΡΙΝ
08.30 ΑΣΙΑΤΙΚΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ
09.00 9 Η ΩΡΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!
11.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
11.30 ΤΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΜΑΣ ΨΩΜΙ
12.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε) Σειρά
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
15.45 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
15.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β΄ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Κέρκυρα - Εργοτέλης»
18.00 ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΙΡΟΣ
20.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
21.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ Σειρά
21.55 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
22.20 ΕΡΤ3 SPORTS ARENA
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νιαγάρας»
05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!
16.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε) Σειρά
16.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5΄ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ
22.00 ΜΩΒ - ΡΟΖ
23.00 BIG MOTHER
23.45 ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΣ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελός βομβιστής»
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 MOBILE FUN
05.10 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΖΕΡΣ
05.30 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
19.00 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Α΄ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
23.00 ΠΕΣ ΜΟΥ ΝΑΙ Σειρά
24.00 ΟΛΑ Χ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 THE MATRIX REVISITED Ντοκιμαντέρ πώς γυρίστηκαν οι ταινίες
04.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
06.30 ALTER KIDS
08.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.45 ΠΡΩΙΝΟ GOSSIP
10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TV HELLO
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.05 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ
16.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κλεφτρόνι και τζέντλεμαν»
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΟΛΙΚΗ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε κατάσταση πολιορκίας 2»
01.00 SEX AND THE CITY
01.30 AUTO ALTER
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εμποροι θανάτου»
03.30 APHRODISIA Σειρά
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Erotic witch project»
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ, ΩΡΑ 8
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
16.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.40 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ Σειρά
18.15 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ Σειρά
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
22.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ
23.00 SAFE SEX
23.55 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ (Ε)
02.30 ΕΡΩΤΙΚΗ ΑΝΕΠΑΡΚΕΙΑ
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ (Ε)
04.30 Η ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΜΑ ΜΟΥ
05.00 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΤΡΕΛΗ ΠΑΡΕΑ Κινούμενα σχέδια
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΟΛΑ ΚΑΛΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΡΩΞΑΝΗ, ΜΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ Σειρά
17.45 ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ, ΕΡΩΤΑΣ X-LARGE
18.45 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονικό όπλο 3»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκοτεινή δύναμη»
01.30 ΔΙΩΚΤΕΣ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ Σειρά
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το βλακόμουτρο»
04.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θυελλώδης έρωτας»
06.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία
17.00 MAD
19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
19.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Επιστήμες
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
00.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD
07.00 ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Μετάδοση αγώνων ποδοσφαίρου, βόλεϊ και μπάσκετ
18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σούλη
19.40 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ Ελληνικές και ξένες κινηματογραφικές ταινίες
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Μετάδοση αγώνων ποδοσφαίρου, βόλεϊ και μπάσκετ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
11.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
12.30 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΔΥΟ ΣΕΦ ΤΑΞΙΔΕΥΟΥΝ «Κόλπος Μπάιρον»
14.30 ΣΕ ΧΡΟΝΟ TV
16.00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
17.00 ΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ
18.00 ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
20.00 ΦΙΛ ΚΟΛΙΝΣ Συνέντευξη
20.00 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ: Μάικλ Πάουελ: Ο Αλχημιστής (1905-1990) «Η ζωή και ο θάνατος του συνταγματάρχη Μπλιμπ»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ Καταλωνία
24.00 ΙΔΕΕΣ «Ποδόσφαιρο, μια θρησκεία χωρίς απίστους»
06.30 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
09.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ
09.45 Ο ΜΙΚΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
10.30 101 ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ
11.15 Ο ΜΙΚΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 PRESS
13.30 ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φαντομάς»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ Σειρά (Ε)
19.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τι έκανες στον πόλεμο Θανάση;»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ: ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
23.20 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πίσω από την κόκκινη πόρτα»
07.30 ΠΡΟΣΩΠΟΓΡΑΦΙΕΣ: Πάβελ Μέντεκ στην άκρη του κόσμου
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΔΙΑΣΗΜΟΙ ΣΥΝΘΕΤΕΣ «Μπαχ»
11.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
12.00 ΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ
12.30 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ
14.30 ΤΑ ΕΝ ΔΗΜΩ ΕΝ ΟΙΚΩ...
15.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
17.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ
17.30 DESIGN
18.30 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΪ «ΠΑΟΚ - ΓΣ Ηρακλής»
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας τυχερός άνθρωπος»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
01.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)
06.15 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΕ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ
12.15 SE FORMA
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
16.40 BIG MOTHER - BEST OF
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 BIG MOTHER - BEST OF (Συν.)
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 BIG MOTHER LIVE
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμήν»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 AMHN
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καρχαρίας ο ανθρωποφάγος»
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 MOBILE FUN
05.10 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
06.30 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
14.00 ΕΙΚΟΝΕΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δασκαλάκος ήταν λεβεντιά»
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Α` ΕΘΝΙΚΗΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΙΞΤΕ ΜΠΑΛΑ
23.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπρόνκο Μπίλι»
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ Σειρά
06.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
12.15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ (Ε)
13.15 NUMBER ONE
13.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 TV WEEKEND
16.15 ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΙΤΑ ΠΑΝΙΑ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ
23.00 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The last girl»
06.00 MAX STEEL (E)
06.30 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
11.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
13.00 42 ΛΕΠΤΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος των δύο αιώνων»
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
18.10 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ
19.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ
22.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δωμάτιο πανικού»
00.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα όρια της τρέλας»
02.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκράμπερς»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΤΡΕΛΗ ΠΑΡΕΑ
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
15.30 ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ
16.30 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αστυνόμος της συμφοράς»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χίτλερ: Η αρχή του κακού»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμη εμμονή»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάθε Κυριακή»
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
08.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ Γνωστές ιστορίες και παραμύθια σε καρτούνς
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Παραδοσιακοί χοροί
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
17.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Rights & Wrongs
23.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
00.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD
Ενας συνδυασμός μουσικού δράματος και κομεντί είναι η ταινία «Απαγορευμένος χορός», σε σκηνοθεσία Μάικλ Γουίνερ.
Ο Γκάι Τζόουνς, άρτι αφιχθείς σε μια μικρή βρετανική πόλη, γίνεται μέλος μιας ερασιτεχνικής θεατρικής ομάδας, η οποία σκηνοθετείται από τον Ντάφιντ Λέβελιν, ένα δικηγόρο του οποίου το μοναδικό πάθος της ζωής του είναι το θέατρο. Από την πρώτη στιγμή, χωρίς να το προσπαθήσει πολύ, γίνεται ο γόης της περιοχής και σχετίζεται με τη Χάνα, τη γυναίκα του Λέβελιν, καθώς και με άλλες κοπέλες που ανήκουν στην ομάδα. Ετσι το δράμα που εκτυλίσσεται επάνω στη σκηνή δεν είναι τίποτα, συγκρινόμενο με αυτά που συμβαίνουν στα παρασκήνια: αποπλανήσεις, ειδύλλια, διαμάχες και αναπόφευκτη αντιζηλία. Πρωταγωνιστούν: Αντονι Χόπκινς, Τζέρεμι Αϊρονς, Ρίτσαρντ Μπριρς, Λάιονελ Τζέφρις, Πάτσι Κένσιτ, Προυνέλα Σκέιλς (Τρίτη, ΕΤ-3, 22.00).
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ, Λόλεκ, Ρέξι
16.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.40 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
19.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ Ελληνικές και ξένες κινηματογραφικές ταινίες
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
23.30 ΕΛΛΑΔΟΓΡΑΦΙΕΣ Σειρά ντοκιμαντέρ για την Ελλάδα
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΛΙΤΑΟΥΝ
07.20 MAGIC ENGLISH
07.30 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ (Ε)
08.00 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ
08.30 ΑΛΑΝΤΙΝ
09.00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
09.30 ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΟΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ
10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: «Ντουάιτ Αϊζενχάουερ»
11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ «Πάθος με τη μηχανοκίνηση»
12.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ
14.30 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
15.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΘΝΙΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
15.10 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ Σειρά
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ
18.30 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ «Γιάννης Διακογιάννης»
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.05 ΠΑΡΑΒΑΣΗ «Ψέμα στο ψέμα» (Χαϊκάλης)
20.00 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ
20.30 ΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΩΝ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΩΝ
21.15 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
21.30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΘΟΔΩΡΟ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΚΟΡΥΦΑΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ Αφιέρωμα στον Θόδωρο Αγγελόπουλο «Τοπίο στην ομίχλη»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Κατά τη διάρκεια της εκπομπής μεταδίδονται δύο πεντάλεπτα δελτία ειδήσεων 10.10 και 11.00)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
14.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 CHAMPIONS NET PRE GAME
21.45 CHAMPION LEAGUE «Ολυμπιακός - Λιόν»
23.45 CHAMPION ΝΕΤ
00.30 CHAMPION LEAGUE «Αϊτχόβεν - Μίλαν»
01.30 CHAMPION ΝΕΤ
07.30 ΟΙ ΒΟΥΝΟΚΟΡΦΕΣ
08.00 ΑΓΡΙΟΙ ΤΟΠΟΙ ΤΟΥ ΛΟΡΝ ΓΚΡΙΝ «Οι πέντε εποχές της αλεπούς»
08.30 ΤΑ ΖΩΑ ΤΗΣ ΙΒΗΡΙΚΗΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
09.00 9 Η ΩΡΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!
11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
11.30 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
12.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.20 ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
15.45 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
15.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.00 ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ
17.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
17.30 ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΙΡΟΣ
20.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
21.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ Σειρά
21.55 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
22.00 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΟΣ ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 THEATIS.GR (Ε)
05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!
16.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
16.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The banger sisters»
23.30 BIG MOTHER
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.45 MOBILE FUN
04.00 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
04.30 ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΜΟΥ
05.30 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
19.00 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ
21.50 ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ ΑΜΜΟΣ
22.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ Σειρά
23.50 ΑΝΤΙΓΝΩΜΙΕΣ
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.30 ALTER KIDS
08.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.35 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
08.45 ΠΡΩΙΝΑ GOSSIP
10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TV HELLO
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.05 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ Σειρά
16.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο παρθενοκυνηγός»
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πέστα χρυσόστομε»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
02.00 AUTO ALTER
02.15 APHRODISIA Σειρά
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξαψη τα μεσάνυχτα»
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ, ΩΡΑ 8
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)
16.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.40 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ Σειρά
18.15 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ Σειρά
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ
21.50 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ Σειρά
22.50 ΕΠΑΦΗ
23.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Συνέχεια)
01.00 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ
02.00 ΕΡΩΤΙΚΗ ΑΝΕΠΑΡΚΕΙΑ
02.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ (Ε)
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 Η ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΜΑ ΜΟΥ
04.30 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΜΕΤΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
05.00 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΤΡΕΛΗ ΠΑΡΕΑ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΟΛΑ ΚΑΛΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΡΩΞΑΝΗ, ΜΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ Σειρά
17.45 ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ, ΕΡΩΤΑΣ X-LARGE
18.45 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ «Πετσί και... κόκκαλη»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο χαμένος τα παίρνει όλα»
02.00 ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗ ΔΙΑΦΘΟΡΑ Σειρά
03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τρίτο θαύμα»
05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία
17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με το Θέμη Γεωργαντά
19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
19.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Επιστήμες
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
00.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ, Λόλεκ, Ρέξι
16.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.40 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
19.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ Ελληνικές και ξένες κινηματογραφικές ταινίες
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θέατρο, μουσική, χορός
23.00 THE SAVAGE - Η ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΩΝ ΙΘΑΓΕΝΩΝ Μια σειρά ντοκιμαντέρ για την αντίδραση των ιθαγενών στις δολοφονικές συνέπειες του καπιταλιστικού εκπολιτισμού
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ
07.20 MAGIC ENGLISH
07.30 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ (Ε)
08.00 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ
08.30 ΑΛΑΝΤΙΝ
09.00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
09.30 ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΟΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ
10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: «Ρίτσαρντ Νίξον»
11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ «Το μεγάλο φράγμα της Κίνας»
12.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ
14.30 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
15.00 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ
19.00 TOP TEAMS COLLEY CUP «ΠΑΟ - Πιατσέντα»
21.00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
21.15 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΠΙΕΡ ΠΑΟΛΟ ΠΑΖΟΛΙΝΙ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Οι σκάλες»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Κατά τη διάρκεια της εκπομπής μεταδίδονται δύο πεντάλεπτα δελτία ειδήσεων 10.10 και 11.00)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
14.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ
20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΜΟΝΗ ΕΞ ΑΜΕΛΕΙΑΣ
23.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ
24.00 Η ΑΛΛΗ ΟΨΗ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΟΙ ΣΥΝΗΓΟΡΟΙ Σειρά
07.30 ΟΙ ΒΟΥΝΟΚΟΡΦΕΣ
08.00 ΑΓΡΙΟΙ ΤΟΠΟΙ ΤΟΥ ΛΟΡΝ ΓΚΡΙΝ «Τροπικά μέρη του πλανήτη»
08.30 Ο ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
09.00 9 Η ΩΡΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!
11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
11.30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ
12.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
15.45 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
15.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.00 ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ
17.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
17.30 ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΙΡΟΣ
20.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
20.30 ΒΟΛΕΪ CHAMPIONS LEAGUE «Ηρακλής - Ινσμπρουτκ»
22.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
22.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!
16.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε) Σειρά
16.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΚΑΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ Σειρά
22.00 Σ' ΑΓΑΠΩ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
22.45 BIG MOTHER
23.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
01.20 ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
02.20 ΑΛΙ ΜΑΚΜΠΙΛ
04.00 MOBILE FUN
04.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
05.00 ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΜΟΥ (Ε)
05.30 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
19.00 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΜΜΑ
21.50 ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙΣ
22.50 10η ΕΝΤΟΛΗ
23.50 ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.30 ALTER KIDS
08.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.45 ΠΡΩΙΝΟ GOSSIP
10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.45 TV HELLO
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.05 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ Σειρά
16.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πεινασμένος και τζέντλεμαν»
18.45 TO ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΚΟΡΙΤΣΙΑ, Ο ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ
22.00 LIFESTYLE
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΑΫΠΝΙΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΙΤΑ ΠΑΝΙΑ
02.00 AUTO ALTER
02.15 APHRODISIA Σειρά
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ημερολόγιο του έρωτα 2»
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.00 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)
16.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε) Σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.40 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ Σειρά
18.15 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ LIVE
21.45 CHAMPIONS LEAGUE
23.50 ΣΠΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ LIVE (Συν.)
00.10 CHAMPIONS LEAGUE
02.10 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ LIVE
03.00 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ
04.00 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΜΕΤΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
04.30 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΤΡΕΛΗ ΠΑΡΕΑ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΟΛΑ ΚΑΛΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΡΩΞΑΝΗ, ΜΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
17.45 ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ, ΕΡΩΤΑΣ X-LARGE
18.45 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γοργόνες και μάγκες»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παράνομα δεμένες»
01.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δυνάμωσέ το»
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κακός μπελάς»
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία
17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά
19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
00.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD
Ο Θόδωρος Αγγελόπουλος σκηνοθετεί την ταινία «Τοπίο στην ομίχλη».
Η Βούλα και ο Αλέξανδρος είναι δυο παιδιά, αδέρφια, που ο πατέρας τους δουλεύει μετανάστης στη Γερμανία, όπως τους λέει η μητέρα τους, όταν εκείνα τον αναζητούν. Μια μέρα, επιβιβάζονται σ' ένα τρένο που νομίζουν ότι τους μεταφέρει στη Γερμανία. Ο προορισμός απομακρύνεται όσο τα παιδιά εμπλέκονται σε μια διαρκή αντιπαράθεση με την πραγματικότητα που τους «καθυστερεί» σε διάφορους ενδιάμεσους σταθμούς κατά το μήκος της χώρας. Μετά από μια σκληρή περιπλάνηση στη ζωή και την ενηλικίωση, θα φτάσουν σ' εκείνο το σύνορο, πέρα από το οποίο πιστεύουν ότι θα βρουν τελικά έναν πατέρα, που αντιπροσωπεύει γι' αυτά μια ελπίδα... Η μουσική ανήκει στην Ελένη Καραΐνδρου. Πρωταγωνιστούν: Τάνια Παλαιολόγου, Μιχάλης Ζέκε, Στράτος Τζώρτζογλου, Δημήτρης Καμπερίδης, Βασίλης Κολοβός, Ηλίας Λογοθέτης (Τρίτη, ΕΤ-1, 24.00).
Σύγχρονη εποχή: Σε μια επαρχιακή πόλη γεννιέται ένα αγόρι, τρέχει στο λιβάδι, ο πατέρας του το κοιτάζει εχθρικά, του σφίγγει τα πόδια. Στο μύθο: Ο Λάιος θέλει να «ξεπαστρέψει» το παιδί που του γέννησε η Ιοκάστη, γιατί ο χρησμός λέει πως αυτό θα τον σκοτώσει. Το παραδίδει δεμένο χειροπόδαρα στον υπηρέτη, ο οποίος το εγκαταλείπει. Το βρίσκει ένας βοσκός και τελικά το υιοθετεί ο βασιλιάς της Κορίνθου, που το ονομάζει Οιδίποδα (=πρησμένα πόδια). Οταν το παιδί μεγαλώνει μαθαίνει ότι είναι έκθετο, παίρνει το χρησμό ότι θα σκοτώσει τον πατέρα του και θα παντρευτεί τη μητέρα του και φεύγει μακριά... Ο Παζολίνι συνθέτει τις δύο τραγωδίες του Σοφοκλή, αλλά διηγείται το μύθο με χρονολογική τάξη, προσθέτοντας σύγχρονο πρόλογο και επίλογο, που ανάγουν το μύθο σε αυτοβιογραφία. Παίζουν: Φράνκο Τσίτι, Σιλβάνα Μανγκάνο, Αλίντα Βάλι, Καρμέλο Μπένε, Τζούλιαν Μπεκ, Λουτσιάνο Μπάρτολι (Τετάρτη, ΕΤ-1, 21.15).
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ, Λόλεκ, Ρέξι
16.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.40 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
19.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ Ελληνικές και ξένες κινηματογραφικές ταινίες
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
23.30 ΜΙΑ ΠΟΛΗ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ Οδοιπορικά
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ (Ε)
07.20 MAGIC ENGLISH
07.30 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ (Ε)
08.00 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ
08.30 ΑΛΑΝΤΙΝ
09.00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
09.30 ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΟΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ
10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Ρίτσαρντ Νίξον» Β` μέρος
11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ «Η κατάκτηση της Αμερικής: Βορειοδυτική Αμερική»
12.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ Σειρά
14.30 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ Σειρά
15.00 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ Σειρά
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
17.30 CHAMPIONS LEAGUE ΒΟΛΕΪ «Κλάντνο - Ολυμπιακός»
19.30 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ «Η κηδεία του Γεωργίου Παπανδρέου»
20.10 ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ (Συνέχεια) «Επιδημία»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Κατά τη διάρκεια της εκπομπής μεταδίδονται δύο πεντάλεπτα δελτία ειδήσεων (10.10 και 11.00)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
14.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ Σειρά
20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ Σειρά
23.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ (Β` κύκλος)
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι καλύτεροι φίλοι»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.15 ΟΙ ΣΥΝΗΓΟΡΟΙ
07.30 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΧ
08.00 ΑΓΡΙΟΙ ΤΟΠΟΙ ΤΟΥ ΛΟΡΝ ΓΚΡΙΝ
08.30 ΟΝ ΔΕ ΛΟΥΖ
09.00 9 Η ΩΡΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!
11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
11.30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ
12.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
15.45 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
15.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.00 ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ
17.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
17.30 ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΙΡΟΣ
20.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
21.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ Σειρά
22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
23.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ
05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!
16.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
16.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΚΑΙ... SERA SERA Σειρά
22.00 ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
01.30 ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
02.30 ΑΛΙ ΜΑΚΜΠΙΛ
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 MOBILE FUN
05.00 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΖΕΡΣ
05.30 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
19.00 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ Σειρά
22.00 Η ΑΔΕΛΦΗ ΤΗΣ ΑΔΕΛΦΗΣ ΤΗΣ ΑΔΕΛΦΗΣ ΜΟΥ Σειρά
23.00 ΖΟΥΓΚΛΑ
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.30 ALTER KIDS
08.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.35 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
08.45 ΠΡΩΙΝΟ GOSSIP
10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TV HELLO
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.05 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ Σειρά
16.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γυναικάρα από το Κιλκίς»
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ
22.15 ΠΑΜΕ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ
23.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζέιμς Μποντ πράκτωρ 007: Ο κόσμος δεν είναι ποτέ αρκετός»
02.00 AUTO ALTER
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
04.15 APHRODISIA Σειρά
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ, ΩΡΑ 8
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.00 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)
16.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.40 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ Σειρά
18.15 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ Σειρά
22.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ
23.00 ΓΗ ΚΑΙ ΟΥΡΑΝΟΣ Σειρά
24.00 I LOVE TV
01.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πέντε γωνίες»
03.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΜΕΤΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
05.00 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΤΡΕΛΗ ΠΑΡΕΑ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΟΛΑ ΚΑΛΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΡΩΞΑΝΗ, ΜΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
17.45 ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ, ΕΡΩΤΑΣ Χ-LARGE
18.45 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μούμια»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Bloodsport»
01.30 Ο ΤΑΞΙΤΖΗΣ Σειρά
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επίθεση στο σταθμό 13»
04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία
17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με το Θέμη Γεωργαντά
19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΓΟΡΔΙΟΣ ΔΕΣΜΟΣ
00.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ, Λόλεκ, Ρέξι
16.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.40 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
19.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ Ελληνικές και ξένες κινηματογραφικές ταινίες
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ... με ανθρώπους της θεατρικής και μουσικής σκηνής
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΛΙΤΑΟΥΝ
07.20 MAGIC ENGLISH
07.30 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ (Ε)
08.00 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ
08.30 ΑΛΑΝΤΙΝ
09.00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
09.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: «Τζορτζ Ουάσιγκτον»
11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΑΡΧΑΙΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ «Μετενσάρκωση»
12.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ
14.30 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
15.00 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ Σειρά
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Τζορτζ Ουάσιγκτον»
19.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΑΡΧΑΙΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ (Ε) «Μετενσάρκωση»
20.00 ΟΙ ΓΑΤΕΣ ΤΗΣ ΒΕΝΕΤΙΑΣ Ντοκιμαντέρ
20.50 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ Σειρά
21.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
22.00 ΟΥΔΕΙΣ ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΙΡΛΑΝΔΙΑ: ΤΑ ΜΟΛΥΒΕΝΙΑ ΧΡΟΝΙΑ «Ο στρατηγός»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Κατά τη διάρκεια της εκπομπής μεταδίδονται δύο πεντάλεπτα δελτία ειδήσεων 10.10 και 11.00)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
14.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ
20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ DISNEY «Διακοπές για πάντα»
23.45 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ 12
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκρηξη οργής»
07.30 ΠΛΑΝΗΤΕΣ ΕΧ
08.00 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ «Φλίριντα»
09.00 9 Η ΩΡΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!
11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
11.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΟΙΝΟΠΟΙΙΑΣ
12.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
15.45 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
15.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.00 ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ
16.45 E-LIFE
17.15 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
17.30 ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΙΡΟΣ
20.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
21.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ
22.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
22.30 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ
23.00 ΩΡΑΙΟΙ ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΜΗΤΡΟΠΟΛΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!
16.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε) Σειρά
16.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 ΣΕ 5΄ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (E)
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ Σειρά
22.00 ΚΡΥΦΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ Σειρά
23.00 BIG MOTHER
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
01.30 ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
02.30 ΑΛΙ ΜΑΚΜΠΙΛ
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 MOBILE FUN
05.00 ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΜΟΥ
05.55 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
05.30 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
19.00 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ
22.00 ΜΕΙΝΕ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μαφιόζος της διπλανής πόρτας ξαναχτυπά»
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γκλόρια»
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.30 ALTER KIDS
08.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.30 ΠΡΩΙΝΟ GOSSIP
10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TV HELLO
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.05 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ Σειρά
16.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος που γύρισε απ' τα πιάτα»
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ
23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ
01.45 AUTO ALTER
02.00 APHRODISIA Σειρά
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαμένες αγάπες»
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.00 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)
16.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.40 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
18.15 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΕΝΗΝΤΑ - ΠΕΝΗΝΤΑ
22.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ ΤΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κορίτσι που άφησα πίσω»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κυριαρχώντας τη ζωή»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΟΛΑ ΚΑΛΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΡΩΞΑΝΗ, ΜΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
17.45 ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ, ΕΡΩΤΑΣ Χ-LARGE
18.45 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι δυο ατσίδες και το πονηρό ποντίκι»
23.00 GALA
24.00 MAZI ΣΤΟ STAR
01.00 ΤΟ ΑΓΓΙΓΜΑ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ Σειρά
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙ9Σ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόρη του Δράκουλα»
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το αυτοκίνητο φάντασμα»
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία
17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με το Θέμη Γεωργαντά
19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΑΝΟΙΧΤΗ ΓΡΑΜΜΗ Εκπομπή για τη Βοιωτία
00.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD
Ενα ψυχολογικό δράμα είναι η ταινία «Το κορίτσι που άφησα πίσω», σε σκηνοθεσία Τζέιμς Μάνγκολντ.
1967: Η Σουζάνα ζητούσε κατανόηση σε μια εποχή, όπου η Αμερική δεν μπορούσε να καταλάβει τον ίδιο της τον εαυτό. Στα 17 της χρόνια, έμοιαζε με τα περισσότερα συνομήλικα κορίτσια της εποχής της: μπερδεμένη, ανασφαλής, σε αναζήτηση της λογικής μέσα σ' έναν κόσμο, όπου τα πάντα άλλαζαν. Οι ψυχίατροι που την εξετάζουν, ύστερα από μια αποτυχημένη απόπειρα αυτοκτονίας, κρίνουν την περίπτωσή της ως οριακή διαταραχή προσωπικότητας και αποφασίζουν να τη στείλουν σε ψυχιατρική κλινική. Η «σύντομη ξεκούραση» έχει ως αποτέλεσμα να μείνει έγκλειστη στο θάλαμο, περίπου δύο χρόνια, προσπαθώντας να διατηρήσει τη λεπτή ισορροπία ανάμεσα στη ζωή ενός φυσιολογικού και ενός ψυχολογικά διαταραγμένου ατόμου... Πρωταγωνιστούν: Γουινόνα Ράιντερ, Αντζελίνα Τζολί, Κλέα Ντιβάλ (Παρασκευή, «Mega» 23.10).
07.00 ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Μετάδοση αγώνων ποδοσφαίρου, βόλεϊ και μπάσκετ
18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σούλη
19.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ Ελληνικές και ξένες κινηματογραφικές ταινίες
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Με τον Βαγγέλη Κούτα
23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θέατρο, μουσική, χορός
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ ...ΕΝΗΛΙΚΕΣ
09.30 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
10.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
12.00 MEDITERRANEO
12.30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
13.30 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
14.00 ΔΥΟ ΣΕΦ ΤΑΞΙΔΕΥΟΥΝ Ντοκιμαντέρ
14.30 ΣΕ ΧΡΟΝΟ ΤV
16.00 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
19.00 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΕΘΝΙΚΗΣ «ΠΑΟ - ΠΑΟΚ»
21.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
22.00 HOTEL ΤΡΙΤΩΝ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΝΕΟ ΣΙΝΕΜΑ ΑΠ' ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ «Ο χαρταετός»
06.30 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
09.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ Ντοκιμαντέρ
13.00 ΖΟΟΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
14.00 Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΟΥ ΞΙΦΟΥΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
17.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Γουατεμάλα»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)
19.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΝΤΙΣΝΕΪ «Διακοπές για πάντα»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
07.30 ΤΕΧΝΗ ΠΟΙΩ ΚΑΛΗ
08.00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ
08.30 Η ΜΑΓΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΡΙΟ ΤΕΡΑΤΑΚΙ
09.00 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ
09.30 ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ
10.00 ΣΤΟΝ ΑΣΤΕΡΙΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ
11.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ Ντοκιμαντέρ
11.30 ΑΡΜΟΝΙΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ Ντοκιμαντέρ
12.00 ΖΩΑ ΤΗΣ ΝΟΤΙΑΣ ΑΦΡΙΚΗΣ Ντοκιμαντέρ
12.30 ΜΠΛΕ ΓΡΑΜΜΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.20 ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
15.00 ΩΡΑΙΟΙ ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ (Ε)
16.00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΑΓΩΝΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β΄ ΕΘΝΙΚΗΣ
18.00 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΕΣ - 2001
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
21.00 THEATIS.GR
22.00 ΣΑΒΒΑΤΟ Χ 2
23.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Φρανκ Ρίβα, ο άνδρας από το πουθενά»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ Αφιέρωμα: «Οι διαφορετικές όψεις του νεονουάρ» «Χωρίς φραγμό»
02.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)
04.00 ΣΑΒΒΑΤΟ Χ 2 (Ε)
05.00 ΑΓΩΝΑΣ Β΄ ΕΘΝΙΚΗΣ (Ε)
07.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ - ΜΟΔΙΑΝΟ ΚΑΙ ΚΑΠΑΝΙ
06.15 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
17.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.00 BIG MOTHER
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
02.30 ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Σειρά
03.30 ΑΛΙ ΜΑΚΜΠΙΛ Σειρά
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.10 MOBILE FUN
05.45 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ Παιδική σειρά
05.30 BABY STYLE Ελληνική σειρά (Ε)
06.30 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
14.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επτά χρόνια γάμου»
17.40 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Προκαλώντας τη μοίρα»
02.30 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Σειρά
03.30 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Σειρά
04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.45 BABY STYLE (Ε) Ελληνική σειρά
06.25 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χάιδω»
13.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 TV WEEKEND
16.15 ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΡΕΞ Σειρά
22.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπάρμπι: Η λίμνη των κύκνων»
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Fight club»
01.45 ΠΑΜΕ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ Σειρά (Ε)
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
06.00 ΜΑΞ ΣΤΙΛ Σειρά
06.30 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
13.00 MEGA STAR
14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.50 BACKSTAGE
15.50 TRACTION
16.35 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ανθρωπάκι»
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 PRIVE
22.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η θεία μου η χίπισσα»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικό τρίγωνο»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φίλος μου κι εγώ»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάθημα μετά μουσικής»
05.00 Η ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΜΑ ΜΟΥ Ξένη σειρά
05.30 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΤΡΕΛΗ ΠΑΡΕΑ Σειρά
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
16.30 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επισκέπτες της συμφοράς»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 FORT BOYARD
22.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ιπτάμενος και τζέντλεμαν»
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λορέντζο Οϊλ»
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γαλάζια έρημος»
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
08.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ Γνωστές ιστορίες και παραμύθια σε καρτούνς
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 Η ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ Αγροτική εκπομπή
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ
23.00 ΕΝΑ LIVE Συναυλίες ξένων καλλιτεχνών
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
02.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD
07.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ Εντεχνα τραγούδια
08.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
10.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ Εντεχνα σύγχρονα λαϊκά τραγούδια
12.00 ΑΠΟ ΤΗ ΣΜΙΛΗ ΣΤΟ ΓΟΥΤΕΜΒΕΡΓΙΟ Βιβλιοπαρουσίαση
13.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Δημοτικά τραγούδια απ' όλη την Ελλάδα
15.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Επιλογές από τη μουσική μας παράδοση
17.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
18.00 ΠΟΙΗΤΙΚΗ ΑΔΕΙΑ Αναφορές σε πρόσωπα και γεγονότα από το χώρο της λογοτεχνίας, της ποίησης, της ιστορίας και της μουσικής
20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ Μουσικές και τραγούδια της Λατινικής Αμερικής
22.00 ΜΕΤΑLΜΟΡΦΩΣΗ Επιλογές από τη Metal μουσική
24.00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΣΚΟΘΗΚΗ ΤΟΥ «902»
06.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ Εντεχνα και σύγχρονα ελληνικά τραγούδια
07.00 H ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή με ρεπορτάζ, συνεντεύξεις, σχόλια για την επικαιρότητα της ημέρας
10.00 ΕΞΑΙΤΙΑΣ Συνεντεύξεις, σχόλια, ρεπορτάζ
12.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Εξελίξεις από το διεθνή χώρο
13.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
14.00 ΜΕ ΑΠΟΨΗ Το κεντρικό μαγκαζίνο του «902». Τα πολιτικά και κοινωνικά γεγονότα της ημέρας, συνεντεύξεις, σχόλια και ρεπορτάζ
15.30 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗΝ ΑΛΒΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ Δημοτικά τραγούδια απ' όλη την Ελλάδα
17.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟΥ Σύγχρονα ελληνικά τραγούδια
18.00 Ο,ΤΙ ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΕΙΝΑΙ... Εντεχνα νεολαϊκά και σύγχρονα ελληνικά τραγούδια
20.00 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΑΣΜΑΤΑ Λαϊκά και ρεμπέτικα τραγούδια
22.00 ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΣΟΒΑΡΟΣ Ρεμπέτικα και λαϊκά τραγούδια
24.00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΣΚΟΘΗΚΗ ΤΟΥ «902»
1. Παλιού τύπου ξύλινο κρεβάτι - Αόριστη αντωνυμία. 2. Κλάδος της Χημείας - Οι πρώτες συχνά αναφέρονται.3. Μονάδα δόσεως ιοντίζουσας ακτινοβολίας - Το χρώμα ποδοσφαιρικής ...ένωσης - Μέρος ...τρύπας. 4. Ανθρωποφάγο μυθικό τέρας - Ορος του ιπποδρόμου. 5. Μυθικός ιδρυτής του Λατίου - Είδος μπαχαρικού - Γερμανός φιλόσοφος. 6. Ποσοτική η αναφορά του - Οργανο ελέγχου και παρακολούθησης μηχανημάτων ή ραδιοτηλεοπτικών εκπομπών. 7. Αφωνη ...χαίτη - Καλλιτεχνικός ρυθμός της Αναγέννησης - Χαϊδευτικό γυναικείου ονόματος. 8. Διαφοροποιεί το ύψος ...γυναικών - Από εκεί ξεκίνησε η Αργώ. 9. Ακόμα δεν εξημερώθηκε - Μπαίνει γιορταστικά. 10. Της Αβάνας φημίζονται - Πρωτεύουσα ασιατικού κράτους - Εχει σχήμα τριγωνικής πυραμίδας. 11. Το λέει ο Κρητικός - Εχει υπόσταση - Ακαθαρσία. 12. Παλιός διάσημος Ελληνας ολυμπιονίκης στην άρση βαρών - Το ψυχικό αναφέρεται. 13. Χαρακτηρισμός κάποιων ελπίδων - Ηταν η μασκότ των Ολυμπιακών Αγώνων της Μόσχας. 14. Μόριο προτροπής - Πρωτεύουσα της Κορσικής - Πολιτικός σχηματισμός.
ΚΑΘΕΤΑ:
1. Αγωνία, έντονη ανησυχία - Συντομογραφία ανέμου. 2. Δεν ερωτεύτηκαν στη ζωή τους - Δωμάτιο γειτόνων μας. 3. Το όνομα του Ιταλού πολιτικού Πρόντι - Είναι συνήθως ο Ιούλιος. 4. Υποδιαίρεση της ...μοίρας - Στοιχειώδεις γνώσεις αστρονομίας. 5. Επιδέχεται μέτρηση - Συχνά διασταυρώνονται - Μάρκα ηλεκτροφώνων. 6. Περιβόητη εταίρα στην αρχαιότητα (καθ.) - Γίνεται γρήγορα, αν επαναληφθεί - Αλλιώς η δεντροστοιχία. 7. Θεία ...αμερικάνα - Περίφημο θεατρικό έργο του Μαγιακόφσκι - Αρχικά οργανισμού. 8. Αναφέρεται κι αυτό της τάξεως - Βουνό της Σαμοθράκης. 9. Είδος διπλής ηλακάτης - Ομοια σύμφωνα - Μουσική νότα. 10. Γνωστό ξενόφερτο κλαμπ - Λόγια υπάρχουν και τέτοια - Διαθέτει το ...αντί του. 11. Περιέχει και μικρόβια - Και τα χημικά αναφέρονται - Ηρωας των αρχαίων Λακώνων. 12. Τμήμα ...συνόλου - Ανεβαίνει και στον άμβωνα της εκκλησίας. 13. Αναφέρεται και για την ασχήμια - Δεν είναι το κάθε νερό. 14. Δεν τηρεί το λόγο και τις υποσχέσεις του - Νησί της Αδριατικής που πούλησε η Αλβανία στην Ιταλία.
ΛΥΣΗ
ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ: 1. ΚΑΡΙΟΛΑ - ΤΙΠΟΤΑ 2. ΑΝΟΡΓΑΝΟΣ - ΥΛΕΣ 3. ΡΕΜ - ΚΙΤΡΙΝΟ - ΡΥ 4. ΔΡΑΚΟΣ - ΓΚΑΝΙΑΝ 5. ΙΑΝΟΣ - ΚΑΡΙ - ΕΣΕ 6. ΟΣΟΣ - ΜΟΝΙΤΟΡ 7. ΧΤ - ΜΠΑΡΟΚ - ΠΟΠΗ 8. ΤΑΚΟΥΝΙ - ΙΩΛΚΟΣ 9. ΑΓΡΙΟΣ - ΜΑΗΣ 10. ΠΟΥΡΑ - ΣΑΝΑ - ΡΙΣ 11. ΙΝΤΑ - ΟΝ - ΛΥΜΑ 12. ΤΟΦΑΛΟΣ - ΡΑΚΟΣ 13. ΒΑΣΙΜΕΣ - ΜΙΣΑ 14. ΑΣ - ΑΙΑΚΕΙΟ - ΣΥΝ. ΚΑΘΕΤΑ: 1. ΚΑΡΔΙΟΧΤΥΠΙ - ΒΑ 2. ΑΝΕΡΑΣΤΑ - ΟΝΤΑΣ 3. ΡΟΜΑΝΟ - ΚΑΥΤΟΣ 4. ΙΡ - ΚΟΣΜΟΓΡΑΦΙΑ 5. ΟΓΚΟΣ - ΠΥΡΑ - ΑΜΙ 6. ΛΑΙΣ - ΜΑΝΙ - ΑΛΕΑ 7. ΑΝΤ - ΚΟΡΙΟΣ - ΟΣΚ 8. ΟΡΓΑΝΟ - ΣΑΟΣ 9. ΤΣΙΚΡΙΚΙ - ΝΝ - ΜΙ 10. ΝΑΙΤ - ΩΜΑ - ΡΙΟ 11. ΠΥΟΝ - ΟΠΛΑ - ΛΑΣ 12. ΟΛ - ΙΕΡΟΚΗΡΥΚΑΣ 13. ΤΕΡΑΣ - ΠΟΣΙΜΟ 14. ΑΣΥΝΕΠΗΣ - ΣΑΣΩΝ.